„Badshah’s Begum“, pirmoji Bolivudo ponia, Gauri Khanas yra vienintelė konstanta įtemptame Shah Rukh Khan gyvenime. Atsidavusi trijų vaikų mama, Gauri yra daugiafunkcė, turinti savo verslą, be įtempto šeimos gyvenimo. Ji yra Shah Rukh gamybos namų „Red Chillies Entertainment“ įkūrėja ir įkūrė savo interjero parduotuvę „The Design Cell“..

gauri khan be makiažo

Bėgant metams įžymybės ir jų sutuoktiniai asocijuojasi tik su puošnumu, o iš viršaus – makiažu ir nemato jų natūralios išvaizdos. Tačiau tai netinka Bolivudo „Begum“. Štai keletas geriausių jos natūralių makiažo priemonių.

Gauri Khanas su makiažo vaizdais ir be jų:

Pagrindiniai džinsai ir marškinėliai:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo2

Šis įžymybių gimtadienio proga pastebėtas mėlynais marškinėliais ir nusiminusiais džinsais įžymybių gimtadienio proga, šis be makiažo rasotas gaivus įvaizdis yra puikus nesudėtingo Gauri stiliaus pavyzdys. Ji nerimauja ir mėgsta kuo mažiau dalykų. Ši išvaizda veikia taip gerai, kad ji atrodo daug jaunesnė nei keturiasdešimties metų amžiaus.

Nuostabi paprasta balta:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 3

Kitas puikus jos nerūpestingos išvaizdos pavyzdys yra šis paspaudimas, kai ji vilki paprastus baltus negabaritinius marškinius ir akmenimis išplautus mėlynus džinsus. Glamourą papildo didžiuliai kamanių akiniai nuo saulės, kurie puikiai dera ant jos ovalo formos veido. Stilingas ir jau dabar viršutinis mazgas užbaigia išvaizdą be makiažo pėdsakų.

Minimalistinis stilius:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 4

Sakoma, kad tinkami aksesuarai gali padaryti ar sulaužyti išvaizdą, ir jie pranoksta bet kokį makiažą. Tobulas atsipalaidavęs požiūris, šukuosena be rūpesčių ir tie gražūs metaliniai bateliai pakelia šiuos įprastus marškinius ir džinsus į gražesnį ansamblį. Pridėkite spalvotą Bolivudo širdies plakimą rankoms saldainiams ir mes turime neginčijamą nugalėtoją!

Mylima mama:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 6

Buvimas motina yra darbas visą darbo dieną, suteikiantis bemiegių naktų ir beveik neturint laiko kitiems dalykams. Tačiau Gauri yra išimtis. Užaugusi griežtoje kariuomenės aplinkoje, ji žino drausmės vertę ir rūpinasi tai įteigti savo trims augantiems vaikams. Jos dėmesys detalėms neaplenkia jos apsirengimo. Ji yra šauni Suhanos mama ir rodo gerą pavyzdį, kaip grožis iš tikrųjų kyla iš vidaus.

Mylinti žmona:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 7

Bolivudo plakatų pora yra įsipareigojimo pavyzdys, kuris 2013 m. Baigėsi 21 metus. Sparčių skyrybų ir nesąžiningų sutuoktinių amžiuje jų meilė vienas kitam atlaikė laiko išbandymą. Gauri vis dar yra pati gražiausia moteris Shahrukh gyvenime ir ši nuotrauka per paskutinį gimtadienį liudija būtent tai. Gražiai senstant nereikia makiažo, o tik giliausios meilės ir pagarbos.

Skatinantis tėvas:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 8

Įvairūs žmogaus atspalviai kompensuoja jos grožį. Skirtingi vaidmenys, kuriuos Gauri be vargo atlieka savo vaikams, iš tikrųjų yra tikro grožio ženklas. Vaikai yra grynos sielos, kurios žvelgia į tėvų meilę ir padrąsinimą ir žvelgia anapus melagingų pasirodymų. Gauri žada sėkmę savo dukrai, joks mineralinis makiažas negali padaryti to paties.

Namų kūrėjas:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 9

Meilė pranoksta viską mūsų gyvenime. Namų šeimininkė Gauri tai tikrai žino ir didžiuojasi savo gražia šeima. Šis pasididžiavimas ir turinys suteikia tokią jaunatviško švytėjimo gausą.

Verslo partneris:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 10

Nesvarbu, ar tai būtų IPL aukcionas, ar filmo gamybos rinkiniai, „Gauri“ yra puikus verslo sąjungininkas superžvaigždei. Skubiai ir disciplinuotai ji yra Shahrukhui daugiau nei tik jo žmona. Jos pasitikėjimas kalba daug ir skleidžia aurą, neprilygstamą jokiems stebuklingiems riebalų dažams.

Linksmoji mergina:

Gauri Khanas su makiažu ir be jo 11

Gauri Khanas įkvepia fenomenalią SRK sėkmę nuo pat pirmo susitikimo. Tikrai už kiekvieno sėkmingo vyro slypi labai graži moteris.