Ne visiems patinka laikyti savo kėdę ar miegamąjį be pagalvių, todėl mes sukūrėme šį įvairių rūšių pagalvių ir pagalvėlių sąrašą, sukurtą taip, kad jūsų gyvenimas būtų sveikesnis ir saldesnis. Tikimės, kad šis sąrašas jums bus labai naudingas, nes čia yra daug įvairių pagalvių.

Geriausi kėdžių pagalvių dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 9 paprasti ir modernūs kėdžių pagalvių dizainai su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Lovos kėdės pagalvės dizainas:

Lovos poilsio kėdė

Jei ieškote gražios pagalvės ant lovos, tai jums tiks. Ši 18 colių aukščio ir 15 colių pločio pagalvė yra labai patogi. Pagalvė turi dvi šonines kišenes telefonui ar planšetiniam kompiuteriui laikyti, kartu su pilkos spalvos gražiu poliesterio dangteliu. Pagalvę galima naudoti žiūrint televizorių ar net skaitant knygą. Tai tikrai viena iš geriausių mažų kėdžių pagalvių, kokias tik galite rasti rinkoje.

2. Subalansuotas kėdės pagalvės dizainas:

Subalansuota kėdės pagalvė

Įsigykite šią pagalvę ant kėdės ir tada nereikia jaudintis dėl nugaros skausmo problemų. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, gausite gerą komfortą ir ištiesinsite savo laikyseną. Jūs gerai palaikysite apatinę ir viršutinę nugaros dalis. Tai yra labiau nešiojamas, todėl šią pagalvę galite nešiotis ir keliaudami.

3. Atminties putos ir juosmens atramos kėdės pagalvės dizainas:

Atminties putos ir juosmens atraminė pagalvė

Biuro kėdės pagalvė yra labai svarbi, kai dirbate savo biure ilgesnį laiką. Šis dviejų pagalvėlių rinkinys palengvins skausmą, neslysta, atrodo labai kokybiškai ir galiausiai jį galima lengvai nuplauti plovikliais ar muilu. Jis taip pat gali būti naudojamas jūsų automobilyje arba ant jūsų darbo stalo. Ši pagalvė yra dievobaimė visiems, dirbantiems biure.

4. Apverčiamos kėdės pagalvės dizainas:

Apverčiamas kėdės pagalvėlė

Jei norite gražių valgomojo kėdžių pagalvių savo šeimos valgomajam, galite į jas pažvelgti. Jie yra pagaminti tik iš medvilnės, o šios pagalvės yra užpildytos poliesterio pluoštu. Jie taip pat lengvai valomi švelniais plovikliais ir tik vėsiu vandeniu. Prekė yra visiškai rankų darbo ir atrodo labai gražiai asmeniškai.

5. Supamosios kėdės pagalvėlė:

Supamosios kėdės pagalvėlė

Supamųjų kėdžių pagalvių naudojimas gali labai padėti padaryti nugarą neskausmingą ir supamąją kėdę atrodyti puikiai. Jis pagamintas iš visiškai nailono medžiagų ir pluošto, taip pat poliesterio, kad būtų geriau palaikomas ir naudojamas. Pagalvės taip pat gali būti apverstos ir naudojamos, o tai suteikia visam gaminiui daugiau komforto ir ilgaamžiškumo.

6. Patogi sėdynės pagalvė:

Patogi sėdynės pagalvėlė

Nuobodu sėdėti senoje kėdėje? Gaukite kėdės pagalvę. Ši pagalvė skirta pašalinti nugaros skausmus ir jaustis sveikiau. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, turi neslystantį pagrindą ir gali būti lengvai plaunamas. Jį galima pasiimti keliaujant, nes jis yra labai nešiojamas ir apsaugo nuo bet kokių stuburo problemų ar nugaros skausmų..

7. Sėdynės pagalvėlė:

Sėdynės pagalvėlė

Jei jums nuobodu dabartinės valgomojo kėdės pagalvės, pats laikas įsigyti naują. Ši pagalvė pagaminta iš visiškai poliesterio medžiagos, taip pat yra įvairių spalvų. Jis turi putas, palaikančias jūsų nugarą, ir pašalins bet kokį galvos skausmą. Pagalvė taip pat yra atspari slydimui dėl neslystančio guminio pagrindo.

8. „Memory Foam“ sėdynės pagalvėlė:

„Memory Foam“ sėdynės pagalvėlė

Jei skauda nugarą, tai pats laikas įsigyti pagalvę prie savo kėdės. Šis produktas, skirtas pašalinti visus nugaros ir stuburo skausmus, yra tikrai aukštos kokybės, sudarytas iš geriausių komponentų, jį labai lengva prižiūrėti ir plauti. Pagalvę galima naudoti ant bet kokio paviršiaus ir bet kurioje aplinkoje, įskaitant biurą ar namus.

9. Apvalios atminties putų sėdynės pagalvėlė:

Apvalios atminties putų sėdynės pagalvėlė

Jei jums patinka apvalios pagalvės kėdėms namuose, būtinai įsigykite šias. Šios pagalvės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, su itin minkšta ir lygia atminties putomis, kurias lengva valyti ir prižiūrėti. Jis yra labai nešiojamas ir tinka visų tipų sėdimoms vietoms. Ši pagalvė taip pat atrodo labai miela.

Todėl matome, kad pagalvėlės gavimas yra labai svarbus mūsų kūno sveikatai. Jie apsaugo mus nuo skausmo ir problemų, todėl gražios pagalvėlės laikymas ant kėdės ar miegamojo tikrai padės..