Lotynų popmuzikos karalius Enrique Iglesias yra didelis muzikos pasaulio magnatas, niokojantis milijonus dolerių kainuojančius albumus, kurie ne tik mus užhipnotizuoja, bet ir verčia eiti į gaga. Būdamas sėkmingas daug apdovanojimų pelnęs muzikinis sensacija, Enrique muzikos skonį įgijo iš savo tėvo ir pirmtako Julio Iglesias. Tačiau būnant muzikine sensacija ateina ne tik viliojantis balsas. Jo šlovės gobtuvo dainininkai dažnai patiria didelį spaudimą atrodyti kaip tobulas 10. Tai tikriausiai yra viena iš priežasčių, kodėl jie nuolat makiažo ir akina. Tačiau jei nusivilksime antžmogio kostiumą, įdomu, ką iš tikrųjų pamatysime? Šiame straipsnyje šiandien aptariame garsiojo Enrique Iglesias išvaizdą be jokio makiažo.

Gražios nuotraukos Enrique Lglesias be makiažo:

1. Jaunesnės dienos:

enrique lglesias be makiažo

Šis paveikslėlis yra vienas iš jo jaunystės dienų, kai jis buvo pavaizduotas išvažiuojantis iš savo automobilio, užsiėmęs pokalbiu su kuo nors savo telefonu, kai aplinkiniai žmonės grožisi jo natūraliu grožiu, nepriekaištinga oda ir berniukas šalia sugadino plaukus. Mados magnatas ant kaklo buvo apsivijęs mėlyną šaliką, nes jo juoda striukė sušildė jį nuo karčio lauko šalčio.

2. Renginio diena:

enrique iglesias be makiažo2

Tai nuotrauka iš vienos iš renginių dienų, kai jis nusprendė visiškai atsitiktinai vilkėti vieną iš savo firminio stiliaus, beisbolo kepuraitės ant nenušlifuoto veido. Iš nuotraukos visiškai akivaizdu, kad jis nebuvo dėvėjęs jokio makiažo, bet vis dėlto viskas, kas jam atrodė, puikiai tiko.

3. Įtempti jo parašo stilių:

enrique iglesias be makiažo3

Dar kartą matome, kaip garsioji žvaigždė sportuoja vienu iš savo parašų stilių, kai jis vaikščiojo nežinodamas apie šį atvirą paveikslą. Enrique visada buvo vertinamas už gerą išvaizdą ir sumanius būdus, ir šį kartą buvo kitaip. Puikiai atrodantis Enrique net ir nuoširdžiai sukrėtė savo išvaizdą.

4. Svečių teisėjų sesija:

enrique iglesias be makiažo4

Kėdę užėmęs greta „X Faktoriaus“ teisėjos Nicole Scherzinger, Enrique Iglesias dainuojančio šou dalyvių sąraše buvo įtrauktas į aukščiau minėto 30-ųjų kategorijos svečių teisėjų sąrašą. Atrodydamas dieviškas tiesiog raudoname marškinėlyje, Enrique atrodė gana sužavėtas priešais jo talentus, ruošdamasis dar daugiau netikėtumų, o jo veidas be makiažo aiškiai parodo, koks jis nepriekaištingas.

5. Žaidimo pasirodymo data:

enrique iglesias be makiažo5

Tai viena iš tų nuotraukų, kai Enrique nusivedė savo ilgametę meilę Aną Kournikovą į žaidimų šou. Tarp kanapių ir linksmų veidų duetas buvo pastebėtas vienoje iš priekinės eilės sėdynių, besimėgaujančiu žaidimu. Nors jo antroji pusė buvo pasidažiusi, Enrique atrodė gana gražiai, be jokių makiažo pėdsakų.

6. Tarp koncerto:

enrique iglesias be makiažo6

Vieno iš savo koncertų metu Enrique buvo pavaizduotas spustelėjęs asmenukes savo gerbėjo telefone. Selifai nėra svetimi žvaigždėms, nes jie visi keliauja į socialinės žiniasklaidos svetaines, kad paskelbtų savo nuotraukas. Tikriausiai tai tik vienas iš tų atvejų, kai koncertas pačiame įkarštyje užklupo Enrikę, spustelėjus jo parašo dangtelį.

7. Jachtos pertrauka:

enrique iglesias be makiažo7

Vieną iš atostogų padaręs pertrauką, Enrique nusprendė pademonstruoti kai kuriuos tonizuotus pilvo raumenis, stovėdamas prie turėklų su savo atspalviais. Dar kartą jis užsidėjo kepurę, o jo tonuoti raumenys spindėjo šviesoje. Enrique visada buvo mėgstamiausia tarp merginų ir dabar mes žinome, kodėl.

8. Važiavimas aplink:

enrique iglesias be makiažo8

Ši nuotrauka buvo tą pačią dieną kaip ir jachtų vakarėlis, likus vos kelioms valandoms iki to laiko, kai jis atvyko į įvykio vietą savo automobiliu, šalia jo buvo jo mergina, visa pasiruošusi savaitgalio atostogoms. Šiek tiek ražienomis Enrique atrodė gana vyriškai.

9. Oro uostas važiuoja:

enrique iglesias be makiažo9

Ši Enrique nuotrauka yra iš vieno iš jo išvykimo iš oro uosto, nufotografuoto jam išvykstant iš oro uosto. Kai jo plaukai buvo sulaikyti kepurėje, o pavargęs veidas buvo rodomas, galėtume pasakyti, kad jam buvo sunki savaitė.