Paplūdimio laikas laikomas atsipalaidavusiu ir nerūpestingu. Norėdami būti klubo paplūdimyje, turite turėti tobulą paplūdimio batų porą. Paplūdimio batai yra ryškūs, spalvingi batai, kurie puikiai tinka vaikščioti paplūdimyje ir taip pat sulaiko smėlį. Šlepetės ir sandalai yra labiausiai paplitę batų tipai, nes juos lengva nuslysti.

Geriausi naujausio dizaino paplūdimio batai vyrams ir moterims:

Dauguma šių paplūdimio batų būna ryškių spalvų ir drąsaus dizaino. Čia pažvelkite į mūsų 10 populiariausių paplūdimio batų.

1. Šlepetės:

Paplūdimio bateliai

Tai yra labiausiai paplitęs paplūdimio batų tipas vyrams ir moterims. Jie turi atviro piršto stilių ir Y formos diržą, kuris tvirtai priglunda tarp pirmojo ir antrojo piršto. Jie puikiai tinka šiltesniam orui ir puikiai tinka paplūdimiui. Atminkite, kad šie batai nėra labai draugiški bėgimui.

2. Sandalai vyrams ir moterims:

Sandalai

Sandalai yra dar vienas paplūdimio batų tipas, turintis storą dirželį, apvyniojantį pėdos vidų. Jie yra tvirtesni už šlepetes ir turi daugiau pusiausvyros. Sandalai gaminami kaip vyriški paplūdimio batai, taip pat kaip moteriški paplūdimio batai. Dažniausiai jie būna tamsesnių spalvų.

3. Banglenčių šlepetės:

Banglenčių šlepetės

Banglentės šlepetės taip pat yra geriausi paplūdimio batai, nes jie suteikia komfortą. Jie yra ryškių spalvų ir dizaino ir puikiai dera prie jūsų paplūdimio drabužių. Dauguma paplūdimio drabužių turi atogrąžų dizainą; Šios banglenčių šlepetės taip pat projektuoja tą pačią temą.

4. „Boat Beach Shoes“ moterims ir vyrams:

Valties batai

Vyriški ir moteriški batai buvo skirti plaukti paplūdimyje ir naudoti valtis. Drėgnas valties denis buvo tas, kur šie laivelio batai pravertė. Tai suteikia daug traukos, todėl tai yra labai universalus batas paplūdimiui.

5. Kamštiniai padai:

Kamštiniai batai

Kita puiki alternatyva – tai ypač lengvas ir lengvas kamštinis padas. Šie universalūs batai pagaminti iš guminių paminkštinimų apačioje ir kamštinio pado viršuje. Dėl to batai yra labai lengvi ir patogūs. Viršuje esantys dirželiai taip pat užtikrina gerą sukibimą.

6. Klumpės:

Klumpės

Paplūdimio bateliai, turintys storą padą ir atvirą kulną, yra klumpės. Jie yra skirtingų stilių, tačiau dauguma jų yra lengvai užsisukami be dirželių ar tvirtinimo detalių. Batai atrodo labai įspūdingai ir gerai vėdina kojas.

7. Akvalanginiai batai:

Akvalangai

Batai vandeniui yra tai, ko jums reikia nardant. Šie nardymo batai pasiekia jūsų kulkšnį ir visiškai apsaugo jūsų pėdas. Jis yra patvarus ir apsaugo nuo visų bakterijų. Medžiaga, naudojama šiems batams gaminti, daro juos labai kvėpuojančius ir ilgaamžius.

8. Romos sandalai:

Romos sandalai

Pasimėgaukite paplūdimiu naudodami šiuos klasikinius romėniškus sandalus, kurie tuo pačiu metu siūlo stilių ir komfortą. Šie paplūdimio bateliai turi dirželius, kertančius jūsų kojas, kad užtikrintų tvirtą sukibimą ir pusiausvyrą šlapiame smėlyje. Atviro piršto stilius padeda išlaikyti vandenį ir smėlį nuo kojų.

9. basos basutės:

Basos basutės

Puikios paplūdimio aprangos moterims, šios basos basutės yra madingos visame pasaulyje. Šie paplūdimio batai puikiai papildo jūsų medaus mėnesio išvaizdą. Kai kurių šių batų nėrinių darbas yra labai subtilus.

10. Vandens batai:

Vandens batai

Ar esate žmogus, kuris dažniausiai būna vandenyje ir iš jo? Tada šie vandens batai yra tai, ko reikia. Jie turi padus, kurie suteikia daug paramos, ir jie puikiai sulaiko vandenį iš batų. Šiuose bateliuose labai lengva nusausinti vandenį.

Paplūdimio batai paverčia jūsų dieną paplūdimyje linksma ir saugia. Jie pagaminti iš vandeniui nepralaidžios ir kvėpuojančios medžiagos. Šie paplūdimio batai dažniausiai yra stilingi. Išbandykite paplūdimio ir smėlio drabužių stilius arba banglenčių ir vandens pramogų stilius. Dauguma jų yra ryškios spalvos ir gerai dera su aplinka.