Zooey Claire Deschanel yra žinoma amerikiečių aktorė, dainų autorė, dainininkė ir prodiuserė. Ji debiutavo savo vaidmenyje 1999 m. Ir nuo to laiko dirbo daugelyje filmų. Ji yra tikrai gera aktorė, o jos žavingas veidas tikriausiai yra vienas mėgstamiausių veidų vaidinant emocinius personažus. Jai yra 36 metai ir ji iki šiol sulaukė nemažai šlovės, kad galėtų save vadinti viena ieškomiausių pramogų verslo įžymybių. Šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos šios aktorės straipsnius be makiažo, kurie parodys jos natūralų patrauklumą.

Toliau pateikiami 15 geriausių šios aktorės makiažo straipsnių.

1. Veidrodinė asmenukė:

Zooey Deschanel be makiažo

Čia yra šios makiažo asmenukės be makiažo, kuri parodo tikrąjį šio Holivudo gražuolės veidą. Tai parodo atsitiktinį šios aktorės gyvenimo būdą ir parodo natūralų šios moters patrauklumą bei tai, kaip ji puikiai tai demonstruoja.

2. Vaikiškas viliojimas:

Zooey Deschanel be makiažo2

Šios viliojančios akys gali sužavėti beveik bet ką. Šis šios moters veido grožis yra nepalyginamas. Ji atrodo tobula tokia, kokia yra. Jos akys, šypsena ir tt viskas yra tokia patraukli, kad žmonės ją dievins net ir nusidažę.

3. Ji turi gražias akis:

Zooey Deschanel be makiažo3

Zooey akys tikrai nuostabios. Ji atrodo gerai net tada, kai nusimauna makiažą ir parodo tikrąjį save. Galima tvirtai pasakyti vieną dalyką, kad Zooey akys yra labai patrauklios ir atrodo tarsi kiekvieną kartą, kai jos kalba.

4. Tobulas grožis:

Zooey Deschanel be makiažo4

Zooey veidas yra visiškai tobulas ir net šiame minimaliame šio Holivudo grožio makiažo paveikslėlyje galime pamatyti žvilgsnį į jos viliojantį veidą. Jos veido grožis leidžia jai sportuoti beveik bet kokiu makiažu. Galima sakyti, kad ši nuotrauka yra viena geriausių visų laikų „Zooey Deschanel“ be makiažo nuotraukų.

5. Pastebėta gatvėse:

Zooey Deschanel be makiažo5

Zooey buvo apleista, kai ji vaikščiojo Niujorko gatvėmis ir savo gražia šypsena pagražino žiūrovo dieną. Kiekvienas negali net pagalvoti, kaip atrodyti taip nuostabiai, kai ant jo veido nėra makiažo, todėl galima teigti, kad ši nuotrauka yra viena geriausių visų laikų Zooey Deschanel be makiažo.

6. Su savo draugu:

Zooey Deschanel be makiažo6

Zooey Deschanel buvo pastebėtas su savo vaikinu, vaikščiojančiu LA gatvėmis. Ji demonstravo savo tikrą veidą ir vilkėjo tikrai gražią suknelę. Ši nuotrauka atskleidžia natūralų šios moters grožį ir paaiškina, kaip gerai ji gali atrodyti be jokio grožio produkto pagalbos. Jos veido žavesys tikriausiai yra viskas, ko jai reikia, kad atrodytų gražiai.

7. Sąžiningas veidas:

Zooey Deschanel be makiažo7

Tai gana geras Holivudo gražuolės paveikslas be jos makiažo. Šioje nuotraukoje ji sportuoja savo visiškai viliojantį veidą be jokio makiažo. Trumpai tariant, ji demonstruoja savo natūralų grožį užtikrintai ir nedvejodama. Jei ieškote padoraus „Zooey Deschanel“ be makiažo nuotraukos, tai yra gana geras.

8. Įspūdinga scena:

Zooey Deschanel be makiažo8

Šioje nuotraukoje matome gražų šios moters veidą. Čia galime pamatyti visiškai natūralų šios moters veidą, kuris yra pakankamai įspūdingas, kad pritartų jai be makiažo visose tikriausiai kino scenose. Ji gali patraukti žiūrovų dėmesį tiesiog parodydama savo viliojantį veidą. Tai viskas, ko jai reikia.

9. Minimali makiažo scena:

Zooey Deschanel be makiažo9

Tai dar viena filmo scena, kurioje galime pastebėti šios Holivudo aktorės veido grožį. Ji puikiai atrodo net tada, kai nusimauna makiažą ir parodo visiškai natūralią odą. Ši konkreti nuotrauka gali būti teigiama kaip viena iš geriausiai atrodančių Zooey Deschanel be makiažo nuotraukų, kurios nutraukė internetą ir padarė ją gana populiarią.

10. Premjeras:

Zooey Deschanel be makiažo10

Ši nuotrauka buvo spustelėta, kai Zooey dalyvavo renginyje ir ji nuėjo ten be jokio makiažo. Šioje konkrečioje aprangoje ji atrodė labai žavingai, todėl galima teigti, kad ši nuotrauka yra viena gražiausių Zooey Deschanel be makiažo nuotraukų, kokias kada nors pamatysite.

11. Laimingi rytai:

Zooey Deschanel be makiažo11

Jos šypsena yra visiškai unikali ir tas ypatingas juokas gali paversti jūsų gyvenimą dievišku. Ši nuotrauka yra viena iš gražiausių visų laikų be makiažo nuotraukų. Tai rodo madingą Zooey ir tą rytą puikiai leidžiant laiką su savo draugais.

12. Žvilgtelėjimas iš automobilio:

Zooey Deschanel be makiažo12

Zooey buvo pastebėtas gražų rytą, atvykstantis į savo darbo vietą. Tuo pat metu ji atrodė labai stilingai ir mielai, o su nuostabia šypsena demonstravo savo viliojantį veidą. Ši nuotrauka tikrai daro vieną dalyką – tai atskleidžia tikrąjį šio Holivudo grožio veidą.

13. Jaunas Zooey:

Zooey Deschanel be makiažo13

Paveikslas datuojamas 20 metų ir tuo metu ji turėjo naivų veidą. Paveikslėlis buvo spustelėtas, kai ši jauna diva atvyko į renginį ir demonstravo savo tikrąjį veidą be jokio makiažo. Jei esate apsėstas šios aktorės grožio, tai yra gana geras paveikslėlis kategorijoje „Zooey Deschanel“ be makiažo nuotraukos.

14. Mokyklos mergaitė atrodo:

Zooey Deschanel be makiažo14

Šioje konkrečioje nuotraukoje Zooey atrodo labai žavingai, kai kartu su puikiu veidu demonstruoja savo tikrąjį veidą, o patogi išvaizda leido operatoriui nufotografuoti tikrai šaunias šio grožio nuotraukas. Tą dieną ji dėvėjo minimalų makiažą.

15. sužadėtuvių naujienos:

Zooey Deschanel be makiažo15

Zooey buvo pastebėtas oro uoste, leidžiantis eskalatoriumi. Tą dieną ji atrodė labai gražiai, o jos veidas buvo be makiažo.

Tikimasi, kad aukščiau pateiktų nuotraukų pakako, kad būtų pašalintos visos klaidingos nuomonės apie natūralią Holivudo divos viliojimą. Žmonės nustebs pamatę, kaip ši moteris gali nešiotis netaikydama grožio produktų