Romantikos karalius, Bolivudo badšaša, yra keletas vardų, kurie yra šio vidutiniškai atrodančio berniuko, esančio šalia, sinonimas, kurį kiekviena mergina nori užmegzti romaną. Jis padarė tokį poveikį savo romantiškiems vaidmenims, kad kiekvieną kartą, išgirdęs Rahulą, Radžą ar Arjuną, negali neįsivaizduoti šio mįslingo Skorpiono.

shahrukh khan be makiažo

Nors jis yra arkos žibintų numylėtinis, realiame gyvenime jis atrodo vienodai patrauklus ir mielas. Geriausias įrodymas yra jo žmona Gauri. 21 metus susituokę jie yra didžiausia romantiška pora. Čia mes pasirenkame geriausią jo natūralaus vaizdo kamerą.

Shahrukh Khan be makiažo nuotraukų:

Toliau pateikiami populiariausi ir talentingiausi bolivudo badshah (SRK) Shahrukh Khan be tikrai gražių makiažo nuotraukų.

1. Stilingas chanas:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 1

Visų sezonų chanas ir dėl visų priežasčių šis žmogus atrodo gerai, nepriklausomai nuo to, ką jis dėvi ar ką daro. Žiūrint čia, patvirtinus prekės ženklą, jis sugeba atrodyti labai stilingai. Nėra nė vieno elemento, kuriam šis žmogus nepatvirtintų. Shahrukh Khan yra vardas, kurį dabar siejame su geriausiais visame kame. Čia jis mažai nešioja makiažą, net jei tai yra vieša fotosesija.

2. Lengvas žavesys:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 2

Žvelgiant į paprastus juodus marškinius ir juodą kostiumą be makiažo, šis vyras dvelkia žavesiu ir charizmatišku magnetizmu, kuris, atrodo, traukia įvairaus amžiaus moteris į jo peržengiantį žvilgsnį. Mielos duobutės prikaustė moteris prie šio žavesio ateinančioms kartoms.

3. Maverikas:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 3

Shahrukh Khan yra šauni katė, kai kalbama apie verslą. Jis sukūrė keletą populiarių filmų po savo gamybos reklama, tačiau aukščiausias taškas yra jo IPL komandoje. „Kolkata Knight Riders“ komandos bendrasavininkas, šis žmogus yra visų rūšių šaunus. Bendradarbiavimas su miestu jam suteikė Vakarų Bengalijos valstijos prekės ženklo ambasadoriaus statusą. Šiuose vaizduose shahrukh įsėda į savo automobilį iš išorės ir neturi makiažo veido.

4. Be makiažo Shahrukh Khan:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo

Jei nuolat sektų gerbėjas visame pasaulyje, būtų galima greitai manyti, kad šis žmogus turi daug požiūrio ir orų apie save. Tačiau jis labai paprastas savo artimiesiems. Kilęs iš kuklios padėties Naujajame Delyje, Shahrukhas pramonėje neturėjo krikštatėvių. Nepaisant visos sėkmės, jis iki šiol išlaiko savo nuolankumą. Gebėjimas išlaikyti tokį orų buvimą savaime yra pasiekimas. Ši nuotrauka sako, koks natūralus jis yra net be makiažo.

5. Seksualus Donas:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 5

Taip, pone, Shahrukhas Khanas sugrąžino seksualumą, perteikdamas klasikinį Dono retro charakterį. Jei buvo kas nors, kas galėtų ištraukti šį ikoninį vaidmenį, tai buvo šis žmogus. Savo natūraliai sklandžiu ir žudikišku požiūriu jis yra toks pat mirtinas veiksmų sekose, kaip ir romantiškuose dialoguose. Čia jis sportuoja tik be makiažo veido kartu su ponis uodegos išvaizda, kuri jam labai tobula.

6. Prekės berniukas:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 6

SRK yra viena pati atsakinga už tai, kad būtų populiarinama daiktų berniukų koncepcija bolivude. Pastaruoju metu jis ištraukė keletą nuostabiausių filmų elementų. Jis nenorėjo, kad merginos sulauktų viso dėmesio! Ir jis sunkiai dirbo, net tiek, kiek sukūrė šešių pakuočių abs. Šis žmogus nieko negali. Ir su tuo mielu veidu kartu su be makiažo taip pat niekada negali suklysti.

7. Romantiška Shahrukh išvaizda:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 7

Nuo chemijos mokytojos iki kaimynės dukters iki kolegos mylimojo Shahrukhas sugebėjo užmegzti romaną su kiekvienu ekrano personažu. Matydamas čia be makiažo shahrukh khano, fotografuodamasis „Yash Raj Production“ filme „Veer Zara“, jis be vargo atlieka kiekvieną vaidmenį kaip esminis romantiškas vaikinas, kurio nori kiekviena moteris. Romantiška pusė akivaizdi ir iš jo asmeninio gyvenimo. Vyras yra gyvas viso meilės liudijimas.

8. Svajonių valtis:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 8

Vyras nėra „Adonis“, tačiau jo gerbėjų gerbėjų pavydi jo amžininkai. Jis turi labai magnetinį žavesį, kuriam nedaugelis gali atsispirti. Tačiau jis taip pat personifikuoja vientisumą, dėl kurio jo personažai ekrane yra tokie įtikinami. Šis paveikslėlis sakė, kad jis yra be makiažo ant veido.

9. Shahrukh – milijonų širdžių karalius:

Shahrukh Khan su makiažu ir be jo 9

Nėra jokių abejonių, kad jis yra širdžių karalius ir turi daug bendro su tuo, kad yra geras žmogus. Kai žmogus yra geras iš vidaus, jis tikrai atsispindi išorėje. Tai viena iš puikių „srk“ nuotraukų be makiažo.