Ekrane ji mus žavėjo nepriekaištinga oda, dūminėmis akimis, iškaltais bruožais, nuostabia išvaizda ir žvaigždžių kupinais pasirodymais. Ne ekrane ji apkabino mus savo stiliumi ir malone. Ar kada susimąstėte, kas slypi už to nepriekaištingo Bhanurekha Ganesan veido, labiausiai žinomo kaip Rekha? Ar Rekha yra išskirtinė, nepriekaištinga ir nepažeista realiame gyvenime? Sunku ją pastebėti be akių kontūro pieštuko, kajal ir raudonų lūpų dažų, tačiau mes padarėme geriausią nuotraukų rinkinį, kuriame atrodo, kad ji beveik visai nešioja. Taigi žvilgtelėkime į tas retas akimirkas, kai Rekha buvo pagauta be makiažo.

Nuostabi Rekha be makiažo nuotraukų:

Gražios Bolivudo veteranės aktorės Rekha kolekcija be makiažo nuotraukų, kurios dažniausiai jus stebina.

1. Tiesos akimirka:

Retas Rekos paveikslas užfiksuotas kalėjimo namuose be makiažo. Nors vaizdas yra nespalvotas, galima aiškiai pastebėti makiažo nebuvimą. Apsirengusi paprastu salvaru, apvyniojusi dupatą, o plaukai sugrūsti atgal į bandelę, ji vis dar išlaiko savo ramybę.

Rekha nuotraukos be makiažo 1

2. Sprogimas iš praeities:

Neįkainojamas Rekha ir Sridevi paveikslas šiltame glėbyje. Šis paveikslas yra įrodymas, kad Rekha grožis neapsiriboja tapyto fasado blizgesiu ir žavesiu. Nuostabus jaunystės grožis įamžintas šioje jos nuotraukoje, o jos charizma ir žavesys atsispindi jos šypsenoje net ir be makiažo.

Rekha nuotraukos be makiažo 2

3. Viliojanti Rekha:

Rekha kadre iš filmo „Namak Haraam“ atrodo kaip įprasta graži, be stebuklingo makiažo. Jos apelsinu išteptas veidas kartu su oranžine saree, kurią ji dėvi, suteikia tam tikro gyvumo jos blyškiai, bet gražiai. Išvaizdą užbaigia baltas kakliukas, derantys auskarai ir iškilus nosies žiedas. Šioje senoje akimirkoje ji nešioja tik mažai makiažo.

Rekha nuotraukos be makiažo 3

Taip pat skaitykite: Shilpa Shetty be makiažo

4. Nepriekaištinga aktorė:

Nors ne ekrane ir dabartinėje epochoje Rekha nematoma be savo raudonų lūpų dažų ir ryškaus akių makiažo, dar savo gyvenimo dienomis ji buvo galima pamatyti mažiausią makiažo kiekį savo filmuose. Tai tik siekė pabrėžti jos klasikinę išvaizdą, palikdama visus jos bijoti.

Rekha nuotraukos be makiažo 4

5. Brangūs prisiminimai:

Liūdna pabaiga, kuri atrodė kaip palaiminga sąjunga, jei ši nuotrauka yra ką nors padaryti. Rekha atrodo laimingiausia šiame paprastame ir paprastame savo grožio atspindyje be makiažo kartu su vyru Mukeshu Agarwalu.

Rekha nuotraukos be makiažo 5

6. Khoon Bhari Maang:

Ar kas nors gali pamiršti Rekha pasirodymą filme „Khoon Bhari Maang“? Našlė, auginanti du vaikus, ją užklumpa žavingas Kabiras Bedi, kuris palieka ją mirusį prie aligatorių žiočių. Pradinėje filmo dalyje Rekha vaizdavo paprastą, apsirengusį sarees ir be jokio makiažo. Vienintelis makiažas jos veide buvo sudrėkinti jos odą po aligatoriaus išpuolio, tačiau Rekha, būdama Rekha, nepriekaištingai atrodė, o savo vaidmenį atliko tobulai.

Rekha nuotraukos be makiažo 6

Taip pat skaitykite: „Sridevi No Makeup Pictures“

7. Dėmėtos be makiažo:

Ši nuotrauka yra vienas iš tų retų atvejų, kai Rekha, pastebėta su aktore Vidya Balan žiūrėti jos filmo „Kahaani“, buvo be jokio makiažo, išskyrus lūpų dažus ir atitinkamus spalvotus bindi. Nors ji galėtų daryti su kai kuriais akių kontūro pieštukais ir kajal, ji vis dar yra jos žavinga savybė, veidas be makiažo.

Rekha nuotraukos be makiažo 7

8. Politinė reka:

Matydama čia, išlipdama iš savo automobilio Parlamento debatams, Rekha, apsirengusi aukso ir baltos spalvos saree, beveik be makiažo, išskyrus raudonus lūpų dažus, kuriuos ji paprastai sportuoja, atrodo kaip nesenstanti gražuolė, gražiai senstanti su amžiumi.

Rekha nuotraukos be makiažo 8

9. Rekha Eksponuota:

Rekha savo laiku puošė įvairių žurnalų viršelius. Tačiau ji nuėjo taip, kaip nuėjo daugelis aktorių, pasirodžiusi nuoga ant „Film Mirror“ viršelio. Nors drąsus žingsnis sukėlė ažiotažą, subtilus makiažas privertė ją atrodyti sensacingai.

Rekha nuotraukos be makiažo 9

10. Karštas malonumas:

Būdama 18 metų Rekha atrodė kaip giminaičio miestelio mergaitė, kuria ji tapo. Neturint makiažo pėdsakų ant veido, jai būdingas grožis yra apnuogintas, o tai buvo tik pojūčio, kuris Indijos publiką nuo kojų nušluostys savo elegantiška išvaizda, stiliumi ir elegancija, pradžia..

Rekha nuotraukos be makiažo 10