Tekne ayakkabılarına Connecticut menşeli Güverte ayakkabısı da denilmektedir. Deriden yapıldığı bilinen ve ana geçim kaynağı teknecilikle uğraşan kişilerin giydiği kauçuk esaslı tabanlı kanvas malzemeden de yapılmaktadır. İnsanların bir başkasının giydiğini fark etmiş olabilecekleri, ancak şimdi tam adını alışveriş yaparken veya çevrimiçi sipariş verirken kullandıkları güverte ayakkabılarının türleri ve tasarımı hakkında kısa bir fikir edinmek için.

Şık & En Yeni Tekne Ayakkabıları:

Bu makale, erkekler ve kadınlar için en iyi 10 Tekne ayakkabısı hakkında bilgi sahibi olmak için faydalı olacaktır. Kıyafetiniz için en iyisini seçin.

1. Erkekler için Çapraz Dantel Tekne Ayakkabısı:

Tekne Ayakkabıları

Bu tür bot ayakkabısı, iki delikli çapraz bağcıklı bağcıklı, yaratılmış en önde gelen tasarımdı. Ön arka çeyreğin yan tarafı ve ayakkabının karşı tarafı ayrıca, ayakkabıyı hafif kılan bir EVA Taban ile içinden geçen kalın yuvarlak dantelli deliklere sahiptir..

2. Moccasin 3 Gözlü Catskill Deck Erkek Ayakkabısı:

Moccasin 3 Gözlü Catskill Deck Erkek Ayakkabı

Tekne ayakkabısı, üst çeyreği ve burun kapağını bağlayan el dikişli bir tasarıma sahip mokasen üst tasarımıyla bilinir. Bu tasarım, ayakkabı üzerinde kayma olarak tasarlanmış elastik bir özelliğe sahip dantelli üç deliğe sahiptir..

3. Kadınlar için Delikli Tekne Ayakkabısı:

Bayan Delikli Kayık Ayakkabısı

Deriden yapılan bu delikli ayakkabı, topuk tasarımı olmadan iyi hava dolaşımına yardımcı olur. Bu ayakkabı, 360 derecelik bağcık sistemine sahiptir ve deliğin etrafına düğümlenebilir, bu da onu ayakkabı tasarımında da kaymayı sağlar..

4. Kadınlar için Kanvas Tekne Ayakkabıları:

Kadınlar için Kanvas Tekne Ayakkabıları

Bir sonraki deri terzilik bot ayakkabısı, kanvas güverte ayakkabısıdır. Bu, kolay bakım özelliğine sahiptir ve deriden daha renkli olabilir. Kanvas malzeme ayakkabının üst kısmına dikilmiştir ve denklemin yan tarafında da görülmektedir..

5. 1 göz Erkek Tekne Ayakkabısı:

Erkekler İçin 1 Göz Tekne Ayakkabısı

Tek gözlü bot ayakkabısının giyilmesi diğer tipteki bu yüzden yer sistemine göre çok daha kolaydır. Bu ayakkabı çeşidi, bu ayakkabıları ayakkabı üzerinde kayma yapan elastik özelliğe sahiptir. Deri ile yarı resmi ayakkabı olarak mat görünümlü bir ayakkabı ve günlük ayakkabı olarak çok renkli deri veya kanvas ayakkabı kullanılır..

6. Erkekler İçin Camo Tekne Ayakkabısı:

Erkekler için Camo Tekne Ayakkabısı

Bu tasarım, havalı görünümü nedeniyle gençler arasında çok ünlüdür. Bu, kamuflaj baskılı kanvas veya sentetik malzemeden yapılmıştır. Dantel, kauçuk taban ile üst kısımla kontrast renktedir.

7. Kadınlar İçin Varil Balık Tekne Ayakkabıları:

Kadınlar İçin Varil Balık Tekne Ayakkabısı

Barrel fish bayan bot ayakkabısı, ayakkabıya iyi bir kıvrımlı şekil getiriyor. Böylece herhangi bir acil iş sırasında giymeyi çok rahat hale getirir. Ayakkabı, kadın ayakları gibi merkezden parmak ucuna doğru kıvrılır..

8. Kadınlar için Kama Topuk Tekne Ayakkabısı:

Bayan Kama Topuk Tekne Ayakkabısı

Kama topuk takviye ayakkabısı veya masmavi bot ayakkabılarında, orta taban olarak EVA ile nefes alma kabiliyetine yardımcı olan beyaz kauçuk tabandan yapılmış kama şeklinde bir topuk bulunur. Ayakkabının üst kısmı saf deriden veya deriden yapılabilir ve kanvas kombinasyon portreleri otantik bir görünüm sağlar..

9. Erkekler için Quoddy Krep Taban Tekne Ayakkabısı:

Quoddy Krep Taban Tekne Ayakkabısı Erkek

Quoddy krep, bu ayakkabı tasarımını tamamlamak için birlikte saatler süren el yapımı sayaları ve Quoddys sürüngen tabanı nedeniyle sınırlı sayıda bir ayakkabıdır. Taban saf kauçuktan yapılmıştır, bu da ayakkabının uzun ömürlü olmasını sağlar..

10. Kadınlar İçin Huarache Dokuma Tekne Ayakkabısı:

Hurache Dokuma Tekne Ayakkabısı Kadın

Bu tasarım türü, yalnızca Tekne ayakkabılarında görülen özgün bir desendir. Malzeme, huarache tasarımı veren el dokumasıdır. Ayak, dalgalı tasarım olarak da adlandırılan jilet taban ile giyildiğinde rahat bir his veren kuzu derisi ile astarlanmıştır..

Tekne ayakkabısı, su itici özelliği ve kaymayı önleyici özelliği nedeniyle erkekler ve kadınlar arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Normal loafer’lar dışında yeni bir yarı resmi ayakkabı denemek isteyen bayanlar için Kama topuklu bot ayakkabısı bu denkleme uyacaktır. Erkekler için Sınırlı sayıda Quoddys Crepe solo güverte Ayakkabısı setine sahip olmaya değer!!