Ella Marija Lani Yelchi-O’Connor taip pat žino vardu Lorde yra amerikiečių dainininkė ir dainų autorė, kilusi iš Naujosios Zelandijos. Remiantis žurnalais ir „Billboard“, ji yra viena garsiausių savo laikų dainininkių ir gana lengvai ją išgarsino nepaprastai populiariomis dainomis. Auganti Oklande, ji yra gana graži kartu su talentinga. Pasak daugumos žmonių, ji yra kitas didelis dalykas moterų estrados dainininkų kategorijoje. Dėl jos iš dalies britiško akcento jos dainos skamba gana nuostabiai ir nepakartojamai. Pagal šio straipsnio pavadinimą tikriausiai iki šiol atspėjote, kad čia pagal grožį nurodomas jos natūralus grožis. „Lorde no makeup“ asmenukių nuotraukos įrodo jos nuostabumą, nes ji savo gerbėjams ir pasekėjams atskleidžia natūraliai gražią odą. Žemiau yra keletas geriausių šio grožio nuotraukų.

1. Pašėlusi mergina:

Lordo nuotraukos be makiažo 1

Lorde atrodė žavingai šioje nuotraukoje, kur ji atskleidė savo vaiką kaip nekaltą. Jos oda buvo pilna dėmių ir dėmių, tačiau atrodė tikrai miela. Jos skruostai rausvai švyti, o lūpos atrodė gana švelnios. Mums patinka jos išraiška šioje asmenukėje, nors ji pasirodė šiek tiek liūdna.

2. „Vampy-Look“:

Lordo nuotraukos be makiažo 2

Lorde pasirinko šį parašo vampy išvaizdą šioje nuotraukoje. Jos oda buvo švari nuo makiažo, ir šis kadras atskleidė jos nuskendusias akis ir dėmes. Jos veidas turi natūralų blizgesį. Jos miela skrybėlė ant banguotų plaukų daro ją puikiu kadru. Ji atrodo gana siaubingai, bet mums vis tiek patinka jos išvaizda.

3. Jubiliejaus paveikslėlis:

Lorde nuotraukos be makiažo 3

Šioje nuotraukoje Lorde per savo antrąjį jubiliejų su savo draugu atrodė gana spinduliuojanti. Jos oda spindėjo, buvo geros sveikatos, o veido spalva – graži. Jos akys kupinos meilės berniukui draugui Lowe. Na, mes tikrai turime pasakyti, kad jis yra toks laimingasis!

4. Pavargęs, bet gražus:

Lorde nuotraukos be makiažo 4

Šioje asmenukėje dainininkė atrodė gana pavargusi. Šią nuotrauką ji paskelbė savo „Instagram“ paskyroje, kur buvo pastebėta kalbanti darbą anksti ryte. Nesvarbu, ar dėl vėlyvo vakarėlio efekto, ar dėl nemigos, šiame paveikslėlyje gražuolė atrodė visai iš gyvenimo.

5. Atsitiktinė išvyka:

Lordas be makiažo 5

Lorde buvo užfiksuota lauke, kai ji išėjo be makiažo. Ji dėvi makiažą ir taiko daugybę grožio produktų, kad atitiktų muzikinių vaizdo įrašų, scenos pasirodymų, renginių ir pan. Vaidmenį. Tačiau be to, jai patinka būti savimi ir todėl ji gana dažnai nedvejodama demonstruoja savo natūralų grožį taip pat prieš spaudą. Jei norite pamatyti keletą Lorde be makiažo nuotraukų, tai gali būti viena iš geriausių jums.

6. Šilumos palaikymas:

Lordas be makiažo 6

Čia yra žavinga Lorde nuotrauka, kurioje ji siurbia pilną burną ir pozuoja kaip kūdikis. Šią nuotrauką padarė pati Lorde, kai ji visai nedėvėjo makiažo ir šios nuotraukos aiškiai parodo, kokia graži ši ponia yra iš tikrųjų. Tai vienas geriausių Lorde be makiažo nuotraukų.

7. „Labos nakties asmenukė“:

Lorde be makiažo 7

Tai dar viena „Lorde“ asmenukių nuotrauka, kurią spustelėjo, kai Oklando dainininkė ir dainų autorė visai nedėvėjo makiažo. Tai viena iš geriausių Lordo nuotraukų, kurioje visiškai nenešiojamas makiažas. Jos oda nėra nepriekaištinga. Ji turi tam tikrų trūkumų, tokių kaip spuogai, tačiau atrodo, kad tai jai nerūpi, nes žino, kad nesvarbu, kaip blogai ji vieną dieną atrodys, jos gerbėjai pirmenybę teiks jos formai. Ji žino paslaptį.

8. Mieguistas asmenukė:

Lordas be makiažo 8

Ši Lorde nuotrauka yra dar viena asmenukė, kurią spustelėjo ji, kai ji pabudo. Nuotrauka yra tikrai miela ir lengvai privers visus įsimylėti šią nuostabią panele. Ant odos galima pastebėti jos spuogų dėmes, kurių ji nenorėjo nuslėpti. Ar neatrodo miela šioje asmenukėje?

9. Sportiškas žvilgsnis:

Lorde be makiažo 9

Lorde patinka tokia, kokia yra, ir ji nori būti natūrali ir parodyti savo tikrąjį veidą žmonėms, kuriems ji rūpi, kaip ir jos gerbėjams. Jos natūraliai stori antakiai ir žudančios akys tikrai pavogs širdis. Ji nė kiek nedvejodama atskleidė savo dėmes ir nelygios tekstūros odą.

10. „Selfie“ po dušo:

Lorde be makiažo 10

Tai nuostabi asmenukė, kurią spustelėjo Lorde ir kuri rodo jos gražų veidą, kai ji nuplauna visą tušą. Ji mėgsta gerbėjų akivaizdoje atskleisti savo tikrąjį „aš“, kad galėtų geriau su jais susisiekti. Šioje nuotraukoje Lordas atrodo šviežias kaip rasos lašas.

11. Lorde prieš ir po makiažo:

Lordas be makiažo 11

Jei norite pamatyti Lordą su makiažu ir be jo, tai nuostabus. Atidžiai matydamas paveikslėlį, galima sakyti, kad makiažo metu ji neatrodo labai kitaip. Mes manėme, kad mergaitė atrodė gražiai, nesidažydama.

12. Minimali išvaizda:

Lordas be makiažo 12

Nesupraskite neteisingai. Veido ryškumą lemia fotoaparato šviesa, kuri interviu metu buvo projektuojama ant Lordo veido. Ji atrodė stulbinančiai, nepaisant to, kad nebuvo dėvėjusi jokio makiažo. Jos oda šioje nuotraukoje atrodė šviesi ir spindinti. Jos apranga puikiai papildė jos odos atspalvį.

13. Burbuliuojanti mergina:

Lordas be makiažo 13

Ši nuotrauka buvo nufotografuota per interviu, kuriame dalyvavo Lorde, ir atrodė gana nuostabiai, visai neturint makiažo pėdsakų. Šioje nuotraukoje ji atrodė kaip angelas savo baltame megztame viršuje. Jos ilgi banguoti plaukai neturėjo jokių plaukų formavimo priemonių. Vis dėlto ji atrodė stulbinančiai.

14. „Fan Selfie“:

Lordas be makiažo 14

„Lorde“ makiažas yra viena garsiausių šių dienų temų. Tačiau žmonės nesivargina ieškoti nuotraukų, kuriose būtų parodytas natūralus gražus šio jauno ir talentingo grožio veidas. Tačiau ši nuotrauka su ventiliatoriumi atlieka savo darbą. Mes tikrai pastebėjome, kokia laiminga buvo jos gerbėja.

Lordas yra gyvas įkvėpimas daugeliui ten esančių moterų. Ji gali lengvai žengti priešais kamerą, nors turi tam tikrų veido defektų. Ji to nesigėdija, greičiau didžiuojasi tuo, kad turi drąsos tai padaryti, nes, matyt, daugelis žmonių to nedaro. Lorde savo gerbėjams atskleidė, kad jai rūpi spuogai linkusi oda. Ji paskelbė keletą savo nuotraukų, tepdama tepalą nuo spuogų. Nesvarbu, ar žmonės nekenčia jos nuotraukų, nes ji tiki tuo, kas daro ją laimingą. Tikimės, kad jums patiko šios nuostabios „Lorde no makeup“ asmenukių nuotraukos.