Be drabužių, dėl kurių nerimauja dauguma moterų, avalynė yra vienas iš aksesuarų, verčiančių moteris dažniausiai apsipirkti ir priversti jas apsipirkti. Taigi, visiems jūsų sprendimams mes turime 30 geriausių batų sąrašą. Peržiūrėję juos galite nuspręsti nusipirkti labiausiai patinkančius.

Madingi batai moterims

Naujausi madingi batai moterims

Pažvelkime į 30 geriausių mados batų moterims 2021 m.

1. Spausdinti įvairiaspalviai moteriški batai:

Spausdinti įvairiaspalviai moteriški batai

Šios batų poros priekyje yra daugiaspalvis atspaudas. Formos ir dizainas suteikia batams išgalvotą išvaizdą, ir tai galima lengvai naudoti su kasdieniu drabužiu. Patogu vaikščioti, ši pora batų turėtų būti jūsų kolekcijos dalis.

2. Moterų sportiniai rinkiniai:

Moteriški sportiniai rinkiniai

Paprasta ir patogi avalynė yra geras pasirinkimas moterims, išeinančioms pasivaikščioti ar lankant bet kokią sporto veiklą. Net ir dirbantiems, tai galite lengvai dėvėti kartu su džinsais į savo darbo vietą. Taigi nusipirkite šią batų porą kasdieniam ir patogiam dėvėjimui!

3. Moteriški batų pleištai:

Moteriški batų pleištai-3

Šie batai su kulnais yra madingi. Batų priekyje esantis mazgas ir tokios rudos žolės kulnai leidžia batams atrodyti patraukliai. Pilka spalva yra subtili, o aksominė medžiaga suteikia jai tą pačią išvaizdą. Taigi jūsų vakarėliams, kai turite susieti tą suknelę su puikiais batais, tai yra vienas geriausių batų moterims.

4. Personažūs moteriški batai:

Neleidžiami moteriški batai -4

Spalvotai juodos spalvos bateliai su ilgais pieštukų kulnais ir aksomine medžiaga atrodo madingai. Naudojant batų mazgą, batai atrodo geriau. Kartu su jūsų juoda suknele šie batai suteiks jums geriausią išvaizdą.

5. Moterų batų kulniukai:

Moteriškų batų kulniukai -5

Šis citrinos geltonos spalvos kulnas su paprastu dizainu yra sunkiai pasiekiama avalynė, kurią galima dėvėti vakarėliams ir progoms. Spalva surišta tokia, kokia ji yra, tai būtų jūsų gelbėtojas, kai esate susirūpinę ieškodami tos pačios spalvos suknelės variantų. Taigi, negalvodami, nusipirkite tai savo aukštai ir patobulintai išvaizdai!

6. Aksominiai purpuriniai moteriški batai:

Aksominiai purpuriniai moteriški batai -6

Šie batai yra tinkami dėvėti žiemą. Tamsios spalvos, nesukeliant įtampos, kad batai nešvarūs, o kulkšnies ilgis taip pat suteikia patogų dėvėjimą. Puikiai tinka prie džinsų, šie batai būtų puikus pasirinkimas dėvėti kasdien žiemą. Norėdami kiekvieną dieną atrodyti protingai su šiais batais, nusipirkite juos ir padidinkite savo kolekciją.

7. Smėlio spalvos moterų stiletos:

Smėlio spalvos moteriškos žvaigždės -7

Tai suteikia rafinuotą išvaizdą dėl neapibrėžtos spalvos. Pasirengę savo šventinėms suknelėms ar bet kokiam įmantriam drabužiui, šie stiletai turi būti jūsų kolekcijos dalis. Su gerais pieštukų kulnais atrodytumėte ir geros asmenybės. Taigi nusipirkite stiletus ir atnaujinkite savo kolekciją.

8. Sportiniai bateliai moterims:

Moteriški sportiniai bateliai -8

Sportiniai bateliai moterims, mėgstančioms sportuoti. Gražus juodos ir rožinės spalvos derinys, batai domintų bet kurią moterį. Lengva ir patogu dėvėti ir vaikščioti, kartais tai gali būti jūsų pasirinkimas ir darbo dienomis, ypač moterims, kurios kiekvieną dieną turi ilgai keliauti. Taigi, esant tokioms sąlygoms, šį batą turėtumėte nusipirkti jūs ir pridėti prie savo kolekcijos.

9. „Sandal“ moteriški batai:

Moteriški batai -9

Tamsiai mėlynos spalvos basutės su diržu ir batų dizainas priekyje yra išskirtinis pasirinkimas. Atsižvelgiant į mados pojūtį, batų struktūra yra dvejopo dizaino. Geras pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui dėl racionaliai suprojektuotų kulnų ir atrodyti madingai. Diržas taip pat užtikrins saugų dėvėjimąsi. Taigi, norėdami gerai atrodyti, nusipirkite batus!

10. „Chelsea“ moteriški batai:

„Chelsea“ moteriški batai -10

Tamsiai rudi „Chelsea“ batai skirti merginai, trokštančiai kaubojaus išvaizdos. Be kulnų ir ilgų išlinkimų batai daro gerą paslaugą vaikščiodami, leiskite kojoms jaustis viduje. Ta didelė skrybėlė ir jūsų ruda odinė striukė yra geriausias derinys. Taigi, norėdami atrodyti karštai, nusipirkite batus ir padidinkite savo kolekciją.

11. „Cross Belly“ moteriški batai:

„Crocs“ pilvo moterų batai -11

Lietingas sezonas gali būti ten, ir jums būtų painiava dėvėti tuos batus ar ne. Štai ir išeitis! Šie kryžminiai batai yra palaima tuo sezonu. Naudodami dizainerio drabužius, jūsų batai nesustos vandens. Tai tikrai turi būti jūsų batų kolekcijos pora.

12. Arabiški stiliaus batai moterims:

Arabiški stiliaus moteriški batai -12

Šie plokšti batai, pagaminti iš aksominės medžiagos ir plokšti kulniukai, turi oksiduotą išvaizdą, kurios reikia jūsų teminiams vakarėliams. Prie batų pririšus įvairius priedus, batai gerai dėvėtųsi „iš dėžutės“. Taigi jūsų kūrybingai ir gerai išvaizdai šiuos batus reikia nusipirkti ir įdėti į savo spintą.

13. Juodos odos moteriški batai:

Juodi odiniai moteriški batai -13

Šiuos juodos spalvos batus, pagamintus iš odos, bet kuri moteris norėtų nusipirkti oficialiems susitikimams biure. Kad atrodytų geriausia oficiali išvaizda, šie batai su juodos spalvos blizgia išvaizda ir nežymiais kulnais yra puikus pasirinkimas. Ši batų pora yra ta, kuri turi būti atidėta oficialiam drabužiui biure. Pirkite tai, kad galėtumėte gerai naudotis.

14. Skylės sukurtas moterų pilvas:

Skylė skirta moterų pilvui -14

Tamsiai oranžinės spalvos pilvas su mažomis skylutėmis yra kitoks. Geriausias jūsų kolegijos drabužis, derinamas su džinsais ar net sijonu, šį pilvą turėtų nusipirkti jūs. Patogus kaip butas, pilvas įvykdytų gerus tikslus.

15. Unikalūs moteriški batai:

Unikalūs moteriški batai -15

Šie batai tikrai atneš blizgesį bet kurios moters akyse. Matydami skirtingai suprojektuotus kulniukus, tai bet kuriuo atveju, kai nešiojate, tapsite traukos centru. Galbūt šiek tiek nepatogu, bet kam tai rūpi, kai kalbama apie madą? Trumpai tariant, tobuli dizainerių batai moterims!

16. Pinti suprojektuoti moteriški batų kulniukai:

Pynė skirta moteriškiems kulniukams -16

Šviesiai rudos spalvos kulniukai su mazgų dizainu vėl patenka į jūsų vakarėlį. Tinkama spalva, tinkanti prie bet kokios suknelės ir kulniukų, kad jūsų ūgis atrodytų patobulintas, šie batų kulniukai būtų tinkami proginiai drabužiai. Auksiniai plieniniai taškeliai ant diržo, suteikiantys jam elegantišką išvaizdą, leidžia tai pasirinkti ir nusipirkti!

17. Išsilieję apartai sukurti moteriški batai:

Išsilieję suprojektuoti moteriški batai -17

Šie tamsiai mėlynos spalvos batai ir ilgai išsiliejęs dizainas, kurio šonai yra kūrybingi. Šie batai, susieti su batų raišteliu, yra puikus drabužis ir tinkami dėvėti išvykoms ir susitikimams su draugais. Patogus plokščias drabužis, batai turėtų būti įtraukti į jūsų kolekciją.

18. Auksiniai batai moterims:

Auksiniai moteriški batai -18

Galvojate šiek tiek pašėlti su savo apsirengimo jausmu? Na, šie auksiniai batai padarytų jums gerą darbą. Turėdami madingą auksinę spalvą, kurią jau turite, galite nesunkiai sugalvoti tradicinius drabužius, kurie būtų derinami su šiais batais, ir atrodyti kitaip vestuvių ar kitomis progomis. Taigi, nepaisant jūsų naujoviškos išvaizdos, šie batai laukia, kol taps jūsų spintos dalimi.

19. „Shiny Wear“ moteriški batai:

Blizgantys dėvimi moteriški batai -19

Šie blizgūs batai yra patogūs dėvėti plokšti, tačiau dėvėdami juos pabrėžtų išvaizdą. Sidabrinės spalvos ir pakankamai tinkami prie bet kokios jūsų suknelės, šiuos batus turėtumėte nusipirkti ir dėvėti jūs.

20. „Kolhapuri“ moteriški batai:

„Kolhapuriwomenshoes“ -20

Tradiciškai sukurti „kolhapuri“ batai yra kultūriškai sukurti batai, kurių jums reikia dėvėti. Moterys, mėgstančios tokią avalynę, greičiausiai pirks šiuos batus. Geltonai atspausdintas religinis dizainas viršuje tikrai pritrauks bet kokias moteris, mėgstančias tokius dalykus. Ne tik tai, bet ir batai užtikrina gerą etninį dėvėjimą. Taigi, nepaisant visų etninės ir tradicinės išvaizdos pageidavimų, juos turėtumėte nusipirkti ir dėvėti jūs.

21. Stikliniai dygliuoti moterų kulniukai:

Stikliniai dygliuoti moteriški kulniukai -21

Šie batai su smulkiais stiklo smeigėmis ant paviršiaus nepaliktų nė vienos moters žvilgsnio. Ilgi kulniukai ir juoda fono spalva, kulniukai puikiai tinka bet kuriai jūsų suknelei. Norėdami atrodyti patraukliai, nusipirkite šį batą!

22. Dviejų spalvų odiniai batai moterims:

Dviejų spalvų odiniai moteriški bateliai -22

Stilinga išvaizda ir elegantiška nešioti, tai laisvalaikio avalynė, kurią galite dėvėti savo kolegijoje ar biure. Pagaminta iš odos, madinga išvaizda, kurią batai turi iš tos pačios medžiagos. Jame taip pat yra plonų linijų dizainas. Taigi nusipirkite tai ir padidinkite savo kolekciją.

23. „Parrot Green“ mados batai moterims:

Papūgos žalios spalvos moteriški batai -23

Papūgos žalios spalvos paprasti batai yra geras pasirinkimas jūsų kasdieniam dėvėjimui. Unikali spalva, kaip ir ji, paprasta tekstūra prideda patrauklią išvaizdą. Taip pat lengva dėvėti, tai gali būti jūsų kasdienis dėvėjimas žiemą. Taigi, norėdami gauti geriausią išvaizdą, nusipirkite batus ir dėvėkite juos savo darbe.

24. Moterų batai su grandinės dizainu:

Moteriški batai su grandinės dizainu -24

Batai su rausvu pamušalu viduje ir skersai bei juodomis ilgomis išlinkėmis ant paviršiaus yra dizainerio drabužis moteriai. Grandinė iš abiejų pusių su odiniu pamušalu suteikia jai nuostabią išvaizdą. Puikus spalvų ir dizaino derinys, šie batai su ilgais kulnais yra tai, ko jums reikia savaitgalio mergaitiškiems vakarėliams.

25. „Funky Belly“ moteriški batai:

Įdomūs pilvi moteriški batai -25

Pilvas su tokiu rožinės ir geltonos spalvų deriniu ir mėlynas diržas priekyje vaizduoja vaikišką esmę ir yra geriausias moteriai, norinčiai avėti tokius batus. Turėdami tokius puošnius drabužius ir šukuoseną, galite lengvai paversti išvaizdą dėvėdami šiuos batus. Taigi, nusipirkite juos!

26. Visų mazgų moteriški batai:

Visų mazgų moteriški batai -26

Vidutinio ilgio batai su bato mazgais yra protinga avalynė. Ne tik žiemą, bet ir vasarą taip pat gali būti laikas, kai dėvite jas dėl drėgmės neturinčios medžiagos, iš kurios jie pagaminti. Kadangi ilgi kulniukai taip pat atrodo aukšti, tai yra batai, kurių jums reikia norint kiekvieną dieną patobulėti.

27. Vyšnių raudoni moteriški batai:

Vyšniniai raudoni moteriški batai -27

Merginoms dėvi visiška žiema. Batai su batų dizainu ir puikiai supjaustytais kulnais yra tai, ko jums reikia madingai dėvėti žiemą. Spalva, kuri yra patraukli, patiks bet kuriai moteriai. Tai madingiausi batai moterims.

28. Moteriški batai iki kelių

Batai iki kelių -28

Blizgios žalios spalvos kelių ilgio batai yra dygliuoti batai. Su prigludusia trumpa suknele, batai suteiks jums gražią išvaizdą. Patogūs ir viduje, šie batai yra tai, ko jums šiandien reikia jūsų kolekcijoje!

29. „Ethnic Pum“ moteriški batai:

Etniniai pumwomenshoes -29

Šie nėrinių dizaino batai turi etninę išvaizdą ir puikiai tinka jūsų kurtoms, sarees ar bet kokiai etninei aprangai. Jis pasižymi įmantriu dizainu ir yra plokščia avalyne. Taigi visoms etninėms dienoms nusipirkite šį batą!

30. Įvairiaspalvės moterų stiletos:

Įvairiaspalvės moterų žvaigždės -30

Stiliniai su balta matine fono spalva atrodo įmantriausiai. Daugiaspalvis atspaudas papildo dailiai nupieštą išvaizdą. Kulnai, kad taip pat atrodytumėte geriau, šiuos batus turite nusipirkti sau, kad atrodytumėte taip gerai!

Naujausi ir stilingi batai moterims Indijoje

Geriausias pasirinkimas, kurį pasirinkti iš geriausių batų, progai, atsitiktinei dienai ar išvykai. Specialiai moterims, jūs gausite gerus ir plataus asortimento batus pagal savo pasirinkimą ir dydį. Turėdami savo biudžetą, apsipirkdami gausite geros kokybės batus. Pasirinkite sau tinkamiausią ir atrodykite gerai!