Bu doğal incilerin neden modern ve stil sahibi kadınlar arasında hala rağbet gördüğü hakkında bir fikriniz var mı? Evet, kolyeler, bilezikler, yüzükler ve küpeler gibi bu inci aksesuarlarla kıyafetlerin çoğunu mükemmel bir şekilde tamamlıyorlar. Bu doğal inciler, farklı boyutlarda tüm doğal parlak tonlarda mevcuttur. Ayrıca, her birey standardına uygun olan incileri mümkün olan tüm fiyatlarda bulabilirsiniz..

Resimlerle En Popüler Doğal İnciler Takı:

İşte yenilikçi ilk 9 doğal inci takı modeli yelpazesi. Günümüzün modern ve şık kadınları hala bu doğal incileri deniyorlar, çünkü bu incinin mücevherleri çok parlak ve çekici..

1. Tatlı Su Doğal İnci Kolye:

Tatlı Su Doğal İnci Kolye

Bu, Mississippi Nehri tatlı su doğal inci kolye tasarımı koleksiyonudur. Burada kullanılan inciler tek tip boyutta değildir. 54,5 karat ağırlığında, kirli beyaz doğal gölgelerdir. Antik dereceli boyut ve tasarıma sahip benzersiz barok şeklindedirler..

2. Tahiti Kültürlü Doğal İnci ve Pırlanta Yüzük:

Tahiti Kültürlü Doğal İnci ve Pırlanta Yüzük

Bu, kullanılan 0.58 ctw pırlantalı 18 ayar beyaz altın Tahiti kültürlü doğal inci yüzük. Bu çarpıcı yüzük, süslü bir şekilde delinmiş bir galeride bir tarak seti elmaslarla vurgulanan merkezi bir inciye sahiptir. Hem incinin hem de pırlantanın şekilleri parlak yuvarlak kesimdir..

3. Antik Doğal İnci ve Pırlanta Küpeler:

Antik Doğal İnci ve Pırlanta Küpe

Bu, Victoria dönemi doğal inci küpelerinin çivili pırlantalarla nadir kombinasyonunun yepyeni tasarımıdır. 16 ayar altın kullanılarak ve bazı gümüş izleri ile özenle el yapımıdır. Bu antika küpeler, 8 mm boyutundaki büyük boy doğal deniz incilerinden özel bir parlaklık elde eder. Ayrıca inciler mükemmel yuvarlak şekle sahip değildir..

4. Yuvarlak Parlak Işık Doğal İnciler:

Yuvarlak Parlak Açık Doğal İnciler

Pürüzlü yüzeyleri olmayan parlak yuvarlak şekle sahip bu doğal tatlı su incileri setine bir göz atın. Bu boncuklu kolye, 11 mm’lik büyük boy incilere sahip Amerikan tarzıdır. Bu takım, her yaşta olabilen kadınlar için modern bir kıyafet balo elbisesi için uygundur..

5. Tek İplikli Doğal İnci Kolye:

Tek Sıra Doğal İnci Kolye

Eşsiz tek bir doğal parlak inci dizisine sahip bu doğal inci kolye tasarımıyla aramanızın burada sona ermesini umuyoruz. Kolye ucuna ve ayrıca tokasına elmas gömülüdür. Kolyenin yaklaşık uzunluğu 45 cm’dir. Nişanlarında gelin için mükemmel ve ideal bir hediyedir..

6. Japon Akoya Siyah İnci Kolye:

Japon Akoya Siyah İnci Kolye

‘A’ sınıfı kalitede doğal siyah inci kolyenin büyüsünü keşfedin. Tatlı su incilerinden Japon tasarımlı Akoya model inci kolyedir. Amerikan pırlantalı çivili 14 ayar Altın kaplama kolyeye sahip yaklaşık 70 mm kalınlığında incileri ölçer..

7. Lekeli Beyaz Tuzlu Su Doğal İnciler:

Lekeli Beyaz Tuzlu Su Doğal İnciler

Birbirine gömülü çeşitli büyüklükte incilere sahip bu güzel tasarlanmış doğal tuzlu su incilerine odaklanın. Tuzlu sudan kaynaklanan sarımsı beyaz incilere sahiptir. 40 karatlık bir toka ile bir kolyede birleştirildi.

8. El Yapımı Doğal İnci Bileklikler:

El Yapımı Doğal İnci Bileklik

Tasarımcı serisi modelinde el yapımı olan bu doğal inci bilekliğe bir göz atın. Sanatsal olarak veya gümüş kaplama vurgularla ve damlayan aplikesi olarak güzel kalp çekiciliğiyle dikkat çeken hakiki tatlı su incilerine sahiptir. Hem doğal incilerin hem de gümüşün üstün kalitesi ile özenle el yapımıdır..

9. Kırmızı Mercan İnci Kolye:

Kırmızı Mercan İnci Kolye

Bu doğal kırmızı inci seti ile kıyafetinizin kolye dahil uygun aksesuarlara sahip olmasını sağlayın. Ayrıca Hint evlilikleri sırasında giymeyi çok uygun kılan etnik bir görünüme sahipler. Bunlar, gümüş bağlantı zincirine sahip yuvarlak kırmızı mercan incilerinden yapılmıştır. Ayrıca güzelliğini arttırmak için bazı beyaz doğal inciler de var..

Gerçek doğal incilerle yapılan bu güzel tasarımlı aksesuarlarda canlı koleksiyonlar olsa da, kadınlar her zaman yepyeni kıyafetlerine uygun yenilerini arıyorlar. Bu kategorilerde, bu aralıklardaki en iyilerin en iyi koleksiyonuna da sahip olabilirsiniz. Bu doğal inci aksesuarlar, mükemmelliğini elde etmek için tasarlanmış ve aynı zamanda el yapımıdır..