Lana Del Rey, kurios originalus vardas yra Elizabeth Wool ridge Grant, yra viena garsiausių dainininkų ir dainų rašytojų. Ji yra žinoma dėl savo aukščiausios kokybės dainų, kurios naudojamos kai kuriuose geriausiuose Holivudo hituose. Lana turi modeliavimą kaip antrąją karjerą ir patvirtino nemažai prekių ženklų, tokių kaip H&M. Nors Lana pelnė didžiulį sekimą už savo žudikišką išvaizdą žurnalų viršelių puslapiuose, ji dažnai pastebima pliko veido. Lana yra viena iš nedaugelio įžymybių, galinčių užtikrintai parodyti pasauliui tikrąjį save. Šiame straipsnyje mes demonstruojame keletą geriausių Lana Del Rey nuotraukų be makiažo.

Lana Del Ray nuotraukos be makiažo:

1. Vaikščiojanti undinė:

Lana Del Rey be makiažo 1

O kas, jei undinė galėtų vaikščioti? Mes tikrai tikime, kad ji atrodytų kaip ši nuostabi ponia. Čia pastebėta Lana Del Rey, vilkinti atsitiktinius marškinėlius ir porą šaunių mėlynų džinsų. Ji basa ir, žinoma, basa. Mums patinka tai, kaip ji glosto plaukus ir mėgaujamės pasivaikščiojimu paplūdimio smėliu.

2. Po vakarėlio išvaizda:

Lana Del Rey be makiažo 2

Ši nuotrauka daryta po jos 31 -ojo gimtadienio vakarėlio. Ji sumaniai žaidė saugiai su savo per dideliais akiniais nuo saulės, kad paslėptų praėjusios nakties vakarėlio nuovargį. Ji sportuoja be makiažo ir yra su savo mėgstamais baltais marškiniais ir džinsais. Mes tiesiog mėgstame šią jos išvaizdą!

3. „If-Looks-Can-Kill Selfie“:

Lana Del Rey be makiažo 3

Ši asmenukė tikrai prikaustys jus prie ekrano. Tos gilios, užburiančios akys gali pavergti net ir kiečiausią širdį žemėje. Šis spragtelėjimas taip pat atskleidžia jos tatuiruotę dešinėje rankoje. Atrodo, kad ji kažką svarsto, bet kam tai rūpi, jei tik žiūri į mūsų akis.

4. Ponia baltai:

Lana Del Ray be makiažo 4

Čia matome akinančią gražuolę, gražiai nešiojančią savo tekstūruotus plaukus kartu su labai gražia suknele. Ji atrodo be makiažo, o jos veido grožis beveik įtikina kiekvieną fotoaparato vaikiną spustelėti kai kurias jos nuotraukas.

5. Gražus ir madingas:

Lana Del Ray be makiažo 5

Lana Del Rey veidą puošia elegantiškai, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ji atrodo taip gražiai be makiažo. Jos veide matome tiek daug dalykų, tokių kaip gerai kampuotas veidas, graži šypsena ir, žinoma, natūralus grožis. Tai viena geriausių Lana Del Rey nuotraukų be makiažo.

6. Žavinga grožis:

Lana Del Ray be makiažo 6

Šioje nuotraukoje Lana atrodo kaip jauna mergina. Nuotrauka daryta komercinėje parduotuvėje, kur į Laną kreipėsi kai kurie gerbėjai ir ji buvo labai laiminga spustelėjusi kai kurias nuotraukas, nors ir nebuvo nusidažiusi.

7. Gražiame viršuje:

Lana Del Ray be makiažo 7

Buvo pastebėta, kad Lana pasipuošusi gražia viršutine rankovėmis, vaikščiojo gatvėmis be makiažo. Ji atrodė nepaprastai graži, o jos veidas rodė širdies tyrumą. Ji yra gana sąžininga ir tokia graži tekstūra bei kampas prie veido, todėl ji atrodo tokia nuostabi. Galiausiai, ji yra tobula ir tai yra viena geriausių Lana Del Rey nuotraukų be makiažo.

8. Atsitiktinis žavesys:

Lana Del Ray be makiažo 8

Lana gali atrodyti gana gražiai vilkėdama kasdienius drabužius. Čia ji matoma dėvinti sportinę kepurę ir daugiaspalvį viršų. Tik tuo ji atrodo nuostabiai. Ši moteris vargu ar turi nieko dėvėti, kad atrodytų nuostabiai. Lana Del Rey yra viena gražiausių moterų, kuri gali atrodyti tokia dieviška, visiškai nenešiodama makiažo.

9. Įsimylėjęs dangtelius:

Lana Del Ray be makiažo 9

Lana mėgsta parodyti savo vaikišką pusę. Štai kodėl galima rasti daugybę nuotraukų, kuriose ji atrodo visiškai atsitiktinė, ir visada yra skrybėlė, padengianti plaukus. Žmonės nežino, kodėl ji taip elgiasi, bet ji atrodo gana gerai. Jos veidas be makiažo gali sužavėti bet ką ir jai net nereikės stengtis.

10. Oro uoste:

Lana Del Ray be makiažo 10

Lana Del Rey paprastai nesijaudina dėl paparacų. Jai nėra jokių problemų, kai žmonės ją fotografuoja, net kai ji visai nesidažo. Jos natūralus grožis kalba pats už save ir tikrai parodo, koks jis geras žmogus. Ši nuotrauka buvo spustelėta oro uoste.

11. Keisti pokyčius:

Lana Del Ray be makiažo 11

Tai turbūt viena geriausių Lana Del Rey nuotraukų be makiažo be jokio makiažo. Ji atrodo taip nuostabiai, o jos apsirengimo jausmas taip pat labai žavingas. Ji yra tokia miela, miela moteris, kuri tiki, kad dėvi daiktus, kuriuose atrodys patogiai.

12. Liekna mergina:

Lana Del Ray be makiažo 12

Tai gana sena Lana Del Reym nuotrauka, kurioje ji demonstruoja natūraliai gražų veidą kartu su gražiu viršumi. Ji buvo šiek tiek liesa už juos. Dažniausiai žmonės matys Lana Del Rey be makiažo, nes atrodo, kad ji makiažą daro tik tada, kai ketina filmuoti vaizdo įrašą arba ketina dalyvauti vakarėlyje ar art.

13. Apsipirkimas:

Lana Del Ray be makiažo 13

Lana Del Rey apsipirkinėjo besišypsančiu veidu, atsisukusi į kamerą ir išreiškė paguodą. Ji vilkėjo mielą viršūnę kartu su mėlynais šortais, o veidas be makiažo atrodė dieviškai.

14. Atvykimas į specialų renginį:

Lana Del Ray be makiažo 14

Iš išvaizdos be makiažo galima sakyti, kad ši moteris atrodė visiškai pritrenkiančiai, nors ir visai nebuvo nusidažiusi. Ji tikrai buvo tos dienos žvaigždė ir atrodė taip nuostabiai, kad visos akys buvo nukreiptos į ją nuo pat jos atvykimo.

15. Įžymioji pop žvaigždė:

Lana Del Ray be makiažo 15

Begalinių pop žvaigždžių industrijoje Lana Del Rey yra spindinti žvaigždė, piktograma ir įkvėpimas daugeliui žmonių. Ji garsėja savo dievišku balsu ir žaviu veidu bei gražios tekstūros veido grožiu. Jos šypsena yra nuostabi, o kai ji daro visą aplinką, ji užsidega. Šioje nuotraukoje be makiažo Lana atrodo labai gražiai, net nebandydama. Kaip minėta anksčiau, jos šypsenos pakanka, kad sužavėtų mus visus.

16. Ryto kavos pasivažinėjimas:

Lana Del Ray be makiažo 16

Lana mėgsta gerti kavą iš „Starbucks“ ir ši nuotrauka buvo spustelėta tokią dieną, kai ji, iščiupusi įprastą ir įprastą kavą, išvyko iš „Starbucks“. Ji vilkėjo gražią rožinę suknelę ir, kaip visada, prie jos veido buvo prigludusi natūrali šypsena.

17. Oro uoste:

Lana Del Ray be makiažo 17

Lana Del Rey buvo pastebėta oro uoste, kai ji išvyko. Ji sportavo atsitiktine išvaizda kartu su natūraliai gražia šypsena. Tai turbūt viena geriausių Lana Del Rey nuotraukų be makiažo.

18. Stilinga moteris:

Lana Del Ray be makiažo 18

Be jokios abejonės, Lana Del Rey gali neatsilikti nuo artėjančių tendencijų. Bet vis dėlto jos aprangoje yra tam tikras padorumas ir ji visada stengiasi, kad ji būtų paprasta ir natūrali, kaip ir jos veido grožis.

Lana Del Rey tikrai yra pavyzdys, kaip galite atrodyti gražiai be makiažo. Nors makiažas gali paryškinti jūsų išvaizdą, jei esate palaimintas gerai atrodančia oda, jums nebereikia nešiotis to tuštybės dėklo. Reguliarus odos režimas, sveika mityba ir daug vandens gali padėti pasiekti tokią odą, kaip Lana. Tikimės, kad jums patiko šis geriausių Lana Del Rey be makiažo vaizdų rinkinys