Namų projektavimas šiais laikais tapo tendencija, nes tai galite padaryti pagal savo skonį, neužsikišdami skylės į savo finansus. Virtuvė, kaip karštas namo puodas, reikalauja papildomos priežiūros, nes ji suteikia jums ir jūsų šeimai visus skanius patiekalus ir maistą. Tačiau tai padaryti yra jūsų rankose ir nebėra taip sudėtinga. Pateikiu virtuvės baldų dizaino sąrašą, kurį galite pasirinkti, kad jūsų virtuvė taptų gražia vieta.

15 naujausių virtuvės baldų dizaino su nuotraukomis

Geriausi virtuvės baldų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių virtuvės baldų idėjų su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Modulinis virtuvės baldų dizainas:

Modulinių virtuvės baldų dizainas

Čia yra modulinis virtuvės baldų dizainas su natūraliu apšvietimu ir oru. Šios virtuvės baldai, įskaitant spinteles, yra geltoni, kurie papildo baltas erdvės sienas. Viršuje yra spintelės būtiniausiems daiktams laikyti ir lentynos, kuriose laikomi reguliariai naudojami puodeliai ir stiklainiai, taip pat yra įmontuota orkaitė ir viryklė. Yra ilgas langas prie sienos su langinėmis ir kai kuriomis išmaniosiomis lemputėmis, kurios naktį apšviečia jūsų virtuvę.

2. Virtuvės baldų dizainas mažai virtuvei:

Virtuvės baldų dizainas mažoms virtuvėms

Jei ieškote būdo, kaip modernizuoti savo nedidelę virtuvę, šis dizainas puikiai tinka tikslui. Visos spintelės ir siena yra pilkos spalvos su baltu stogu, o kai kurie sieniniai laikikliai ant sienos yra geltonos spalvos, todėl atrodo patraukliai. Taip pat yra įmontuotas valgomasis stalas, neužimantis daug vietos, kuriame gali patogiai sėdėti du žmonės, todėl tai puikus virtuvės baldų dizainas mažai virtuvei.

3. Naujausias virtuvės baldų dizainas:

Naujausias virtuvės baldų dizainas

Tai vienas iš madingų ir naujausių virtuvės baldų dizaino su stilinga apdaila. Siena kamino gale yra ryškiai oranžinė, priešingai nei pilkos sienos kitose pusėse. Apatinėje virtuvės dalyje yra spintos su aptakia apdaila su įmontuota orkaite ir virykle. Taip pat yra pilkos spalvos lentyna su matinio stiklo durimis su horizontaliomis linijomis. Šio kambario temperamentas yra labai ramus ir prašmatnus.

4. Virtuvės interjero baldai:

Virtuvės interjero baldai

Nepriklausomai nuo virtuvės dydžio, dėl tinkamo vėdinimo ji atrodo gražiai. Visos šio virtuvės interjero baldų spintelės yra pagamintos iš baltos spalvos medžio, atitinkančio sienos spalvą. Taip pat viršutiniame kambario kampe yra spintelės su permatomomis stiklinėmis durimis su medine apsauga. Didelės durys ir langai su skaidriu stiklu suteikia kambariui daug saulės spindulių ir vėjo.

5. Virtuvės baldų spalvų dizainas:

Spalvotas virtuvės baldų dizainas

Tai vienas iš būdų įtraukti savo spalvų paletę į virtuvės baldų spalvų dizainą. Priešingoje stalviršio pusėje yra plonas marmurinis stalviršis su virykle ir šviesiai neryškios spalvos apačia su ilgomis spintelėmis. Tarp lentynų yra marmurinė siena, kuri papildo dekorą kartu su orkaite šone. Aplink stalviršį yra keletas išmatų, iš kurių galima greitai gauti pusryčius, pietus ar vakarienę.

6. PVC virtuvės baldų dizainas:

Violetinės virtuvės vaizdai Dizainas labai blizgios violetinės virtuvės spintelės Virtuvė

Medžiaga, naudojama spintelėms paruošti, yra būtina, o PVC dėl šių privalumų šiais laikais tampa vis svarbesnis. Lengvai formuojama medžiaga, PVC virtuvės baldų dizainas leidžia jūsų virtuvei atrodyti įmantriai, investuojant labai mažai pinigų. Viršuje ir apačioje yra spintos su levandų spalvos apdaila ir baltu stalviršiu. Spintelės yra pastatytos aplink orkaitę, o viryklė yra įmontuota apačioje.

7. L formos virtuvės baldų dizainas:

L formos virtuvės baldų dizainas

L formos virtuvės baldų dizainas yra gana standartinis daugelyje vidutinės klasės namų. Vietos, kurioje yra įmontuota viryklė, užima labai mažai. Spintelės apačioje ir viršuje yra grynos baltos spalvos su gėlėmis čia ir ten. Marmurinis stalviršis puikiai papildo lentynas. Taip pat yra nedidelis stovas, skirtas pakabinti menteles ar puodelius. Šone taip pat yra permatomas stumdomas langas, skirtas natūraliai šviesai ir vėjui.

8. Dizainerio virtuvės baldai:

Virtuvės baldų dizaineris

Kas nenori klasės virtuvės su minimaliu biudžetu? Pažvelkite į dizainerio virtuvės baldus, kurie jūsų standartiškai atrodančią erdvę paverčia elegancija. Spintelėse yra jūros žalios ir kreminės spalvų derinys virtuvės apačioje ir viršuje. Kampe yra viryklė ir juodo marmuro valgomojo erdvė, kur galima greitai pusryčiauti. Taip pat ant sienos yra plytelių, atitinkančių lentynų derinį.

9. Itališki virtuvės baldai:

Itališki virtuvės baldai

vienas moderniausių ir madingiausių virtuvės interjerų visame pasaulyje yra itališki virtuvės baldai. Šioje erdvėje yra minimalistinio dizaino medinės spintelės su stiklo durimis viršuje ir apačioje. Balta spalva dažniausiai naudojama sienoms ir lentynoms su madingu dizainu ant kai kurių stiklinių durų ir permatomų stiklų, kad būtų galima laikyti indus ir kitus daiktus, todėl tai yra moderniausias virtuvės baldų dizainas.

10. Baltos virtuvės baldų dizainas:

Baltos virtuvės baldų dizainas

Šios erdvės tema yra visiškai balta, įskaitant spinteles, sienas, šviesas ir langų stiklus. Dėl to baltos virtuvės baldų dizainas yra elegantiškas pasirinkimas, sukuriantis paprastą, tačiau elegantišką išvaizdą. Spintelės pagamintos iš medžio, standartinis modelis su įmontuota virykle ir orkaite vienoje pusėje. Yra trys stikliniai langai, skirti saulės spinduliams dienos metu, ir lemputės, kurios pakelia išvaizdą naktį!

11. Virtuvės baldai Sunmica dizainas:

„Sunmica“ virtuvės baldų dizainas

Kita medžiaga, dažniausiai naudojama daugelyje virtuvių, yra saulėlydis. Tai virtuvės baldų „sunmica“ dizainas, suteikiantis jūsų virtuvei elegantišką apdailą. Viršuje ir apačioje yra spintelės su baltos ir tamsiai žalios spalvos deriniu. Viršuje esančiose spintelėse yra lizdai kavos puodeliams su įmontuota virykle ir kriaukle. Nors baldų plotas yra mažesnis, saulėlydžio apdaila daro jį gražų.

12. Medinių virtuvės baldų dizainas:

Medinių virtuvės baldų dizainas

Mediena yra kelių rūšių, kurios gali pakelti jūsų virtuvės erdvę, pavyzdžiui, fanera, fanera ir daugelis kitų. Mediniai virtuvės baldų dizainas yra kažkas, ką daugelis žmonių renkasi dėl natūralaus medžio jausmo ir išvaizdos. Šio kambario spintelės yra pagamintos iš medžio apačioje, o lentynos su durimis ir lentynomis be durų yra derinamos. Juodas virtuvės viršus papildo spintelių medžiagą, o kambario atspalviai taip pat yra spalvoti, kad atitiktų medieną.

13. Atvirų virtuvės baldų dizainas:

Atviras virtuvės baldų dizainas

Atvirų virtuvės baldų dizainas greitai tampa madingu ir populiariu. Tai galite laikyti vienu geriausių namų virtuvės baldų dizainų, nes jis sujungia virtuvę ir valgomojo erdvę, todėl ji atrodo didelė ir apima virtuvėje dirbančius žmones. Apačioje esančios spintelės turi gražų raštą, o viršuje esančios lentynos yra pilkos su stiklo durimis. Yra padalijimas su siena, kurios apdaila yra juodo marmuro, kuri padalija valgomojo zoną ir virtuvę. Taip pat yra tamsios spalvos spintelė indams laikyti, taip pat veidrodis, leidžiantis pažvelgti į save.

14. Virtuvės sienų baldų dizainas:

Virtuvės sienų baldų dizainas

Kai virtuvėje yra labai mažai vietos, virtuvės sienų baldų dizainas puikiai atrodo neužimant daug vietos. Šios erdvės spintelės yra pagamintos iš faneruotos medienos apačioje ir su matinio stiklo durimis viršuje su įmontuotu kaminu ir orkaite, todėl tai puikus, bet paprastas virtuvės baldų dizainas. Šone taip pat yra lentynos vyno taurėms sudėti, o viršuje – žibintai.

15. Virtuvės kampinių baldų idėjos:

Virtuvės kampinių baldų idėjos

Tai galite laikyti viena geriausių virtuvės kampinių baldų idėjų, kurios yra tokios paprastos, kokias tik įmanoma gauti. Viršutiniame kampe yra tik spintelės su medinėmis durimis iš abiejų pusių ir permatomomis stiklinėmis durimis centre. Centrinėje spintoje galite laikyti lėkštes, puodelius ir stiklinius dubenėlius, o kituose dviejuose – maisto produktus, todėl virtuvės baldų išdėstymas puikiai tinka bet kur, kur yra mažai vietos.

Suprojektuoti virtuvės erdvę nebėra sunku. Yra daugybė medžiagų ir dizaino variantų, kuriuos galite pasirinkti, atitinkančius jūsų kriterijus ir atitinkančius jūsų virtuvės erdvę. Šiame straipsnyje pateiktą išsamų virtuvės baldų modelių sąrašą galite visiškai pakeisti, kaip jūs ir kiti suvokiate savo virtuvę.