Adidas’ın 1949’da kurduğu şirket, adını kurucusu Adolf Dassler’den almıştır. En iyi spor ayakkabısı olarak kabul edilen Adidas, en iyi ayakkabıya ihtiyaç duyan tüm sporları kapsıyor. Futbol, ​​​​ragbi, kriket, basketbol, ​​beyzbol, plaj voleybolu veya koşu, koşu ve yüksek atlama gibi diğer oyunlar. Spor salonu ve yoga ayakkabıları gerçekten özel olanlardır. Takip ayakkabıları ve kanvas ayakkabılar akıllara durgunluk veriyor. Adidas ayakkabılarının bazı özel tasarımları, erkekler ve kadınlar için en iyi koleksiyonlarla aşağıda listelenmiştir..

Erkekler ve Bayanlar İçin En Popüler ve En Trend Adidas Ayakkabıları Görsellerle:

Farklı Tasarımlarda En İyi 30 Adidas Ayakkabımıza bakın. Aşağıdaki listeden sevdiğinizi seçin.

1. Adidas ZX-flux Spor Ayakkabısı:

Adidas Ayakkabı

Adidas erkekler için ayakkabılar Zx flux, göğüs koleksiyonunda birçok tasarımcı spor ayakkabı çeşidine sahiptir. Özel olarak tasarlanmış spor ayakkabıları esnektir, güzel dokuludur ve çorapsız bile giyilebilen yumuşak, yatıştırıcı malzemeden yapılmıştır. Gri-siyah kayış ve beyaz tabanlı ayakkabılar harika görünüyor.

2. Adidas Koşu Ayakkabısı:

Adidas koşu ayakkabısı -2

Ruhunda harika zıplama özelliklerine sahip olan Adidas erkek ayakkabısı, görünümüyle harika, özellikleriyle de göz kamaştırıyor. Beyaz gümüş askılı tasarım ayakkabılara, koşarken veya koşarken yüz sürtünmelerine yardımcı olan ve bu nedenle uzun bir yolda ayak parmaklarına daha az baskı yapan ruhta kabarık kauçuklar verildi..

3. Kırmızı ve Beyaz Adidas Perçin Yüksek Ayakkabı:

Kırmızı beyaz Adidas perçin yüksek ayakkabı

Kırmızı ve beyaz Adidas kadın ayakkabıları, öne çıkan beyazın fantastik kenarlıkları ile ayak parmaklarında inanılmaz görünüyor. Yüksek perçin ayrıca pansumanınız hakkında özel bir izlenim verir. Harika ayakkabılar, sportif bir kıyafetle bir piknikte veya bir parkur yolunda muhteşem görünüyor..

4. Gri Pembe Bayan Adidas Ayakkabı:

Gri pembe kadın Adidas ayakkabı -4

Gri-pembe kombinasyonu bu günlerde kadın ayakkabılarında çok sıcak oluyor. Adidas gri tonlu ve pembe vurgulu kadın ayakkabısı, bayan imajınıza muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Sportif ayakkabılar eşofman ve tişörtlerle giyilebilir..

5. Yaylı Bıçaklı Adidas Ayakkabı:

Yaylı bıçaklı Adidas ayakkabı -5

Göz alıcı renklere sahip çekici ve akıllara durgunluk veren çarpıcı tasarımcı yaylı tabanlı spor ayakkabılar, sportif kıyafet imajınız için harika görünüyor. Yaylı bıçaklar ayrıca diğer muazzam koleksiyonlar arasında en iyi Adidas ayakkabılarını yapar. Ayaklarımızda siyah ve füzyon turuncusu vurgulanabilir..

6. Core Siyah Yemyeşil Mavi Adidas Ayakkabı:

Core siyah gür mavi Adidas ayakkabı -6

Siyah ve gür mavi kombinasyonu renkli Adidas ayakkabılar, yüksek bilek lastiği ile etkileyici görünüyor ve güvenli, kalın bir ruh, Adidas’ın en iyi siyah ayakkabı koleksiyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Ayakkabı tasarımı özellikle koşu ve yürüyüş amaçlı yapılmıştır ve seyahat için gerçekten çok iyidir..

7. Pembe Jeremy Mont Ayakkabı:

Pembe -7 Jeremy kaban ayakkabı

Gölgede pembe olan Jeremy mont ayakkabısı, rock yıldızı imajına sahip kızlar için harika görünüyor. Erkekler sadece rocky stiliyle harika görünmekle kalmıyor, aynı zamanda kızlar da sportif görünümleri için dinamik kanatlı yeni Adidas ayakkabı koleksiyonunu tercih ediyor. Koyu pembe veya neon renkler gibi düzensiz renkler daha çok trend.

8. Kırmızı Helvetica Adidas Ayakkabı:

Kırmızı Helvetica Adidas ayakkabı -8

Yeni Adidas ayakkabı koleksiyonu aynı zamanda muhteşem yüksek topuklu Helvetica tasarımını da içeriyor. Yüksek topuk, tamamen kaplanmış ayakları ve bağcıklı üst gövdesi ile ayak parmaklarına tam destek verir. Taban ayrıca topuk ve boyuta göre şekillendirilir.

9. Adidas Y-3 Ayakkabı:

Adidas Y-3 Ayakkabı -9

Tasarımıyla harika görünen Adidas spor ayakkabılar, görüntüde önemli bir fark yaratıyor ve sporu en iyi şekilde oynamanıza yardımcı oluyor. Esnek taban ve dayanıklılık akıllara durgunluk verir ve ayakların sorunsuz bir şekilde üzerine düşeni yapmasına olanak tanır. Mavi renkli Adidas Y-3 ayakkabı, harika bir görünüm.

10. Adidas Eqt Yüksekliği:

Adidas eqt yüksekliği -10

Eqt Elevation koleksiyonunda yer alan Adidas spor ayakkabılar, spor sırasında dinamik görünen büyüleyici tasarımlardır. Bir hız bisikleti yarışçısı veya bir futbolcu ya da sahadaki zorlu oyunlar, en büyüleyici sportif tasarımlı Adidas ayakkabılarını siyah beyaz üzerine davet ediyor ve yapımında erkek kıyafetleri akıyor..

11. Adidas Futbol Ayakkabıları:

Adidas futbol ayakkabısı -11

Futbol oynamak için özel olarak üretilen Adidas spor ayakkabılar, çamurlu sahalarda kolayca fark edilen dikenli ruh gibi özel özelliklerle tasarlanmıştır. Zemin, ıslak veya hatta pürüzlü bir yüzey olduğunda, dikenli tabanlı spor ayakkabılara ihtiyaç duyar. Adidas altın aslan dağınıklık botları, doğru zamanda ihtiyaç duyulanlardır..

12. Adidas Boks Ayakkabıları:

Adidas boks ayakkabıları -12

Boks sahasının asıl amacı için en iyi Adidas ayakkabıları, boks dövüşünün halkaları içindeki kavgalar sırasında en iyi olan Adidas tycoon rakip botlarını davet ediyor. Yüksek bilekli bacak tasarımı ve düz taban, güreş yaparken çok yardımcı olur. Keskin kenarlı burun tasarımı, şekliyle de havalı görünür.

13. Süperstar Altın Adidas Günlük Ayakkabılar:

Adidas süperstar altın ayakkabı -13

Olağanüstü Gold ayakkabılardan bahsetmişken, Adidas gündelik ayakkabı koleksiyonu hiçbir şey değildir. Her zamanki beyaz taban ve siyah iplerle altın rengi etkileyici görünüyor. Şarkıcılar ve dansçılar ya da sahne sanatçıları, şık bir görünüm ve olağanüstü bir görünüm için şüphesiz Richie zengin altın Adidas ayakkabılarını seçecektir. Siyah beyaz veya normal renklerin aksine, altın rengi kendini özel bir koleksiyon haline getiriyor..

14. Gümüş Adidas Ayakkabı:

Gümüş Adidas ayakkabı -14

Adidas günlük ayakkabılarının muhteşem koleksiyonları, gümüş bir çift Adidas ayakkabı ile görünümümüze cazibe katıyor. Tamamen gümüşten yapılmış ayakkabılar, sahne performansında giyildiğinde muhteşem ve göz alıcı görünüyor ve nihayetinde dansçılar, şarkıcılar ve yaratıcılık alanından olanlar için en iyi Adidas ayakkabıları. Gümüş gövde, beyaz ayakkabı tabanı ve kayışlar da tasarımı mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. İnsanlar ayrıca süperstar tarzı parlayan Adidas ayakkabı koleksiyonlarını da seviyor.

15. ZX Flux Kadın Çiçek Baskı Ayakkabıları:

ZX flux kadın çiçek desenli ayakkabı -15

Adidas gündelik kadın ayakkabıları, kadın ayaklarında harika görünen güzel baskılı tasarımlarda da mevcuttur. Kızlar özellikle sabah yürüyüşlerini ve koşu zamanını severler, feminen dokunuşlu çiçek baskılı Adidas ayakkabılarla dinamik görünürler. Bu koleksiyonlarda kız ve erkek ayrımı yapılmadan, farklı renk ve desenlerde, kız ve erkek çocuklarına uygun baskılar mevcuttur..

16. Adidas Bounce Koşu Ayakkabısı:

Adidas zıplayan koşu ayakkabısı

Muhteşem soul jumper’lara sahip Adidas koşu ayakkabıları, yarış oyunlarında sporcular için en iyi Adidas ayakkabısıdır. Tabana takılan yaylı jumperlar, koşuyu daha akıcı ve rahat hale getirir. Ayakkabının geniş iç kısmı da havadar ve koşucunun terletmesini sağlıyor ve sıcaktan kaçınıyor. Yüzeydeki noktalar, içlerindeki akupunktur türü özelliklere de yardımcı olur. Sarı-beyaz erkek koşu ayakkabısı bu günlerde birçok sporcu tarafından seviliyor..

17. Adidas Moore Ave Yeraltı Ayakkabıları:

Adidas Moore Ave yer altı ayakkabıları -17

En iyi Adidas ayakkabı koleksiyonu, adi Pure spor ayakkabı burunlu cep burunlu ayakkabılarını içerir. İnanılmaz yeni Adidas ayakkabıları bugünlerde moda ve çok rahat ve ayak parmaklarında hafif. Unisex kullanım için yapılmış ve görünüşe göre hem erkek hem de kadın üzerinde harika görünen, burun cepli çıplak ayak ayakkabılar oldukça farklı ve olağanüstü. Yoga zamanı için ya da sadece şeritte ya da çimende yürümek için ideal olan bu tuhaf görünümlü ayak şeklindeki ayakkabılar harika.

18. İmza Adidas Basketbol Ayakkabıları:

İmza Adidas basketbol ayakkabıları -18

Basketbol için özel markalı Adidas spor ayakkabıları, özellikleriyle tek kelimeyle olağanüstü. Ayak bileğinde ayak hareketi için mükemmeldir ve ayaklardaki kaplama ayakkabının en güzel parçasıdır. Taban, basketbol sahasına yumuşak bir şekilde düşen ve zıpladığımızda zemine sürtünme olmadan mükemmel bir şekilde temas eden kesikler ve şekillerde tasarlanmıştır. Topuklar da basketbol oyununu ne kadar rahat oynayabileceği göz önünde bulundurularak yapılır. Voleybol, basketbol veya tenis gibi yer oyunları oynarken beyaz renkli ayakkabılar inanılmaz görünüyor.

19. Harika Adidas Dans Ayakkabıları:

Harika Adidas dans ayakkabıları -19

Müthiş Adidas dans ayakkabıları, dansçının dans pistinde hip-hop yapmasıyla tanınır. Ayakkabının topraklanmış tabanı ve gövdesinin esnek yapısı, dansçılara ayakları üzerinde aktığını hissettirir. Yeni Adidas ayakkabı koleksiyonundaki renkli seçenekler de muhteşem ve sahne dansçılarına çok yakışıyor..

20. Adidas Seyahat Ayakkabıları:

Adidas seyahat ayakkabısı -20

Adidas seyahat ayakkabıları o kadar rahat görünüyor ve görünüşü şüphesiz en iyisi ayaklarda. Kadınlar için kanvas Adidas ayakkabılar, hem görünüm hem de rahatlık partisi açısından ayakları üzerinde en iyisidir. Havadar alan ve hafiflik, yakınlarda seyahat ederken veya yürürken çıplak ayak hissetmenizi sağlar. Kanvas ayakkabı koleksiyonunda erkek giyimi için harika görünen ayakkabı tasarımları da yer alıyor..

21. Adidas Slip-on Ayakkabı:

Adidas slip -21

Unisex tasarımlı Adidas slip-on ayakkabılar tüm insanlara inanılmaz yakışıyor. Ayakkabının üst yüzeyindeki kemerlerin elastik özellikleri, yürürken kullanıcıya rahatlık sağlar. Ayak parmaklarına uyması kolay ve rahat beden, ayakkabıya aşık olduğunu hissettiriyor. Ayak ölçüsüne göre esnek olan kemerler kendini ayarlar. Yaşlı insanlar, ekstra malzeme ağırlığı ve yüksek korkak stili olmayan ayak parmaklarında rahat bir his için bu koleksiyonları sever. Zengin sade ve sade görünüm, giydiğiniz her kıyafete uyar.

22. Kırmızı Adidas Ayakkabı:

Kırmızı Adidas ayakkabı -22

Herhangi bir tasarımdaki kırmızı Adidas ayakkabıları, güzelliği ile dikkat çekiyor. Özellikle Adidas’ın kırmızılı kadın ayakkabıları muhteşem görünüyor. Kırmızı taban ve kırmızı kayışlarla, tamamen kırmızıdan yapılmış ayakkabılar çok sevimli görünüyor ve giydiğiniz kıyafete uyuyor. Kırmızı spor ayakkabılar da oyun oynarken iyi görünüyor çünkü ayakkabılar renklerinden dolayı uzaktan fark edilebiliyor..

23. Korsan Siyahı ve Alıntı Adidas Ayakkabıları:

Korsan siyahı ve quot Adidas ayakkabı -23

Yüksek bilek kaplaması ve kalın tabanı olan korsan siyah Adidas ayakkabılar, cesur tasarımları sevenler için avcı tarzı ayakkabılardır. Izgaralı kalın taban, zorlu yollarda yürürken harikadır. Kum, dağlık bölge ve hatta kayalık yerler gibi zeminde çalışan kişiler bu siyahları giyebilir ve rahat bir ayak giyimi için Adidas ayakkabılarından alıntı yapabilirler. Malzeme ayrıca ayak bileğini ve ayak parmaklarını dış parçacıklardan destekleyecek kadar kalındır..

24. Unisex Adidas Beyaz Spor Ayakkabıları:

Unisex Adidas beyaz spor ayakkabı -24

Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan beyaz Adidas ayakkabılar, her kıyafette ve her ikisinde de muhteşem görünüyor. Adidas’ın beyaz ve lacivert stan smith spor ayakkabı koleksiyonu sportif bir görünüm sağlar ve Adidas’ın en iyi koşu ayakkabılarından biri olarak kabul edilir. Malzeme yumuşak ve cilt üzerinde pürüzsüz olduğu için beyaz ayakkabılar çorapsız giyilebilir..

25. Kadın Tide Leisure Spor Ayakkabıları:

2016 kadın gelgit eğlence spor ayakkabı -25

Kadınlar ve genç kızlar için en yeni Adidas ayakkabıları, sportif beyaz tabanlı ve altın pullu siyah üst kısımdır. Eğlence spor ayakkabıları, korkak bir görünüm ve şık bir görünüm için gençlerin üzerinde havalı görünüyor. Böyle bir tasarım, özellikle kot pantolon gibi herhangi bir kıyafetle harika görünüyor. Adidas ayakkabı koleksiyonu, ayakkabı severlere muhteşem bir koleksiyon kazandırdı..

26. Adidas Leopar Baskılı Ayakkabılar:

Adidas Leopar desenli ayakkabı -26

Ekstra hayvan desenli Adidas rahat ayakkabılar aynı zamanda çevrenizdeki birçok gözü de yakalar. Ayakkabılarda beyaz taban gibi beyaz ve siyah dokunuşlar ve siyah birleştirmeler leopar baskı kombinasyonuna çok yakışıyor. Genç bayanlar, korkak görünümlerinde benzersiz bir görünüm için bu koleksiyonları seviyor. Bu tür ayakkabıları kot pantolon veya şort üzerine giymek ve hatta ordu baskı koleksiyonu bile inanılmaz görünüyor..

27. Adidas Blauvelt Yürüyüş Botları:

Adidas Blauvelt yürüyüş botları -27

Adidas Blauvelt yürüyüş ayakkabıları, özellikle ormanlarda ve dağlarda yürüyüş yapan veya gezen erkekler ve kadınlar için Adidas spor ayakkabılarının en iyi koleksiyonları arasındadır. Büyük botlar ve öldürücü taban muhteşem görünüyor ve imajınızı cesur ve cüretkar yapıyor. İnce bağcıklar ve kontrast uyumlu taban da ayakkabılara harika bir tasarım kazandırıyor..

28. Mahalle Adidas Shell Toe Boots:

Mahalle Adidas kabuklu botlar -28

Adidas kadın ayakkabıları, Neighborhood kabuk burunlu botlarda harika tasarımları bir araya getiriyor. Bu tasarımlarda kullanılan öne çıkan renkler diğer spor ayakkabılardan farklıdır. Seyahat ya da sabah yürüyüşleri ve normal gündelik botlar için üretilen ayakkabıların taban ve üst kısımları kalın malzemeden yapılmıştır. Ayakkabının krem ​​rengi gövdesinde bağcıklar kontrast siyah renktedir..

29. Adidas Koşu Ayakkabısı:

Adidas koşu ayakkabısı -29

Adidas koşu ayakkabısı, esnek tabanı ve ayakkabının esnekliği ile inanılmaz. Özel koşu ayakkabılarında griler ve oluşumlar ile mavi ve yeşilin tonları gibi tamamen yeni renklerden oluşan bir koleksiyon kullanılmıştır. Açık gri ve beyaz kombinasyonu, hemen hemen her türlü kıyafete uyan klasik ve zengindir. Beyaz taban ve bağcıklar, ayakkabının gri gövdesiyle birlikte harika görünüyor.

30. En Son Porsche Tasarımlı Adidas Ayakkabıları:

En son Porsche, Adidas ayakkabılarını tasarladı -30

Porsche spor koleksiyonuna sahip en yeni Adidas ayakkabılar inanılmaz ve muhteşem bir tasarıma sahip. Ayakkabılardaki beyaz ve siyah kaplama dinamik ve çarpıcı görünüyor. Tabana, koşmayı kolay ve rahat hale getiren ekstra bir fedai eki verilir. Sıçrama dizeleri benzersiz ve tasarımda abartılı. Yanlardan hafifçe hareket eden sıçrama şeritleri sportif ve büyük görünüyor. Koşu amaçları için en iyisi, ayakkabılar sporcular arasında favori.

İster en sade tasarım, ister en sıra dışı tasarımlar olsun, Adidas koleksiyonu ilk görüşte kalpleri kazanıyor. Özel tasarımlar ve şirket logosu olarak üç paralel çubuk, Adidas’ın her ürününde görülüyor. İnsanlar Adidas üretimi için çıldırıyor.