Viena universaliausių visų laikų aktorių Tabassum Fatima Hashmi, geriau žinoma kaip jos sceninis vardas Tabu, yra viena iš tų daugelio aktorių, kurios savo pagrindine asmenybe ir nepriekaištingais įgūdžiais padarė įtaką kino pasauliui. Iki paskutinio filmo „Drishyam“ Tabu visas šias dienas trumpai pertraukė savo vaidybą. Tačiau jos geriausiais laikais buvo keletas didžiausių visų laikų hitų. Būdama 43 metų Tabu vis dar yra stulbinanti gražuolė, jos malonė išsiskiria iš jos asmenybės kiekvieną kartą, kai ją matome ekrane. Tačiau yra žinomas faktas, kad žvaigždės dažnai atrodo visai kitaip, jei nėra profesionaliai atlikto makiažo. Tikrai priklauso nuo pačių žvaigždžių, ar jos gali lengvai nupiešti savo nesudėtingą išvaizdą, ar ne. Šiame straipsnyje šiandien kalbėsime apie keletą geriausių Tabu atrodančių makiažo priemonių ir nustatysime, ar ji tikrai gali atrodyti, ar ne.

Gražios Tabu nuotraukos be makiažo:

1. Su pasiekimais:

Tabu nuotraukos be makiažo 1

Ši nuotrauka datuojama ankstyvosiomis Tabu vaidybos dienomis, tikriausiai iškart po to, kai ji laimėjo apdovanojimą už puikų pasiekimą. Pozuoti be jokio makiažo Tabu jaunystėje buvo gana miela, jei ne natūraliai gražuolė. Šioje nuotraukoje esantis Tabu, apsirengęs tradiciniu violetiniu kostiumu, atrodė be galo laimingas ir patenkintas savo apdovanojimu.

2. Malonė suasmeninta:

tabu be makiažo2

Dar kartą apsirengęs tradiciniu kostiumu, čia yra dar vienas gražus Tabu paveikslėlis be jokio makiažo, atrodantis tiesiog dieviškai, nes jos veidas puošia mielą šypseną. Nuleidusi plaukus, ilgus ir grakščius, Tabu atrodė gana profesionaliai.

3. Filmo vaizdai:

tabu be makiažo3

Tabu visada buvo drąsi aktorė, turinti veteranų įgūdžių, subtiliai valdanti savo vaidmenis. Tai nejudanti nuotrauka, paimta iš vieno iš filmų, kur ji nusprendė pasirinkti minimalistinę išvaizdą, o plaukai natūralioje būsenoje nukrito ant pečių, nes ji naudojo nuogą lūpų atspalvį ir minkštą juodą įdėklą, kad pridėtų savo išvaizdą.

4. Atsitiktinis amžinai:

tabu be makiažo4

Tai buvo vienas iš fragmentų prieš arba po atlikto interviu, kuriame matome, kaip ji ilsisi, kai ji pozuoja, norėdama greitai įsijausti į kasdienį atsitiktinį vaizdą. Jos plaukai buvo įprastos būklės, buvo tonuoti ir aptakūs, kai ji suporavo juodą marškinėlį su rankovėmis su apatiniais mėlynais džinsais.

5. Į pokalbį:

tabu be makiažo5

Ši nuotrauka yra iš dar vieno interviu, kuriame Tabu atrodė be makiažo. Švelnus kaštoninis atspalvis tiko jos sušvelnintai natūraliai veido spalvai, o pavargusios akys galėjo mums pasakyti, kad jai buvo sunku dirbti su nauju filmu. Toliau kalbėdama apie savo filmą ir vaidmenį jame, jos charizma tiesiog nušvietė kambarį.

6. Geriausia jos išvaizda:

tabu be makiažo6

Yra tik keletas aktorių, kurie yra pasirengę pasirodyti ekrane be išankstinio makiažo, kad nuslėptų savo netobulumus, ir Tabu išdidžiai yra vienas iš jų. Tai dar vienas jos filmo kadras, kuriame ji pasirodė be makiažo, atrodydama šviežia ir graži.

7. Haiderio šūviai:

tabu be makiažo7

Vienas geriausių visų laikų jos kino ekranų, tai nuotrauka iš jos hito Haiderio kadrų. Šioje nuotraukoje ji atrodo gana graži, atliekanti savo vaidmenį, nes jos nepriekaištingas veidas vaizduoja tik jos akis ir tikrąjį grožį.

8. Būti tradiciniu:

tabu be makiažo8

Geriausia jos išvaizda visada buvo tokia tradicinė, o čia yra jos nuotrauka, kurioje sportuoja elegantiška aukso mėlyna sari, kuri kaip visada atrodo gražiai.

9. Filmo premjeras:

tabu be makiažo9

Kartą savo juodą palaidinę derindama su šviesiai mėlynais džinsais, premjeriniame filme Tabu atrodė gana žemiška ir maloni.