Plaj zamanı rahat ve kaygısız olarak kabul edilir. Sahildeyken havalı olmak için plaja uygun mükemmel bir çift ayakkabıya sahip olmanız gerekir. Plaj ayakkabıları, plajda yürümek ve kumu uzak tutmak için harika olan canlı, renkli ayakkabılardır. Parmak arası terlik ve sandaletler, ayakkabı üzerinde kolay kayma özelliğinden dolayı en sık giyilen ayakkabı türleridir..

Son Tasarımlarda Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Plaj Ayakkabıları:

Bu plaj ayakkabılarının çoğu, parlak renklere ve cesur tasarımlara sahiptir. İşte trenddeki en iyi 10 Plaj Ayakkabımıza bakın.

1. Flip Flop’lar:

Plaj Ayakkabısı

Bunlar erkekler ve kadınlar için en yaygın plaj ayakkabısı türüdür. Açık burun stiline ve birinci ve ikinci parmağınız arasında rahatça oturan Y şeklinde bir kayışa sahiptirler. Sıcak havalar için harikalar ve plaj için mükemmeller. Bu ayakkabıların koşu amaçları için pek uygun olmadığını unutmayın..

2. Erkekler ve Kadınlar için Sandalet:

Sandalet

Sandalet, ayağınızı saran kalın bir kayışa sahip başka bir plaj ayakkabısı türüdür. Bunlar parmak arası terliklerden daha sağlamdır ve daha fazla dengeye sahiptir. Sandalet, erkek plaj ayakkabısının yanı sıra kadın plaj ayakkabısı olarak da üretilmektedir. Çoğu zaman daha koyu renklerde gelirler..

3. Sörf Terlikleri:

Sörf Terliği

Sörf terlikleri de rahatlık sağladığı için plaj için en iyi ayakkabıdır. Canlı renkler ve tasarımlarla gelirler ve plaj kıyafetlerinizle iyi giderler. Çoğu plaj kıyafeti tropikal tasarımlara sahiptir; bu sörf terlikleri de aynı temayı yansıtıyor.

4. Kadınlar ve Erkekler için Tekne Plaj Ayakkabıları:

Tekne Ayakkabıları

Erkekler ve kadınlar için plaja ve kullanılmış teknelere gitmek için tekne ayakkabıları yapıldı. Teknenin ıslak güvertesi, bu tekne ayakkabılarının kullanışlı olduğu yerdi. Çok fazla çekiş sağlar ve bu onu plaj için çok yönlü bir ayakkabı yapar..

5. Mantar Taban Ayakkabıları:

Mantar Taban Ayakkabı

Ekstra hafif ve kolay mantar tabanlı ayakkabılar olan bir başka harika alternatif. Bu çok yönlü ayakkabılar, altta kauçuk dolgu ve üstte mantar taban ile yapılmıştır. Bunlar ayakkabıları çok hafif ve rahat hale getirir. Üst kısımdaki kayışlar da size iyi bir tutuş sağlar.

6. Tıkanmalar:

takunya

Kalın tabanlı ve açık topuklu plaj ayakkabıları takunyadır. Bunlar farklı stillerde gelir, ancak çoğu kayış veya bağlantı elemanı olmadan kolay giyilen stillerdir. Ayakkabılar çok etkileyici görünüyor ve ayaklarınızı havalandırıyor.

7. Tüplü Ayakkabılar:

Tüplü Ayakkabı

Tüplü dalışa giderken ihtiyacınız olan şey su botlarıdır. Bu tüplü ayakkabılar ayak bileğinize kadar gelir ve ayaklarınıza tam koruma sağlar. Dayanıklıdır ve tüm bakterileri dışarıda tutar. Bu ayakkabıların yapımında kullanılan malzeme onları çok nefes alabilir ve uzun ömürlü kılar..

8. Roma Sandaletleri:

Roma Sandalet

Stil ve rahatlığı aynı anda sunan bu klasik roma sandalet ile kumsalda iyi bir tutuş elde edin. Bu plaj ayakkabısı, ıslak kumda size sağlam bir tutuş ve denge sağlamak için ayağınızı çaprazlayan kayışlara sahiptir. Açık parmak stili, suyu ve kumu ayaklardan uzak tutmaya yardımcı olur.

9. Çıplak Ayaklı Sandalet:

yalınayak sandalet

Bayanlar için mükemmel bir plaj kıyafeti olan bu yalınayak sandaletler dünyanın her yerindeki plajlarda bir moda ifadesi yapıyor. Bu plaj ayakkabısı bayanlar, balayı görünümünüzü tamamlamak için harika. Bu ayakkabıların bazılarındaki danteller çok hassas.

10. Su Ayakkabıları:

Su ayakkabıları

Çoğunlukla suyun içinde ve dışında olan biri misiniz? O zaman bu su ayakkabıları ihtiyaç duyulan şeydir. Bunların çok fazla destek veren tabanları vardır ve suyu ayakkabıdan uzak tutmakta harikadırlar. Bu ayakkabılarda drenaj çok kolay.

Plaj ayakkabıları, gününüzü plajda eğlenceli ve güvenli hale getirir. Su geçirmez ve nefes alabilen malzemeden üretilmiştir. Plaj için kullanılan bu ayakkabılar çoğunlukla slip-on tarzıdır. Sadece plaj ve kum kıyafetleri veya sörf ve su aktiviteleri için stilleri deneyin. Çoğunun rengi canlıdır ve çevreyle iyi uyum sağlar..