Beveik visiems reikia sportbačių, nes dabar kiekvienas iš mūsų atlieka tam tikras treniruotes, kad išliktų tinkamas. Sportbačiai yra laikomi sportiniais ar lipnesniais batais, nes tai teisingas pasirinkimas vaikščiojant, bėgant ar užsiimant kokia nors sporto veikla. Sneakers batai yra įvairių dizainų ir kelių kategorijų bei įvairių audinių. Sportui lauke teikiama pirmenybė sportiniams bateliams, nes jie suteikia didžiulį komfortą kojoms vaikščiojant ar atliekant bet kokią veiklą.

Naujausi ir patrauklūs vyriškų ir moteriškų batų modeliai:

Pažvelkime į 15 geriausių ir išskirtinių batų berniukams ir mergaitėms.

1. Vyriški sportbačiai:

sportbačių batai

Tokie žemo aukštakulnių bateliai atrodo dinamiški kiekvienam vyrui ar berniukui. Žemo tipo sportbačiai yra apibrėžti taip, kad jie neuždengia kulkšnies ir turi raištelius batams pritvirtinti. Tamsiai ir šviesiai mėlynos spalvos derinys suteikia nuostabią išvaizdą šiems sportbačiams ir derinamas su pusiau oficialiais drabužiais.

2. Vasaros sportbačiai vyrams:

Vasaros sportbačiai vyrams

Čia yra raudonas, kvėpuojantis, puikiai atrodantis sportbačiai vyrams. Kadangi raudona spalva yra patraukli ir patraukli, šie raudoni batai traukia kiekvieną akį, o batai turi mažas skylutes, leidžiančias cirkuliuoti orui ir išlaikyti kojas šviežias. Tai puikus sportinis batelis ir būtinas kiekvienam vyrui.

3. „Navy Blue Slip on Sneakers“:

Tamsiai mėlynos spalvos bateliai ant sportbačių

Sakoma, kad užsimauti sportbačius yra lengva dėvėti batus ir jie yra geriausi, kai vaikštote atsitiktinai. Šie sportbačiai yra gana lengvi, juos labai lengva dėvėti ir nusiimti, nes nereikia praleisti laiko tvirtinant batus raišteliais. Šis tamsiai mėlynas sportinis batelis su baltu dugnu atrodo puikiai ir puikiai tinka kaip kasdienis drabužis.

4. Unikalūs drobės sportbačiai:

Unikalūs drobės sportbačiai

Šio tipo nuostabūs ir unikaliai atrodantys drobiniai sportbačiai atrodo labai šauniai tiek vyrams, tiek moterims. Šio stiliaus aukštakulniai atviri batai atrodo labai universalūs dėl savo stilingai atrodančių mėlynų drobių sportbačių su nėriniais ir apačia. Šie batai žmogui suteikia sportišką aprangą.

5. Naujausi sportbačiai vyrams:

Naujausi sportbačiai vyrams

Šio tipo naujausi ir firminiai „Adidas“ klasikiniai pilki sportbačiai atrodo pasakiškai ir būtinai kiekvienam vyrui. Sportiniai bateliai yra pagaminti iš minkšto audinio su minkštais padais, kurie suteikia komfortą, kai užsiimate bet kokia sportine veikla.

6. Odiniai drakono formos sportbačiai vyrams:

Odiniai drakono formos sportbačiai vyrams

Aukštakulniai baltos spalvos sportbačiai atrodo išskirtinai, o batų šonuose sukurtas drakonas suteikia papildomos savybės. Šio tipo sportbačiai idealiai tinka krepšiniui ar bet kokiai sporto šakai.

7. Klasikiniai aukštakulniai bateliai vyrams:

Klasikiniai aukštakulniai sportbačiai vyrams

Šio tipo klasikiniai, visiškai sportiški batai yra šie sportbačiai. Sneaker turi raištelius batams tvirtinti ir yra idealus sportbačio sportbačiui. Batai yra įvairių patrauklių ir protingų spalvų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų stilių ir išvaizdą.

8. LED sportbačiai su šviečiančiais mirksinčiais sportbačiais:

„Led“ sportbačiai su šviečiančiais mirksinčiais sportbačiais

Čia ateina patrauklios išvaizdos lediniai šviesūs dygliuoti sportbačių bateliai tiek vyrams, tiek moterims. Batas turi medžiaginį viršų ir guminį padą, kuris neslysta ir turi mažas poras oro cirkuliacijai. Šio tipo žavūs batai gali būti puiki dovana jūsų artimiesiems.

9. Šoniniai užtrauktuko juodos spalvos bateliai moterims:

Juodi sportbačiai moterims su užtrauktuku šone

Kadangi moterims labai rūpi jų išvaizda, čia pateikiami stilingi juodi sportbačiai moterims. Batas turi šoninius užtrauktukus, kad būtų galima sujungti, o juodos ir baltos spalvų derinys leidžia sportbačiui atrodyti dinamiškai ir priverčia kiekvieną galvą atsigręžti į jus.

10. Atsitiktinis rožinis slydimas ant mergaičių sportbačių:

Atsitiktinis rožinis slydimas ant mergaičių sportbačių

Šie stilingi ir patogūs batai, kuriuos lengva nusiauti ir dėvėti, yra šie rožiniai sportbačiai. Batai yra pagaminti iš audinio ir turi minkštą apatinę dalį, suteikdami didžiulį komfortą vaikščiojant, ir gali būti derinami su bet kokio tipo drabužiais, kuriuos dėvite.

11. Odiniai sportbačiai moterims:

Odiniai sportbačiai moterims

Šie nuostabiai atrodantys balti odiniai sportbačiai turi platforminius kulniukus, kurie suteikia komfortą bet kuriuo metu, kai keliaujate. Šio tipo sportbačiai yra įvairių patrauklių spalvų ir galite juos pasirinkti pagal savo poreikius.

12. Baltos drobės sportbačiai moteriai:

Baltos drobės sportbačiai moteriai

Sneaker yra pagamintas iš drobės medžiagos ir yra labai lengvas, todėl yra tobulas sportinis batelis moteriai. Batai yra baltos spalvos, o rožiniai raišteliai ant krašto leidžia batams atrodyti labai šauniai ir suteikia dėvėtojui universalų vaizdą.

13. Firminiai sportbačiai moterims:

Firminiai sportbačiai moterims

Elegantiškai atrodantys šviesiai rožiniai sportbačiai su juodomis dėmėmis pabrėžia šio firminio sportbačio išvaizdą. Šis unikalus ir patogus sportinis batelis yra būtinas kiekvienai moteriai, kuri užsiima bet kokia sportine veikla ar yra fitneso keistuolė.

14. Šokių sportbačiai mergaitėms:

Šokių sportbačiai mergaitėms

Stilingas ir tobulas sportbačiai šokių mėgėjams. Batas turi minkštą dugną, o viršuje yra du dirželiai, skirti sportbačiui pritvirtinti. Batai turi mažas poras, šokinėjančias kojas, o šie sportbačiai atrodo labai gražiai ir universaliai kiekvienai merginai.

15. Šviesiai mėlyni džinsiniai sportbačiai su pleištais:

Šviesiai mėlyni džinsiniai sportbačiai su pleištais

Šio tipo protingi ir nuostabiai atrodantys šviesiai mėlyni džinsiniai sportbačiai yra būtini kiekvienos moters kolekcijoje. Sneaker turi šaltus pleištinius kulniukus apačioje ir šonines čiulptukus bei raištelius batams tvirtinti. Tokie batai puikiai atrodo kartu su šortais ir karštomis kelnėmis. Puikūs sportbačiai vakarėliams ir „Hangout“, o kartu su idealia apranga atrodysite stilingai.

Sportbačiai yra labai šauniai atrodantys batai ir yra būtini kiekvienoje drabužių spintoje. Sportbačiai yra labai praktiški, suteikia didžiulį komfortą ir taip pat atrodo labai stilingai ir protingai. Sportiniai bateliai yra įvairių audinių ir dizaino, ir jūs visada galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų stilių ir išvaizdą, ir atrodyti geriausiai su sportbačiais ant kojų.