Ofis giyim, moda endüstrisinde en çok satan ürünler arasındadır. Bu ürünler her gün kullanılmaktadır ve dayanıklılık, rahatlık ve şıklık göz önünde bulundurularak yapılmıştır..

ofis ayakkabıları

Ofiste Kullanım İçin En Son Ayakkabılar:

İşte erkekler ve kadınlar için 10 şık ve resmi görünümlü ofis ayakkabısı listesi. Yoğun haftanın her günü için bu ayakkabılardan bir çeşit seçin.

1. Ofis Giyim Erkek Derbi Ayakkabıları:

Ofis Giyim Erkek Derbi Ayakkabısı

Erkekler için ofis ayakkabıları bu Derby ayakkabılarından daha klas olmayacak. Erkekler için geleneksel iş kıyafetleri ve resmi ayakkabılardır. Tarzı çok resmi ve temiz. Brogue veya sade olabilirler.

2. İş İçin Flats Kadın Ayakkabıları:

Flats Bayan İş Ayakkabısı

Ofiste uzun saatler geçirmek söz konusu olduğunda konfor birinci önceliktir. Daireler, yorgun bacaklara tam konfor ve denge sunar. Kadınlara yönelik bu ofis ayakkabısı, fiyonklarla veya diğer süslemelerle süslendiğinde klas ve şıktır..

3. İş Oxford Erkek Ayakkabıları:

İş Oxford Erkek Ayakkabı

Klasik oxford her beyefendinin tercihidir. Bu ofis erkek ayakkabıları nesillerden beri üretilmektedir. Temiz kesim hatları, onları iş veya iş için resmi bir seçim haline getirir. Pantolonlarla iyi uyum sağlayacak siyah veya kahverengi gibi renkleri seçin.

4. Kadınlar için Resmi Topuklu Ayakkabılar:

Kadınlar için Resmi Topuklu Ayakkabılar

Kendine güven ve prestij katan kurumsal bir görünüm için bu düz renk/nude renk resmi kadın topuklu ayakkabılarını tercih et. Bayan ofis ayakkabı modelleri sırtınızı ve bacaklarınızı göz önünde bulundurarak oldukça rahattır. Bütün bir iş günü boyunca taşıyabileceğinizden eminseniz bu güzellikleri seçin..

5. İş için Unisex Çizmeler:

İş için Üniseks Çizmeler

Köşe ofisiniz en son çalışan dostu olanlar arasındaysa, devam edin ve iş için bu yarı resmi botları seçin. Botlar erkekler ve kadınlar için en iyi şekilde çalışır ve kot pantolon veya pantolonlarla birlikte kullanılabilir. Size o gündelik Cuma görünümünü vermek için ten rengi ve kahverengi gibi renkleri seçin.

6. Loafer’lar Erkek ve Kadın Ayakkabıları:

Loafer'lar Erkek ve Kadın Ayakkabıları

Erkekler ve kadınlar için loafer’lar, giymesi ve çıkarması çok kolay olduğu için en iyi ve ilk tercihtir. Çok fazla nefes alma yeteneği sağlarlar. Loafer’lar püsküllü veya sade bir şekilde dekore edilebilir. Size en uygun şık deri veya süet olanları seçin.

7. Kadınlar için Resmi Pompalar:

Kadınlar için Resmi Pompalar

Kadınlar için topuklu ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılara harika bir alternatiftir. Bunlar bacaklar ve omurga için güzel bir destek sağlar. Topuklar çok yüksek değildir ve genellikle daha geniş tutuş sağlayan blok stili.

8. Erkek Keşiş Askısı:

Erkek Keşiş Askı

Erkek keşiş askılı ayakkabılar, tarzınızı ve karakterinizi iyi gösterdiği için ofis için mükemmeldir. Bu ayakkabılar tek, çift ve hatta üçlü kayışlara sahip olabilir. Resmi bir görünüm elde etmek için ofis giyiminde tek veya en fazla çift askı seçin.

9. Kadın Dolgulu Ayakkabılar:

Kadın Dolgulu Ayakkabı

Yeni ve modaya uygun bir ofis giyimi, kama ayakkabıdır. Bunlar ultra rahat ve hafiftir. Takozların çoğu, hafif olan ve bu nedenle uzun çalışma saatleri için en uygun olan mantar türü malzemeden yapılmıştır. tarzı çok şık ve zarif.

10. Erkek Kanat Uçlu Ayakkabılar:

Erkek Kanat Uç Ayakkabı

İş için harika olan bu kanat uçlu ayakkabıda cüretkar ve resmi bir stil seçin. Stil, liderlik kalitenizi gösterir ve size kendinden emin bir görünüm verir. Kanat ucu olduğu gibi harika ama brogue çalışmasıyla vurgulanıyor. Brogue çalışmalarını ortaya çıkarmak ve ayakkabıları öne çıkarmak için kahverengi veya ten rengi gibi renkler seçin.

Ofis giyimi, şık ve en son modaya uygun olması gereken rahat giyimdir. Donuk ve sıkıcı, zarafet ve şıklıkla değiştirilmelidir. Ayakkabılar gardırobunuzu tamamlar. Ofis ayakkabıları sadece gün boyunca ayaklarınızı mutlu etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda size bir bütünlük hissi de verir. Rahat edeceğiniz stilleri seçin ve hayatta öne geçin.