Drąsus sprendimas pagaliau pastoti reikalauja nemažai širdies ir psichikos planavimo. Anksčiau jūsų geriausi draugai turėjo dalytis informacija, ypač apie 4 nėštumo mėnesio simptomus, nes tai pažymėta kaip saugaus nėštumo pradžia! Ketvirtasis nėštumo mėnuo trunka vidutiniškai 28 dienas ir yra neatsiejama visos nėštumo kelionės dalis. Daugeliui nėščių moterų tai prasideda ir prasideda antrame nėštumo trimestre. Keičiami kai kurie vaistai, atidžiau stebimas augimas, o būsimai motinai taikomi apribojimai tampa vis griežtesni.

Ketvirtasis nėštumo mėnuo yra labai svarbus auginant mažas vaisiaus savybes, tokias kaip antakiai ir blakstienos. Šį mėnesį mama pirmą kartą patirs kūdikio judesį. Pagaliau pradeda pasirodyti kūdikio guzas, ir žmonės pradės jus dar labiau pasveikinti. Tai tikrai laimingas jūsų gyvenimo laikotarpis. Ketvirto mėnesio nėštumo priežiūra yra labai svarbi. Štai ko tikėtis 4 nėštumo mėnesį!

4 nėštumo mėnuo

Turinys:

 1. Ką galvoti apie šį mėnesį
 2. Kas nutinka 4 -ąjį nėštumo mėnesį
 3. 4 -ojo nėštumo mėnesio simptomai
 4. Būkite atsargūs ketvirtą nėštumo mėnesį
 5. Ketvirto mėnesio nėščiųjų veikla
 6. Dieta ir mankšta 4 -ąjį nėštumo mėnesį
 7. Seksas nėštumo metu ketvirtą mėnesį
 8. Skausmas ir sveikatos problemos 4 -ąjį nėštumo mėnesį
 9. 4 nėštumo mėnesio priežiūros ir atsargumo priemonės
 10. Medicininis gydymas ir patikrinimas
 11. Miego padėtis nėštumo 4 -ąjį mėnesį
 12. Papildomi patarimai ir pasiūlymai

Ką galvoti apie šį mėnesį:

Kelios dienos po pastojimo yra gana įtemptos ir nervinančios. Kelias naktis turbūt mėtėtės jos lovoje, nes įvairūs rūpesčiai apėmė jūsų mintis. Galbūt iki to laiko jūs taip pat patyrėte savo kūno skirtumų. Jūsų organizacija tikriausiai atmetė jūsų beviltišką bandymą užmerkti akis. Išaušus aušrai, jūs turėjote nubėgti į vonios kambarį ir ištuštinti žarnyną, kad kitą rytą ir kitą rytą atliktumėte tuos pačius įvykius. Sekančios dienos turėjo būti kitokios. Dėl šių pažeidimų galite jausti depresiją ir liūdesį. Kadangi dažnai reikia palengvinti savęs augimą kiekvieną kartą, jūs turbūt nesąmoningai prakeikėte savo mažylį, kuris buvo pakankamai žiaurus, kad priverstų jus išgyventi visas šias bėdas ir kovas.

Kas nutinka ketvirtą nėštumo mėnesį? Ketvirto nėštumo mėnesio požymiai:

Jūsų emocijos yra neaiškios ir tuščios, ir jūs tikriausiai radote paguodą maiste ir daugiau maisto. Jūsų apetitas turėjo augti kiekvieną dieną, kol pamatėte save lobių medžioklėje po savo namus ir kartkartėmis ieškote zylių. Tačiau tai buvo pirmosios savaitės, būtent pirmas pusantro mėnesio, kol supratote, kad velnias vaikas jūsų įsčiose su kiekvienu širdies plakimu tampa angelu.

Jūs turėjote užmegzti ryšį, kuriame tiksliai žinojote, ko vaikas prašo, ir nedvejodami pasidavėte. Jūsų rytinis pykinimas ir nemiga atslūgo, taip pat ir jūsų vonios kambarys. Tai pagerino jūsų dienas, kai galite lėtai valdyti jos emocijas. Gydytoja pradėjo duoti gerų atsiliepimų apie kūdikio vystymąsi, todėl jūs laukėte kiekvieno apsilankymo pas gydytoją. Tai yra keletas fizinių ir psichinių pokyčių, vykstančių jūsų keturių mėnesių nėštumo metu.

4 -ojo nėštumo mėnesio simptomai:

Kūno pokyčiai:

Kūdikio mama šį mėnesį taip pat patiria tam tikrų pokyčių. Taigi 4-ojo nėštumo mėnesio priežiūra yra griežtesnė. Taigi 4 mėnesių nėštumo simptomai taip pat apima,

1. Mažas dilgčiojimas:

Ketvirto nėštumo mėnesio kūdikio vystymasis yra daug. Kūdikis gimsta su refleksais, todėl maždaug šiuo metu jis gali pradėti riedėti gimdoje ir grumtis. Tai gali sukelti nedidelį pojūtį apatinėje pilvo dalyje, nors ir beveik nejaučiama. Tai tiesiog keistas dilgčiojimo jausmas, kurį galvoji kiekvieną kartą, kai jis apsiverčia. Norėdami įveikti šį nerimą, pabandykite sėdėti tiesiai, nes tai apriboja jūsų kūdikio judėjimą. Tačiau nedarykite to visą laiką, nes tai trukdo jo žaidimui jūsų gimdoje. Keturi nėščiosios pilvo mėnesiai yra daug labiau matomi.

2. Pigmentacija:

Augant nėštumui, jūs pajusite tam tikrus odos nelygumus, tokius kaip tam tikros dėmės ir pigmentacija, specifiniai pleistrai ir bėrimai. Taip yra dėl to, kad jūsų organizme atsiranda per daug moteriškų hormonų, kurie sukelia šią reakciją. Tačiau tai tik praeinantis etapas ir išnyksta kartu su nėštumu. Geriausias būdas įveikti šią situaciją yra pridėti alavijo ar vitamino E ant odos visur, kur pastebimi simptomai. Be to, taip pat galite masažuoti alyvuogių aliejų ant odos, kad ji visada būtų hidratuota ir sudrėkinta. Tai tiesiogiai susiję su kūdikiu, augančiu ketvirtą nėštumo mėnesį.

3. Nosies užgulimas:

Didelis iššūkis, kurį turite išgyventi šį mėnesį, yra kraujavimo iš nosies pašalinimas 4 -ąjį nėštumo mėnesį ir nosies užgulimas. Tai ir užsikimšusios ausys. Šie dažni nėščių moterų simptomai gali būti sunkūs, jei jie nebus išgydyti tinkamai gydant. Be to, reikia nuolat atnaujinti gydytojo žinias apie naujausias sveikatos naujienas, nes taip atsitinka dėl per didelio kraujo tiekimo gleivinėse. Ši problema išlieka tol, kol pagimdysite kūdikį. Todėl nėra nuolatinio šios problemos sprendimo. Viskas, ką galite padaryti, tai nešiotis su savimi audinius ar nosinę. Yra daug 4-ojo nėštumo mėnesio pratimų, padedančių atsikratyti tokių simptomų.

4. Nemiga:

Šiame etape jūs greitai pavargsite, tačiau užmigdami raskite problemų 4-ojo nėštumo mėnesio miego padėtyje. Naktys gali atrodyti keistos, nes jūs žiūrite į lubas ir nerimaujate dėl gyvenimo problemų. Be to, taip pat yra diskomfortas ir skausmas, bandant kovoti su tinkama miego padėtimi. Geriausias būdas išspręsti šias problemas būtų pasirūpinti savo bendrąja sveikata ir paprašyti patarimų iš savo šeimos narių, kurie anksčiau buvo tokioje situacijoje. Visiškai venkite migdomųjų tablečių. Pasirodo, naudinga pajusti 4 nėštumo mėnesį kūdikio judesius.

5. Nuovargis:

Su šiuo simptomu susidursite visą nėštumo laikotarpį. Jūs jausitės pavargę net atlikdami mažas ir lengvas užduotis. Tam galite sudaryti darbo ir poilsio grafiką. Poilsis tam tikru laiko intervalu yra būtinas. Dirbančios moterys gali naudoti patogias kėdžių pagalves, kad sumažintų skausmą ir jaustųsi patogiai sėdėdamos. Daug svorio padidėjo po nėštumo dėl keturių nėštumo mėnesių svorio padidėjimo.

Kūdikio pokyčiai:

Nors po 4 mėnesių matėte nėštumo požymių, taip pat pamatysime kūdikio pokyčius. Štai keletas pokyčių, kuriuos galima pastebėti vaisiui.

 1. Pirmosiomis pastojimo dienomis kūdikis vis dar yra blastocistas, o vėliau virsta embrionu. Kai kūdikis baigia antrąjį mėnesį jūsų įsčiose, ji jau tapo vaisiu, primenančiu miniatiūrinę jūsų versiją. Nėštumas po keturių mėnesių užima daugiau vystymosi proceso. Štai jūsų kūdikio statistika ketvirtąjį jūsų stebuklingos kelionės mėnesį.
 2. Dabar galima pastebėti reikšmingus kūdikio pokyčius. Ketvirtuoju nėštumo mėnesiu kūdikis auga. Dabar jis tapo žirnio dydžio ankštimi ir tapo visiškai miniatiūrine jūsų versija. Dabar kūdikis yra maždaug septynių colių ilgio, tačiau jis vis dar turi šiek tiek liesas ir plonas rankas ir kojas. Jo apatinės galūnės pradeda vystytis geriau po trečio mėnesio, kai atsirado viršutinė kūno dalis. Jos kūnas netrukus prilygs svogūninei galvai, o tai rodo kūno augimą šiuo metu.
 3. Plaukai jo galvos odoje auga, taip pat jo nagai, kurie dabar yra ryškūs. Dabar jis sveria geras septynias uncijas; tačiau tai yra maždaug. Apskaičiuokite ir jūsų kūdikis gali būti per didelis arba per mažas, priklausomai nuo jo. Jei gydytojas duoda jums žalią signalą, jūs esate aiškus.

Ketvirto nėštumo mėnesio atsargumo priemonės:

Odos priežiūra:

Jūs žinote, kaip mes jaučiame, kad po ilgo laiko vakarėlyje prie baseino mūsų kūnas griūva, o kai mes išeiname iš namų, mūsų pirštų galai susiglamžo ir susiraukšlėja kaip jūsų močiutės. Tas pats gali atsitikti ir kūdikiui, nes jo devyni mėnesiai plaukioja vaisiaus vandenų maišelyje. Šis maišelis padeda jam apsaugoti savo kūną nuo išorinės trinties. Dabar vaškiniai riebalai, kaip balta medžiaga, vadinami vernix caseosa, gali būti plaukiojantys aplink kūdikio odą.

Plaukai:

Be to, ant odos formuojasi švelnūs rudi plaukai, vadinami lanugos, siekiant apsaugoti subtilią kūdikio odą. Laikui bėgant jūsų kūdikis pamažu įgauna rausvą atspalvį. Kūdikis dabar augina plaukus ant galvos; tačiau šie plaukai yra bespalviai ir balti, nes trūksta tinkamos pigmentacijos. Tai labai paplitusi tarp visų keturių nėštumo mėnesių simptomų.

Veido priežiūra:

Šiuo metu kūdikio veide matosi besiformuojantys antakiai, kai jis vis labiau išryškėja. Jis čiulpė nosį ir dabar įgauna pradinę formą, o jos lūpų kontūrai yra atsekti ir pasirengę vystytis. Formuojasi minkšti dantų pumpurai dantenų viduje, taip pat ir blakstienos. Šį mėnesį akcentas bus veido plaukų, tai yra antakių ir blakstienų, augimas. Ausys taip pat maždaug tuo metu auga ir tampa šiek tiek ryškios.

Lytiniai organai:

Tai mėnuo, kai jūsų gydytojas gali nuspėti, kam gimdysite įsčiose, todėl nepamirškite kūdikių vardų, nes turi būti daug pasirinkimų. Tai taip pat yra vienas iš nėštumo požymių keturių mėnesių nėštumo metu.

Čiulpimas nykščiu:

Šiame etape jūsų vaikas paprastai pradeda čiulpti pirštus, dažniausiai tai yra daugelio vaikų nykštys. Tai labai sveikas vystymasis, ir tai yra geras žingsnis, nes tai reiškia, kad jūsų vaikas vis dar prisitaiko prie prisilietimo naujai suformuotais pirštais.

Ketvirto nėštumo mėnesio veikla:

Kas apima 4 mėnesio nėštumo priežiūrą? Šį mėnesį negalėsite atlikti kelių užduočių dėl 4-ojo mėnesio nėščiosios kūdikio guzelio. Negalėsite dirbti pasilenkę ar pakeldami svarmenis. Be to, jūs reguliariai šlapinsitės. Vengiant sunkių patiekalų, taip pat galite būti pavargę. Kai kurios atsargumo priemonės ketvirtajam mėnesiui, jei nėštumu reikia pasirūpinti ir savo maistu.

Šį mėnesį reikia atlikti patikrinimus ir daugiau testų. Būtinai tęskite keletą pratimų, nesukeldami spaudimo iki išplėstinio lygio. Kaip ir reikia tinkamai treniruotis, taip pat būtina tinkama mityba ir miego laikotarpis.

Dieta ir mankšta ketvirtajam nėštumo mėnesiui:

Maistas ir mankšta yra svarbūs bet kuriame nėštumo etape. Turite turėti gerą ir tinkamą 4 mėnesių nėštumo svorio padidėjimą, o į dietą turėtų būti įtraukta ši informacija.

Dieta:

Vaisiai ir daržovės:

Šviežių ir lapinių daržovių įtraukimas į savo patiekalus bus naudingas jūsų sveikatai. Be to, riešutai turi būti laikomi tarp valgymų, kad skrandis neliktų tuščias. Šioje fazėje labai mėgstami apelsinai, bananai, obuoliai, brokoliai, kokosas, špinatai ir kt.

Neapdorotas maistas:

Nedaug šviežių daržovių pakeitė daugiau vitaminų, todėl keli gydytojai pataria jas vartoti žalias. Be to, yra keletas daržovių, kurios pageidautina virti, kad išlaikytų jūsų kūno riebalų kiekį.

Vitamino C:

Vaisių, kuriuose gausu vitamino C, suvartojama daugiausia 4 -ąjį nėštumo mėnesį. Jie padeda virškinti maistą. Apelsinai, citrina ir greipfrutas yra labiausiai pageidaujami vaisiai.

Pratimai:

Kai pradedate ketvirtą nėštumo mėnesį, turite sutelkti dėmesį į užduotį, kuri veikia jūsų dubens sritis ir pilvo ertmę. Kai kurie 4-ojo nėštumo mėnesio pratimai yra tokie.

Pilvo išplėtimas:

Sulenkite kojas ir atremkite nugarą į sieną. Padėkite rankas ant kelio ir įkvėpkite, kol nosis priartino pilvą prie kūno. Palaikykite 5 minutes. Dabar iškvėpkite ir įgykite ankstesnę padėtį. Darykite tą patį dar penkis kartus.

Pritūpęs:

Šis pratimas atliekamas sutelkiant dėmesį į dubens sritį. Tai padeda įgyti tinkamą laikyseną, taip pat suteikia erdvės išplėsti dubens sritį.

Tempimas:

Tempimas jums gali būti skausmingas kūdikio guzeliu, tačiau taip pat padės jums vystyti ir stiprinti raumenis, kurie vėliau padės gimdymo metu. Tai taip pat suteikia jūsų kūnui lankstumo.

Vaikščiojimas:

Pasivaikščiojimai, kai esate nėščia, yra naudingi, nes jie padėtų jūsų organizmui pasiruošti gimdymui. Be to, jis degina kalorijų perteklių, kuris taip pat yra labai svarbus jūsų sveikatai.

Skrandžio reguliavimas:

Įkvėpkite per nosį ir sulaikykite kvėpavimą. Pabandykite sureguliuoti svorio centrą, kad jums būtų lengviau nustatyti savo kampą artimiausiems mėnesiams ir augantį guzelį. Yra tam tikrų atvejų, kai moteris yra ketvirtą mėnesį nėščia ir nepasirodo.

Seksas nėštumo metu ketvirtą mėnesį:

Šiame etape jums kinta nuotaikų kaita ir einate iš proto dėl visko pasaulyje. Galbūt intymumas yra paskutinis jūsų mintis šiuo metu, tačiau pasikalbėkite su savo partneriu ir, jei galite šiek tiek pailsėti, pasikalbėkite apie seksualinę veiklą ir pasiekite bendrą kalbą. Natūrali padėtis yra kelias, ir jūsų maišelis puikiai apsaugos jūsų kūdikį. Miego padėtis 4 -ojo nėštumo mėnesio metu taip pat daro skirtumą ir padeda lytinių santykių daliai.

Skausmas ir sveikatos problemos ketvirtą nėštumo mėnesį:

Nors galbūt pastebėjote, kad šį nėštumo mėnesį jūsų pykinimo problemos tikrai sumažėtų, gali būti ir kitų susirūpinimą keliančių sveikatos problemų. Virškinimo problemos ir vidurių užkietėjimas, taip pat rėmens pojūtis gali labai varginti. Taip pat gali atsirasti dusulys ir problemų tinkamai kvėpuoti. Jei pastebėjote dėmių ar kraujavimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir skubėkite pas jį. Gali būti kitų nėštumo simptomų ir problemų, tokių kaip kraujavimas iš dantenų, kraujavimas iš nosies ir net nosies užgulimas.

4 mėnesių nėštumo priežiūra ir atsargumo priemonės:

Todėl atsargumo priemonės ketvirtajam nėštumo mėnesiui yra šios.

 • Dabar, kai jums ketvirtas mėnuo, reikia nedelsiant pasirūpinti finansiniais klausimais, kad išvengtumėte streso per artimiausius kelis mėnesius. Nustatyta, kad stresas yra tiesiogiai susijęs su skrandžio skausmu nėštumo metu 4 mėnesį.
 • Kai planuojate atlikti kokią nors užduotį, pagalvokite apie savo kūdikį. Jūsų viduje esančiam kūdikiui taip pat reikia poilsio. Pasitikėk mumis; jūsų kūdikis vėliau jums padėkos.
 • Pasitikėkite savo partneriu ir palaikymo grupe – tai ne tik labai padės, bet ir atskleis daug naujų dalykų apie unikalią gyvenimo patirtį.
 • Pradėkite ruoštis gimdymo namuose planui, jei ketinate pasirinkti tą kelią. Be to, turėtumėte pasirūpinti, kad turėtumėte daugiau laiko skirti savo akušerei ir papasakoti jai visas detales.

Medicininis gydymas ir patikrinimas:

Ketvirtą mėnesį gydytojas atlieka kraujo tyrimą, kuris patikrina, ar kūdikiui viduje nėra jokių problemų. Kraujavimas 4 -ąjį nėštumo mėnesį taip pat yra dažna situacija. Tai blokuoja kūdikio sveikatą. Kai pateksite į antrąjį trijų semestrų etapą, jūsų kūne vėl bus atlikti keli nauji pokyčiai. Taigi, kai kurie įprasti vaistai jums bus reikalingi.

 1. Skausmai– Acetaminofenas. Venkite ibuprofeno ir naprokseno.
 2. Alergija– antihistamininiai vaistai ir loratadinas. Venkite pseudoefedrino ir dekongestantų, tokių kaip fenilefrinas.
 3. Kosulys– Dekstrometorfanas ir Guaifenesinas.
 4. Vidurių užkietėjimas– Metamucil ir Colace. Venkite vidurius laisvinančių ir mineralinio aliejaus.
 5. Rėmuo– antacidai ir famotidinas.

Miego padėtis nėštumo ketvirtą mėnesį:

Geriausias būdas visada yra miegoti šalia. Rekomenduojama ypač kairė pusė, nes ji padeda maksimaliai aprūpinti kraują ir padeda pasiekti vaisių. Be to, jis neturi jokio spaudimo kepenims. Papildomą komforto zoną galite pastatyti pagalvę tarp kojų ar kelių.

Papildomi patarimai ir pasiūlymai keturių mėnesių nėščioms moterims:

 • Šiame etape jūsų kūdikis pradės spardytis, todėl laikykite vandenį, kad galėtumėte kontroliuoti žagsėjimą.
 • Niekada neišeikite be apsaugos nuo saulės, nes tai gali pakenkti jūsų kūdikiui.
 • Valgykite maistą gerokai prieš miegą; kitaip tai gali virsti sunkiu pykinimu.
 • Miegodami laikykitės tinkamos kūno padėties sėdėdami ir vaikščiodami, nes tai paveiks jūsų juosmens skausmą ir vaiką viduje.
 • Būtinai ilsėkitės bent 10 valandų per dieną. Tai leis jūsų kūnui atsipalaiduoti, o jūsų kūdikis taip pat vystysis.

Taip, sunku būti mama ir kova nuo to momento, kai kūdikis materializuojasi tavo įsčiose. Kasdienė kova su pykinimu ryte ir išsipūtimas bei pykinimas gali būti laikomas tik žvilgsniu į įvairius kūno pokyčius, kurie ateinančiais mėnesiais įvyks jūsų kūne. Tačiau, kai esate nėščia po keturių mėnesių, tapote stipresnė ir pasiruošusi artėjančioms varginančioms mėnesiams. Mėnesiai bus sunkūs, tačiau jei laikysitės visos dietos, mankštos ir vaistų vartojimo režimo, nėštumas bus be streso. Esate stipri moteris ir sveikai mąstydama galite išgyventi bet ką.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kokie geri dalykai vyksta motinos kūne kaip 4-ojo mėnesio nėštumo simptomai?

Ans: Motina turėjo būti įveikusi rytinį ligos laikotarpį, o nuolatinis nuovargis ir išsekimas – išnyko. Motina taip pat gali rasti daugiau pavasario savo judesyje, kai pagaliau sutinka su savo kūno pokyčiais. Ketvirtą mėnesį yra tam tikrų momentų, kai mama gali pajusti, kaip kūdikis juda.

Q2. Kokie kiti pokyčiai vyksta motinos kūne ir sukelia diskomfortą?

Ans: Kiti pokyčiai, vykstantys motinos kūne, apibūdina daugumą pokyčių, kurie įvyks vėlesniais mėnesiais. Dėl to, kad padidės estrogeno dalis organizme, įvairiose jos kūno dalyse padidės apgamai ir strazdanos. Šiuo laikotarpiu gali būti naudojamos specialios nėštumo kaukės ir kremai, kurie gali užkirsti kelią tokiam augimui ir atgauti „nėštumo švytėjimą“. Motinos nosis taip pat pradeda tinti, o tai sukelia nepageidaujamus ryšius ir kraujavimą iš nosies. Hemorojaus kremas nėščioms moterims rekomenduojamas būsimoms mamoms, nes tai padės joms net pasibaigus nėštumui.

Q3. Esu 4 mėnesius nėščia. Ar kūdikis dabar girdi?

Ans: Taip, kūdikiui pagaliau pradėjo vystytis ausys ir mamos gali pradėti kalbėtis su savo kūdikiais. Taip pat galima išgirsti kūdikio širdies plakimą. Patartina priversti vaiką klausytis geros klasikinės muzikos ir priversti jį klausytis įvairių kalbų ar net jūsų balso įrašų, kad galėtumėte pradėti bendrauti pradiniame lygyje.

Galite laukti savo džiaugsmo pluošto, netrukus pamatę pasaulį su jumis. Pakelkite keletą kliūčių, kurios jums pasitaiko, ir visą laiką turėsite sklandų nėštumą.