Bir ebeveynin hayatındaki en mutlu anlardan biri, bebeklerinin küçük ve sevimli ayaklarının etrafında dolaşmaya başladığı zamandır. Bu, gerçek avın, küçük adımlar atarken onlara rahatlık ve hatta dışarıdayken koruma sağlaması için küçük çocuklar için doğru ayakkabıyı almaya başladığı zamandır. Yürümeye başlayan çocuk ayakkabısı mükemmel boyutta olmalı, ideal bir uyum sağlamalı ve yumuşak ayaklara sahip olması için yumuşak ayaklara sahip olmalıdır..

yürümeye başlayan çocuk ayakkabıları

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için en yeni ve güzel ayakkabı tasarımları:

Küçük çocuklar için en iyi 10 ayakkabı tasarımına bakalım..

1. Toddler için Sevimli Pembe Ayakkabı:

Toddler için Sevimli Pembe Ayakkabı

İşte yürümeye başlayan çocuk için cızırtılı ve farklı görünen pembe bir ayakkabı. Bu ayakkabı türü hem kız hem de erkek bebek tarafından giyilebilir ve her ikisinde de sevimli görünür. Ayakkabının önünde uygun genişliktedir, böylece onları incitmez ve ayakkabının yanlarındaki küçük çiçek, ayakkabının ve ayakların görünümünü güzelleştirir..

2. Günlük Yürümeye Başlayan Ayakkabılar:

Günlük Yürümeye Başlayan Ayakkabı

Bu tilki şeklindeki bebek ayakkabısı, tombul kız bebeğinde çok havalı görünüyor. Bu tür ayakkabılar günlük kullanımda giyilebilir, ancak her zamankinden daha sevimli görünmesi için eşleşen bir çorap giydiğinizden emin olun..

3. Toddler için El Yapımı Tığ Ayakkabı:

Toddler için El Yapımı Tığ Ayakkabı

Tığ işi, ipliğin çekici görünümlü ayakkabı şeklinde dokulu olduğu bir el sanatıdır. Ayakkabılar birçok parlak ve pastel renkte bulunur ve gençlerin ayaklarında çok farklı ve çok güzel görünür..

4. Kalp Şekli Altın Toddler Ayakkabı:

Kalp şekli Altın Toddler Ayakkabı

Bu sevimli küçük altın elbise ayakkabısı, modaya uygun bir görünüm ve büyüleyici bir görünüm sağlar. Düz ayakkabının tabanı yumuşaktır ve kayışın üstündeki büyük fiyonk ayakkabının görünümünü güzelleştirir. Önde çivili küçük şirin kalp, bu yürümeye başlayan çocuk ayakkabısına daha fazla cızırtı katıyor.

5. Yumuşak Kürk Yürümeye Başlayan Ayakkabılar:

Yumuşak Kürk Yürümeye Başlayan Ayakkabı

Küçük sevimli beyaz kürklü botlar yürümeye başladıklarında yürümeye başlayan çocuklar için mükemmeldir. Kürk çok yumuşak olduğu için ayakkabılar ayaklarına aşırı rahatlık verir ve yürümesi de oldukça rahattır. Kürk ayakkabılar birçok sevimli ve eğlenceli şekilde mevcuttur ve bebeğinizin yüzünü güldürecek olanı seçebilirsiniz.

6. Mor Yün Bebek Ayakkabıları:

Mor Yün Bebek Ayakkabı

Yün yürümeye başlayan çocuk ayakkabısı, yürürken bile ayaklarını sıcak tuttuğu için kışın idealdir. Yün gözenekli olduğu için havanın içeri ve dışarı dolaşmasına bile izin verir ve hatta esnektir. Bu ayakkabılar birçok parlak renkte mevcuttur ve bebeğiniz için en sevdiği renk ayakkabısını elde eder..

7. Kanvas Bebek Ayakkabıları:

Kanvas Bebek Ayakkabıları - Kopya

Kanvas ayakkabılar, çok yumuşak ve hatta esnek oldukları için yürümeye başlayan çocuklar için ideal ayakkabılardır. Ayakkabı, bebek ayaklarına çok çekici ve özel bir görünüm veren kırmızı ve beyaz kareli olarak tasarlanmıştır..

8. Kız Bebekler için Tasarımcı Bebek Ayakkabısı:

Kız Bebek Ayakkabı -8 için Tasarımcı Toddler Ayakkabı

Bu tarz benzersiz görünümlü ayakkabılar kız bebeklerde çok havalı duruyor ve onları bir prenses gibi gösteriyor. Ayakkabının tabanı yumuşak ve pembe bağcıklı leopar desenli, gençlerin daha çekici görünmesini sağlıyor..

9. Nike Bebek Ayakkabısı:

Nike Bebek Ayakkabı -9

Artık birçok büyük marka, küçük ayaklara daha fazla konfor kazandırmak için yürümeye başlayan çocuk ayakkabıları da tasarlıyor. Bu ayakkabı ön taraftan oldukça geniştir ve kalın kauçuk tabanlara sahiptir. Bu tür ayakkabılar günlük kullanım için olduğu kadar özel durumlar için de idealdir..

10. Şık Bebek Ayakkabısı:

Şık Bebek Ayakkabısı -10

Bu tarz şık ve cool görünümlü ayakkabılar çorap görünümündedir ve giyildiğinde son derece rahattır. Ayakkabılar o kadar çekici ki gençlerin dikkatini kolayca çekiyor ve eskisinden daha akıllı hale getiriyor..

Yürümeye başlayan çocuk ayakkabıları birçok mağazada mevcuttur, ancak bir ebeveyn olarak ayakkabının onlara tam olarak uyduğundan ve üzerine tam oturduğundan emin olmalısınız. Yürümeye başlayan çocuk ayakkabıları göze çok çekici geliyor ve küçüklerin her zamankinden daha sevimli ve akıllı görünmesini sağlıyor. Bu yüzden bebeğiniz için güzel ve rahat görünen bir ayakkabı alın ve ona topraksı ve sağlam bir görünüm kazandırın..