Garbanotoji, sąžininga Kangana Ranaut yra Bolivudo aktorė, 2006 m. Debiutavusi su savo filmu „Gangsteris“. Ji vaidino nepaprastai gerai ir pelnė kritikų įvertinimą už antraplanį vaidmenį filme „Mada“, kur jos vaidinamas personažas buvo prislėgtas modelis. Už tai ji laimėjo „Filmfare“ ir Nacionalinį kino apdovanojimą.

Kangana Ranaut be makiažo:

1. Stilingas kasdieniame gyvenime:

Pirmas dalykas, kuris patraukia akį, yra jos stori garbanoti plaukai, kurie iš dalies yra nudažyti juoda, o iš dalies ruda spalva. Ji vilki baltus marškinėlius, ant kurių užrašyti prekės ženklai. Ji dėvi trumpas mėlynas kelnes ir laiko juodą stropą, ant kurio yra pilkos spalvos atspaudai.

Kangana Ranaut be makiažo

2. Prakaitavimas sporto salėje:

Aktorė buvo spustelėta, kai ji prakaituoja sporto salėje. Jos lūpos išpūstos taip, kad atrodo, kad ji iškvepia. Aktorė vilki juodus marškinėlius, o apačioje-sportinius šortus. Jos kojos yra padengtos raudonais ir baltais sportbačiais.

Kangana Ranaut be makiažo 2

3. Atsitiktinai:

Žemiau esančioje nuotraukoje užfiksuotas natūralus aktorės grožis, jos šypsena. Ji matoma vilkinti juodą viršutinę dalį ir mėlynas trumpas kelnes. Ant pilvo ji turi rudą dirželį, o ant dešinės rankos laiko taurę gėrimo.

Kangana Ranaut be makiažo 3

4. Tom-Boy atrodo:

Kanga yra tomas-berniukas, žiūrėkite žemiau esančioje nuotraukoje. Ji dėvi pilką viršutinę dalį, uždengtą „Gap“ striuke, ir turi šviesiai mėlyną dirželį. Ji dėvi pora juodų akinių nuo saulės, taip pat baltą kepuraitę, apsuptą juodos audinio medžiagos ir šonu lanką. Ji tvirtai žiūri į fotoaparatą, o jos rankos yra užrakintos kišenėje.

Kangana Ranaut be makiažo 4

5. Sportinė apranga:

Kagna vilkėjo dangaus melsvos spalvos sintetinius „Nike“ marškinėlius su rankovėmis. Apačioje ji dėvėjo baltas siauros kelnės, o ant jos – juodas dirželis. Ji atvėrė garbanotus plaukus, kurie atrodo šiek tiek susipainioję, tačiau tinka jos kasdieniam drabužiui.

Kangana Ranaut be makiažo 5

6. Pilka ir juoda suknelė:

Greičiausiai šypsodamasi šone ir rodydama rankas fotoaparatui, kad išvengtų spragtelėjimo, tačiau to išvengti nepavyko. Kamera padarė tai, kas reikalinga. Aktorė matoma vilkinti pilkos ir juodos kontrastingos spalvos suknelę, ant kurios atspausdintos širdys. Ji taip pat turi pilką pečių gūžtelėjimą virš galvos ir mėlyną diržą ant peties, nuo kairiojo peties iki juosmens dešinėje. Ji dėvi madingus akinius su kačių akimis, o plaukai ištiesinti ir užrašyti kaip bandelė gale.

Kangana Ranaut be makiažo 6

7. Žavinga šypsena:

Kangana dėvi juodą viršutinę dalį, o jos plaukai atlenkiami plaukų juosta. Ji remiasi galva ant dešinės rankos, žiūri į fotoaparatą ir pristato savo nuostabią šypseną, dėl kurios vaizdas atrodo mielas.

Kangana Ranaut be makiažo 7

8. Formaliai:

Paveikslėlis buvo spustelėtas įvykio metu, kai Kagna matoma vilkėdama sintetinius violetinius marškinius su rankovėmis su rankovėmis, įstrigusias juoduose šortuose. Jos garbanoti plaukai laikomi atviri ir krinta žemyn ant dviejų pečių pusių.

Kangana Ranaut be makiažo 8

9. Jos tatuiruotės demonstravimas:

Žemiau esanti nuotrauka buvo spustelėta iš nugaros, o jos veidas matomas iš dešinės pusės. Ji dėvi baltą viršūnę ir nukirpo garbanotus plaukus kaip bandelė, kad puikuotųsi tatuiruote tiesiai po kaklu.

Kangana Ranaut be makiažo 9

10. Tiesiog atsitiktiniai:

Rimtas žvilgsnis nukrito nuo aktorės, kai ji laisvalaikio drabužiuose dėvi rausvą viršų ir mėlynus džinsus. Jos garbanotieji plaukai laikomi atviri įprastu būdu.

Kangana Ranaut be makiažo 10