Malajalamų aktorės savo grožiu ir talentu ne tik pagyrė Pietų Indijos kino industriją, bet ir šturmavo tamilų, telugų, kanadų ir hindi kino industrijas, taip pat išgarsėjo visoje Indijoje, bet ypač pietuose. Kerala sukūrė daugybę puikių aktorių, viena iš jų – Karthika Menon, populiaresnė savo sceniniu vardu Bhavana.

Bhavana, kilusi iš Thrissur, Kerala yra kritikų pripažinta Pietų Indijos kino pramonės aktorė ir dviejų Keralos valstybinių kino apdovanojimų laimėtoja. Jau penkerių metų Bhavana svajojo tapti aktore.

Būdama 16 metų ji debiutavo malajalių filme „Nammal“, kuris buvo akimirksniu sėkmingas ir pelnė daugybę apdovanojimų. Filmas paskatino ją išgarsėti. Prasidėjus dar daug tamilų filmų, Bhavana įrodė, kad ji yra ne tik klasės aktorė, bet ir turi grožio kartu su ja, grožį, sklindantį iš vidaus. Pažvelkime į Bhavaną, pagautą be jos makiažo, bet kaip visada atrodančią nuostabiai.

Man patinka tavo šypsena:

Bhavana be makiažo

Atrodo, kad Bhavanos grožis slypi jos šypsenoje. Joks makiažas negali užfiksuoti jos charizmos ir žavesio esmės, kaip tai daro jos šypsena. Jos paprastas apsirengimo būdas papildo jos patrauklumą ir suteikia jai beveik nekaltą išvaizdą.

Po naktiniu dangumi:

Bhavana be makiažo 2

Čia ji naktį užfiksuota kameros, atimta bet koks makiažas. Nors kai kurios aktorės vengia fotoaparato, Bhavana nesivaržo šypsotis fotoaparatui be viso veido. Jos šypsenos pakanka, kad sužavėtų publiką.

Parašinė šukuosena:

Bhavana be makiažo 3

Bhavana, būdama ne rampos šviesoje, paprastai gali būti matoma sportuojanti su savo išskirtine šukuosena, vidurine dalimi, ištraukta atgal į bandelę ar arklio uodegą. Ji netiki, kad paleidžia plaukus, ką daugelis aktorių daro, norėdamos nuslėpti makiažo trūkumą.

Kelionėje:

Bhavana be makiažo 4

Miela Bhavanos nuotrauka, padaryta automobilyje. „Bhavana“, apsirengusi paprastais pilkais marškinėliais su paprastais baltais perlų auskarais, atspindi natūralų grožį ir žavesį, sklindantį iš jos šypsenos ir apimantį fotoaparatą, nesvarbu, ar jis būtų ekrane, ar ne..

Mieli namai:

Bhavana be makiažo 5

Čia matoma Bhavanos nuotrauka, padaryta jos namuose. Tokiam gražiam paveikslui nereikia makiažo. Rožinė viršutinė dalis ir priderinti auskarai pabrėžia jos nepriekaištingą veido spalvą, o „tika“ puošia.

Aukščiausia Bhavana:

Bhavana be makiažo 6

Vos porą kabančių auskarų ir mažiausią juodą „bindi“ puošia veidą, „Bhavana“ atrodo didingai šioje paprastoje baltoje kurtoje su oranžiniais siuvinėjimais. Ji taip pat neturi jokių išlygų dėl savo šukuosenos, išsiskyrė per vidurį ir atsitraukė į bandelę. Bhavana yra gražus veidas be makiažo, kuriam bent jau padeda ta miela, drovi jos šypsena.

Plikas Bhavana:

Bhavana be makiažo 6

Nors Bhavana nėra pati žaviausia šioje nuotraukoje, ji vis tiek atrodo pakankamai miela, kad išgražintų gražią nuotrauką. Nuolatinis makiažo naudojimas ekrane dar nesugadino jos subtilių bruožų ir nors atrodo pavargusi, vis tiek sugeba atskleisti savo aurą.

„Bhavana“ atostogos:

Bhavana be makiažo 7

Atostogaudama su šeima, Bhavana nusprendė pozuoti fotoaparatams san make. Šviesiai mėlynos spalvos džinsinio audinio, rudo diržo ir rožinės bei baltos spalvos palaidinės pora užbaigia jos aprangą, papuošiančią jos švelnią figūrą.

Saugokitės šio:

Bhavana be makiažo 7

Be makiažo pagauta Bhavanos nuotrauka tikrai yra gaivus vaizdas. Matoma čia atostogaujant vienoje iš daugelio pozų, ji yra jos gyvas, linksmas aš. Jei jos gerbėjai yra sužavėti jos grožiu ritės gyvenime, jie nenusivils, kai pamatys ją realiame gyvenime.

Bhavana be makiažo:

Bhavana be makiažo 8

Ši nuotrauka, paimta iš filmo kadro, mato Bhavaną be jokio makiažo ir tai tik parodo, kad šiai merginai nereikia gražiai nupiešto veido, kad ji atrodytų geriausiai. Jos paprastas nekaltumas ir malonus veidas daugiau nei kompensuoja makiažo stebuklus.