Būdamas bėgikas, jis yra bėgikas visą gyvenimą. Reikia pajusti aukščiausius bėgikus, kad pamatytume bėgimo poveikį mūsų kūnui. Bėgimas yra pilnas kardio treniruotės ir yra sportas, kuris jaudina tiek vyrus, tiek moteris. Šiais laikais žmonės bėgo kaip gyvenimo būdas, kad būtų tinkamas ir sveikas. Bėgimas gerina sveikatą visais parametrais ir gali lengvai išlaikyti sveikatą tiesiog bėgdamas. Svarbiausias ir vienintelis dalykas, kurio reikia bėgimui, yra tik gera patogių batų pora.

bėgimo bateliai

Naujausi ir stilingi batų bėgimo su vaizdais dizainai:

Šiame straipsnyje apžvelgsime 30 geriausių bėgikų batų vyrams ir moterims.

1. „Duramo Red“ bėgimo bateliai vyrams:

Duramo raudoni bėgimo bateliai vyrams

Šie bėgimo bateliai vyrams puikiai tinka tiems vyrams, kurie nori pradėti bėgti arba kurie jau moka bėgti. Šių bėgimo batų USP yra amortizacija kulne ir priekinėje kojoje, kuri sugeria smūgį. Šie batai idealiai tinka visiems bėgimo mėgėjams.

2. Juodi paminkštinti vyriški batai bėgimui:

Juodi, paminkštinti bėgimo bateliai vyrams

Šie juodi bėgimo bateliai vyrams yra sukurti su paminkštinta ir formos kulkšnies apykakle. Su perforuotais vidpadžiais ir paminkštintais vidpadžiais šie batai yra su raišteliais priekyje, kad būtų saugiai ir patogiai prigludę bėgimo metu. Kvėpuojanti viršutinė tinklelio dalis yra sintetinė medžiaga, kuri užtikrina geresnę atramą bėgimo metu.

3. Sidabrinės pilkos spalvos elito vyriški batai:

Sidabriškai pilki Elite vyriški treniruokliai

Tai yra patogiausi minkšti batai, kurie užtikrina puikų atsparumą dilimui ir stiprumą, palengvina sklandų bėgimą. Apykaklė ant kulkšnies ir priekinė kojelė yra paminkštintos, todėl kojos yra labai lengvos ir patogios. Sidabro pilka spalva suteikia gražią išvaizdą šiems vyriškiems batams.

4. Tamsiai mėlyni vyriški batai Veikia:

Tamsiai mėlyni vyriški bėgimo bateliai

Šie bėgimo bateliai yra skirti pagerinti kūno rengybos režimą, nes amortizacija ir vidurinis padas suteikia puikų komfortą ir sugeria smūgį. Tamsiai mėlynos spalvos tinklelio skydelis palaiko kojas vėsias, išvengdamas prakaito pertekliaus. Paminkštinta kulkšnies apykaklė puikiai minkština minkštą vidpadį. Batai yra sintetiniai su tekstiliniu pamušalu ir nepažymėtu sintetiniu padu.

5. Bėgimo bateliai vyrams:

Šie tako batai yra specialiai sukurti kvalifikuotam bėgimo lygiui. Šie batai turi didelį, storą padą, tačiau minkštą vidinį padą ir pėdų lovą patogiam bėgimui. Jie yra su paminkštinta kulkšnies atrama, užtikrinančia maksimalų komfortą. Sunkus minkštas tinklelis vėsina sausas kojas, išvengdamas prakaito pėdose. Šiuose bėgimo bateliuose suformuotos rankenos geriausiai tinka profesionaliems bėgikams.

6. „Green Flex“ vyriški batai bėgimui:

Green Flex vyriški bėgimo bateliai

Tai žali lankstūs batai, puikiai tinkantys bėgimui takeliais. Šie žali batai turi vielinius vielinius kabelius, kurie yra nailoniniai siūlai, skirti apvynioti koją, kad būtų patogiau nėrinių. Juose yra lankstus padas su kvėpuojančia viršutine tinkleliu. Kulkšnių apykaklės yra dailiai suprojektuotos ir paminkštintos. Vidpadis yra pakankamai minkštas, kad būtų patogu bėgti.

7. Balta bėgimo bateliai vyrams:

Vyriški bėgimo bateliai su baltu žemyn

Šie žemyn perjungiami batai skirti pradedantiesiems bėgti vyrams. Tai lengvi ir patogūs batai, tinkami bėgikams su neutraliu eisenos ciklu, o tai reiškia, kad bėgikas visiškai nusileidžia. Viršus pagamintas iš odos su tinkamos formos pėda. Guminis ir storas padas užtikrina pakankamą sukibimą ir sugeria smūgius. Padas pagamintas pagal modelį, todėl šie balti pavarų perjungikliai puikiai tinka bet kokiam paviršiui.

8. „Orange Lime Tempo“ vyrų bėgimo bateliai:

„Orange Lime Tempo“ vyrų bėgimo bateliai

Tai puikūs batai bėgimui su tiesiu padu, kad būtų patogu nusileisti kojoms. Jie turi raištelius, kad būtų užtikrintas saugus prigludimas, o tinklinis audinys – kvėpuojantis. Jie turi paminkštintą vidpadį ir apykaklę, puikiai priglundančią prie kojų, su lengvu, erdviu vidpadžiu.

9. „Neon Black Pace Run 2“ vyrų treniruokliai:

„Neon Black Pace Run 2“ vyrų treniruokliai

Šie nuostabūs neoninės juodos spalvos tempai, skirti 2 vyrų treniruokliams, yra lengvi ir labai patogūs. Šie batai turi kvėpuojantį viršutinį tinklelį su sintetine pėdos danga, kuri palaiko pėdas. Be to, juos papildo kotas, kuris suteikia reikiamą arką ir palaiko vidpadį ir padą. Padas tikrai tvirtas.

10. „Black Grey Charged Bandit 2“ vyrų bėgimo bateliai:

Juodos pilkos spalvos Charged Bandit 2 vyriški bėgimo bateliai

Pažvelgus į šiuos batus galime pastebėti, kad jie šiek tiek skiriasi nuo įprastų bėgimo batelių. Šių įkrautų banditinių batų viršutinėje dalyje yra ventiliacijos technologija, kuri suteikia kvėpavimą tikrąja prasme. Viršutinis audinys yra labai lengvas, tamprus, patvarus ir greitai džiūstantis. Didelis dilimas, storas guminis padas pagamintas strategiškai, kad būtų užtikrinta tinkama amortizacija ir parama, reikalinga ilgesniems važiavimams.

11. „Dark Khaki Speed ​​Cross“ vyriški batai bėgimui:

„Dark Khakhi Speed ​​Cross“ vyrų bėgimo bateliai

Tai sunkūs batai, tinkantys intensyviam bėgimui ekstremaliomis sąlygomis. Jie pagaminti naudojant „Sensifit“ technologiją, kuri užtikrina saugų ir tikslų montavimą. Šių batų užsegimas atlieka svarbų vaidmenį, kad jaustumėtės subalansuotai ir patogiai nestabiliuose, nelygiuose paviršiuose ir net purve bei sniege. Juose yra ortolito vidpadis, užtikrinantis maksimalų komfortą. Spalva taip pat labai skiriasi ir neįprasta bėgimo bateliams.

12. Brick Red Bounce vyrų bėgimo bateliai:

Brick Red Bounce vyriški bėgimo bateliai

Pavadinime yra žodis „Bounce“, o tai reiškia, kad šie bėgimo bateliai yra sukurti su atšokimo technologija, suteikiančia dėvėtojui energijos. Viršus nėra įprastas tinklelis, bet turi suklastotą tinklelį, kuris suteikia individualų pritaikymą prisitaikyti prie kiekvieno judesio. Visi batai su raišteliais yra su paminkštintu vidpadžiu ir paminkštinta apykakle, be kulno segtuko, kad papildomai palaikytų kulną..

13. „Zante“ vyrų batai bėgimui:

„Zante“ vyrų bėgimo bateliai

Šie geltonos oranžinės spalvos batai yra su atverčiamu lanku su pailga vidurine koja, kuri balną pailgina ir pailgina batus. Taigi priekinėje kojoje yra daugiau amortizacijos, o išorinis padas yra iš storos gumos su įpjovimais. Tai suteikia geresnį lankstumą.

14. „Electric Blue Transcend 3“ bėgimo vyriški batai:

„Electric Blue Transcend 3“ vyrų bėgimo bateliai

Tai vienas nuostabus bėgimo batelis. Tai yra mažiau didelių gabaritų, todėl kojos yra lengvesnės. Padas turi neabejotiną pėdos arkos formą, todėl kojos yra nepažeistos, o amortizacija pirštų galuose yra sulenkta, kad būtų patogiau. Minkštas važiavimas su šiais batais iš tikrųjų palaiko kūną.

15. Bėgimo tinkleliai:

Meshed bėgimo bateliai vyrams

Tai visiškai tinkleliai be nėrinių batų, skirtų bėgimui. Tai puikiai tinka, nes viršutinė dalis puikiai kvėpuoja, nes batai yra pagaminti iš tinklinio audinio. Padas yra kietas ir turi griovelius geresniam sukibimui, o vidpadžio padas užtikrina maksimalią amortizaciją. Tai be nėrinių, bet tvirtai priglunda prie kojų.

16. „Black Air Max“ bėgimo bateliai moterims:

Juodi Airmax bėgimo bateliai moterims

Šie „air max“ batai naudoja unikalią technologiją, vadinamą oro padu. Batai yra su sintetinės medžiagos viršutine tinkleliu ir užtikrina gerą sukibimą ir pusiausvyrą bėgimo metu. Tai gali būti puikūs batai bėgimui keliais. Puiki juoda spalva idealiai tinka bėgimui ryte ar vakare. Šie bėgimo bateliai gali būti ir sporto salės batai.

17. „Pure Boost“ moteriški batai bėgimui:

„Pure Boost“ bėgimo bateliai moterims

Šie spalvingi batai yra gražūs, o vienas žvilgsnis priverstų moterį tiesiog dėvėti ir bėgti. Juose yra „boost“ technologija, kuri grąžina energiją kiekviename žingsnyje. Turintys plaukiojančią arką, kuri suteikia apibrėžimą ir apkabina pėdą, šie batai visada palaikys kojas bėgant. Gražūs raudonos ir juodos spalvos atspaudai puikiai atrodo bėgant.

18. Glicerino 14 moterų bėgimo bateliai:

Glicerino 14 moterų bėgimo bateliai

Tai viena puiki bėgimo batelių pora, priglundanti prie gražios 3 d. Visiškai sujungtas padas puikiai tinka bet kokiam paviršiui ar reljefui, suteikiant ypatingą komfortą bėgimo metu. Spalva su mėlyna ir rožine spalva puikiai tinka bėgimui. Tempimas yra puikus, suteikiant tinkamą pėdos lanką. Glicerinas 14 yra su itin minkšta amortizacija ir leidžia jums slysti nepaprastai patogiai.

19. 4 ašies akių bėgimo bateliai moterims:

„Axis 4 Mesh“ moteriški bėgimo bateliai

Šie 4 ašies bėgimo bateliai yra aukštos kokybės bėgimo platformos batai. Amortizacija padeda sugerti smūgio smūgį ir išlieka labai patvari, kad būtų užtikrintas ilgalaikis ir patogus važiavimas bei važiavimas. Šaltas tinklelio viršus suteikia puikų kvėpavimą, todėl tai yra puiki bėgimo batelių pora. Padas turi puikų sukibimą ir yra efektyvus.

20. Gana rožiniai „Ultra Boost“ moterų bėgimo bateliai:

Gana rožiniai „Ultra Boost“ moteriški bėgimo bateliai

Unikalus dalykas, skiriantis šiuos bėgimo batus nuo kitų, yra viršutinė dalis, pagaminta iš vilnos su itin sustiprintu bėgimu, kuris suteikia puikią amortizaciją kojoms bėgant. Guminis padas suteikia reikiamą sukibimą, kad sklandžiai sklandytų. Sukurtas tinklinis kulnas užtikrina puikų sukibimą ir prigludimą.

21. „Navy Turquoise Agility Ladies Trainers“:

„Navy Turquoise Agility“ moteriški treniruokliai

„Agility“ moteriški treniruokliai puikiai priglunda ir yra patogūs dėl paminkštintos kulkšnies apykaklės su tinkamai paminkštintu vidpadžiu. Visiškai suverti raišteliai leidžia kojoms likti vietoje. Padas yra gerai suformuotas, kad būtų užtikrintas ypatingas sukibimas, ir su lanksčiu padu. Tiek viršutinė dalis, tiek padas yra pagaminti iš sintetinės medžiagos.

22. „Grey Dart 12“ bėgimo bateliai moterims:

Pilki „Dart 12“ bėgimo bateliai moterims

Šie „dart 12“ batai idealiai tinka bėgimui. Paminkštinta apykaklė ir paminkštintas vidurinis padas sugeria bet kokį įtampą sąnariuose ir suteikia patogų bėgimą, tuo pat metu lengvai pėdas ir sąnarius. Visiškai raišteliai suteikia tvirtą prigludimą prie kojų. Viršus odinis su tinkleliu ir tekstilė, o padas sintetinis.

23. Sidabrinis koralinis gelis moterų bėgimo bateliai:

Sidabriniai koraliniai gelio moteriški bėgimo bateliai

„Gel Kayano 23“ pakelia bėgimo batelius į visiškai naują lygį šioje madingoje sidabro spalvos koralų spalvoje. Vidinis padas iš polistirolo yra lengviausia medžiaga, kuri suteikia jausmą, kad bėgioji basomis kojomis. Šių batų gelio blokas yra arčiau pėdos, kad padidėtų komfortas. Išoriniai kulnų skaitikliai yra platesni, kad būtų geriau sugeriama smūgis.

24. One One Vanquish 2 moteriški batai:

One One Vanquish 2 moteriški batai

Šios nuostabios batų poros moterims, turinčioms bet kokių pėdų, klubų ar kelių problemų, ryškios rūgšties fuksijos spalvos. Moterys gali pasinaudoti šiais batais, kad išvengtų kūno sužalojimo. Jie yra žinomi dėl savo pagalvėlės. Jie atrodo kitaip, tačiau yra logiškesni ilgainiui. Jie turi besiūlį viršutinį tinklelį su puikiu kvėpavimu ir atramas su paminkštintu liežuviu ir yra surišti. Šie batai skirti neutralioms bėgikėms, kurios puikiai bėga ir važiuoja sklandžiai.

25. „Cushion Ladies“ bėgimo bateliai:

Moterų bėgimo bateliai pagalvėlės moterims

Šie moteriškų bėgimo batelių pagalvėlės yra pagamintos iš sukimo sistemos technologijos, skirtos padui, kuris palaiko arką ir vidurinę pėdą. Šių batų pagalvėlės padidina komfortą bėgant ilgus atstumus. Tinklinis skydelis puikiai kvėpuoja, o padas tvirtai sukimba ir yra labai patvarus.

26. Nr nėriniai RX bėgimo bateliai moterims:

Nėriniai RX bėgimo bateliai moterims

Tai patogūs batai visų amžiaus grupių moterims. Tai visiškai viršutiniai tinkleliai be nėrinių patogūs bėgimo bateliai, puikiai kvėpuojantys. Jie yra su užsegimo padu, kuris puikiai tinka kojoms. Minkštas vidpadis leidžia atsipalaiduoti bėgant, taip pat yra patogus ir lėtai. Šviesiai mėlynas atspalvis yra dar geresnis šiuose RX bėgimo bateliuose.

27. „Sea Green Energy“ bėgimo bateliai moterims:

„Sea Green Energy“ bėgimo bateliai moterims

Šie debesų bėgimo bateliai turi debesų putų vidpadį, kuris greitai sugeria bet kokį smūgį bėgimo metu ir pašalina sąnarių įtampą. Viršus yra lengvas, o tinklelis palaiko kojas vėsias treniruojantis ar bėgant. Vidpadis suteikia tinkamą amortizaciją, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas.

28. „Black Turbo“ moterų bėgimo bateliai:

„Black Turbo“ moterų bėgimo bateliai

Šie turbo bėgimo bateliai suprojektuoti su nėriniais, kurie tvirtinami, paminkštinta kulkšnies apykaklė ir gerai paminkštintas vidpadis. Visiškai kvėpuojantis tinklelis suteikia daug vėsesnių pėdų, o baltas stambus padas suteikia maksimalų komfortą bėgimo metu.

29. „Pro Run Ammolite“ moterų bėgimo bateliai:

„Pro run Ammolite“ moterų bėgimo bateliai

Šie rožiniai, neoniniai ir violetiniai amolito bėgimo bateliai yra suprojektuoti taip, kad atrodytų puikiai ir būtų našūs. Juose yra žemos arkos atrama su suprojektuota viršutine tinkleliu vėsinimui. Jie turi kulno atraminį narvelį, kuris stabilizuoja pėdą, kad pagerėtų bėgimas ir sulenktų griovelių, kad būtų galima puikiai judėti.

30. Tempo 4 Džersio moteriški bėgimo bateliai:

Tempo 4 Džersio moteriški bėgimo bateliai

Šie nuostabūs purpuriniai „tempo 4“ batai yra labai lengvi, nes jie turi puikią amortizavimo technologiją. Jie turi kulno pagalvę, kuri pašalina bėgimo poveikį. Lankstūs grioveliai prie pado labai padidina natūralų judėjimą bėgant. Guminis padas užtikrina geresnį sukibimą.

Kodėl mes bėgame? Mes siekiame sveikatos, tinkamumo, ištvermės, siekiame asmeninių tikslų, mėgaujamės muzika ir maratonu. O jei nenešiojate kojoms tinkamų bėgimo batelių, visas kūnas gali mėtytis. Bėgimas yra sportas, kuris jaudina visų amžiaus grupių vyrus ir moteris, nes tai yra vienas pratimas, kurį gali atlikti vyrai, moterys ir vaikai ir tt Tinkamas mokymas ir praktika užtikrina puikų bėgimą. Gerų bėgimo batelių pora yra triukas, kurį reikia įsitraukti į veiklą. Apsiaukite mėgstamus ir patogius bėgimo batelius ir eikite bėgti.