Vandens batai yra geriausia avalynė vandens pramogoms ar bet kur prie vandens. Vandens batai turi būti neperšlampami ir turi turėti traukos atramą. Žmonės mėgsta eiti į paplūdimį ar vandens sportą, jiems patinka žygiai ir lietingu sezonu, todėl tokioms sąlygoms jiems reikia gerų ir patogių batų. Vandens batai yra geriausias pasirinkimas vyrams ir moterims. Šie batai tinkamai atlaiko kojas. Vaikščiojant vandens zonoje tai padeda išvengti slidžių sąlygų. Apsaugokite kūno pusiausvyrą. Pagal vyrų ir moterų pasirinkimą jie gaus gerą ir madingą pasirinkimą vandens batų kolekcijose. Tai avalynė, kurios reikia, kai turite išlaikyti sausas kojas ir be bakterijų.

Naujausi & Madingi vandeniui atsparių batų modeliai vyrams ir moterims madoje:

Čia yra geriausi vandeniui atsparių batų dizainai.

1. Sandalai vandeniui:

Sandarios vandens nepraleidžiančios basutės

Šios basutės yra puikūs vandeniui atsparūs batai, kurie greitai išdžiūsta. Atviras šių batų stilius leidžia lengvai nutekėti vandeniui. Šie batai nesuteikia daug paramos ir gali būti šiek tiek slidūs. Tai geriausia net esant šiltesniam klimatui, nes atviras stilius suteikia pakankamai oro, cirkuliuojančio aplink pėdą.

2. Greitai išdžiovinamas vandens batas:

Greitai išdžiovinami vandens batai

Vandens batai labiau primena įprastą batų stilių. Jie yra atsparus vandeniui ir traukos derinys. Taigi tai yra geriausi batai, jei norite visiško komforto užsiimdami bet kokia vandens veikla. Jie yra pakankamai universalūs ir žygiams.

3. Šlapio vandens batai:

Šlapio vandens batai

Šlapi batai geriausiai tinka vandens pramogoms, tokioms kaip baidarės ir tt.

4. Valties stiliaus batai:

Valties stiliaus batai

Šie valčių stiliaus batai yra įprastų batų ir vandens batų mišinys. Jie nesuteikia daug traukos ir nėra greitai išdžiūvę. Tačiau šie batai yra puikūs, jei naudojate valtį ar jachtą.

5. Vandeniui atsparus vandens batas:

Vandeniui atsparūs bėgimo vandens batai

Jei bėgimas yra veikla, kurią mėgstate daryti ištisus metus, tai lietaus sezono metu tai bus problema. Puikus sprendimas yra drėgmei atsparūs bėgimo bateliai. Šie batai yra lengvi ir patogūs.

6. Penkių pirštų batai:

Batai su penkiais pirštais

Pasirinkite šį tobulą vandens batą, kad jis būtų patogus ir sukibęs. Šie batai yra suformuoti pagal pėdų išlinkimus. Pirštai gali būti dedami į šių batų kreives ir tai suteikia jums puikų sukibimą.

7. Sneaker stiliaus batai:

Sneaker stiliaus batai

Moteriški vandens batai ką tik atvėso. Šie sportbačių stiliaus batai yra puikūs vandens batai moterims. Batuose yra skylių, todėl jie lengvai išleidžia vandenį. Batai puikiai tinka bėgimui ir žygiams.

8. Maudymosi bateliai:

Maudymosi bateliai

Šie batai yra atsparūs vandeniui ir yra su užtrauktukais. Vandens sporto įspūdžių metu šie batai tinkamai palaiko vandenį. Užtrauktukai yra puikus būdas, kad batai labiau priglustų. Vyrai pasirenka šiuos batus nardymui, batai puikiai tinka bet kokiai vandens pramogai.

9. Rišti šlapi batai:

Surišti šlapi batai

Pasirinkite šlapius batus, kuriuos labai patogu dėvėti ten, kur keliuose yra vandens ir pan. Šie batai turi piršto dangtelį, o batų nugarėlė yra surišta. Diržai palaiko jūsų kojas vaikščiojant vandens prisotintose vietose.

10. Vandens kojinės:

Vandens kojinės

Vandens kojinės yra vandeniui atsparūs batai, tinkantys vandeniui, kaip pirštinė. Kojinės laikomos geriausiais neperšlampamais batais, nes visiškai priglunda prie pėdos ir padengia ją nuo vandens. Jie atsparūs vandeniui ir neleidžia vandeniui pasinerti į pėdą.

11. Vaikiški batai iš atogrąžų vandens:

Vaikiški atogrąžų vandens batai

Vaikų vandens bateliai puikiai tinka vaikams, norintiems užsiimti vandens sportu ar bet kokia kita veikla. Šie batai yra draugiški vaikams, pasižymi ryškiu dizainu ir modeliais, kuriuos vaikai mėgsta. Spalvos ryškios ir puikiai tinka lietui.

12. Barefoot Kids vandens batai:

Vaikiški basi vandens batai

Pasirinkite ką nors, kas yra šaunu vaikams, tokius kaip šie basi vandens batai. Karikatūrų atspaudai ant šių batų puikiai tinka vaikams. Basų stilius yra nuostabus vaikams, nes jie labai tinka.

13. Vandeniui atsparūs vyrų/moterų batai:

Vyrų atsparūs moteriški batai

Galite pasirinkti batus, kurie puikiai tinka bet kokiam orui. Šie batai yra atsparūs vandeniui, nes yra pagaminti iš vandeniui atsparios medžiagos. Vandeniui atsparūs batai puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

14. Lietaus vandens batai:

Batai nuo lietaus vandens

Mėgstamiausi vandens batai, kuriuos naudoja daugelis, yra lietaus batai. Tai batai, kurie yra batų stiliaus ir apima ir kojų sritį. Batai yra vientisos spalvos ir ryškių modelių vaikams.

15. Nugaros diržas unisex vandens batai:

Unisex vandens batai ant nugaros

Pasirinkite paryškintų spalvų vandens batus ir padarykite pareiškimą. Šie batai su dirželiais suteikia lankstumo ir atsparumo vandeniui. Batai puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms, juos lengva apsiauti ir nusiauti.

Žmonės mėgsta dėvėti įvairių tipų aprangą ir pagal savo aprangą renkasi skirtingus batus. Sezoniniai batai yra pagrindinis vyrų ir moterų pasirinkimas. Vasaros ir žiemos sezono metu rinkoje siūloma plati batų kolekcija, o lietingu sezonu vandens batai yra geriausi bet kokiai vandens pramogai ar lietingoms dienoms. Vandens batai yra su skirtingais prekės ženklais ir pagal biudžetą. Jei žinote savo vandens batų dydį, pabandykite apsipirkti „E“ prekybos svetainėse, internetinis apsipirkimas yra geriausias pasirinkimas. Tai padeda pasirinkti ir pasirinkti tinkamus vandens batus. Vandens batų veislės skiriasi, pavyzdžiui, jūroje ar paplūdimyje, ir maudymosi kostiumėlių. Tai priklauso nuo vandens pavojaus. Batai gali būti atsparūs vandeniui, surišti, prisisegti prie kojinių ir tt Pasirinkite tokius vyrams, moterims ar net vaikams. Visiems yra ryškių spalvų ryškių vandens batų.