Sarah Jessica Parker, viena iš labiausiai pripažintų amerikiečių aktorių, taip pat yra dizainerė ir prodiuserė. Ši verslininkė yra sukūrusi daugybę filmų, tačiau daugiausia žinoma dėl savo Carrie Bradshaw vaidmens HBO seriale „Seksas ir miestas“. Ši moteris turi išvaizdą ir talentą, todėl ji pateko į didžiuosius ekranus.

Sarah Jessica Parker be makiažo

Sarah Jessica Parker be makiažo nuotraukų:

Šiame straipsnyje aptarsime kai kurias Carrie Bradshaw nuotraukas be makiažo.

1. Ji paseno:

Sarah Jessica Parker be makiažo 1

Carrie Bradshaw nėra tokia pati, kaip atrodė prieš keletą metų HBO seriale. Šiais laikais Sarah atrodo šiek tiek pasenusi, tačiau ji nesiryžta nuobodžiai parodyti savo visiškai tikrą veidą prieš žiniasklaidą. Net ir turėdama senų veido trūkumų, ši Holivudo diva nieko nebijo.

2. Ryto treniruotės tvarkaraštis:

Sarah Jessica be makiažo 2

Fotografuojant Sarah atrodė visiškai be makiažo. Ji sportavo savo tinkama apranga ir be jokio dirbtinio grožio jos veidas atrodė viliojantis kaip niekada. Jei ieškote gero sarah jessica parker be makiažo ekrano, tai gali būti vienas tinkamiausių.

3. Baltas grožis:

Sarah Jessica be makiažo 3

Sarah Jessica Parker buvo pastebėta vaikščiojanti gatvėmis dėvėdama paprastą baltą tankinę. Ji demonstravo savo šiurkščią, bet visiškai natūralią išvaizdą. Ši užimta moteris tikriausiai neturi laiko pabusti ryte ir sėdėti su makiažo rinkiniu. Ji gali atrodyti tikrai gražiai, net kai nusimauna makiažą ir atlieka paprastos moters vaidmenį.

4. Tas šokiruojantis žvilgsnis:

Sarah Jessica be makiažo 4

Baisu, bet gražu, tiesa? Kai kurios moterys atrodo ypač patraukliai, kai jų šokiruojantis veidas išryškėja. Šis konkretus vaizdas atspindi visiškai viliojantį Saros veidą, o ją šokiravo kažkoks veiksmas, kurį atliko kameros įgula (tikriausiai). Kad ir kas tai buvo, įvykis atskleidė natūralų Saros veidą, o jos veido trūkumai taip pat buvo ryškūs. Ji tiki, kad žmonės už savo darbą atpažins daugiau nei jos išvaizdą ir tai jai tinka. Ji gali su tuo gyventi ir džiaugtis savo trūkumais, nes jie yra jos dalis.

5. Tos blogų plaukų dienos:

Sarah Jessica be makiažo 5

Sara buvo nuskriausta oro uoste, o ji ką tik išlipo iš skrydžio, sušukuotais plaukais. Vis dėlto ji atrodė labai viliojanti ir atrodė pati geriausia. Atrodė, kad plaukų žudynės jai netrukdė ir nenukreipė dėmesio, kol ji buvo užsiėmusi savo natūralaus veido demonstravimu.

6. Kur nors eiti:

Sarah Jessica be makiažo 6

Pažvelgus į šią nuotrauką, galima tvirtai teigti, kad Sarah jessica parker yra viena iš nuostabiausių Holivudo aktorių. Be puikių pasirodymų, ji stebina žiūrovus viliojančiomis akimis, tonizuotu ir protingai atrodančiu veidu. Galima pasakyti vieną dalyką: ši moteris gali tiesiog atrodyti gražiai, tik parodydama, kokia yra, o ne kaip atrodo su makiažu.

7. Išvykos ​​į mokyklą:

Sarah Jessica be makiažo 7

Sara buvo nufotografuota, eidama sūnų į mokyklą. Ši moteris stebina spaudą savo gražiu paprasto gyvenimo rodymu. Ji juos gąsdina, todėl ji tiek daug fotografuojasi. Užuot buvusi viena žinomiausių įžymybių, ji taip pat yra mama ir niekada to nelaiko savaime suprantamu dalyku. Tai daro ją tikra moterimi. Būtent tai daro ją gražią.

8. Su makiažu ir be jo palyginimas:

Sarah Jessica be makiažo 8

Dėl žiaurių mitybos planų Saros kūnas pastaruoju metu labai nukentėjo, o paveikslėlyje kairėje matome, kaip ji iš tikrųjų atrodo be jokio makiažo. Tai tikriausiai yra viena iš geriausiai atrodančių Sarah Jessica Parker nuotraukų be makiažo, kuri parodo jos natūralų patrauklumą. Ši moteris gali tiesiog atrodyti gražiai, net ir tada, kai nusimauna makiažą ir sportuoja su savo tikruoju veidu.

9. Dieviškasis paveikslas:

Sarah Jessica Parker be makiažo 9

Kas sako, kad tušas turi būti gražus? Moteris yra graži tokia, kokia yra. Pasak Sarah Jessica Parker, makiažas tikrai nėra galimybė atrodyti viliojančiai. Jaunoji Sara yra gana išvaizdi ir pakankamai įspūdinga, kad pritrauktų visus grožio mėgėjus.

10. Minimalus makiažas:

Sarah Jessica be makiažo 10

Sara kaltinama tuo, kad per daug nešioja makiažą, kad paslėptų savo veido trūkumus. Tai yra tiesa. Tačiau gyvenimas jai nėra filmas. Būdama įžymybė, ji nemano, kad turi būti nepriekaištinga. Ši nuotrauka rodo minimalų Holivudo grožio makiažo veidą.

11. Merginos dienos išvyka:

Sarah Jessica be makiažo 11

Sarah Jessica Parker buvo užfiksuota kartu su dviem mažomis mergaitėmis. Tie maži angelai atrodė gražiai, bet visos akys buvo nukreiptos į Holivudo gražuolę Džesiką. Ji atrodė nepaprastai viliojanti ir sportuodama visiškai natūraliu veidu žmonės taip pat gerai matė jos natūralų grožį.

12. Grąžinkite vaiką atgal:

Sarah Jessica Parker be makiažo 12

Jessica buvo pastebėta linksminantis, kol ji parsivežė savo vaiką iš mokyklos. Jei jums patinka kokia nors sarah jessica parker be makiažo nuotraukų, tada tai yra gana gera.

13. Patrauklus:

Sarah Jessica Parker be makiažo 13

Net neįsivaizduojame, kokia paprasta Sara iš tikrųjų yra. Ji tikriausiai turi patraukliausią veidą ir dažniausiai ją demonstruoja be grožio produktų pagalbos, ir ji atrodo gerai tik taip. Ji tikriausiai yra viena geriausių natūraliai atrodančių moterų pramogų industrijoje.

14. Bandymas maišyti:

Sarah Jessica be makiažo 14

Sarah dažnai erzina paparacai, todėl kartais ji stengiasi susimaišyti su minia ir pasipuošti paprastais drabužiais ir, ko gero, išlaikyti žemą profilį, nepalikdama veido makiažo. Tai vienas iš tų momentų.

15. Nekaltas žvilgsnis:

Sarah Jessica be makiažo 15

Tiesiog pažvelk į nekaltą Saros veidą. Ji atrodo labai gražiai be makiažo.

Jei norite pamatyti Sarah jessica parker be makiažo ekranų, tai aukščiau aptarti yra tikriausiai geriausi šioje kategorijoje. Remiantis gerbėjų pokalbiais, aukščiau aptarti yra vieni geriausių, kurių galima ir reikia ieškoti.

Sarah jessica parker yra unikali ir jos natūralaus grožio negalima lyginti su niekuo ir su niekuo. Jos veido grožio negalima lyginti su niekuo kitu pasaulyje.