Kim Kardashian yra vienos nakties sėkmės pavyzdys. Ši populiari televizijos asmenybė akimirksniu įgijo šlovę po glaudžios draugystės su „Hotelier“ ir socialiniu partneriu Paris Hilton. Žvaigždė „Keeping up With Kardashians“ yra žinoma dėl savo prabangaus gyvenimo ir mados jausmo. Nors ji pasirenka spalvingą aprangą ir sunkų makiažą ekrane, ji taip pat yra gana patogi atrodyti be makiažo. Kim mėgsta labai dažnai atrodyti natūraliai ir šviesiai. Ji taip pat yra viena iš nedaugelio įžymybių, užtikrintai pozavusių „Vogue“ viršelio fotosesijoje be makiažo. Straipsnyje pateikiamos kelios geriausios Kim Kardashian asmenukės be makiažo ir atviros nuotraukos.

Nuostabios Kim Kardashian nuotraukos be makiažo

Geriausios Kim Kardashian nuotraukos su nuliniu makiažu:

1. Makiažo pamoka:

Kim Kardashian prieš ir po makiažo 1

Ar galite pastebėti skirtumus? Žinoma, antroje nuotraukoje Kim matoma su makiažu ir išnykusiomis dėmėmis, tačiau tas, kuriame nėra makiažo, atskleidžia jos nepriekaištingą odą. Jos ilgos blakstienos ir putlios lūpos yra tokios pavydėtinos. Čia ji visiškai atsisakė makiažo.

2. Po dušo išvaizda:

Kim Kardashian dušo išvaizda

Mes stebimės, kaip Kim sugeba atrodyti taip nuostabiai po karšto dušo! Jokių atvirų porų, išsipūtusių akių, atrodo, kad Kim gali tiesiog šokti į aprangą ir nužudyti rampą. Mums patinka tai, kaip ji surišo plaukus snieguotu baltu rankšluosčiu.

3. Selfie už kadro:

Kim Kardashian automobilio asmenukė

Kim visiškai nužudė šią po treniruotės atrodančią vilną ir surišo bandelę. Mums patinka ši „snapchat“ asmenukė jos parašo ilgose blakstienose. Įdomu, ar Kim kada nors reikia makiažo? Šioje nuotraukoje ji atrodo šviežia kaip rasos lašas.

4. „Vogue Girl“:

Kim Kardashian be makiažo žurnalo

Kim dažnai vaidino daugelio žurnalų viršelio merginos vaidmenį. Tačiau Kim buvo matoma ant ispaniško žurnalo viršelio, kuriame ji nesidažė. Ji atrodė labai natūraliai ir ši nuotrauka įrodė, kokia ji pasitiki be makiažo.

5. Nepriekaištingas grožis:

Kim Kardashian žiema

Ši nuotrauka aiškiai parodo, kad Kim pritaria daugeliui brangių makiažo prekių ženklų, kad jie atrodytų gražiai. Tačiau be makiažo ji neatrodo siaubingai blogai. Ji tiesiog atrodo kiek kitaip, ir viskas. Čia Kim išlaiko plaukus ir sportuoja puošnią striukę žiemos rytui.

6. Sąžiningos odos grožis:

Kim Kardashian be makiažo

Kim Kardashian turi išraiškingas akis, kurios sudaro didžiulę jos grožio dalį. Čia Kim sportuoja savo atsitiktine išvaizda, kai ji eina su šeima. Kim išvaizda be makiažo įkvepia moteris, kurios kasdien kovoja su savo makiažu.

7. Kojinės bandelės išvaizda:

Kim Kardashian nulis makiažas

Šioje nuotraukoje Kim linki visiems gero ryto, atrodydama be makiažo. Kim surišti plaukai, veidas be makiažo, kasdieniai drabužiai atskleidžia jos paprastumą. Be jokios abejonės, ji yra viena gražiausių įžymybių mamų pasaulyje net ir be makiažo,

8. Hi-life in Hi-Pony:

Be makiažo Kim Kardashian

Kim vaikščiojo su savo mažamečiu vaiku. Dėl nėštumo ji beveik nesusidūrė su jokiomis grožio problemomis. Vienas nuostabiausių faktų apie Kim Kardashian yra jos natūralus grožis. Jos nepriekaištinga oda ir puikus odos tonas yra pavyzdys daugeliui moterų pasitikėti savimi ir išeiti be makiažo.

9. Treniruotės išvaizda:

Kim Kardashian Sporto salėje nėra makiažo

Tai nuotrauka, kurioje Kim palieka sporto salę. Ji sūpuoja L.A gatves su savo aptemptomis juodomis viršutinėmis rankovėmis ir plonomis treniruočių kelnėmis. Kim be makiažo yra ne kas kita, kaip diva. Jos pieniškai balta oda ir tonuoti raumenys suteikia puikią treniruotės išvaizdą.

10. Saulės bučinys arba saulės nudegimas:

Įdegęs Kim Kardashian veidas

Kim Kardashian paskelbė šią savo nuotrauką, kurioje norėjo atskleisti tai, kokia ji neatsargi makiažo srityje. Ji pamiršo užsitepti kremą nuo saulės ir nufotografavo padarinius. Daugelis moterų kalbėjo apie šią nelaimę, nors Kim atrodė gana šauni.

11. Beisbolo išvaizda:

Kim Kardashian sporto nuotr

Šioje nuotraukoje Kim vilki „Henley“ marškinėlius vidutinėmis rankovėmis. Ji atrodo labai gaivi ir nepriekaištinga, be jokio makiažo. Tie, kurie pažįsta Kim pakankamai arti, sako, kad nors ji yra viena karščiausių Holivudo įžymybių, ji labai mėgsta tai išlaikyti natūraliai.

12. Auksinė bandelė:

Kim Kardashian be jokio makiažo

Ši Kim nuotrauka buvo padaryta jos namuose. Jos surišti plaukai ir atsitiktinis juodas viršelis atrodo taip dieviškai. Natūralaus Kim grožio grožio negalima išmatuoti pasipiktinusių grožio produktų etalonu. Dėl auksinės bandelės ji atrodo prašmatniai, tačiau patogiai. Tai visiškai atitinka jos paprastą auksinę grandinę.

Kim Kardashian uždirba didžiulį atlygį už tai, kad patvirtino nemažai prekės ženklų. Žinoma, kad ši gražuolė patraukia bet kokią išvaizdą ir ją nuolat seka mados policija. Ji turi gerai tonizuotą kūną ir tokią pat spalvingą odą. Nesvarbu, ar yra sunkus makiažas, ar ne, Kim nepaliauja sužavėti savo pasekėjų. Jos nuotraukos be filtro atskleidžia jos aštrius bruožus ir blizgančią odą. Didžiuliai nykščiai Kim už jos makiažo neturinčią, krištolo skaidrumo odą!