Valtiniai batai taip pat vadinami denio batais, kilusiais iš Konektikuto, žinoma, pagaminti iš odos, taip pat iš drobės medžiagos su padu iš gumos, kurį dėvėjo žmonės, užsiimantys valtimis, kaip pagrindinis pajamų šaltinis. Norėdami gauti trumpą supratimą apie denio batų tipus ir dizainą, kuriuos žmonės galėjo pastebėti, kad kiti avėjo, bet dabar nurodė tikslų pavadinimą pirkdami ar užsisakydami internetu.

Stilingas & Naujausi valčių batai:

Šis straipsnis būtų naudingas žinant apie 10 geriausių vyrų ir moterų valčių batų. Išsirinkite geriausią savo aprangai.

1. Kryžminių nėrinių batai vyrams:

Valties batai

Šio tipo valčių batai buvo svarbiausias dizainas, sukurtas su nėrinėmis, kurios buvo pririštos krizės būdu dviem akutėmis. Priekinio užpakalinio ketvirčio pusėje ir batų pusėje taip pat yra kilpos su storomis apvaliomis nėrinėmis, per kurias eina EVA padas, todėl batai yra lengvi.

2. „Moccasin 3-Eye Catskill Deck“ vyrų batai:

„Moccasin“ 3 akių „Catskill Deck“ vyrų batai

Valtiniai batai yra žinomi dėl savo mokasino viršutinės konstrukcijos, kurios ranka susiūta konstrukcija pritvirtina viršutinį ketvirtį ir piršto dangtelį. Šis dizainas turi tris kilpas su nėriniais, kurios turi elastingą savybę, sukurtą kaip batų slydimas.

3. Perforuoti valčių batai moterims:

Perforuoti valčių batai moterims

Šie perforuoti batai, pagaminti iš odos, padeda gerai cirkuliuoti be kulno. Šiame bate yra 360 laipsnių raiščių sistema, kurią galima susukti aplink kilpą, todėl batai taip pat slysta ir nuslysta.

4. Drobės valčių batai moterims:

Drobės valčių batai moterims

Kitas odinis laivelio batelis yra denio denio batai. Tai lengvai prižiūrima savybė ir gali būti spalvingesnė nei oda. Drobės medžiaga yra susiuvama batų viršutinėje dalyje, taip pat matoma išilgai lygties.

5. 1 akių vyriški valčių batai:

Vienos akies valtys batai vyrams

Vienos akies valties batus yra daug lengviau dėvėti nei kito tipo, todėl vietų sistemą. Šio tipo batai turi elastingą savybę, dėl kurios šie batai slysta ant batų. Su oda, nuobodu baigtas žvilgsnis batai naudojami kaip pusiau formalūs batai, o įvairiaspalviai odos ar drobės batai naudojami kaip kasdieniai batai.

6. „Camo Boat Shoe“ vyrams:

Camo valčių batai vyrams

Šis dizainas yra labai populiarus tarp jaunų žmonių dėl savo vėsios perspektyvos. Jis pagamintas iš drobės arba sintetinės medžiagos su camo spaudu. Nėriniai turi kontrastingos spalvos viršutinę dalį su guminiu padu.

7. Barelių žuvų valčių batai moterims:

Barelių žuvies valčių batai moterims

Moteriški batai iš barelių žuvų išryškina gerą kreivą batų formą. Todėl labai patogu dėvėti skubių reikalų metu. Batai kreivai nuo centro iki kojų pirštų galiukų kaip moterų pėdos.

8. „Wedge Heel Boat“ batai moterims:

Pleišto kulno valčių batai moterims

Pleišto kulno padidinimo batai arba žydros spalvos batai turi pleišto formos kulną, pagamintą iš balto guminio pado, o EVA yra vidurinis padas, padedantis kvėpuoti. Bato viršutinė dalis gali būti pagaminta iš grynos odos arba odos ir drobės derinio, kuris suteikia autentišką išvaizdą.

9. Quoddy Crepe Sole Boat Boat vyrams:

Quoddy Crepe Sole Boat Boat vyrams

„Quoddy crepe“ yra riboto leidimo bateliai dėl savo rankų darbo batviršių ir „Quoddys“ šliaužiančio pado, kurie kartu užtrunka kelias valandas. Padas pagamintas iš gryno gumos, todėl batai tarnauja ilgai.

10. „Huarache“ austi valčių batai moterims:

Hurache austi valčių batai moterims

Šio tipo dizainas yra autentiškas modelis, matomas tik „Boat“ bateliuose. Medžiaga yra austa rankomis, kuri suteikia huarache dizainą. Pėda yra padengta ėriuko oda, kuri suteikia patogų jausmą dėvint skustuvų padą, dar vadinamą bangų gurkšnojimo dizainu.

„Boat“ batai tapo labai populiarūs tarp vyrų ir moterų dėl savo vandenį atstumiančios ir neslystančios savybės. Moterims, norinčioms išbandyti naujus pusiau formalius batus, išskyrus įprastus batus, į šią lygtį tiks valčių batai su pleištais. Vyrams verta turėti riboto leidimo „Quoddys Crepe“ solo denio batų rinkinį!!