Tyra Lynne Banks yra buvusi amerikiečių supermodelė, išgarsėjusi būdama 15 metų, kai vaidino kaip pirmoji spalvotos kilmės moteris, vaidinusi mados žurnalo „GQ“ iliustruotuose maudymosi kostiumėlių numeriuose. Tačiau jos gabumai buvo susiję ne tik su modeliavimu, nes vėlesniais savo profesijos metais ji tapo sėkminga verslininke, šeimininke ir verslo moterimi. Tačiau būti mados ikona yra didžiulis spaudimas, kai vienas žmogus turi atrodyti geriausiai bet kurioje situacijoje. Nepaisant to, dažnai pasitaiko nutekėjimų ir smulkmenų, kai matome žvaigždę savo tikrojoje savyje, ir čia yra keletas iš jų, kad galėtumėte nuspręsti, ar ji iš tikrųjų yra tokia gera be profesionalios makiažo. Šis straipsnis apima kai kurias geriausias „Tyra Banks“ nuotraukas be makiažo.

1. Akių kamuoliukų patraukimas:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo

Tyra Banks atrodė juokingai šioje mieloje savo asmenukėje. Ji visiškai neturi makiažo ir užtikrintai atskleidė savo nelygią, nelygią odą. Šiame paveikslėlyje ji taip pat parodė nuskendusias akis ir tamsius ratilus. Atrodo, kad jos akių rutuliai tuo metu iššoko, o ančių lūpos tikrai suteiks gerbėjams šiek tiek linksmybių.

2. „Messing With Selfies“:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 3

Tyra Banks paskelbė dar vieną asmenukę, kurioje vėl atskleidė savo beprotišką save. Jos visiškai susipainioję plaukai, be makiažo veido ir iššokę akių rutuliai verčia mus abejoti, ar tai tikrai Tyra Banks. Kalbant apie savo nuotraukas, ji yra visiška sporto šaka ir nė kiek nedvejoja, kad gerbėjams gerai praleistų laiką.

3. Rudaplaukė mergina:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 3

Čia paskelbta Tyra Banks be makiažo asmenukės atskleidžia savo sensacingą savastį. Ji atrodo stulbinančiai gražiais, banguotais variniais rudais plaukais. Šiame gaivinančiame paveikslėlyje ji atrodė kaip lėlė. Tyra siunčia svarbią žinią visoms ten esančioms merginoms, kad žaliavos yra gražios ir nereikia praleisti valandų prieš veidrodį.

4. Meilės siuntimas:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 4

Tęsdama savo asmenukes, Tyra Banks atrodo siunčianti meilę visiems savo gerbėjams. Ji nuėjo basomis ir neslėpė žvilgsnio. Nepaisant makiažo, jos skruostikauliai atrodo gražiai kontūruoti. Jos didelės, šviesios akys yra kiekvienos merginos svajonė.

5. Šviežia po dušu:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 5

Išėjusi iš vonios Tyra Banks paskelbė asmenukę, kurioje atsigręžė, gudriai žvelgdama į fotoaparatą. Ji neturėjo makiažo ir vis tiek atrodė kuo puikiausiai. Jos oda nepriekaištinga, kaip visada, blizgėjo ir blizgėjo, kai ji linksmai šypsojosi dėl nuotraukos. Tokie laikai, kai tikrai galime pasakyti, kad Tyra Banks yra tikra karštakošė su makiažu arba be jo.

6. Prieš ir po makiažo:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 6

Mes pripažįstame, kad žvaigždės atrodo visai kitaip, jei nėra įprasto. Tiesą sakant, mes taip įpratę matyti šias žvaigždes, kurių makiažas nepažeistas, todėl dažnai jaučiamės nustebę, matydami jas be jų. Tačiau Tyra yra graži net ir su savo nedideliais trūkumais, nes išdidžiai dėvėjo savo dėmes ir lygią odą ir blaškėsi.

7. Atsitiktinė išvyka:

tyra bankai be makiažo 7

Eidama per savo juodą palaidinę, Tyra pateko į vieną iš įprastų makiažo dienų. Jos plaukai, tekantys vėjyje, buvo trumpi ir trapūs, kol atrodė be makiažo. Nors jos veidas nėra aiškiai matomas, Tyra atrodė nepriekaištingai, be jokių matomų dėmių ant veido.

8. „Aqua Look“:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 8

Apsivyniojusi skarelę aplink galvą, Tyra plaukuose fotoaparatui pozavo dviem plaukais. Jos gražūs žvilgsniai atrodė stulbinančiai, šviesiai ir grakščiai rudos spalvos, o ji perėjo prie fotoaparato savo perlamutrinius baltymus. Mažas pasipūtimas niekada niekam neatrodė blogai ir be kito reikšmingo makiažo ji atrodė labai miela.

9. Jei žvilgsnis gali nužudyti:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 9

Tendencija be makiažo asmenukių maišos sukėlė daug šurmulio garsenybių pasaulyje, kur daugelis įžymybių išdidžiai ėjo į savo socialinės žiniasklaidos svetaines, kad paskelbtų nuogas veido asmenukes, atskleidžiančias jų vidinį grožį. Tyra nesiskyrė, nes savo kačių akimis ir nepriekaištinga oda sukrėtė nuostabų vaizdą.

10. Tik pramogai:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 10

Vienoje iš savo socialinės žiniasklaidos svetainių ji paskelbė asmenukę, kurioje ji kvailai daro veidus, nes ji, be jokios dominuojančios veido vietos, apibūdino save be makiažo. Jos minkštas karvas riedėjo šonais, kai ji fotoaparatui padarė juokingą veidą. Net ir be makiažo matėme, kaip ji su trūkumais gali ištraukti šią išvaizdą, ir iš tikrųjų likome sužavėti.

11. Selfie prieš miegą:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 11

Dar kartą matome Tyra Banks savo nesufotografuotoje asmenukėje, kur ji buvo matoma gulinti ant lovos šonu, kai pozavo savo paveikslui. Ši stulbinanti „Next American“ super modelio šeimininkė atrodė tiesiog stulbinančiai, be jokių trūkumų veide. Jos švelnūs bruožai pabrėžė šviesias akis.

12. Aptakus plaukų išvaizda:

Tyra Banks nuotraukos be makiažo 12

Nors mes visada matėme, kaip Tyra įnirtingai nešioja savo išvaizdą, Tyra prisipažino, kad nebijo parodyti pasauliui savo trūkumų ir taip apsivalyti nuo vieno iš savo įvykių, ji ištiesino plaukus iki tobulumo ir nusprendė pasirinkti ne makiažo išvaizda.

Tyra Banks įkvepia visus trokštančius modelius ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Jos stilinga išvaizda, pasitikėjimas rampa ir žavesio koeficientas daro ją viena iš geriausiai apmokamų modelių. Tačiau ji visada pasisako už tai, kad odos makiažas nebūtų laisvas ir kad jis atskleistų savo prigimtį. Ji visada tiki, kad ji yra neapdorota ir tikra. Nors jos darbas reikalauja, kad ji visada būtų pasirengusi raudonam kilimui, ji mėgsta atsisakyti dirbtinio „aš“ ir patekti į savo komforto zoną. Tikimės, kad Tyra Banks be makiažo asmenukių jums nesukėlė rimtų grožio tikslų.