Slip-on ayakkabılar bağcıksızdır ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Uzun iş saatleri veya yürüyüş, koşu, koşu vb. için mükemmeldirler. Ayaklarınızın rahat etmesini sağlar ve ayakkabılarınızı her çıkardığınızda sizi bağcık bağlama derdinden kurtarır. Bu listeden rahat ayakkabılarınızı seçin. Her durum için mükemmel olan kadın ve erkek ayakkabıları bulacaksınız. Daha şık bir parti görünümü için ayakkabılardaki resmi siyah astardan birini seçin veya ayakkabı üzerinde beyaz astar bile olabilir. Serinin bir parçası olan topuklu ve düz ayakkabı modellerinde kadın ayakkabısı slip stili biraz daha ileri gidiyor. Kaymayı kolaylaştıran, ancak gelinlik giymek için yeterince iyi dekore edilmiş topuklu ayakkabılar arasından seçim yapın.

ayakkabı üzerinde kayma

Modada Bay ve Bayan Slip Ons Ayakkabıların Şık ve Trend Tasarımları:

Bu listeden en iyi 20 rahat ayakkabı slipine bakalım..

1. Erkekler için Mokasen:

Erkekler için mokasen

Size rahatlık ve keyif vermek için bu yumuşak deri mokasen seçin. Bu ayakkabıların tabanı ve yanları için dikilmiş tek parça deri, onu harika bir sanat eseri yapıyor. Bu ayakkabının rahatlığı ve rahatlığı sizi tüm gün giymek istemenize neden olacak. Bu erkek ayakkabı slipleri, dayanıklılıkları ve rahatlıkları nedeniyle en iyi çift olarak kabul edilir..

2. Kadınlar için Balerinler:

kadınlar için balerinler

Bu, bir kadının sahip olması gereken en rahat ayakkabılardan biri olarak kabul edilir. Temel daireler, bir kadına yürüme ve işini yapma kolaylığı sağlar. Balerinler adından da anlaşılacağı gibi bale dansçılarının giydiği ayakkabılardır. Kolay ve bükülebilirdirler. Kadınlar için ayakkabı kayması, karakter eklemek için fiyonklar veya diğer stiller ile dekore edilmiştir..

3. Erkekler için Pompa Loafer’ları:

erkekler için pompa loafer'ları

Siyah bir kravat etkinliğine gidiyor ve hala ayakları yormayan bir şey mi istiyorsunuz? Neden şık ve asil görünen parlak deriden yapılmış bu pompalı mokasenleri denemiyorsunuz? Farklı tarzlarda gelirler, ancak çoğunda dekorasyon olarak mokasen üzerinde bir kurdele bulunur. Smokinlere en çok yakışan ve size tam bir zengin görünüm kazandıran.

4. Kadınlar için Funky Espadrilles:

Kadınlar için Funky Espadrill'ler

Bir moda ifadesi yapmak istediğinizde espadrilleri seçin. Bu havalı havadar ayakkabılar, ayakkabının üst kısmındaki havalı tasarımlarla stillendi ve bir adım daha ileri götürüldü. Karakterinizi yansıtan tasarımlarla çıldırın. Bu rahat espadrillerden bir çifte sahip olduğunuzda onları her zaman giymek isteyeceksiniz..

5. Erkekler için Tekne Ayakkabıları:

erkekler için tekne ayakkabıları

Erkekler için bot ayakkabıları, bir miktar resmi görünüm de ekleyen gündelik ayakkabılardır. Bu ayakkabılar deri, süet veya diğer malzemelerden yapılır. Ayakkabıları diğer gündelik ayakkabılardan farklı kılan bağcıkları vardır. Dış kısımdaki dantel için görünür kanatlar bu ayakkabılara karakter katar.

6. Kadınlar için Sivri Daireler:

Kadınlar için sivri uçlu daireler

Kadınlar için bu sivri uçlu dairelerle iş gibi görünün. Süet malzeme, bu slip-on ayakkabılara şık bir his verir. Ayakkabıların önü, sargı etkisi yaratacak şekilde kesilir. Aynı anda hem rahatlık hem de şıklık için bu ayakkabı türünü seçin. Daireler pantolon, pantolon ve hatta eteklerle kombinlenmek için harikadır. Şık görünüyorlar ve daha kısa kadınlar için bile iyi çalışıyorlar..

7. Kadınlar için Derin Ağız Ayakkabıları:

Kadınlar için derin ağızlı ayakkabılar

Bu derin ağızlı sivri ayakkabılarla retro görünümlü bir şey seçin. Ayakkabılar yavru kedi topuklu ve tokalı kayışlara sahiptir. Görünüm çok resmi ve stilin kayma kolaylığı iş için harika. Çoğu kıyafetinize uyacak koyu kahverengi veya siyah bir çift seçin.

8. Erkekler için Keşiş Askıları:

erkekler için keşiş kayışları

Kenarlı resmi ayakkabılar, keşiş kayışlı ayakkabılardır. Bu ayakkabılar ofis ve iş kıyafetleri için mükemmeldir. İtalyan derisinden yapılmışlar ve çarpıcı görünüyorlar. Ayakkabılar slip-on olup, yanları tokalı tekli, ikili veya üçlü modellerde askılıdır. Bağcıkları olmadığı için giyilmesi çok kolaydır.

9. Kadınlar İçin Stilettolar:

Kadınlar için Stilettolar

Düğününüz için bu gelin stili stilettoları seçin ve hayatınızın en önemli gününde muhteşem görüneceksiniz. Bu havalı slip-on ayakkabılar, kıyafetinizi tamamlamak için mükemmeldir. Bu ayakkabılardaki detaylar onu benzersiz ve çarpıcı kılıyor. Topuklar farklı uzunluklardadır, bu yüzden içinde rahat ettiğinizleri seçin..

10. Kadınlar için Yürüyüş Ayakkabısı:

Kadınlar için yürüyüş ayakkabısı

Kadınlar için bu rahat ve kolay oturan ayakkabılar, rahatlıkta son noktadır. Yürümek için tasarlanan bu ayakkabılar kaygandır ve ayaklarınıza ihtiyaç duyduğunuz yumuşak dokunuşu ve rahatlığı sağlar. Sabah koşunuz için mükemmel olan bu ayakkabılar harika bir satın alma. Sabah veya akşam egzersizlerinizi yaparken kendinize ekstra avantaj sağlamak için en iyi markalardan birini seçin. En popüler markalar ayaklarınız için harika olan ve topukluları kolay kolay yormayan ürünler yaratıyor. Bu yürüyüş ayakkabılarında oluşturulan yastıklama efektleri harika. Kadınlar için bu kaymaz yürüyüş ayakkabısı oluşturulurken en son teknoloji dikkate alınır..

11. Erkekler için Espadriller:

Erkekler için espadriller

Erkekler için bu rahat ayakkabılar dış mekan için harika. Pamuklu veya kanvas ayakkabılar çok rahat ve yumuşaktır. Jüt taban, bu ayakkabı türünü tanımlayan şeydir. Taban, çok karakteristik bir görünüm vermek için jütten örülmüştür. Bunları beğendiğiniz, şık ve genç hissettiğiniz renklerde seçin..

12. Kadınlar için Geniş Fit Mokasen:

Kadınlar için geniş kesim mokasen

İş veya ofis giyimi için bu resmi mokasenleri deneyin. Geniş kesim renkli blok ayakkabılar büyük bir stil sergiliyor. Kullanılan renkler ofis kıyafetleri ile iyi uyum sağlayan renklerdir ve aynı zamanda renk poposu bu ayakkabılara cazibe katmaktadır. Mokasenler en iyi iş takımları veya pantolon ve eteklerle eşleşir..

13. Erkekler için Terlik Ayakkabı:

erkekler için terlik ayakkabı

Büyük bir rahatlık hissi veren bu deri erkek terlik ayakkabısını seçin. Tasarım çok yenilikçi. Ayakkabının arka kısmı açık ama normalde pantolon tarafından kapatılıyor. Ön kısmı yuvarlak ve sade olup ayakkabıya çok temiz bir görünüm kazandırır..

14. Kadınlar için Püskül Loafer’lar:

Kadınlar için püskül mokasen

Kadın slip on modasında en son platform ayakkabılar. Elektrik renklerinde yapılmış, üzerlerinde püsküllü bu loafer’lar, moda hacminizi artırmak için tam da ihtiyacınız olan şey. Günlük tişörtler ve kot pantolonlarla eşleştirildiğinde harikalar. Ayaklar için büyük destek sağlar ve havalı ve şık görünürler..

15. Kadınlar için Topuk Ayakkabıları:

Kadınlar için topuklu ayakkabılar

Kadınlar için bu klasik topuklu ayakkabı, ayakkabı üzerinde en iyi kayma çiftidir. Blok yavru kedi topuklu ayakkabılar, uzun saatler boyunca rahatlık sağlar. Ayakkabılar, onlara stil katan incilerle veya diğer süslemelerle süslenmiştir. Onları bir parti veya hatta ofis için giyin.

16. Erkekler için Penny Loafer’lar:

Erkekler için kuruş mokasen

Penny loafer’lar, sahip olacağınız en kolay ayakkabı çiftidir. Bu mokasen havalı deri veya süet ile gelir. Püskül veya tokalarla süslenebilirler. Çoğu sade ve basittir ve bu nedenle ofis için de giyilebilir. Favori yarı günlük pantolonunuz ve iş kıyafetlerinizle eşleştirerek basit tutun.

17. Kadınlar için Kanvas Ayakkabılar:

Kadınlar için kanvas ayakkabılar

Yaz gelsin ve sıcak hava bize bol kıyafetlerimizi giydiriyor. Bu yazlık giysilerle kombinlemek için bu havalı görünümlü kanvas ayakkabılar var. Onlara çok şık bir görünüm vermek için çorapsız giyilebilirler. Ayakkabılardaki çiçek desenleri ona çok kız gibi bir görünüm kazandırıyor. Renkler pastel ve üzerlerindeki bağcıklar çekicilik katıyor.

18. Erkekler için Caz Ayakkabıları:

Erkekler için caz ayakkabıları

Bölünmüş kauçuk tabanlı bu ultra rahat deri ayakkabı modelini seçin. Ayakkabıların katlanabilir olması ve ayağa kolay oturması amaçlanmıştır. Bunlar dans etmek için harikadır ve bu nedenle ayakkabıda yırtılma veya çatlak oluşturmadan bükülebilir..

19. Kadınlar için Spor Ayakkabılar:

Kadınlar için spor ayakkabı

Yürümek, koşmak ve hatta koşmak için ideal bir şey ister misiniz? O zaman bu rahat koşu için bu spor ayakkabıyı seç. Bu spor ayakkabılar farklı renk ve tasarımlarda gelir. Hatta spor ayakkabılarınızı stilinize en iyi şekilde uyacak şekilde kendiniz yapabilirsiniz..

20. Erkekler için Sürücü Ayakkabıları:

Erkekler için sürücü ayakkabıları

Bu zengin görünümlü gündelik ayakkabılar, erkekler için sürücü ayakkabılarıdır. Araba sürmek ve uzun mesafeler yürümek için değiller. Ayakkabılar, topuklarında ve tabanında kauçuk şeritli gündelik mokasendir. Çok şık ve tabandaki kalın pedler, kolay sürüş koşullarına katkıda bulunur..

Erkekler ve kadınlar için slip on ayakkabılar çeşitli stil ve renklerde gelir. Yaptığınız işe ve ne zaman giyeceğinize göre birini seçin. Her durum için bir stil vardır ve gündelik, yarı gündelik ve resmi ayakkabı çeşitleri gerçekten çok büyüktür. Kadınlar için modeller düz veya topuklu olabilir. Her biri dekore edilebilir veya günlük kullanım için yeterince basit tutulabilir..