Indijos kino aktorė ir modelis Trisha yra vienas žymiausių tamilų kino veidų. Prieš įžengiant į filmų karalystę, buvo laimėti keli grožio konkursai, įskaitant konkursą „Mis Madras“ 1999 m., Kuris atvėrė kelią jos kilimui į šlovę.

Turėdama keletą sėkmingų tamilų ir telugų filmų ir tris kartus laimėjusi „South Filmfare“ geriausios aktorės apdovanojimą, Trisha įrodė, kad yra grožio karalienė su smegenimis. Tačiau visi žinome, kad tikrasis grožis slypi ne magiškame makiažo ir pagrindo prisilietime. Jis eina giliau, sklindantis nuo šypsenos šilumos iki malonios asmenybės. Ar šis skambutis tinka Trišai? Pažvelkime į kai kurias jos nuotraukas be jos pačios.

Trisha Krishnan be makiažo:

Gamtos darbas:

Trisha Krishnan be makiažo

Triša natūraliai apdovanota miela išvaizda. Jos šviesios spalvos akys apibūdina jos dailius bruožus ir suteikia žavesio jos nuoširdžiai išvaizdai. Kai jaunystė yra jos pusėje, ji gali labai gerai atrodyti be makiažo, kai tik pasirenka.

Gyvūnų mylėtojas:

Trisha Krishnan be makiažo 2

Dėl aistringos Trišos meilės gyvūnams ji tapo PETA geros valios ambasadore. Šioje nuotraukoje ji nusprendžia susilieti su aplinka išvykstant į Australijos zoologijos sodą, atrodydama natūraliai gražiai, pozuodama su koala meška. Net ir be makiažo jos veidas atrodo pagyvėjęs, nes ji daro tai, kas jai patinka geriausiai.

Filmo aktorė:

Trisha Krishnan be makiažo 3

Trisha atrodo dailiai ir lieknai šioje nuotraukoje iš savo filmo „Marmayogi“. Ji gali apsieiti be makiažo, kaip matyti iš šio paveikslėlio, tik pora juodų atspalvių, kad jos subtilūs bruožai išsiskirtų. Jos ištiesinti plaukai yra vienintelis visiškai natūralaus veido pakeitimas.

Draugiška išvyka:

Trisha Krishnan be makiažo 4

Jaunesnė atrodanti Trisha Krishnan atostogavo su draugais tais laikais, kai buvo madingi varpelių apačios ir mini rankinės. Jos gaivus veidas yra be makiažo, demonstruojantis jos jaunatvišką grožį ir žavią savastį.

Malonus regėjimas:

Trisha Krishnan be makiažo 5

Būdama užsienyje, Triša mėgsta išeiti iš savo kasdienybės, be jokių makiažo pėdsakų. Nesvarbu, ar tai būtų prekybos centre, ar akvariumo centre, Trisha kartu su savimi nešioja šypseną.

Gimtadienio skanėstas:

Trisha Krishnan be makiažo 6

Net ir proga, pavyzdžiui, gimtadienio proga, Trišai viskas paprasta – raudonas viršus ir juodos kelnės, atėmus bet kokį makiažą. Panašiai šypsodamasi ji apšviečia kambarį, atrodo, kad ji atlieka geresnį darbą nei žvakės ant torto.

Kokia mama, tokia ir dukra:

Trisha Krishnan be makiažo 7

Pagaliau pamatysime, iš ko Triša paveldėjo savo natūralią išvaizdą. Tai ne kas kita, kaip jos mama, pavaizduota kraštutinėje dešinėje. Suteikta tokio natūralaus grožio ir tobulo odos atspalvio, jos nereikia liesti makiažo realiame gyvenime.

Nekaltas grožis:

Trisha Krishnan be makiažo 8

Jaunystės nekaltumas yra aiškiai užfiksuotas šioje Trišės nuotraukoje jos modeliavimo dienomis. Jos ilgi žvilgantys plaukai ir nepriekaištinga oda papildo jos natūralų grožį. Nenuostabu, kad ji turi keletą grožio konkurso pavadinimų.

Juodoji ponia:

Trisha Krishnan be makiažo 8

Ar ne visos moterys gerai atrodo juodai? Trisha Krishnan ji atrodo patraukliai, nes yra mažai makiažo arba jo visai nėra. Blizganti skaidri juoda palaidinė suteikia blizgesį jos dailiems bruožams, o kontrastinga balta trikampė kaklo detalė paryškina jos kaklą. Suporuota su atitinkamu mini juodu krepšiu, ji atrodo nuostabiai geriausiai.

Vaizdas tobulas:

Trisha Krishnan be makiažo 9

Ši Trišės nuotrauka, paimta iš jos namų, pasakoja, kodėl ji laimėjo „Miss Beautiful Smile“ apdovanojimą viename iš savo grožio konkursų. Jos šypsena daro tai, ko negali padaryti jokie makiažo šepetėliai, tai yra, parodyti jai būdingą grožį ir sužavėti auditoriją. Jos liūdna figūra yra papildoma premija, dėl kurios net ir paprasčiausia apranga jai atrodo gerai.