Çeşitli aksesuarlar arasında başörtüsü, Müslüman kasttaki kadınların giydirilmesinde özel bir konuma sahiptir. Evden çıkarken veya aileden erkeklerin önünde başı ve göğsü örtmek için sarılan bir bez parçasından başka bir şey değildir. Genellikle pamuklu malzemeden yapılan parda, mekan perdesi vb. olarak da bilinir. Priory, tesettür tek bir tarzla giyildi, ancak trendlerin değişmesiyle tesettür artık farklı tarzlarda da mevcut..

Resimlerle Kadınlar İçin Son İslami Tesettür Stilleri:

Resimlerle birlikte bu en iyi 15 Müslüman başörtüsü stili koleksiyonunu edinin,

1. Spor Tesettür:

Spor Tesettür

Spor Müslüman başörtüsü, normalden biraz daha kısa olan bir tür başörtüsüdür; Nike, Müslüman spor kadınlarının oyunlarını kolaylaştırması için bu tür bir başörtüsü stili ile çıktı. Bu tür başörtüsü, kafadan hareket etmeden kafaya tam oturan gerilebilir bir malzemedir..

2. Renkli Tesettür Tarzı:

Renkli Tesettür Tarzı

İslam’daki parlak başörtüsü normalden biraz farklı bir şeydir, farklı bir renge sahiptir veya üzerinde çiçek veya başka bir çiçek baskısı ile çiçek olabilir, bazı desen türbanları kıyafetinizle eşleştirmek veya ona vermek için harika bir yoldur. biraz farklı bir görünüm.

3. Siyah Tesettür Stili:

Siyah Tesettür Stili

Siyah başörtüsü normal bir tamamen siyah başörtüsüdür ve tüm kıyafetlerle uyumlu olacağı için her türlü kıyafet üzerine giyilebilir. İslam’da bulabileceğiniz bir çok siyah başörtüsü resmi var; tesettür giymek kolaydır, giyilip bağlanabileceği farklı stilleri vardır.

4. Çiçekli Başörtüsü:

çiçekli başörtüsü

Bu günlerde çok iyi bir başörtüsü çiçek başörtüsü, üzerinde çiçek baskısı var, bu da onu güzel ve çekici gösteren çiçekler ve farklı renk desenleri, yukarıdaki Müslüman başörtüsü resminde gösterilmektedir. Bir çok kıyafetinizle gider.

5. Pırıltılı Başörtüsü:

Işıltılı Tesettür

Işıltılı tesettür üzerine biraz parıltılı veya parıltılı serpin olan, batı kıyafetleriyle gidebildiği için nezih bir görünüm veren, batı kıyafetini farklı bir şeyle giymek isteyen tesettürlü Müslüman kız bunu giyebilir ve kombinleyebilir. onların kıyafeti.

6. Uzun Tesettür Stili:

Uzun Tesettür Stili

Yeni bir Müslüman başörtüsü modası, gerçek olandan biraz daha uzun olan uzun başörtüsü modelidir, göğüsten aşağıya iner ve vücudun üst kısmının çoğunu kaplayacak şekilde bağlanır ve oldukça büyüktür..

7. Tesettür Giyim:

Tesettür Giyim

Doğru İslami tesettür tarzı, yukarıdaki resimde, vücudun üst kısmının tamamını kaplayan ve saçınızı kapatan çok uygun bir şekilde nasıl uygun bir tesettür giyeceğiniz gösterilmektedir. Doğru şekilde giyilmelidir.

8. Hayvan Baskı Tesettür:

Hayvan Baskılı Tesettür

Yeni Müslüman kız tesettür tarzı, üzerinde hayvan baskısı olan; Birçok Müslüman kız, üzerinde hayvan baskısı olan tesettür ile ilgileniyor. Bu türban çoğunlukla batı kıyafeti üzerine giyilir ve normalden farklı bir görünüm verir. Ayrıca üzerinde farklı bir desen ve farklı bir renk var.

9. Gevşek Tesettür Stili:

Gevşek Tesettür Stili

Bir çok Müslüman kadın başörtüsü takıyor bu Müslüman kadın başörtüsü biraz farklı, bazı kadınların başörtüsü gevşek bir tarzda takma alışkanlıkları var, yani çene kısmını kapatmayan gevşek bir şekilde başörtüsü takıyorlar.

10. Kırmızı Tesettür Stili:

Kırmızı Tesettür Stili

Kırmızı tesettür tarzı temelde kırmızı tesettür hemen hemen tüm kıyafetlerle uyumludur, tüm vücudu örten tesettür burka giyen insanlar siyah tesettürle uyumlu olduğu için kırmızı tesettür giyerler. İslam’da başörtüsü, çoğu kız veya kadının başını örtmek için giydiği iyi bir şeydir..

11. Tesettür Elbise Tarzı:

Tesettür Elbise Stili

Tesettür elbise, başörtüsü ve ona bağlı elbisenin giyilmesi için benzersiz bir modeldir. Bu tesettür İslami elbise benzersiz bir elbisedir, burkadan farklıdır, bazı farklı renk ve desenlere sahiptir, ayak bileği uzunluğuna kadar uzundur ve onunla uyumlu bir başörtüsü vardır..

12. Batı Tesettür Tarzı:

Batı Tesettür Tarzı

İşte batı kıyafetine uyan farklı bir tesettür tarzı. Bir elbise ile bir ceket giyebilir veya batı kıyafetinizi tesettür ile eşleştirebilirsiniz. tesettürlü kızlar. Batılı elbiselerini veya kotlarını başörtüsüyle eşleştiriyorlar.

13. Türk Tesettür Tarzı:

Türk Tesettür Tarzı:

Türk tesettür tarzı, tesettür elbisenin içinde bir elbise bulunan uzun olanıdır, bu da onunla eşleşen ayak bileği uzunluğu kıyafetidir, bu Müslüman tesettür elbisesi genellikle elbise üzerinde bazı desenler olan tesettür ile aynı renkte bir elbisedir ve ayrıca biraz ışıltı veya herhangi bir iş olabilir. Bunlar, üzerinde tesettür ekli uzun İslami elbiseler. Ekle, zaten bağlı olduğu anlamına gelir, sadece giymeniz gerekir.

14. Çalışma Tesettür Tarzı:

İş Tesettür Tarzı

İslami tesettür modası, üzerinde biraz boncuk işi gibi bazı işler veya tesettür üzerinde sadece bir miktar boncuk işi veya bir desen olabileceği kadarıyla üzerinde biraz ışıltı olan bir moda. Bu sadece uygun İslami tesettür tarzı, biraz boncuk işi veya biraz çiçek deseni üzerinde yapılabilir çünkü siyah uzun bir abayadır ve yapılabilecek tek moda biraz çalışmaktır..

15. Diz Tesettür Stili:

Diz Tesettür Stili

Müslüman tesettür modası diz boyu olanıdır bu tür tesettür tarzı, diz boyu olan, tüm üst kısmı kaplayacak şekilde bağlanmış ve diz boyundan aşağı inen tarzdır, çoğunlukla batı kıyafetleri ile giyilir. kıyafete uyması için üzerinde omuz silken kot pantolon.

Sonunda, bağlanabilen ve giyilebilen birçok Müslüman başörtüsü stili var; Farklı desenlerde farklı renkleri mevcuttur, istediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. Kıyafetinizi tesettür tarzı ile kombinleyebilirsiniz. Piyasada mevcut olan farklı tesettür elbiseler de var..