Emma Watson yra labai patyrusi ir garsi britų aktorė, kuri buvo plačiai įvertinta po to, kai ji vaidino kaip Hermiona Granger Hario Poterio filmuose. Jos aktoriniai įgūdžiai ir stiliaus pareiškimas patiko publikai, ir ji laikoma pavyzdžiu daugeliui jaunų norinčių aktorių.

Be filmų kūrimo, Emma yra Browno universiteto studentė ir, atrodo, rimtai žiūri į savo karjerą. Nepaisant įtempto grafiko ir įtempto gyvenimo, ji sugeba išlikti tinkama, sveika ir graži. Ji žino, kaip gerai atrodyti fotoaparate ir ne kameroje. Štai keletas mūsų nuostabios ir nuostabios Emma Watson nuotraukų be jokio makiažo.

Gražios Emma Watson be makiažo nuotraukų:

Šiame straipsnyje pateikiamos gražios ir ne ekrane esančios Emma Watson nuotraukos be makiažo, kurios jus pritrauks.

1. Niujorko oro uostas:

emma Watson be makiažo

Emma yra gamtos grožis. Ji turi puikią odą ir žino, kaip savimi pasirūpinti. Ji turi puikų požiūrį, kuris atsispindėjo savyje, kai ji yra minioje. Jos stilius ir išvaizda, kuri buvo Niujorko oro uoste, yra tikrai graži ir maloni. Šios merginos grožį galite pamatyti net ir be makiažo.

2. Treniruotės paveikslėlis:

Emma Watson be makiažo 2

Emma yra labai darbšti ir aistringa moteris. Jai patinka sportuoti ir sportuoti. Šiame paveikslėlyje matome nuostabų kūną, kurį turi Emma Watson, ir kokia pasitikinti ir natūraliai ji atrodo be makiažo.

3. Apsipirkti:

Emma Watson be makiažo 3

Kai užburianti Hermiona išeina apsipirkti, ji yra kaip ir bet kuri kita normali mergina; laimingas, linksmas ir jaudinantis. Šį kartą žvilgtelime į gražią jos odos tekstūrą ir patogų bei atsipalaidavusį jos veidą. Ji žino, kaip atrodyti pasakiškai, nebandant makiažo.

4. Tiesiog pabendrauti:

Emma Watson be makiažo 4

Ši Emos nuotrauka buvo padaryta, kai ji išėjo tą dieną, kai taip pat be makiažo. Fotoaparatas parodo mums puikų jos odos ir plaukų vaizdą, o drabužiai, kuriuos ji dėvi, atrodo gana gražiai. Jos batai gana prašmatnūs, o nešiojamas krepšys atrodo stilingai. Ji atrodo atsitiktinė ir laiminga, o jos nebuvimas neturi įtakos jos grožiui.

5. Elegantiška Emma:

Emma Watson be makiažo5

Aktorė buvo pagauta švenčiant ir besimėgaujant džiaugsminga proga. Ir, spėk kas? Ji atrodė visiškai stulbinančiai ir nuostabiai, taip pat be makiažo užuominos. Jos mieli auskarai, gerai nukirpti plaukai ir antakiai padidino jos grožį ir atrodė kaip milijonas dolerių, ir ji viską padarė nenaudodama jokių dirbtinių produktų ar kosmetikos.

6. Maisto prekių pirkimas:

Emma Watson be makiažo 6

Ši Emos nuotrauka buvo padaryta, kai ji su savo vaikinu Londone išvyko apsipirkti. Tiesiog nuostabu matyti, kaip ji atrodė patraukliai ir tvarkingai, netaikydama makiažo. Šiai progai tiko jos baltos kelnės, mėlyna džinsinė striukė ir baltos kelnės. Šioje nuotraukoje ji atrodė nepaprastai žavinga ir moteriška.

7. Baltasis valgo sausainį:

Emma Watson be makiažo 7

Šis paveikslėlis buvo užfiksuotas tuo metu, kai Emma mėgavosi prabangiu šokoladiniu sausainiu. Čia matome ją vilkint mėlynus marškinėlius, ant kurių-tamsiai pilkas megztinis. Jos plaukai padaryti teisingai, o oda atrodo nepriekaištingai ir pasakiškai. Ji puikiai atrodo be makiažo.

8. Atsitiktinė ir atsipalaidavusi Emma:

Emma Watson be makiažo 8

Hario Poterio aktorė, apsirengusi paprastais ilgais baltais marškiniais ir trijų ketvirčių juodomis kelnėmis, atrodo nuostabiai. Kadangi ji nenešioja jokio makiažo, pabrėžiamas jos natūralus grožis ir patrauklios savybės.

9. Bendravimas su draugais:

Emma Watson be makiažo 9

Čia matome, kaip Ema atsipalaiduoja su kai kuriais savo draugais šaudydama. Ji neturi makiažo ir atrodo, kad jai patinka diena. Jos išvaizda yra atsitiktinė, lengva ir graži.

Aukščiau visos Emma Watson nuotraukos be makiažo. Tikiuosi, kad visos minėtos nuotraukos tikrai jus sužavės, kokia ji graži net ir be makiažo.