Batai yra būtini, kai turite eiti į žygius, tegul tai būna vyras ar moteris. Norint išsirinkti sau tinkamiausią, nepriekaištingo dydžio ir išvaizdos, yra puiki užduotis išsirinkti tą. Norėdami sumažinti jūsų įtemptą užduotį, turime 10 geriausių žygio batų sąrašą. Tarp jų tikrai rasite sau tinkamą.

10 geriausių žygio batų vyrams & Moterys:

Šiame straipsnyje ieškokite 10 geriausių žygio batų vyrams & Moterys skirtingos

1. „Ridge“ linijos „Apache“ vyrų žygio batai:

„Ridge“ linija „Apache“ vyriški batai

Rudos spalvos batai su puikiu sukibimu, dideliu ilgiu ir pločiu prisideda prie lengvo dėvėjimo, kurio jums reikia žygiuojant į kalvas ar kitur. Geras pirkinys žygiams, tai turėtų būti jūsų sąraše.

2. Plokšti žygio batai vyrams:

Vyriški batai „Trekking Flat“

Lygūs juodi batai su paprastais raišteliais yra tie, kurių jums reikia žygiams be įtampos, kad avalynė nesusiteptų. Patogus drabužis, kurio jums reikia žygiams.

3. Lauko vyrų žygio batai:

Lauko žygių vyriški batai

Šie batai yra madingas gabalas, turintis ir madingą rankeną. Batų drabužiai su dizaino formomis suteikia gerą išvaizdą. Jei norite žygiuojant atrodyti madingai, nusipirkite šiuos batus ir pridėkite juos prie savo kolekcijos.

4. Madingi žygių moteriški batai:

Madingi žygio moteriški batai

Puikus pasirinkimas kaip batai žygiams, į kuriuos norite eiti. Matiniai rudos spalvos batai yra pakankamai geri moterims, planuojančioms žygį. Racionalus kulnas užtikrintų patogų dėvėjimą ir sukibimą.

5. Kasdieniai vyriški žygio batai:

Kasdieniai vyriški žygio batai

Batai su aksomine medžiaga pilkoje ir mėlynoje spalvoje atrodo kaip kiekvienas vaikinas. Jūsų žygiams ir išvaizdai tai suteikia komfortą jūsų žygiams. Jis turi balansuojančią tekstūrą jūsų kojai.

6. Žieminiai batai „Unisex“ žygio batai:

Žieminiai batai „Unisex“ žygio batai

Unisex batai, tinkami bet kokiems vyrams ar moterims. Jaukus ir patogus drabužis jūsų kelionių planams žiemą. Jis sulaiko pėdų patinimą, jei žygio planų metu susiduriate su tokio tipo problema. Šie batai tikrai turėtų būti jūsų kolekcijos dalis!

7. „Pink Choice“ žygio batai moterims:

„Pink Choice“ moteriški žygio batai

Rožiniai moteriški žygio batai yra laimės produktas. Patariant jums patogiai žygiuoti derinant patinkančią spalvą, šiuos batus verta nusipirkti bet kuriai merginai!

8. Guminiai lygūs vyrų žygio batai:

Guminiai lygūs vyrų žygio batai

Paprasti batai, pagaminti iš gumos, suteikia jums geriausią tekstūrą, reikalingą žygiams. Dėl plokščio paviršiaus ir gero sukibimo batų ilgis iki kulkšnių taip pat rodo patogų dėvėjimą. Vadinasi, geras pirkinys jums.

9. Kūdikių bateliai:

Kūdikių bateliai

Batai su ruda aksomine medžiaga ir kailiniais drabužiais šonuose su raudonu dizainu ant surištų raištelių atrodo kūdikiškai. Viena iš mielų batų, kurią galite nuspręsti dėvėti savo kelionėms. Taigi nusipirkite juos!

10. Žygio batai „Boot Women“:

Moteriški batai žygiams

Tamsiai violetiniai batai su kailiu ir madingais nėriniais puikiai tinka moterims. Kad žygis būtų patogus ir gerai atrodytų, nusipirkite šiuos batus ir pridėkite juos prie savo kolekcijos.

Taigi aukščiau pateiktas sąrašas išspręstų daugumą jūsų problemų, susijusių su tinkamų žygio batų pasirinkimu konkrečioms dienoms. Šie batai yra patogūs bet kokiems žygių lauke planams. Jis palaiko jūsų kulnus ir kojas, kad išlaikytų energijos lygį. Tai padeda padidinti jūsų pasitikėjimą žygiais kietaisiais uolomis. Galite pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka.