kızlar!! kızlar!! kızlar!! Erkeğinize kur yaparken orijinal olun dediğimizi anlamak için dahi olmaya gerek yok. Baharın gelişi ve dört bir yandan çiçek açan sevgi ile, siz de derinlerde bir erkeğe sahip olmayı diliyorsunuz. Bir erkeği neyin etkileyeceğini tam olarak söylemek zor; Ancak, Bay Doğru’ya kur yaparken göz önünde bulundurulması gereken birkaç şey var..

Herhangi Bir Çocuğun Size Aşık Olmasını Nasıl Sağlarsınız?

Bunlar, aşık olmak için güzel birini bulma yolunda size yardımcı olacak ipuçları. Ancak, lütfen kendinize karşı dürüst olun, sahte duygulara kapılmayın ve ilk anda ya da birkaç gün içinde sizin için tepetaklak düşmesini beklemeyin. Buradaki tartışmalı nokta, bir erkeğin, arkadaşça olmak istediği birine değil, olduğun kişiye aşık olmasını sağlamaktır. İşte Herhangi Bir Çocuğun Sana Aşık Olmasını Sağlamak için en iyi ipuçları.

Çok Zorlamayın:

Birini çekmek, optimize edilmesi gereken bir sanattır. Bir erkeği cezbetmek için zayıf olmak ya da bling giymek zorunda değilsiniz. Başa çıkmak için kötü bir saç günü olsa bile, orijinal biri olarak kendiniz olun. Sadece günlük en iyi halinizle görünün, saçlarınızı tarayın, biraz dudak parlatıcısı ve aromatik parfümler kullanın, hepsi bu. Erkeklerin bir kadında aradığı şey özgüvendir. İşte gidiyorsun, kendine güven

İpuçları:

1. Konuştuğunda onu dinleyin ve zaman zaman devam edebilir. Erkekler, kendilerini sabır ve merakla dinleyen bir kadın gördüklerinde, kadın hakkında daha fazla bilgi edinme ihtiyacı hissederler. Konuları ilginç ve geleneksel, günlük olaylar, hafif yürekli ve konuşkan tutun. Bir noktada duracak ve size sorular soracaktı ve bu, ona onu duyacak kadar saygı duyduğunuzu gösterecekti. Onu dinlerken göz temasını koruyun, bu saygıyı gösterir.

2. Esprili ve esprili konuşmalar her zaman hoş karşılanır ve erkekler buna tırmanmayı sever. Şakaları sıradan ve bazen sıkıcı olabilir, bu yüzden gülüyormuş gibi yapmayın, alaycı bir şekilde sırıtın. Ara sıra biraz gülün; verdiğiniz kahkahaya verdiği yanıtı izleyin. tr yağmurlu bir günde güneşli bir eğilime sahip kadınlarla birlikte olmayı seviyorum. Şakalar ırkçı veya aşağılayıcı olduğunda onu durdurmak sorun değil, ama çok karamsar veya olumsuz olmayın, yoksa uzaklaşacaktır..

3. Catty, onu etkilemek için oyunun adıdır ve bazen böyle olması gerekir ki, o da sana çekilebilir. Çok minimum düzeyde çöp konuşma veya dedikodu olabilir, devam edin ve niyetle çok fazla güçlenmeden yapın. Şu an için gerekli olduğunu düşündüğün kadar kedicik ol, çünkü erkekler dedikodudan ve boş konuşmalardan nefret eder.

4. Bir kadına kur yaparken zorluklar arayan erkeklerle çalıştığından, gerekirse flört edin. Flört ederken, ona istediği, seveceği ilgiyi gösterdiğinizden emin olun. Biraz saçınızla oynayın, gülerken başınızı arkaya alın, birlikte film izlerken çekinerek gözünüzün ucuyla ona bakın. Evet, eski numaralar hala bir erkeğin büyüsüne kapılıyor.

5. Kendinden emin ol ve göz temasını sürdür, çünkü konuştuğunda kendine güvenen güçlü ve güçlü bir kadına sahip olduğunda hiçbir şey bir erkeği daha fazla etkilemez.

6. Güzel koktuğundan emin ol, çünkü kolonyanın kokusunun onu ne zaman çılgına çevireceğini asla bilemezsin..

7. Faturayı erkekçe ödüyor olsa bile, randevuda Hollanda’ya gitmeyi teklif edin. Bir akşam için sadece bir kız değil, onun hayat arkadaşı olmak istemenin gerçekten ciddi olduğunu gösteriyor..