Rachel McAdams yra žinoma Kanados televizijos ir kino aktorė. Savo aktorės karjerą ji pradėjo vaidindama prasmingus vaidmenis dramos filmuose ir tokiuose mini serialuose kaip „Tobulas pyragas“, „Slings and Arrows“ ir „My Name Is Tanino“. Rachel McAdams debiutavo Holivude 2002 m. Filme „Karštas viščiukas“. Ši įvairiapusiška aktorė pirmą kartą sulaukė sėkmės 2004 -aisiais už paauglių divos vaidmenį filme „Mean Girls“. Nuo tada, kai į ją nebuvo žiūrima atgal, su kiekvienais metais jos aktoriniai įgūdžiai net gerėjo.

Rachel McAdams yra palaiminta natūralia gera išvaizda. Kai kurie jos vaidmenys, už kuriuos ji sulaukė didžiulio pripažinimo, yra „Laiko keliautojo žmona“, „Įžadas“, „Dėmesio šviesa“ ir „Šerlokas Holmsas“. Ji taip pat gavo „Oskaro“ nominaciją už tai, kad vaidino Bostono gaublio personažą, apie kurį buvo pranešta 2015 m. Išleistame filme „Spotlight“. Rachel McAdams yra ne tik neįtikėtina aktorė, bet ir žinoma aktyvistė, dirbanti projekte apie Žemės sąmonę. Aktorė tiki, kad jos gyvenimas yra paprastas, ir net nesijaudina viešai pasirodydama be makiažo.

Rachel McAdams be makiažo

Gražios Rachel McAdams nuotraukos be makiažo:

Čia pateikiame jums geriausią iš 15 Rachel McAdams be makiažo nuotraukų, kuriomis tikrai žavitės.

1. Puikus nepriekaištingo grožio pavyzdys:

Rachel McAdams be makiažo

Rachel McAdams neabejotinai yra gražiausia Holivudo aktorė. Jos akinančiai veido spalvai ir nepriekaištingiems veido bruožams nereikia makiažo, kad apsisuktų galva, kad ir kur ji eitų. Šioje „Rachel McAdams“ makiažo nuotraukoje aktorė matoma vilkinti rožinę fuksijos spalvos suknelę „Met Ball“ renginiui Niujorke. Tai neabejotinai yra geriausia Rachel McAdams be makiažo nuotraukų.

2. „Natural Looks for Allure Magazine“:

rachel mcadams be makiažo2

Rachel McAdams išdidžiai puikuojasi savo natūraliu grožiu žurnalo „Allure“ viršelio puslapyje. Ši 38 metų aktorė nešioja savo švelnią šypseną ir atrodo puikiai atsipalaidavusi fotografuodama titulinį puslapį. Ji matoma vilkinti pilką ir kreminę nėrinių palaidinę, o karamelinės spynos nerūpestingai krenta, kaip ir ji, per pečius. Nereikia makiažo žurnalo viršeliui – tai gali sau leisti tik kelios gabios aktorės.

3. Ko ji ieško:

rachel mcadams be makiažo3

Rachel McAdams yra viena iš tų aktorių, kuri atrodo gražesnė be jokio makiažo. Šioje „Make Girl“ žvaigždės nuotraukoje be makiažo ji dėvi megztą baltą kepurę, uždengiančią plaukus, o kelios merginos randa išeitį. Ji kažkur ieško, o jos veido išraiškos verčia mus susimąstyti, kas tai galėtų būti.

4. Sluoksniuotas žiemoms:

rachel mcadams be makiažo4

Šioje Rachelės McAdams nuotraukoje be jokio makiažo aktorė pastebėta, kad visa tai skirta šaltai žiemai. Megzta kepurė ant galvos net negali paslėpti jos blizgesio. Šioje Rachel McAdams nuotraukoje be makiažo aktorė jaučiasi norinti išlaikyti žemą profilį, tačiau dėl neįtikėtinos išvaizdos ji išsiskiria.

5. O taip šaunu:

rachel mcadams be makiažo5

Talentinga aktorė Rachel McAdams atrodo jaunesnė ir žvalesnė, kai visai nedėvi makiažo. Šioje nuotraukoje Rachel McAdams makiažas yra lygus nuliui ir ji be jokių pastangų atrodo šauniai su baltais marškinėliais ir džinsais. Jai net nereikia aksesuarų, nes jos gera išvaizda daro tai, ko reikia.

6. Kažkas ieško pagalbos:

rachel mcadams be makiažo6

Kaip matote paveikslėlyje „Rachel McAdams“ be makiažo, aktorės rankos pilnai laikančios kavos puodelį ir „iPad“. Atrodo, kad jai čia tikrai reikia pagalbos! Jos išraiška šiame paveikslėlyje dar nėra labai glostanti, jūs negalite pasigrožėti gražiais jos bruožais. Jos plaukai dailiai atitraukti ir net be jokio makiažo atrodo žaviai.

7. Viskas padengta:

rachel mcadams be makiažo8

Šiame Rachel McAdams be makiažo įvaizdyje aktorė pastebima visiškai uždengta mėlyna kailio striuke. Ji taip pat nešioja juodą šaliką ant kaklo, o jos spynos laisvai krenta ant pečių. Ji atrodo visiškai laiminga ir sveika, ir jūs negalite praleisti žiemos spindesio jos skruostuose.

8. Ryto bliuzas:

rachel mcadams be makiažo7

Ne visos Rachelės McAdams nuotraukos be makiažo gali būti glostančios ir tai tik įrodo, kad ji priklauso realiam pasauliui. Aktorė ką tik atsikėlė iš miego ir net šiuo pliku veidu sugeba atrodyti gerai.

9. Ne makiažo karalienė:

rachel-mcadams-be makiažo9

Rachel McAdams be jokių pastangų gali atrodyti grakščiai ir gražiai, neliečiant makiažo. Pastebėta balta suknele ir jos pulkai įrėmina veidą į žiedus, aktorė.

10. Žudymas atrodo:

rachel mcadams be makiažo10

Rachel McAdams grožio paslaptis slypi disciplinuotoje mityboje ir treniruočių rutinoje. Aktorė netiki sunkių kosmetikos priemonių naudojimu ir laikosi tik ekologiškų odos priežiūros priemonių. Šioje Rachel McAdams nuotraukoje, kurioje nėra makiažo, jos mėlynos akys atrodo žvilgančios, o nepriekaištinga veido spalva atrodo nuostabiai.

11. Atvykimas į Los Andželą:

rachel mcadams be makiažo11

Šioje nuotraukoje užrašų knygelės žvaigždė pastebima atvykstanti į Los Andželo oro uostą, baigus projektą Havajuose. Nepaisant sumišusios išvaizdos, aktorė atrodo žavingai, be makiažo. Jos garbanos nukrenta nuo pečių ir atsitiktinai apsirengusios vilkėdamos pilkus „Kale“ megztinius ir juodus antblauzdžius.

12. Netvarkingos garbanos:

rachel mcadams be makiažo12

Rachel McAdams be makiažo veido atrodo daug geriau nei jos dirbtinai dekoruotas veidas. Jos veidas šiame paveikslėlyje yra visiškai plikas, tačiau ji natūraliai stengiasi atrodyti puošniai. Mums patinka jos garbanos, laisvai surištos, kurios puikiai pagyvina jos veidą.

13. Nėštumo guzas:

rachel mcadams be makiažo13

„Vidutinių merginų“ žvaigždė atrodo nėščia, bet ne realybėje. Jos viešas pasirodymas be makiažo ir didelis kūdikio guzas buvo sukurtas už vaidmenį filme „Apie laiką“. Nuotrauka padaryta Londone su padirbtu guzu.

14. Meilė yra ore:

rachel mcadams be makiažo14

Čia Rachel McAdams matoma romanas su savo gražuoliu Ryanu Goslingu. Atrodo, kad duetas gerai leidžia laiką ir negali praleisti chemijos tarp jų. Šioje Rachelės McAdams makiažo nuotraukoje aktorės plaukai surišti baltu taškuotu galvos apdangalu.

15. Amžių nepaisantis grožis:

rachel mcadams be makiažo15

Rachel McAdams be makiažo nuotraukos atrodo taip jaunesnė ir nepaprastai graži, kaip ir ši. Jos nepriekaištingas veidas ir pieniškai balta veido spalva gali paskatinti jos gerbėjus dar labiau jaustis. Net būdama 38 metų ji gali stipriai konkuruoti jaunesnėms už ją aktorėms.

Rachel McAdams atrodo nuostabiai be jokio makiažo. Tai buvo jos 15 geriausių makiažo nuotraukų, kurios jokiu būdu negali nuvilti!