Visiems, įskaitant vaikus ir jaunus, reikia tobulos ir idealios batų poros, kad jos būtų patogios mažoms kojoms ir net apsaugotų minkštas ir švelnias pėdas nuo bet kokių sužalojimų. Vaikams yra daugybė stilingų, firminių ir kasdien dėvimų batų, kuriuos turėtume pasirinkti pagal paskirtį.

Naujausi ir madingi vaikiškų batų modeliai berniukams ir mergaitėms:

Leiskite greitai pažvelgti į įvairių tipų vaikiškus batus.

1. Mėlynos ir baltos mergaičių batų dizainas:

Mėlynos ir baltos spalvos mergaičių batų dizainas

Šio tipo gražiai atrodantys mėlyni ir balti batai kartu su mažu mielu lanku išplečia mažų mažų pėdų išvaizdą. Mėlyna spalva su taškeliais merginoms atrodo gražiai ir gali būti dėvima vakarėliuose ar bet kokiomis progomis.

2. Baleto plokščiapadžiai batai mergaitėms:

Baleto batai mergaitėms

Štai puikūs batai mergaitei, mėgstančiai šokti. Šio tipo baleto batai yra plokšti ir minkštu dugnu ir suteikia komfortą kojoms šokant ir netgi suteikia žvilgančią išvaizdą dėvint.

3. Sniego batai mergaitėms:

Sniego batai mergaitei

Šio tipo minkšti ir mieli batai atrodo nuostabiai mergaitėms. Rožiniai batai kartu su minkštu baltu kailiu atrodo nuostabiai kaip sniegas, dėvimi ant šortų ar suknelių.

4. Princesės stiliaus perlų rožiniai batai:

Princesės stiliaus perlų rožiniai bateliai

Mergaitės kūdikis atrodo kaip princesė, o jei ji taip pat apsirengia kaip princesė, tai sunku ja žavėtis. Mieli rožiniai perlamutriniai lankai kartu su stilinga juostele ant kulkšnių suteikia nuostabią išvaizdą ir puikiai tinka vestuvėms ir bet kokiems vakarėliams.

5. Mieli triušio bateliai vaikams:

Mieli triušio bateliai vaikams

Šio tipo stilingi ir mielai atrodantys batai yra puikus jaunų žmonių pasirinkimas. Dėl batų jaunieji atrodo kaip mielas triušis. Šio tipo batai yra įvairių dizainų ir gyvūnų figūros, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris patinka jūsų vaikams.

6. „Disney“ nėriniai batai mergaitėms:

„Disney“ nėriniai batai mergaitėms

„Disney“ bateliai žavi mergaitę, nes ji nori atrodyti tokia graži ir dinamiška kaip jie. Šie „Disney“ marginti batai kartu su kontrastingais raišteliais atrodo nepakartojami, o apsirengę džinsais ar trumpais sijonais daro jaunuolį labai gražiu „Disney“.

7. Kvėpuojantys drobės vaikiški bateliai berniukams:

Kvėpuojantys drobės bateliai berniukams

Drobės batai yra labai lengvi batai ir labai patogūs dėvėti. Batai puikiai tinka berniukams ir gali būti dėvimi bet kokiai sportinei veiklai arba taip pat puikiai tinka kasdien. Kadangi šie batai yra lengvi, jie suteikia komfortą mažoms pėdoms ir yra įvairių patrauklių dizainų ir spalvų.

8. Ryškiai mirksi LED vaikų batai:

Ryškiai mirksi LED batai vaikams

Čia yra patraukliausi ir patraukliausi batai tiek mergaitėms, tiek berniukams. Batas neleidžia mirksėti LED lemputėms, pritvirtintoms prie batų kraštų. Taigi, vaikui vaikščiojant ar žaidžiant, šviečia šviesa ir nuo bato atsispindi ryški blykstė.

9. Guminiai drugelių batai vaikams:

Guminiai drugelių bateliai vaikams

Kadangi mažos mergaitės žymimos kaip drugeliai, šie batai yra suprojektuoti drugelio formos, todėl pavyzdingai atrodo, kai juos dėvi mažos mergaitės. Batas pagamintas iš gumos, o dėl ryškiai geltonos ir jūros žalios spalvos batai atrodo labai šauniai ir nepakartojamai, o kartu su mažų sijonų šortais batai ir dėvėtojas atrodo labai nuostabiai.

10. Kasdien dėvėkite vaikiškus batus berniukams:

Kasdien dėvėkite vaikiškus batus berniukams

Be vakarėlių ir sportinės veiklos, vaikams kasdien reikia batų. Šio tipo batai yra idealiai tinkami, nes batai turi minkštą dugną ir netgi ištempiami, todėl suteikia visokeriopą komfortą mažoms švelnioms pėdoms. Batai yra įvairių spalvų ir motyvų ir gali būti derinami su bet kokia apranga, kurią renkasi jauni berniukai.

11. Žmogus -voras bateliai berniukui:

Batai vyrui vorui berniukui