„Titaniko“ žvaigždei dabar 40 metų ir ji vis dar yra nepaprastai graži. Kate sukrėtė Holivudo ekrano pasaulį, kai tik atskleisdavo savo dievo dovanotą gražų veidą. Jos asmenybė kalba už ją ir leidžia atrodyti taip nuostabiai nuostabiai šiame amžiuje. Ji pasirodė su skirtingomis šukuosenomis ir vaidino skirtingus personažus, tačiau ji išsaugojo tą originalų grožį, kurio negalima palyginti. Štai keletas geriausių Kate Winslet be makiažo nuotraukų, kurios įrodys, kokia ji graži iš tikrųjų.

Geriausios Kate Winslet nuotraukos be makiažo:

1. Juodoji rožė:

Kate Winslet be makiažo nuotraukų

Ar matėte juodą rožę? Jei to nepadarėte, peržiūrėkite šią nuostabią Kate Winslet nuotrauką. Šioje juodos spalvos, plataus kaklo suknelėje ji atrodo kaip milijonas dolerių. Ant jos odos nėra nė užuominos apie makiažą, ir mums patinka tai, kaip jos oda kalba apie gerą sveikatą.

2. Mojavimas miniai:

Kate Winslet be makiažo nuotraukų 2

Kai tokia įžymybė kaip Kate įeina į minią, sunku kontroliuoti eismą. Čia pastebėta Kate mojuojanti miniai, kurios beviltiškai nori žvilgtelėti į savo mėgstamą aktorę. Banguotu plauku ir nuoga rožine suknele ji atrodo kaip lėlė. Viena tokia šypsena tikrai sulaužys milijoną širdžių.

3. Vaidinti tobulą mamą:

Kate Winslet be makiažo nuotraukų 3

Šis žavingas Kate paveikslas, nešantis sūnų ant nugaros, yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Ji pastebėta juodu tranšėjos paltu, su kryžminiu maišeliu ir, žinoma, mažasis sūnus ant rankinės. Atrodo, kad jos sūnus yra laimingiausias vaikas pasaulyje ir, be jokios abejonės, Kate atlieka tobulos mamos vaidmenį ne ekrane.

4. Skaičius 1 Visada:

Kate Winslet be makiažo nuotraukų 4

Ši nuostabi Kate asmenukė yra stabų iššūkio dalis. Šioje asmenukėje be makiažo ji atrodo pritrenkiančiai ir gaiviai tikrai. Skaičius 1 ant delno yra jos statuso Holivude ženklas. Ji tikrai yra mūsų mėgstamiausia Holivudo įžymybė.

5. Parodykite savo trūkumus:

Kate Winselt be makiažo 5

Kate savo gyvenime ir Holivude taip pat padarė daug gražių darbų. Jos darbai daro ją nuostabiomis moterimis iš esmės, o jos grožis spindi ir kūryba, ir veidu. Ji yra nuostabi moteris ir kiekvienas gali tai pasakyti pažvelgęs į natūraliai gražų jos veidą.

6. Į darbą:

Kate Winselt be makiažo 6

Kate Winselt buvo nuskriausta, kai ji išvyko namo, paėmusi keletą scenarijaus kopijų ir užpildžiusi dokumentus naujam filmui. Čia ji dėvi atsitiktinį, tačiau gražų megztinį ir tik tuo atrodo nuostabiai. Jos grožis slypi jos veide, kuris atspindi 24 × 7.

7. „Nerdy Beauty“:

Kate Winselt be makiažo 7

Čia Kate sportuoja savo nerdy išvaizdą kartu su minimaliu makiažu. Ji turi gana šviesią ir gražią odą, kuriai beveik nieko nereikia. Ji gali puikiai atrodyti dėvėdama beveik viską, kas yra spintoje, ir ji galės taip lengvai siūbuoti. Čia ji dėvi gražų baltą moterišką švarkelį ir taip pat sportuoja gerai prižiūrimus plaukus.

8. Kreivas grožis:

Kate Winselt be makiažo 8

Tai Kate nuotrauka po nėštumo. Akivaizdu, kad ji priaugo daug svorio, tačiau vis dėlto yra kažkas nuostabaus, kuris pritraukia žmones ateiti ir pasikalbėti su ja be jokio tikslo. O palauk! Tai jos natūraliai gražus veidas. Tai turbūt viena geriausių Kate Winslet nuotraukų be makiažo.

9. Susijaudinęs kaip visada:

Kate Winselt be makiažo 9

Tai dar viena graži Kate nuotrauka be makiažo, kurią spustelėjo oro uoste. Ji atrodė gana profesionali ir stilinga tuo pačiu metu. Jos pilkas megztas megztinis su kariškai žaliais marškinėliais yra neįtikėtinas derinys. Ji atrodo labai susijaudinusi parodydama savo gerbėjams ypatingą staigmeną.

10. Kelių kirtimas:

Kate Winselt be makiažo 10

Ši konkreti Kate nuotrauka buvo spustelėta jos filmo filmavimo aikštelėse, kur jos bendras aktorius buvo Liamas Hemsworthas. Pasak šaltinių, ji šiame filme atrodė gana nuostabi, o tai nenuostabu. Ji šiek tiek priaugo svorio, bet atrodo taip pat gražiai, kaip ir 20 -aisiais.

11. Leisk man ką nors pasakyti:

Kate Winselt be makiažo 11

Čia Kate buvo pastebėta siūbuojanti juodą odinę striukę, kuri jai tiko. Ji taip pat gana sklandžiai nešiojo savo natūraliai gražų veidą ir ant veido nebuvo jokių makiažo ar tušo žymių. Ji tiesiog atrodė natūrali ir graži.

12. Pasivaikščiojimas su jos sūnumi:

Kate Winselt be makiažo 12

Čia matome Kate Winselt, siūbuojančią savo atsitiktinę suknelę, vedančią sūnų pasivaikščioti. Tai viena gražiausių Kate Winslet nuotraukų, nenešiojant jokios markės. Besišypsantis ir natūralus šios moters grožis yra daugiau nei pakankamas, kad sužavėtų tūkstančius vyrų.

13. Ponia Džeimsas Bondas:

Kate Winselt be makiažo 13

Tai Kate Winselt nuotrauka, kuri vėl buvo spustelėta oro uoste, kur buvo pastebėta, kad ji nedvejodama demonstruoja savo veidą be makiažo ir atsitiktinį drabužių komplektą. Spalvotai juodi akiniai su juodu švarkeliu leidžia jai atrodyti kaip ledi Džeims Bond.

14. Persikai ir rausvos spalvos:

Kate Winselt be makiažo 14

Tai paauglės Kate Winslet nuotrauka. Jei ieškote Kate Winslet be makiažo nuotraukų, tai yra graži. Čia ji šypsosi fotoaparatui, nors žinojo, kad ji visai nesidažo. Paveiksle ji dėvi persikinį švytėjimą, o jos rausvų skruostų neįmanoma pasiekti net naudojant geriausius skaistalų produktus.

Kate Winslet visada buvo žinoma dėl savo patarimo nenaudoti per didelio makiažo. Ji tiki grakščiu senėjimu ir pagarba gamtos dėsniams. Ji teigia, kad geras miegas ir sveikas maistas gali sutaupyti daug laiko nuo makiažo kėdės. Gerti daug vandens yra glotnios, drėkinamos odos paslaptis. Ji įspėja apie alkoholio ir rūkymo poveikį odai. Nors ji teigia esanti mažai priežiūros reikalaujanti asmenybė, šios Kate Winslet be makiažo nuotraukų iliustruoja sveiką režimą, kuriuo ji mėgaujasi.