Tatil için alışverişe hazır! Sizin de rahat bir çift ayakkabınız oldu mu? Ayakkabılar ayrıca herhangi bir partiye, etkinliğe veya sadece bir pikniğe hazırlanırken önemli bir rol oynar. Ayakkabılar ayrıca bacaklarınız için yeterince rahat olmalı, böylece kolaylıkla seyahat edebilirsiniz..

30 Yeni & Erkek ve Erkek için Şık Günlük Ayakkabılar; Trend Kadın

Resmi kıyafetlerin taşıması gereken resmi ayakkabılar olduğu gibi, gündelik kıyafetlerin de kendi gündelik ayakkabı stilleri vardır. Çeşitli renklerde deri, kumaş, kanvas, süet, kauçuk vb. malzemeden üretilen spor ayakkabılar, adil bir şekilde seçildiğinde kişiliğinize şıklık katar..

Bay ve Bayan Günlük Giyimde En Yeni ve En İyi Ayakkabı Tasarımları:

Koleksiyonunuzda olması için öleceğiniz birkaç harika gündelik ayakkabı tasarımı:

1. Bağcıklı Günlük Erkek Ayakkabıları:

Erkekler için Bağcıklı Günlük Ayakkabılar

Funeral’ın bu ayakkabıları, erkekler için mükemmel bir günlük ayakkabı çiftidir. Ayakkabılar deriden yapılmış bağcıklı bir tasarımla yapılmıştır. Ayakkabılar, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renklerde gelir. Mükemmel çizgiler ve elde perdahlanmış bronzlaşma ile birlikte gelir.

2. Erkekler için Opera Güverte Günlük Ayakkabılar:

Erkekler için Opera Deck rahat ayakkabılar -2

Herhangi bir gündelik etkinlik veya düğün için şık bir görünüm isteyin! Günlük erkek ayakkabıları kategorisindeki opera güverte ayakkabıları, en iyi şekilde kombinlenebilir. Deri ayakkabılar, üzerinde yükseltilmiş çiçek desenleri ile birlikte gelir. Ayakkabılara rahatlık için yan kanvas ile hafif bir topuk verilir. Ayakkabının ön kısmına ayrıca çekiciliğini arttırmak için bir toka verilmiştir..

3. Bayan Sperry Günlük Ayakkabı:

Kadınlar için Sperry rahat ayakkabılar -3

Kadın gündelik ayakkabısında benzersiz bir tasarım, ince deriden yapılmıştır ve ön ve yanlarda dantel işlemesi verilmiştir. Ayakkabılara ayrıca ön kısımda mükemmel bir dikiş işi verilirken, yanlara bağlı bir tekne görünümü verilir..

4. Çok Renkli Bayan Günlük Ayakkabılar:

Çok renkli günlük bayan ayakkabısı -4

O spontane görünüme sahip olmayı seviyorum! İşte böyle kızlar için sportif bir tasarım. Günlük ayakkabılara çeşitli renklerde noktalı bir tasarım verilir. Kanvastan yapılmış ayakkabıların temizlenmesi ve kullanımı kolaydır. Yakında kurumaya eğilimli oldukları için plajlar ve diğer sulu yerler için yaygın olarak taşınırlar..

5. Cut-out Beyaz Günlük Kadın Ayakkabıları:

Kadın kesim beyaz rahat ayakkabı -5

Günlük kadın ayakkabılarına, üzerindeki oyuk tasarımlarla tasarımcı havası veriliyor. Beyaz ayakkabılara, sentetik çift üzerinde çiçek desenleri oluşturan küçük kesimler verilir. Ayakkabılar, kullanıcıya en üst düzeyde rahatlık sağlamak için dantel üzerinde bir yastık dokusu ile yapılmıştır..

6. Kadın için Çiçek Baskı Günlük Ayakkabı:

Çiçek desenli rahat kadın ayakkabısı -6

Yazlar için yaygın olarak taşınan gündelik ayakkabı tasarımı, çiçek desenli günlük ayakkabılardır. Ayakkabılar kanvas ve deri kombinasyonu ile yapılır. Ayrıca, benzer bağcıklı kenar tasarımına sahip bağcıklı bir dantel desenli hafif bir topuk verilir..

7. Yaz Loafer’ları Erkek Günlük Ayakkabısı:

Erkekler için yazlık loafer'ların günlük ayakkabıları -7

Loafer’lar, ayakları sıcak havalardan korumak için yaylarda yaygın olarak giyilen erkekler için en iyi gündelik ayakkabılar olmuştur. Loafer’lar deriden yapılmıştır ve bulanık bir tasarıma sahiptir. Ayakkabılara, arka tarafında bir kanca tasarımı ile kırmızı renkli hurda tasarım verilmiştir..

8. Erkekler için Mokasen Günlük Ayakkabılar:

Erkekler için mokasen günlük ayakkabılar -8

Deri mokasenlerin, jazzy gündelik erkek ayakkabıları olduğu kanıtlandı. Siyah ayakkabının içinde bulunan ayakkabılar ön kısımda kadife görünümü vermektedir. Ayrıca büzgülü tasarımda siyah beyaz dantelden yapılmış toka tasarımı da bulunmaktadır. Ayakkabılara ayrıca ayak bileği kısmınızı rahat tutmak için kalın deri kenarlık verilir..

9. Erkekler için Espadrille Günlük Ayakkabı:

Erkekler için Espadrille Günlük Ayakkabı -9

Erkekler için günlük ayakkabı serisinde biraz sportif tasarım mı arıyorsunuz! İşte espadril modelinde kendini beğenmiş bir tasarım. Ayakkabılar kanvastan yapılmıştır ve ön ve alt seviyede dokuma tasarımı verilmiştir..

10. Hudson Belafonte Günlük Erkek Ayakkabıları:

Hudson Belafonte günlük erkek ayakkabısı -10

Hudson casual erkek ayakkabısı her açıdan her zaman en iyisi olmuştur. Kanvas ayakkabılara file malzeme ile kaplama yapılır. Ağa, dairesel bir örgü deseni veren ikili bir ağ verilir. Muhteşem bordür işçiliği ile ayakkabılar uzun mesafelerde yürümek için rahattır..

11. Çocukların Günlük Kız Ayakkabıları:

Kadın günlük çocuk ayakkabısı -11

Bayan günlük ayakkabılarında sevimli bir tasarım tığ işi malzeme ile yapılmıştır. Beyaz ayakkabılar, kolejlerin gençleri veya hastanedeki güzellikler için ilk tercihtir. Ayakkabılar ayrıca beyaz kurdeleden yapılmış bir fiyonk ile süslenmiştir. Yapraklı tasarım, seyahat ederken veya randevularda etekler ve şortlar için uygundur..

12. Bayan Günlük Spor Ayakkabısı:

Sneaker Günlük Bayan Ayakkabı -12

Nike spor ayakkabılar, moda odaklı kadınlara yeni bir tanım getiriyor. Kanvastan yapılan ayakkabılara, kullanıcıyı destekleyen ayak bileklerinde yumuşak tüylü uçlar verilir. Ön kısma ayrıca bir dantel kravat tasarımı verilmiştir. ayakkabılardaki minik yapraklı tasarımlar, her türlü gündelik giyim için onunla yüzleşiyor.

13. Kadınlar için Platform Topuklu Günlük Ayakkabılar:

Platform topuklu kadın ayakkabı -13

Bir kadının seçimini haklı çıkaran bir kadın günlük ayakkabı tasarımı, platform topuklu ayakkabı tasarımıdır. Deriden yapılan ayakkabılara, önden arkaya doğru bir topuk verilen basit bir dantel tasarımı verilmiştir. Tasarıma benzersiz bir dokunuş vermek için kahverengi ve siyah olmak üzere iki renk tonu verildi..

14. Kadınlar için Fermuarlı Günlük Ayakkabılar:

Bayanlar için fermuarlı rahat ayakkabılar -14

Fermuar açıklığı olan bayan günlük ayakkabı modelleri bu aralar oldukça trend. Kanvas ayakkabılara ön kısımda dantel tasarımı verilirken, ayakkabılar bir fermuarla açılacaktır. Yanlarda ve arkada rahat bir açılış için bir fermuar verilmiştir. Ayakkabılara ayrıca ayakkabının yüksekliğini gösteren siyah yarım daire şeklinde bir tasarım verilmiştir. Vizyonu kapmak için vay bir görünüm için uzun kot pantolon veya eteklerde yaygın olarak giyilir..

15. Tom’s Checks Günlük Erkek Ayakkabısı:

Tom's Checks erkekler için günlük ayakkabılar -15

Tom’un erkekler için gündelik ayakkabıları, ortaya çıkardıkları çek tasarımındaki çok yönlülüğü ile ünlüdür. Kanvas ayakkabılar, satranç tahtasından ilham alan küçük siyah beyaz eklerle basit yükseklikte yapılır. Ayakkabılara ayrıca dantel tasarımları da verilmiştir. Tatiller için en iyi kombinasyon için siyah beyaz kıyafetler üzerinde yapılan en iyisidir..

16. Foot Locker Erkek Günlük Ayakkabıları:

Ayak soyunma erkek günlük ayakkabı -16

Nike tarafından tanıtılan bir tasarım, ayak soyunma ayakkabı tasarımıdır. Siyah günlük erkek ayakkabısı deri, kanvas ve gerilebilir file malzeme kombinasyonu ile yapılmıştır. Ayakkabılara ayrıca noktalı bir tasarım ve desen olarak kullanılabilen veya saklanabilen bir dantel dokunuş verildi. Ayakkabıların kalın bordürleri, yürürken bacaklarınıza maksimum destek sağlar ve bu nedenle uzun mesafeli yolculuklarda tercih edilir..

17. Metal Alev Günlük Erkek Ayakkabıları:

Metal alevli günlük erkek ayakkabı -17

Yan zincirli günlük ayakkabılar, metaldeki alev tasarımıyla tamamlanan bir tasarımcıya verildi. Kanvas ayakkabılar, çeşitli renklerde, kullanılabilecek veya bağlı bırakılabilen bir dantel tasarımı ile mevcuttur. Ayakkabılar, sosyal bir etkinlik, parti veya sadece gece eğlenceleri için kot pantolon üzerinde mükemmel bir kontrast sağlar..

18. Parti Giyim Erkek Günlük Ayakkabılar:

Parti giyimi için rahat ayakkabılar erkekler -18

Bir parti için gündelik ayakkabı tasarımları mı arıyorsunuz! Altın renginde ışıltılı bir çift ayakkabı ile karşınızdasınız. Deri ayakkabılara ön kısımda dantel tasarımlı altın kaplama verilmiştir. Ayrıca kullanıcıya rahatlık sağlamak için hafif bir topuk verilir. Sivri ön kısmı ile ayakkabılar kesinlikle gündelik kıyafetinize biraz stil katacak..

19. Erkekler için Tokalı Günlük Erkek Ayakkabıları:

Erkekler için tokalı günlük ayakkabılar -19

Erkekler için günlük ayakkabılara yeni bir tasarım kazandırmak için harika bir deri ve metal karışımı verildi. Ayakkabılar deriden yapılmış ve daha çekici hale getirmek için altta ve üstte iki farklı toka verilmiştir. Ayakkabıların yüksekliği, konfor için yastık pedleri ile ayak bileğine kadar gerilir. Ayrıca ayak bileklerini de destekler..

20. Erkekler için İnce Günlük Ayakkabılar:

erkekler için ince rahat ayakkabılar -20

İdeal bir günlük görünüme sahip erkekler için parıldayan bir deri ayakkabı tasarımı, slim casual ayakkabılardır. Ayakkabılar, göz alıcı bir görünüm veren yüksek kaliteli deriden yapılmıştır. Ayakkabılara tokalı tasarımlı yan açıklıklar verilir. Küçük bir topuğu ile partilerde kot pantolon üzerinde yaygın olarak taşınır.

21. Denim Erkek Günlük Ayakkabı:

Erkekler için kot günlük ayakkabı -21

Denim ile kot, her türlü sosyal etkinlik, işlev veya sadece bir gezi için giymek için harika bir kombinasyon. Günlük erkek ayakkabıları, muazzam bir tasarım vermek için denim ve deriden yapılmıştır. Ayakkabılar mavi renkte denim malzemeden yapılırken, kilitleme, ön, arka ve dantel şeritlere deri bir dokunuş verilir..

22. Bayan Günlük Ayakkabı Şeritleri:

Kadınlar için günlük ayakkabı şeritleri -22

Günlük bayan ayakkabı modelleri, çizgili tasarımı alan casual ayakkabılar için yeni bir tasarıma kavuştu. Lacivert düz ayakkabılar, kadifemsi bir dokunuşa sahip kanvastan yapılmıştır. Ayakkabıların ön ve arka kısımları örtülüdür. Kenarlar açık bırakılırken şeritler bir üçgen tasarımı oluşturur. Ayakkabıların açılması bir toka ile yapılır..

23. Balerin Günlük Kadın Ayakkabıları:

Bayan Balerin Günlük Ayakkabı -23

Kadınlar için loafer’lara, zarif bir görünüm için deri ve mercan tılsımları ile yeni bir gündelik görünüm verildi. Ayakkabılara deriden çapraz tek bir şerit ile açık bir ön kısım verilir. Şerit, dairesel şekilde mercanlarla süslenmiştir. Ayakkabıların ön tarafında da fiyonklu bir tasarım var. Kadınlar için her türlü gündelik elbise için en iyisidir.

24. Kadınlar için Nakış Günlükleri:

Kadınlar için günlük nakış işlemeleri -24

Gündelik kadın ayakkabısına, iplikteki pembe ve diğer parlak renklerde nakış işlemeleri ile etnik bir dokunuş verildi. Tasarım, ayakların ön kısmını ve arka kısmını da kapsar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk ve tasarımlarda mevcuttur, her türlü gündelik elbise ve geleneksel elbiseler üzerinde de harika bir görünüm sağlar..

25. Kadınlar için Günlük Püsküller:

Kadınlar için günlük püskül -25

Kıyafetinize herhangi bir sosyal etkinlikte moda ifadesi vererek korkak bir görünüm vermek istiyorsunuz! Günlük ayakkabılarda püskül tasarımını deneyin. Tasarım deriden yapılmıştır. Temel tasarıma, perde gibi oluşan deri şeritlerle çevrili ortak bir sandal tasarımı verilmiştir. Gündelik kıyafetlere usta bir görünüm veriyorlar.

26. Erkekler için Şamandıra Günlükleri:

Erkekler için şamandıra gündelik kıyafetleri -26

Floaters, muson ve yazlar için erkekler tarafından en iyi seçim olmuştur. Gündelik erkek ayakkabıları, katmanlı tasarıma sahip deriden yapılmıştır. Deri ayakkabılar üzerinde su kalmasına izin vermez ve bu nedenle plaj tatilleri için de ideal bir giyimdir. Ayakkabılar da çeşitli renklerde mevcuttur.

27. Erkekler için Gladyatör Günlük Ayakkabı:

Erkekler için gladyatör rahat ayakkabılar -27

Ayak parmaklarınızı herhangi bir tutuştan uzak tutan rahat bir tasarım, plaj ziyaretleri, uzun süreli seyahatler veya kot ve şortların üzerine düzenli kullanım için oldukça seçicidir. Ayakkabılar, bir tasarım şeridi ile birbirine bağlanan ayakta ve üstte iki kayış ile deriden yapılmıştır..

28. Erkekler için Nefes Alabilir Günlük Ayakkabı:

Erkekler için nefes alabilen rahat ayakkabılar -28

Deri ile yapılan su geçirmez bir günlük ayakkabı tasarımı, sunduğu renk yelpazesiyle oldukça seçicidir. Ayakkabılara birkaç dairesel delikli bir ağ tasarımı verilmiştir. Tasarım, yazlar ve kışlar için şort veya kot pantolonlarda iyi taşınır.

29. Erkekler için Vans Günlükleri:

Erkekler için Vans gündelik kıyafetleri -29

Vanlar, gündelik erkek koleksiyonu için yumuşak ve dingin tasarımlar vermesiyle popüler olmuştur. Ayakkabının tasarımı çift efektli olarak yapılmıştır. Ön kısım düz bırakılmış, yan kısımlara kelebek desenler verilmiştir. Deri ayakkabılar kesinlikle kot pantolon içindir.

30. Kadınlar için Kitty High Günlük Ayakkabı:

The kitty high casual kadın ayakkabısı -30

Hala o çocuksu tasarımları giymeyi seviyorum! İşte gündelik kadın ayakkabıları için benzer bir tasarım. Derideki yüksek ayakkabılar pembe renkte yapılır. Yanlara ve arkaya da pisi baskıları verilirken, ön kısım pamuklu bir pisi yüz cazibesi ile düzdür..

Günlük ayakkabılar size sadece boş zamanların keyfini rahatça çıkarma fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda ayaklarınızın nemli kalması için yeterli hava sirkülasyonu sağlar. Priory sadece erkekler için deri olarak mevcuttu, ancak moda trendlerindeki değişimle birlikte artık benzersiz bir moda ifadesi için kadınlar için bile mevcutlar..