Ayakkabı, insan ayağını koruyan erkek ayakkabısıdır. Çeşitli aktiviteler yaparken giyilmelidir. Aynı zamanda bir dekorasyon öğesi olarak kabul edilir. Zamanla, ayakkabı tasarımında çok büyük farklılıklar oldu. Her erkeğin ayakkabı tutkusu vardır. Bugün erkekler işini halletmek için en iyi şekilde görünmek istiyor. Her farklı durum için farklı ayakkabı türleri vardır. Ayakkabı tasarımı kültürden kültüre ve işlevden işleve farklılık gösterir. Ayakkabı erkekler için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldi. Erkekler için en iyi arkadaştır.

Erkek Ayakkabı

Trenddeki En Son ve Modaya Uygun 30 Erkek Ayakkabı Tasarımı:

Hindistan’daki erkekler için en iyi 30 şık ayakkabıya bakalım.

1. Siyah Deri Oxford Ayakkabı:

Siyah Deri Oxford Ayakkabı

Şüphesiz en iyisidir. Daha önce, oxford ayakkabılar sadece siyah renkte mevcuttu. Ama şimdi çeşitli renkleri görebiliyoruz. Ayakkabı bağı deliği çıkıntıları ile karakterize edilen bağcıklı ayakkabılardır. Zamansız ve resmi ile harika gidiyor. Burun kısmı, kullanıcının rahatlığı için uzatılmıştır. Sadece şık bir ayakkabı.

2. Keşiş Askı Erkek Ayakkabı:

Keşiş Askılı Ayakkabı

Monk Askısının bağcıkları yoktur. Toka ve kayışlarla kapatılır. İster bir ister iki askı bulunur. Bu durumda, kayış bir aksesuar olarak kabul edilir. Aynı zamanda erkekler için resmi ve gündelik bir ayakkabıdır, ancak oxford ayakkabılarından daha azdır. Eşsiz bir renkle modaya uygun bir şekilde kavislidir. Monk’ta üç kayış bile var ama pek kullanılmıyor..

3. Derbi Ayakkabıları:

Derbi Ayakkabı -3

Erkekler için bu güzel ayakkabıların daha geniş açılan bağcıkları var. Bu yöntem aynı zamanda ‘açık bağlama’ olarak da bilinir. Bu ayakkabılarda, vampirin üstüne ayakkabı bağı deliği dikilir. Açık bağcıkları sayesinde bacaklarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz. Bunda danteller gizlenmiş gibi gizlenir. Bu ayakkabı büyük ayakları olanlar için uygundur. Ayak kısmı da geniş.

4. Kanat Ucu Erkek Ayakkabıları:

Kanat Ucu Ayakkabı-4

Kanat uçlu ayakkabılar, burun kısmında W şeklinde bir tasarıma sahiptir. Siyah ve beyaz renk şık erkek ayakkabısı noktalarla süslenmiştir. Bunda deri standart bir desenle delinir. Bir ayak başlığına güzel eğriler verilir. İç kısmında kırmızı renk kumaş bulunmaktadır. Bir erkeğin ayaklarını kolayca içeri ve dışarı koyabilmesi için geniş bir açıklığa sahiptir. W tasarımı onun kimliğidir.

5. Brogue Ayakkabıları:

Brogue Ayakkabı -5

Brogue ayakkabılarında genellikle delikler bulunur. Bu delikler dekoratif amaçlıdır. Bu delikler yağmurda suyun dışarı çıkmasına izin verir. İki tür brogue vardır: tam ve yarı. Brogues ve Wingtips benzer ancak aynı değil. Ayak bileğinin altında ve klasik deridir. Daha önce resmi olarak kullanılıyordu ama şimdi gündelik olarak da kullanılıyor.

Devamını oku: Erkekler İçin Ultra-Modern Tan Brogues

6. Makosen Ayakkabılar:

Makosen Ayakkabı -6

Loafer ayakkabılar bağcıksızdır ve belirgin topukludur. Daha çok kraliyet ailesinin sevdiği zarif ve kolay bir tarza sahiptir. Bir tarafında, ayakkabıların kolayca çıkarılmasını sağlayan ekstra bir lastik takılıdır. Güzel de bir rengi var. Loafer’larda ağır kauçuk tabanlar kullanılmaktadır. Üç tip mokasen vardır: Penny, Püskül ve Bit.

7. Mokasen Erkek Ayakkabı:

Mokasen Ayakkabı -7

Mokasen ayakkabı, geyik derisinden veya diğer yumuşak deriden yapılır. Kenarlar tek parça deriden yapılmıştır. Bu erkekler için harika ayakkabılar. Ayrıca çiçek baskısı ve tokası vardır. Ayakkabı üzerinde kayma ve bir mokasen gibi. Resmi ve gündelik olarak kullanabilirsiniz. Ayakkabının üstüne fiyonklu bir toka yapıştırılmıştır. Parmak kısmı normalden biraz daha yüksek.

8. Chukkas Erkek Ayakkabı:

Chukkas Ayakkabı -8

Chukka ayakkabısı, çoğunlukla süet veya deriden yapılmış yüksek bilekli ayakkabıdır. İki veya üç çift delikli açık bağcıklıdır. Giymesi daha rahat ve günümüzde yaygın olarak bulunan bir ayakkabıdır. Bu, erkekler için en yeni ayakkabılar ve modada yüksek koşuyor. Sade ve rengi sanki tuğla tutulmuş gibi.

9. Elbise Ayakkabısı Erkek:

Elbise Ayakkabısı -9

Bir elbise ayakkabısı daha çok resmi bir ayakkabı olarak kabul edilir. her erkeğin ihtiyacıdır. Bu siyah parlayan ayakkabı, erkekler için siyah ayakkabılardan biridir. Bir parmak başlığı çok uzun ve geniş değildir. Oxford ayakkabı gibi. Küçük topukluları da var. Ayakkabının üstüne küçük bir iplik tabakası dikilir. İçeride herhangi bir desteği yoktur. sadece deri var.

10. Şık Sneaker Ayakkabı:

Spor Ayakkabı -10

Spor ayakkabı, spor ve başka bir fiziksel egzersiz için tasarlanmıştır. Spor ayakkabı, kauçuktan yapılmış esnek bir tabana ve deriden yapılmış bir üst kısma sahiptir. Günlük aktiviteler için daha güvenilir bir ayakkabıdır. 2018’de erkek ayakkabıları listesinde ilk sıralarda yer aldı. Siyah herkesin favorisi olduğu için siyah renkli spor ayakkabı sihir yaratabilir. Herhangi bir baskısı yok.

11. Kung Fu Ayakkabıları:

Kung Fu Ayakkabı -11

Kung Fu ayakkabısı, Çin’de yapılan ve kung fu ve diğer maddi sanatlar yapılırken giyilen bir ayakkabı türüdür. Genellikle siyah renktedir. Kumaş ve plastik tabandan yapılmıştır. Bu ayakkabının çeşitleri artık büyük ölçüde genel amaçlı kullanım için üretiliyor. Bantlayabilir ve yapabildiğiniz şekilde katlayabilirsiniz..

12. Eyer Ayakkabı:

Eyer Ayakkabı -12

Eyer ayakkabı, alçak topuklu gündelik bir ayakkabıdır. Düz burunlu ve dekoratif orta ayaklıdır. Tipik olarak deriden yapılır ve çoğunlukla siyah bir eyer ile beyaz renkte bulunur. Şimdi herhangi bir renk kombinasyonu mümkün olsa da. Erkekler için şık ayakkabılardır. Kırmızı ve kahverengi deri bağlantı dantelleri nadirdir.

13. Jutti Erkek Ayakkabı:

Jutti -13

Jutti, etnik bir Pencap ayakkabı türüdür. Deri ve pahalı nakışlardan yapılmıştır. Üst tabanda mango motifli baskı ve altın rengi işlemeler bulunmaktadır. En çok damadın düğününde giydiği düz tabanlı ve el yapımı işlemelere sahiptir. süslü.

14. Havalı Organ Ayakkabısı:

Organ Ayakkabı -14

Organ ayakkabısı, org klavyesinin çalınmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve orgcular tarafından giyilir. Sadece orgda takıldığı için pedal tuşlarını lekeleyebilecek kum toplanmasını önler. Topukla oynamayı kolaylaştırmak için biraz daha yüksek deri topuklu ayakkabılara sahiptir. Özel bir amaç için özel bir kullanıma sahip.

15. Atlama Taban Ayakkabı Erkekler:

Tulum Ayakkabı -15

Sıçrama tabanlı ayakkabı öncelikle basketbolcular için icat edildi. Ayakkabılarınıza bağlı bir platform gibidir. Zıplama pratiğinde faydalıdır. Şu anda, bu platform sporcular tarafından diğer spor dallarında da kullanılmaktadır. Ayağınıza sıkıca sabitlenir ve sepete atlamanıza izin verir. Burada yüzey süngerimsi.

16. Erkekler için Tırmanma Ayakkabıları:

Tırmanma Ayakkabısı -16

Tırmanma ayakkabıları, kaya tırmanışı için özel ayakkabılardır. Bir ped ve sıkı bir uyum var. Ayrıca, pürüzsüz ve yapışkan bir kauçuk tabana sahiptir. Yürüyüş için uygun değildir. Erkeklere yönelik bu rengarenk ayakkabılar ayak bileğinde yüksek ve düzdür. Esnek bir ayakkabı türüdür. Bu ayakkabının kalıbı L’dir ve çok yumuşaktır. Tırmanırken fiziksel kolaylık sağlar.

17. Ördek Erkek Ayakkabısı:

Ördek Ayakkabı -17

Ördek ayakkabıları, kauçuk taban ve deri sayadan yapılan fasulye çizmeleri olarak da bilinir. Ayak bileği bölgesinden lastik ve dantel ile tasarlanmıştır. Yaygın olarak açılıyor. Arka tarafta da tasarım var. Erkekler için havalı ayakkabılar. Ayak bileğinin biraz üzerindedir ve renkli dantel kullanılmıştır. İpliği iyi yapmak için birçok dikiş yapılır..

18. Erkekler için Kar Ayakkabıları:

Kar Ayakkabısı -18

Kar ayakkabısı özellikle karda giymek içindir. Dantel ve toka kombinasyonudur. Çoğu kar ayakkabısı hafif metal ve sentetik kumaştan yapılmıştır. Dizlerin biraz altına ulaşır. Yüzey saf deri ve yeterince güçlü. Karda zorluk çekmemeniz için bu ayakkabının mükemmel bir şekilde giyilmesi gerekiyor..

19. Kovboy Çizmesi:

Kovboy Çizmesi -19

Kovboy çizmesi özellikle binicilik çizmelerini ifade eder. Sivri burunlu, Küba topuğu var ve bağcıksız. Genellikle sığır derisinden yapılır, ancak bazen kertenkele, yılan, fil ve benzerlerinin egzotik derilerinden yapılır. Ayakkabının üstüne V şeklinde metal yapıştırılmış ve kenarlar iplik işi ile süslenmiştir..

20. Paten Ayakkabıları:

Kaykay Ayakkabısı -20

Kaykay ayakkabısı kaykayda kullanılmak üzere üretilmiştir. Kaykay ayakkabılarının tasarımı, minimum iplik desenine sahip vulkanize bir kauçuk içerir. Üst malzemenin ömrünü uzatmak için çift dikiş yapılır. Konfor için bir ped dahildir. Bu ayakkabılarla kaykay bile geleceği için hafiftir..

21. Bütün Kesim Ayakkabılar:

Tam Kesim Ayakkabı -21

Tüm kesim ayakkabılar tek parça deriden yapılmıştır. Küçük süslemelerle tamamen sade ve pürüzsüzdür. Dayanıklılık ve parlaklığa sahip tamamen güçlü deri ayakkabılardır. Bağcıklar, keskin ve sivri uçlu bir parmakla bağlanmıştır. Ayakkabı çok büyük ve en yeni deri erkek ayakkabılarından biri. Üstte farklı renk tonu yapılır.

22. Savaş Erkek Ayakkabıları:

Savaş Ayakkabısı -22

Savaş ayakkabısı bir tür askeri ayakkabıdır ve özellikle askerler tarafından eğitimleri sırasında giyilir. Kavrama ve ayak koruması kombinasyonu ile tasarlanmıştır. Su geçirmez deriden yapılmıştır. Dantel ve bir yan zincir de var. Ayakkabı zorlu işler için yeterince sağlamdır. Bir asker bu ayakkabıyla işini rahatlıkla yapabilir..

23. Rulo Erkek Ayakkabı:

Pabuç -23

Yuvarlanan ayakkabıların arkasına takılı tekerlekler vardır. Kullanıcının yürüme ve yuvarlanma arasında seçim yapmasına izin veren bir ayakkabı türüdür. Yuvarlanmak istiyorsanız tekerlekleri açabilirsiniz. Aksi takdirde, kendi alanında ayarlanacaktır. Tekerlekler, topuğun biraz yanında çıkıntılıdır. Danteller burada kalın. Kullanılan kumaş spor ayakkabı gibi çok yumuşak.

24. Güreş Ayakkabıları:

Güreş Ayakkabısı -24

Güreş ayakkabıları, güreş yapan ve müsabakalarda da aktif olarak kullanılan sporcu ayakkabıları için özel olarak tasarlanmıştır. Esnek ve hafiftirler, kullanıcı sadece çıplak ayak gibi hisseder. Ayak bileği desteği sağlarlar ve ayak tırnaklarına daha az zarar verirler. Ayrıca, sade ve sadedirler, fazla süslü değildirler. Asıl amacı güreşçilere destek vermektir..

25. Tekne Erkek Ayakkabıları:

Tekne Ayakkabısı -25

Tekne ayakkabıları tipik olarak bir teknede kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tasarımı da bir tekneye benziyor. Bu ayakkabının yapımında orijinal kahverengi renk deri kullanılmıştır. Dantel yerine deri bir ip var. Güçlendirmek için iki dikiş atılır. Dayanıklı olması gerekiyor çünkü onu ne kadar süre giymeniz gerektiğini asla bilemezsiniz..

26. Diyabetik Ayakkabılar:

Diyabetik Ayakkabı -26

Bu ayakkabılar diyabetik bir kişi için özel olarak yapılmıştır. Şeker hastalığında, hasta cilt problemini ve diğer çeşitli ayak problemlerini de alır. Onlara ekstra derinlik sağlar. Ayaklarına uygun destek sağlamak için ekstra bir taban yerleştirilir. Bu ayakkabının içinde rahatlıkla yürüyebilirler. Bir bandajın kendisi gibi görünüyor. Tedavi ayakkabısı olarak da bilinir..

27. Erkekler için Çapraz Antrenman Ayakkabıları:

Çapraz Eğitim Ayakkabısı -27

Bu çapraz antrenman ayakkabısı bir atlet için idealdir. Düzenli yürüyüş ve koşu yapan bir kişi için uygundur. Son derece hafiftir ve ayrıca sert bir yüzeyde daha kullanışlıdır. Bu ayakkabıda parmağa da pürüzsüz deri ile destek verilmiştir. Sırt kısmındaki zikzak desen, yürürken veya aerobik yaparken rahatlık sağlar..

28. Chelsea Botu:

Chelsea Botu -28

Chelsea bot, elastik yan paneliyle tanınır. Dar kesimli bilek yüksekliğinde bir çizmedir. Chelsea uzun zamandır kullanılıyor ve hala moda erkek ayakkabılarında. Botun arkasında, kullanıcının kolayca giyebilmesi için kumaş sağlar. Viktorya döneminde hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılmıştır. Bu ayakkabılar normalde düz ve temizdir..

29. Asansör Ayakkabıları:

Asansör Ayakkabısı -29

Asansör ayakkabılarının içinde kalın tabanlar bulunur, böylece kullanıcı yüksek görünüyor. Topuğu ahşap, plastik veya kauçuktan yapılmıştır. Ayak bileği kısmı yumuşak malzemeden yapılmıştır. Bağcıklarla bağlanır ve toka ek bir aksesuardır. Bazen kalınlaşmış tabanları nedeniyle ortopedik problemlerde de kullanılır..

30. Seyirci Ayakkabısı Erkekler:

Seyirci Ayakkabısı -30

Bunlar çok sıradışı bir ayakkabı. Kontrast renklerden oluşan alçak topuklu bir ayakkabıdır. Burun kısmı tasarımlarla süslenmiştir ve dantel paneller daha da koyudur. Dantel panelin etrafına bir sıra delik yapılır. Bir ayak kısmı ahşaptan yapılmış gibi görünüyor. Giyilmesi zor olmalı ve dantel panelin arkasında renkli kumaş kullanılmış.

Ayakkabılarda tercih edebileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Erkekler için mükemmel ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken şeydir. Sizin için gerekli olan ayakkabıların gururlu sahibi olun. Ayakkabılar, üzerinde durduğu bir temel oluşturur. Görünümünüzü tamamlar. Asıl olan uyum ve rahatlıktan asla ödün verilmez.