Pasekusi savo tėvą, garsiosios Shakti Kapoor dukterį, Shraddha pirmą kartą pasinėrė į kino pasaulį su savo komedija „Širdies pertrauka“ (angl. „Luv ka the end“), kur surinko pagrindinį vaidmenį, palikdama savo pirmąjį trumpą epizodą debiutiniame filme „Teen Patti“ . Baigusi vidurinę kolegiją Bostone, Shraddha leido laiką, kad ištiktų savo tikrąją meilę vaidybai, ir galų gale pasirinko kelią Tinselio miesto akyse.

Shraddha Kapoor be makiažo

Shraddha visada buvo akinanti ekrane, neabejotinai laimėjusi širdis, ypač po to, kai ji atrodė rafinuotiau ABCD2. Tačiau kyla klausimas, ar Shraddha tikrai stulbinantis realiame gyvenime, ar ne.

Shraddha Kapoor be makiažo:

Šiame straipsnyje šiandien trumpai pažvelgsime į Shraddha išvaizdos knygą, kad išsiaiškintume, ar ši rafinuota moteris turi rafinuotą skonį iš ekrano, ar ne.

1. 1 palyginimas:

shraddha kapoor be makiažo

Čia yra palyginamoji Kapoor merginos nuotrauka, pirmoji yra savo išgalvota, o dešinėje – be makiažo. Žvaigždėms sveika diena bėgioti, šaudyti ir ne, ir tik šiek tiek laiko, kol pradeda pasirodyti tamsūs apskritimai. Būdama kitokia, Shraddha čia sportuoja nuovargiu akyse.

2. 2 palyginimas:

shraddha kapoor be makiažo2

Štai dar vienas stulbinantis grožio palyginimas, šį kartą kairysis rodo nuogą veidą, kai ji gražiai švyti. Shraddha čia parodo, kaip ji turi nepriekaištingai nepriekaištingą odą be dėmių ar tamsios dėmės, būtent todėl mes galime ją priskirti vienai iš tikrų grožybių.

3. Užsiėmimas:

shraddha kapoor be makiažo3

Kai ji traukė, sėdėdama savo automobilio gale, Shraddha akivaizdžiai nebuvo pasirengusi nuotraukoms, nes jos makiažo nuoširdumas tai neįrodo mums šioje nuotraukoje. Užsiėmusi telefonu, plaukai neatsargiai įmesti į ponį, Shraddha atrodė gana stulbinančiai net ir be makiažo.

4. Stulbinantis tikrai:

shraddha kapoor be makiažo4

Rafinuotos vertės paveikslėlis, Shraddha šioje nuotraukoje tiesiog pribloškė mus, nes ji saldžiai pozavo, kai plaukai suglausti į aptemptą pynę. Jos oda atrodė švelni ir graži, nes ji suteikė šiek tiek tradicinės išvaizdos švelniu nosies žiedu ir megztiniu su skarele. Tai tikrai galima laikyti paveikslu, kuris tūkstantį žodžių pasakė apie žiūrovą ir jos matomą grožį.

5. Pap šūviai 1:

shraddha kapoor be makiažo5

Niujorko kepuraitė ir madinga džinsinė striukė buvo viskas, ko jai reikėjo, kad pagyvintų išvaizdą, kaip atrodė madinga. Šį kartą nuovargis jos akyse buvo ryškus, nes jos akių maišeliai švelniai gulėjo po gražiais žvilgsniais, o ji šypsojosi paparacams spustelėdama savo naują stilių.

6. Pap šūviai 2:

shraddha kapoor be makiažo6

Tai dar vienas kadras iš paparacų fotoaparato, kuriame Shraddha buvo pastebėta, kaip ji, prisidengusi juodos spalvos suknelę su laisvu prakaitu, eidama į kelią. Visada būdama burbuliuojanti, ji saldžiai šypsojosi eidama per putas, o makiažo oda ryškiai švytėjo.

7. „Back Stage Selfie“:

shraddha kapoor be makiažo7

Reklamuodama savo naują filmą „ABCD2“, paremtą beprotiškais šokių judesiais, Shraddha Kapoor nusifotografavo kartu su savo žvaigžde, atrodančia šviesiai ir gaiviai. Kai jos sušukuoti plaukai buvo nustumti į šoną, Shraddha sukietėjo, kad suklestėtų, kai ji greitai pasilenkė į šoną.

8. Anksti ryte atrodo:

shraddha kapoor be makiažo8

Ką daryti, kai ankstyvas ryto skrydis priverčia sugadinti gerą nakties miegą? Paimkite užuominą iš Šraddos, kuri buvo pastebėta skrendant link aušros skrydžio, pasipuošusi raštuotu megztiniu ir aptemptu poniu. Net ir be jokio makiažo jos miegančios akys krito į fotoaparatą, kai ji kreivai lūpomis švelniai šypsojosi.