Visų laikų gražuolė Kourtney Kardashian yra viena populiariausių televizijos asmenybių. Ši amerikietė taip pat vaidina didžiulį vaidmenį mados industrijoje ir kartu su dviem seserimis užsiima mažmenine prekyba pasaulinės klasės grožio produktais. Kartu jie sėkmingai pristatė daugybę grožio produktų, kvepalų, drabužių ir pan. Gimusi Los Andžele, ši mergaitė buvo užauginta gyventi idealiame L.A. Dėl garsenybės statuso Kourtney visada pastebima makiažo sluoksnių. Ji retai išeina į viešumą, nepraleisdama daug laiko prieš savo tualetinį stalą. Bet kai ji tai daro, atsiskleidžia jos nepriekaištinga oda. Peržiūrėkite šį straipsnį, kad pamatytumėte geriausias Kourtney Kardashian nuotraukas be makiažo.

1. Paplūdimio kūdikio išvaizda:

Kourtney Kardashian be makiažo

Šioje nuotraukoje Kourtney atrodė kaip tvanki sirena. Jos oda tokia nepriekaištinga ir spindinti. Ji pasirinko tvarkingą surištą ponio uodegą ir baltą pakabuką su kaklu. Fotoaparato blykstė atspindėjo jos lygią, šilkinę odą. Tikrai šokiruoja matyti, kokia graži ši aktorė nusivalo makiažą.

2. Šurmuliuojantis grožis:

Kourtney Kardashian be makiažo 2

Šioje nuotraukoje Kourtney atrodė kaip karšta kūdikis. Jos svajingos akys tikrai padarys bet ką savo nelaisve. Ji atrodė be makiažo ir užtikrintai puikavosi savo gražia, šviežia oda. Jos ilgos, į šonus nušluostytos šukuosenos daro ją kiekvieno vyro Lady Love.

3. Grožio paslapčių atskleidimas:

Kourtney Kardashian be makiažo 3

Atrodė, kad Kourtney buvo apsėstas savo naujai atrastos ilgų, gražių plaukų paslapties. Jos juodos spalvos šukuosenos yra kiekvienos moters svajonė. Šioje nuotraukoje ji atrodė stulbinančiai su savo minimaliu makiažu. Btw, ar žinojote, kad obuolių sidro actas gali suteikti jums tokius nuostabius plaukus?

4. „Selfie“ vonios kambaryje:

Kourtney Kardashian be makiažo 4

Vonios „selfie“ atrodo nauja tendencija asmenukių skyriuje. Kourtney atrodė per daug gerai, kad apsiribotų už vonios sienų. Ji buvo pastebėta dėvėdama paprastą juodą viršūnę, o ilgos kasos liko atviros. Šioje asmenukėje ji atrodė minimaliai ir atrodė gana stulbinančiai.

5. Atsitiktinai:

Kourtney Kardashian be makiažo 5

Tai viena iš naujausių Kourtney nuotraukų. Ši 36 metų moteris vis dar sugeba išlikti jauna, be makiažo. Aukščiau esančioje nuotraukoje ji dėvi tamsiai žalią žieminę skrybėlę. Dažniausiai ji rengiasi atsitiktinai ir kiek įmanoma vengia makiažo.

6. Graži mergina baltai:

Kourtney Kardashian be makiažo 6

Šioje nuotraukoje Kourtney atrodo gana šauniai, kai žmonės fotografuoja. Vienintelis dalykas, kurį ji dėvi, yra skrybėlė, laisvalaikio drabužiai ir lūpų balzamas. Jos natūralus grožis gerokai peržengia grožio produktų ribas, kurios leidžia jai pačiai pasirinkti. Ji neprivalo apsirengti, kad ateitų prieš žmones.

7. Išvykimo diena:

Kourtney Kardashian be makiažo 7

Ši Kourtney nuotrauka atskleidžia, kad ji mėgsta būti paprasta. Atrodo, kad ji neturi problemų dėl savo konfliktiškų palaidų plaukų. Tai viena geriausių nuotraukų, kurios gali įkvėpti įžymybes visame pasaulyje parodyti savo natūralų įvaizdį.

8. Pavargęs, bet gražus:

Kourtney Kardashian be makiažo 8

Nuo fotoaparato nepabėgsi ir Kourtney neturi problemų dėl savo natūralios išvaizdos, kurią mato šimtai žmonių. Paparacai jos visai nepalieka. Po varginančios dienos Kourtney sugeba nueiti aukštai prieš objektyvą ir parodyti savo veidą be makiažo.

9. Prenatalinė treniruotė:

Kourtney Kardashian be makiažo 9

Paprasta mėlyna viršutinė dalis ir juodos treniruotės apačios nėščiajai Kourtney Kardashian gali atrodyti žavingai. Čia ji nuveda save ir būsimą kūdikį greitam bėgiojimui. Ji žino gražios odos paslaptį, kuri yra ne makiažas, bet išlikimas tinkamas ir sveikas.

10. Į parduotuvę:

Kourtney Kardashian be makiažo 10

Kourtney Kardashian buvo pastebėta apsipirkti visavertiškai. Jos šypsena yra geriausia jos kreivė, o jos natūralus grožis – slaptas ginklas širdims užfiksuoti. Ji dėvi pilką viršutinę dalį ir visiškai atsitiktinai eina nusipirkti išskirtinių drabužių Niujorke.

11. Labos nakties žvilgsniai:

Kourtney Kardashian be makiažo 11

Kourtney paskelbė šią savo asmenukę, linkėdama visiems geros nakties. Ši nuotrauka atskleidžia jos natūralų grožį ir šviesią odos spalvą. Ji yra labai atvira savo gerbėjams ir nuolat juos atnaujina, pranešdama jiems apie savo grožio patarimus ir natūralų bei sveiką gyvenimo būdą.

12. Treniruotės laikas:

Kourtney Kardashian be makiažo 12

Kourtney padarė nedidelę pertrauką nuo treniruotės ir sugebėjo padaryti veidrodinę asmenukę ir ją paskelbti. Akivaizdu, kad ji nedėvėjo makiažo ir vis tiek atrodė tinkama ir puošni kaip visada. Jos mielas baltas derlius ir prigludusios treniruoklių kelnės suteikia mums svarbių mados tikslų.

13. Sveika mityba:

Kourtney Kardashian be makiažo 13

Kourtney Kardashian buvo pastebėta sveikai pusryčiavusi. Čia ji sportavo be makiažo ir kartu su mielu viršumi. Dabar žinome jos gražaus kūno ir švarios odos paslaptį. Ji buvo pastebėta valganti žalumynus pietums ir citrinos ledo arbatą.

Kourtney Kardashian turi Kardashian seserų parašo stilių. Ji yra viena iš didžiausių grožio ir mados prekių ženklų įtakininkų. Ši seniausia šeimos sesuo yra žinoma dėl savo stulbinančio paprasto makiažo ir nepriekaištingos odos. Pozuodama nuotraukas ji niekada nebūna pergalinga. Jos ilgos kasos jai yra turtas. Ji turi sveiką veido spalvą, kurią sukėlė jos itin griežtas odos priežiūros režimas. Tikimės, kad jums patiko šios nuostabios Kourtney Kardashian nuotraukos be makiažo.