Niekada nesikeičianti Avril Ramona Lavigne užkariavo širdis savo patraukliomis melodijomis ir savitu tamsių akių makiažu. Nuo pat savo karjeros pradžios Avril buvo stipri varžovė dainuojant dainas ir hiphopą, roką ir paprastą popsą. Jos muzika pakėlė nemažai širdžių, tačiau sustingusi liko jos išvaizda. Su kiekvienu amžiumi Avril tapo jaunesnė, skleisdama savo sparnus su visais triuškinančiais savo įrašų sąrašo hitais. Tačiau šioje Kanados įžymybėje yra daugiau nei tik ilgi plaukai ir sunkios akys. Šis žvilgsnis į „Avril“ be makiažo išvaizdos knygą mums pasakoja, kaip mes, šis grožis, vis dar stulbiname net ir be prabangių sunkių akių.

1. Gražūs žvilgsniai:

avril lavigne be makiažo

Paprastai Avril Lavigne matoma su savo sunkiu juodu akių makiažu ir be jo turime pripažinti, kad ji atrodo daug kitaip. Tačiau tai nereiškia, kad be jos ji nėra graži, nes ši nuotrauka yra gyvas liudijimas, kaip Lavigne grožis negali būti ribojamas makiažo ribose. Labai gražiai atrodanti Avril čia yra tikras grožis, parodantis savo gražius žvilgsnius ir perlamutrinius baltymus.

2. Keitimas į gera:

avril lavgine be makiažo2

Dažnai nematėme Avril jos švelniais bruožais, pozuojančiais raudonojo kilimo nuotraukoms, bet kartą šį kartą ji nusprendė šiek tiek pakeisti savo makiažo tvarkaraštį, todėl ji atrodė švelnaus makiažo pagrindu, kuris labai skiriasi nuo sunkaus makiažas atrodo. Sportuodama tik nedideliu pamušalu savo minkštais bruožais ir galbūt tik įprastu blizgesiu, Avril spindėjo raudonu kilimu.

3. Šiek tiek pavargęs:

avril lavgine be makiažo3

Čia matome gana pavargusią ir iškilmingą užimtos Avril nuotrauką, kuri, be jokios abejonės, per savo muzikos pasirodymus patiria daug sunkaus darbo. Nuolatinis garso tikrinimas ir bėgiojimas net vėlyvą vakarą ją pakenkė, nes jos pavargusios akys atsisakė dirginimo. Nepaisant to, Avril atrodė gana aiški ir lygi.

4. Išlaikyti tai natūraliai:

avril lavgine be makiažo4

Avril čia nusprendžia atsisakyti savo sunkaus makiažo, nes buvo nufotografuota visiškai natūraliai. Amžinai jauna Avril Lavigne čia taip pat apakino, kaip ji daro savo muzikiniuose vaizdo įrašuose, tačiau minkšti maišeliai po akimis, skleidžiantys tamsų atspalvį, buvo akivaizdūs, nors jos gražumas niekada nebuvo iš tikrųjų sutramdytas.

5. Pasivaikščiokite apie:

avril lavgine be makiažo5

Apsirengusi gobtuvu, Avril atrodė gana užsiėmusi vaikščiodama gatvėmis. Visa juoda apranga tik paryškino jos šviesesnę karvą, kuri buvo tvirtai surišta iš šono. Nors jos veido iš tolo nepavyko išaiškinti, ji tikrai neturėjo makiažo ir vis dėlto atrodė visiškai užburianti.

6. Norėdami tai padaryti atsitiktinai:

avril lavgine be makiažo6

Pasipuošusi savo pilku tanku, atvira ir tekanti ilga karčia, čia yra dar vienas puikus gražiosios Avril paveikslas savo natūralioje savyje, puikuojasi nepriekaištinga oda. Net ir be makiažo galime pasakyti, kad ji turi gerą konsistenciją, kai kalbama apie odą ir susijusias problemas.

7. Geriausios išvaizdos palyginimas:

avril lavgine be makiažo7

Čia mes turime makiažą ir be makiažo Lavigne paveikslėlį, kur kairėje nuotrauka rodo, kaip jos graži savijauta be jokio makiažo ir nors ji atrodo labai skirtingai nuo dešinės, ji vis tiek yra gana stulbinanti.

8. Atviras grožis:

avril lavgine be makiažo8

Šioje nuotraukoje matome, kaip Avril jos baltoje talpykloje nežino apie padarytą nuotrauką ir dažnai įprastą dieną manytumėte, kad nuoširdžiai pasirodys blogai, bet su Avril nėra tokio dalyko kaip bloga nuotrauka. Ji yra graži moteris su makiažu arba be jo.