Jūsų namai apibrėžiami pagal medžiagą ir sutvarkytus baldus. Galbūt labiausiai žiūrima sritis arba dažniausiai mūsų dėmesį patraukiantis televizorius. Pirmiausia pastebime televizoriaus laikymo vietą. Taigi, labai svarbu naudoti gražų baldą kartu su daugiau priedų. Televizijos lentynos, spintelės ir lentynos yra geras pasirinkimas. Pažvelkime į kai kuriuos namų televizorių baldų dizainus.

Geriausi televizijos baldų dizainai Indijoje:

Štai keletas televizoriaus baldų dizaino, kurį galite pasirinkti ir naudoti savo televizoriui.

1. Siauros konsolės televizoriaus baldų dizainas:

Siaura konsolė

Ši apatinė lentyna pagaminta iš amerikietiško riešutmedžio medžio masyvo ir idealiai tinka, jei sėdimosios vietos televizoriui žiūrėti yra ant grindų. Siauros konsolės idealiai tinka akmeninėms ir medinėms sienoms.

2. Kvadratinės lentelės:

Kvadratiniai stalai

Jei jūsų televizorius yra sieninis televizorius ir norite, kad grindys nebūtų tuščios, galite naudoti kvadratinius stalus. Ant jų yra stalčių, kurie palengvina daiktų laikymą, o taip pat veikia kaip gražūs baldai jūsų televizoriui.

3. Grindų konsolės televizoriaus baldų dizainas:

Grindų konsolė

Plačios grindų konsolės idealiai tinka, jei turite pliką sieną ir norite saugyklos priedo. Jie padeda užpildyti plotą, kuris atrodo plikas ir didelis. Naudojant stovą, nuotraukų rėmelį ar pan., Taip pat gera idėja užpildyti erdvę ir sieną. Tai vienas gražiausių televizoriaus baldų dizaino.

4. Šiuolaikiniai TV baldų dizainai:

Šiuolaikiniai baldai

Šiuolaikinio stiliaus baldai yra stilingi ir suteikia minimalistinį efektą. Šie baldai yra geriausi, jei norite modernios išvaizdos, papildančios apylinkes. Pasirinkite tamsesnius baldus, todėl jūsų kambarys atrodys didesnis, o sienos – šviesesnės. Tai vienas iš geriausių šiuolaikinių televizoriaus baldų dizaino.

5. Spintelės korpuso televizoriaus baldų dizainas:

Spintelės dėklas

Spintelių dėklai yra puikus pasirinkimas, jei norite išnaudoti visą sieną. Jei turite daug knygų, tai dar viena priežastis pasirinkti šią. Tai veikia kaip saugykla, spintelė, lentyna- viskas viename! Šis stilizuotas metodas iš tikrųjų yra naudingas. Tai vienas iš geriausių televizijos salės dizainų.

6. Sienų pakabos televizoriaus baldai Nuotrauka:

Sieninė pakaba

Jūsų televizoriaus lentyna ar baldai taip pat gali būti sieninė pakaba. Dėl to jūsų grindys atrodo tvarkingos ir neužima vietos, kol jos papildo jūsų sieną. Ryškios spalvos suteikia apylinkėms apimties. Pasirinkite ryškias ir ryškias spalvas, jei ne baltą. Tai yra vienas iš geriausių šiuolaikinių televizoriaus baldų dizaino.

7. Klasikinės spintelės TV įrenginio baldų dizainas:

Klasikinės spintelės

Jei norite, kad jūsų namas būtų šiltas ir jaukus, ir norite, kad jis būtų paprastas, klasikinės spintelės veikia geriausiai. Pasirinkite pastelines spalvas, kurios papildo jūsų tapetą, arba tamsią medinę apdailą, kad papildytų pastelines sienas. Jie dirba abiem būdais. Tai geriausias medinių televizorių baldų dizainas.

8. Tradicinis-modernus tvistinis televizoriaus baldų dizainas:

Tradicinis modernus posūkis

Jei turite senų medinių baldų, kurie nebepapildo jūsų besikeičiančios aplinkos, štai ką galite padaryti- naudokite šviesius dažus, tinkančius jūsų aplinkai, pavyzdžiui, geltoną, raudoną arba oranžinę, ir dažykite seną spintelę. Tai suteiks jūsų seniems baldams ir valiai gražų posūkį ir patrauklumą jūsų televizoriaus erdvei. Vaikams patiks šis!

9. Senosios anglų kalbos rinkinys: TV sieninio bloko baldų dizainas:

Senas anglų rinkinys

Šie rinkiniai yra nuostabūs, jei norite savo erdvei suteikti klasikinę išvaizdą, kurioje nėra šurmulio ar pernelyg daug vietos. Jie yra įvairių tonų ir spalvų, kuriuos galite pasirinkti, ir jie suteikia raminantį ir ramų efektą jūsų erdvėje. Klasika niekada negali būti pakeista!

10. Grindimis pakeltos konsolės televizoriaus baldų dizainas:

Grindys pakelta konsolė

Dauguma žmonių nori, kad stovas būtų aukštas ir šiek tiek pakeltas nuo grindų. Pagal plotį jie užima mažiau vietos ir gali būti išdėstyti įstrižai. Jie yra paprasti ir gali būti dekoruoti arba poliruoti ir gali būti labai panaudoti! Tikiuosi, kad aukščiau išvardinti nuostabūs televizoriaus baldų dizainai jus tikrai sužavėjo.