Hritikas Roshanas yra Indijos aktorius, žinomas dėl savo universalumo vaidinant ir šokant. Jis yra vienas geriausių Bolivudo indų kino šokėjų. Savo karjerą jis pradėjo su Kaho Na Pyar Hain, kuris buvo to meto sėkmė. Tais pačiais metais jis netgi gavo „Filmfare“ apdovanojimą už geriausią vyrų aktorių ir geriausią vyro debiutantą.

Hritikas Roshanas yra vienas iš tų aktorių, kurie tiki įvairiais vaidmenimis, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl jis per metus sukuria labai mažai filmų. Jis garbina ir garantuoja už kokybišką darbą, o ne kiekybinį darbą. Šis aktorius šiuo metu šurmuliuoja ir yra naujienose bei žiniasklaidoje dėl išsiskyrimo su žmona Suzanne Khan.

Hritikas Roshanas yra visų vaikų Indijos antžmogis „Krrish“ pavidalu. Jis sulaukė didelio populiarumo po pasirodymo „Krrish“ ir jo tęsinio. Jis yra žinomas kaip graikų Dievas, nes turi žavesio.

Jis vaidino keliuose populiariausių filmų filmuose, tokiuose kaip Koi Mil Gaya ir Krrish, kurie abu pelnė jam daugybę geriausio aktoriaus apdovanojimų. Jis netgi gavo „Filmfare“ geriausio aktoriaus apdovanojimą už puikų pasirodymą filmuose „Dhoom 2“ ir „Jodhaa Akbar“. Jis sulaukė daug kritikų pagyrų už savo neginčijamą darbą guzaariške. Savo vaidmeniu filme „Zindagi Na Milegi Dobara“ jis tapo jaunimo ikona. Hritikas Roshanas įsitvirtino kaip vienas iš pirmaujančių šiuolaikinių Bolivudo aktorių.

Geriausios Hritiko Roshan nuotraukos su makiažu ir be jo:

Nors šis aktorius yra nepaprastai žavus, gražus ir jam reikia nedaug makiažo, kad pakeltų veidą į viršų, tačiau toliau pateikiame 9 populiariausias šio aktoriaus ne makiažo išvaizdas ir patikėkite manimi, kad jis atrodo kaip visada žavus.

1. Nerdy Look:

Jis puikuojasi nespalvotu atsitiktiniu sportišku įvaizdžiu fotosesijai su minimaliu makiažu, nes jo daug nereikia.

2. Išminčiaus išvaizda:

Mes matome jį pasipuošusį juodu paltu be uncijos makiažo. Jis atrodo nepaprastai gražus ir kvapą gniaužiantis.

3. Atostogos su kūdikiais:

Hritikas Roshanas yra vienas iš tų aktorių, kurie mėgsta leisti laiką ir atostogauti su savo šeima. Čia matome, kaip jis praleidžia kokybišką laiką su savo sūnumi, besipuikuojančiu „ray ban“ atspalviais ir labai atsitiktine išvaizda. Čia jis taip pat yra be makiažo.

4. Nerūpestingi laimingi laikai:

Šis aktorius neseniai buvo daug naujienų, televizijos kanalų ir žurnalų dėl išsiskyrimo su brangia žmona Suzanne Roshan, tačiau jis yra ir visada bus žinomas kaip vienas iš brangiausių ir mylinčių sielos draugų, kurių bet kuri mergina trokšta. Mes matome jį baltos spalvos su atspalviais, pavogiančius akimirkas iš užraktų. Čia galite pamatyti hritik roshan nuotrauką be makiažo.

5. „Cool Hunk“ grįžo į miestą:

Šis momentinis kadras yra iš „Dhoom 2“, kur jis yra šaunus, kritęs negyvas dviratininkas. Mes matome, kad jis atlieka teisingą vaidmenį, net neturėdamas makiažo elemento.

6. „Jovial One“:

Šis reklamuoja savo filmą „Krrish 3.“. Jis yra vienas aktorius, kuriam nereikia makiažo, kad atrodytų gražiai. Jis karštas kaip juoda odinė striukė, kurią jis dėvi.

7. Girtas žvilgsnis:

Jis buvo pastebėtas vakarėlyje su savo aktore Amisha Patel „Lounge“ Bandroje, Mumbajuje. Kad ir koks jis būtų girtas, jis labai saugo savo partnerį. Mes tai matome. Iš aukščiau pateiktos nuotraukos galime pastebėti, kad hritikas yra laisvas veidas.

8. Laukinis su karvės berniuko kepure:

Jis tikrai atrodo seksualiai seksualus. Čia hrithik roshan juodais marškiniais ilgais plaukais, pilna barzda ir maža cituojama tatuiruotė ant riešo. Akivaizdu, kad jis ant veido nededa makiažo.

9. Atsitiktinis, bet saldus:

Hrithik Roshan su žmona Suzanne buvo pastebėta Sanjay Leela Bhansali 50 -ojo gimtadienio šventėje. Jį ir jo žmoną žiniasklaida pagavo su savo mažu makiažu.