Kas nežino Taylor Swift? Ši amerikiečių dainininkė ir dainų autorė visiškai gavo savo žvaigždę būdama labai jauna. Ne tik jos dainos, ji taip pat populiari grožio industrijoje dėl savo nuostabios išvaizdos ir akinančios mados. Bet ar kada matėte Taylor Swift be makiažo nuotraukų? Mes žinome, kaip įžymybės stengiasi išlaikyti savo asmeninio gyvenimo paslaptį, ir normalu praleisti savo realaus gyvenimo nuotraukas. Tačiau šiandien mes surinkome keletą šokiruojančių, bet stulbinančių šios divos nuotraukų iš jos tikrojo gyvenimo. Nori juos irgi patikrinti? Pradėkime!

Taylor Swift be makiažo

10 atnaujintų nematytų „Popstar Taylor Swift“ nuotraukų be makiažo:

Nors T Swift išgarsėjo savo populiariomis dainomis, ji taip pat sulaukė puikių akimirkų, kai paparacai ją užfiksavo be makiažo. Štai keletas įrodymų!

1. Žalias ir gražus:

Taylor Swift be makiažo 1

Taylor Swift yra gana garsi savo dainomis. Bet ar kada pastebėjote jos tikrąjį grožį ir jos aistrą? Štai įrodymai. Matyta yra garsioji Taylor Swift nuotrauka be makiažo. Tai yra neseniai atlikta ir drąsi fotosesija, kurią padarė garsenybė. Matome, kaip ji gaudo gitarą ir bando natūraliai pozuoti kamerai. Mums labai patinka jos drąsa ir tai, kaip ji nevengia susidurti su fotoaparatu tikru veidu ir bruožais?!

2. Mieguistas asmenukė:

Taylor Swift be makiažo 2

Čia yra natūralus garsenybės asmenukė. Ši Taylor Swift asmenukė be makiažo visiškai išpopuliarėjo, kai ji paskelbė ją savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Šiame paveikslėlyje matome, kaip ji pozuoja prie fotoaparato, pirštu rodydama į inicialus, atspausdintus ant pagalvėlių. Tai toks natūralus ir spalvingas vaizdas; mums labai patinka jos išraiškos. Ne tik grožis, ji taip pat yra išraiškos karalienė! Esame visiškoje baimėje!

3. Mėgaukitės gamta:

Taylor Swift be makiažo 3

Taylor Swift labai mėgsta puikuotis savo tikra savimi gamtos apsuptyje. Štai įrodymai. Pastaruoju metu atostogų metu galime pamatyti, kaip ji mėgaujasi kaimu su savo artimais ir brangiais žmonėmis. Tačiau minimalų makiažą galime pamatyti su akių kontūro pieštuku ir lūpų dažais. Nors savo natūraliu grožiu be sunkaus makiažo ji atrodo gana gražiai ir stulbinančiai, kad negalime atitraukti akių. Ar nesutinki?!

4. Su draugu Selena:

Taylor Swift be makiažo 4

Laisvalaikiu Taylor Swift mėgsta susitikti su draugais. Čia matoma jos nuotrauka su viena iš savo gerų draugų pramonėje Selena Gomez. Atrodo, kad jie praleido laisvalaikį ir atsipalaidavo kartu. Tai puikus abiejų įžymybių paveikslas, kuris labai išpopuliarėjo internete. Ji išpopuliarino savo gyvenimo būdą „Instagram“ ir yra paskelbta pati!

5. Atlikėjo režimas:

Taylor Swift be makiažo 5

Dabar ateina tikras vaizdas. Tai ji piešia savo jaukius namus, kad jie būtų pritaikyti pagal jos skonį. Dažnai manome, kad įžymybės išsilieja pinigus, kad prabangiai įsigytų savo namus, tačiau ar įsivaizdavome tokį grožį tiek daug dėmesio sau? Štai vienas iš tokių retų įrodymų. Ne tik jos talentas ir grožis; šis paveikslas verčia mus įsimylėti pačią jos asmenybę. Ar sutinkate su mumis?

6. Įrašymo metu:

Taylor Swift be makiažo 6

Ši nuotrauka yra iš neseniai įrašyto Taylor Swift. Ji pati paskelbė asmenukę socialiniuose tinkluose, kol vyksta darbas. Jos natūrali išvaizda mus glosto. Šiame paveikslėlyje drąsiomis akimis matome minimalų šepečio efektą. Tačiau tai gana atspindi jos tikrąjį veidą. Tai viena iš mūsų mėgstamiausių Taylor Swift nuotraukų be makiažo.

7. Dainavimo režimu:

Taylor Swift be makiažo 7

Čia yra viena tokia reta Taylor Swift nuotrauka natūralioje pozoje jos darbo režimu. Tai viena iš mūsų mėgstamiausių Taylor swift be makiažo nuotraukų ir tiesiais plaukais. Tačiau mes galime pamatyti jos mėgstamą juodą akių pieštuką ant paveikslėlio ir ji yra tokia gražuolė! Jai nereikia makiažo, atsižvelgiant į jos natūralią išvaizdą, ir mes negalime atitraukti akių. Čia matoma garsenybė, sportuojanti su paprastais marškinėliais ir džinsais, tačiau atrodo kerinčiai.

8. Namų režimas:

Taylor Swift be makiažo 8

Čia yra Taylor swift nuotrauka su makiažu ir be jo. Kodėl šią nuotrauką vadiname ir su makiažu, ir be jo? Štai kodėl – nors ji yra apnuoginta be „tikro“ makiažo, ant jos galime pamatyti žiupsnelį ryškių lūpų ir akių. Įžymybėms tai yra gana minimali, ir ji labai mėgsta šiuos savo kolekcijos produktus. Mes dažnai matome, kad ji sportuoja taip minimaliai, ir ši nuotrauka padaryta jos namuose, kai ji atsipalaiduoja laisvalaikiu. Mums patinka tai, kaip ji yra natūrali sau!

9. Laisvalaikio paveikslėlis:

Taylor Swift be makiažo 9

Taylor Swift yra gana arti naminių gyvūnėlių ir turi katę. Daugelis iš mūsų dažnai pastebi, kad ji socialiniuose tinkluose skelbia savo augintinių nuotraukas ir čia yra viena iš tokių natūralių momentų. Šioje nuotraukoje matome, kaip ji atsipalaiduoja laisvalaikiu ir kokybiškai leidžia laiką su savo augintiniu. Šioje nuotraukoje matome, kaip ji myli savo katę. Ši asmenukė yra viena iš mūsų mėgstamiausių, taip pat galima pamatyti jos meilę gyvūnams!

10. Nervinis veidas:

Taylor Swift be makiažo 9

Taylor Swift yra išraiškos karalienė. Kaip jau minėjome, čia yra dar vienas įrodymas. Čia vėl matoma ji su savo mielu nerdy veidu su savo augintiniu. Mums patinka, kaip jie abu derino savo išraiškas šioje nuotraukoje ir negalime tuo patikėti! Vaizdas yra gražus ir kalba apie tūkstantį žodžių. Ką tu sakai?

Daugiau Taylor Swift mažiau makiažo vaizdų:

Taylor Swift be makiažo 3 Taylor Swift be makiažo 2

Papildomi patarimai:

Mums patinka, kaip įžymybės atrodo savo ekrano gyvenime. Tačiau mes negalime dažnai patikėti, kokie nuostabūs ir natūralūs jie atrodo net realiame gyvenime. Kokia priežastis? Akivaizdu – jie rūpinasi savo oda ir plaukais. Štai keletas mūsų įkalčių, kaip geriausiai pasirūpinti savimi, kad atrodytumėte natūraliai graži.

  1. Visada plaukite plaukus mažiausiai tris kartus per dieną. Nereikia visada naudoti veido prausiklio ar muilo. Skalbimas švariu vandeniu taip pat gali padėti.
  2. Niekada neikite tiesiai į saulę. Tinkamai naudokite apsaugos nuo saulės priemones, kad prižiūrėtumėte odą ir apsaugotumėte nuo kenksmingų UV spindulių.
  3. Laikykite odą drėkinamą. Būtinai naudokite gerą losjoną ir palikite erdvę odai kvėpuoti. Gerkite daug vandens ir palaikykite hidrataciją.
  4. Kad oda ir plaukai būtų geriau maitinami, jie turėtų gauti eterinių aliejų. Būtinai dažnai tepkite plaukus geru aliejumi ir gerai masažuokite.
  5. Iki dienos pabaigos pašalinkite makiažą. Niekada nemiegokite su makiažu. Tai kenkia tik odai.
  6. Stenkitės išlikti natūralūs. Dažnai nenaudokite stipraus makiažo. Būtinai būkite atsargūs ir naudodami sunkius chemijos produktus.

Esame visiškai šokiruoti matydami tokias natūralias garsenybių dainininkės Taylor Swift nuotraukas be makiažo. Atsižvelgiant į tai, kaip ji atrodo natūraliai graži ir pasitikinti savimi, dabar esame įkvėpti laikytis sveiko ir švaraus gyvenimo būdo. Ką tu manai? Praneškite mums savo mintis.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kas yra T Swift vizažistė??

Ans: Lorrie Turk yra Taylor Swift vizažistė. Jai patinka švari, natūrali ir graži išvaizda, tokia pati kaip ir daugelyje jos nuotraukų.

Q2. Koks yra Taylor Swift mėgstamiausias makiažo produktas?

Ans: Taylor Swift visada mėgsta sportuoti gražias akis. Ji būtinai dažniausiai tepasi akių kontūro pieštuką ir tušą, kaip mes taip pat pastebėjome jos nuotraukose.

Q3. Kokia yra Taylor Swift treniruotės tvarka?

Ans: Garsenybė gana mėgsta subalansuotas treniruotes. Ji prisiekia kūno svorio judesiais, hanteliais ir didelio intensyvumo šokių treniruotėmis. Skamba gana smagiai, ar ne?!