Sakal vitaminlerine, bir gecede sakalımızın uzamasına yardımcı olabileceğini veya sakalımızdaki tüysüz bölgeleri doldurabileceğini düşünerek körü körüne güvenmemeliyiz, çünkü bunlar sihirli bir ürün değildir. Sakal büyümesi için vitaminler şu anda yüzümüzde doğal sakal büyümesini teşvik etmek için en iyi alternatiftir. Herhangi bir yan etkisi yoktur ve gerekli besinler aracılığıyla yüz saçlarımıza doğal beslenme sağlarlar..

En İyi Sakal Vitaminleri:

Yüzdeki kılların uzamasına yardımcı olan en iyi 9 sakal vitamini,

1. Vita Sakal Yüz Saç Destek Formülü:

Vita Sakal Yüz Saç Destek Formülü

Sektördeki ilk birkaç sakal vitamini markasından biri olan Vita sakal, bu nedenle en iyi sakal vitaminlerinden biridir. Bu sakal uzatma multivitamini, saç dökülmesini önleyen D3 vitamini artı çinkodan oluşur. Ancak bunu yaparken sakalınızın altındaki ciltte sebum üretiminin düzenlenmesini sağlayarak sivilce oluşumunu engeller. Daha kalın saçlar için GDO katkı maddesi veya suni gübreleme maddesi yoktur..

2. Saç Yeniden:

saç yeniden

Hair Anew, sakal vitaminleri endüstrisi için nispeten yeni bir markadır. Bileşimi, her kapsülde 5000 mcg’de büyük miktarda biyotin içerir. Bu, biotin eksikliği nedeniyle saç dökülmesi veya zayıf saçlarınız veya ince saçlarınız varsa, Hair Anew pro biotin bileşimi ile sakalınızı yeniler. Bu ürün bağımsız laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur, bu nedenle yüzünüze hiçbir toksin veya ağır metal uygulanmadığından emin olabilirsiniz. Bu, Hair Anew’i sakal büyümesi için en iyi vitaminlerden biri yapar..

3. Vimulti Sakal Büyümesi ve Saç Dökülmesi:

Vimulti Sakal Büyümesi ve Saç Dökülmesi

Vimulti de pazarda nispeten deneyimli bir oyuncu. Bileşimi yüksek biotin, meyve özleri, antioksidanlar, Hint Bektaşi Üzümü veya Amla ve piyasaya henüz tanıtmadığı gizli bir formülden oluşur. Biotin saç büyümesini ve kalınlığını desteklerken, antioksidanlar ve meyve özleri cildinizi gerekli besinlerle zengin tutar ve ayrıca saç folikülü köklerini güçlendirir. Amla yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Bu gizli formül, sakal büyümesi için en iyi multivitamin olarak kalmasına yardımcı oldu..

4. Sakal Büyümesi XL:

Sakal Büyümek XL

Beard Grow XL aynı zamanda pazara yeni giren bir üründür ancak şimdiden sakal büyümesi için popüler bir multivitamin haline gelmiştir. Bunun temel nedeni, Biotin, Vitamin A, C, E ve birçok B Vitamini, özellikle Vitamin B12’den oluşan karmaşık bileşimleridir. Vitaminler saç büyümesi için mükemmel bir cilt durumunu korurken, B vitaminleri ve biotin hızlı saç büyümesini destekler. Bununla birlikte, yüz cildinizde sıvı düzenlenmesini sağlayan atkuyruğu özüne de sahiptir. Ayrıca, saç kalitesini ve kalınlığını sağlarken saçları hızlı bir şekilde büyütme yeteneği ile bilinen Metil sülfonil metan (MSM) içerir..

5. Chuck Essentials Sakallı Adam Multivitamin:

Chuck Essentials Sakallı Adam Multivitamin

Sakal büyümesine yardımcı olan hemen hemen tüm vitaminler, güzellik ürünleri endüstrisinde nispeten yeni oldukları için piyasada agresif bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Ancak buna rağmen, Chuck Essentials multivitamininden daha uygun maliyetli bir alternatif bulmak kesinlikle zor. Kalın ve sağlıklı bir saç büyümesi için gerekli olan tüm vitaminler, mineraller ve biotin ile doludur. Ayrıca yüzünüzdeki can sıkıcı lekelerin temizlenmesiyle doğal saç büyümesine yardımcı olan Omega-3 ve Folik asit içerir..

6. Erkekler İçin Wild Willies Sakal Uzatma Takviyesi:

Wild Willies Erkekler İçin Sakal Uzatma Takviyesi

Sakal büyümesini destekleyen diğer tüm vitaminler gibi, bu da tüm gerekli vitaminleri, mineralleri, biotin, meyve özleri, antioksidanlar, vb. içerir. Ancak miktarlar öyle formüle edilmiş ve laboratuvarda test edilmiştir. en iyi müşteri yorumları ve derecelendirmeleri ile gençler arasında en sevilen sakal vitamini.

7. Virilitas:

Virilitas

Hangi vitaminlerin sakal büyümesine yardımcı olduğunu belirlemede önemli faktörlerden biri, ürünün kullanım süresi içinde gösterdiği etkilerdir. Bu ürün çok fazla biotin, vitamin ve mineral içerir, ancak onu benzersiz kılan şey, 1 veya 2 haftalık kullanımda ortaya çıkan saçma sapan hızlı sonuçlarıdır..

8. Erkekler için Beardilizer Yüz Saç ve Sakal Büyüme Kompleksi:

Beardilizer Erkekler İçin Yüz Saç ve Sakal Büyüme Kompleksi

Sakal vitaminleri pazarına yeni giren bu ürün aynı zamanda biotin, antioksidanlar, mineraller, vitaminler vb. gibi çoğunlukla benzer elementlere sahiptir. Ancak, herhangi bir yan etkisi olmadan garantili sonuçlar alınmasını sağlayan tüm hormonal olmayan bileşenlere sahiptir..

9. Pürüzsüz Viking Saçı & Sakal Büyüme Desteği:

Pürüzsüz Viking Saç & Sakal Büyüme Desteği

Esas olarak 5000 mcg’de ağır miktarda biotin, birçok B vitamini çeşidi, L-sistein, PABA ve Kolin içerir. Biotin ve B vitamininin saçın kalınlığını artırdığını zaten biliyorsunuz, ancak bunun dışında L-sistein temel olarak proteinin bir sonucu olan bir amino asittir. Dolayısıyla bu amino asit, güçlü kalın sakal kılları için bir yapı taşı olarak yardımcı olur. Kolin bir folik asittir ve bu saç köklerinizi güçlendirir ve kırılma veya pürüzlülüğü önler..

Bu nedenle, güzellik ürünleri yelpazesindeki sakal vitaminleri şeklindeki modern buluşun, sakalınızın uzamasını arttırmanın yanı sıra kalınlık ve kök gücünü korumada etkili olduğunu gözlemlemiş olabilirsiniz. Ancak tüm sakal vitaminleri güvenilir değildir; Herhangi bir sakal vitamini markasını seçmeden önce sakal vitamininin biotin, vitaminler, mineraller, meyve özleri, antioksidanlar vb. gibi temel elementlere sahip olduğundan emin olmalısınız..