Shakira Isabel Mebarak Ripoll taip pat žino, kad Shakira yra garsiausių kada nors egzistavusių dainininkų dalis. Be to, kad yra pasaulinio lygio dainininkė, ji yra populiarus aktorius, šokėjas, dainų autorius, choreografas, prodiuseris ir daugelis kitų. Shakira savo revoliuciniais kūriniais ir albumais visada sugebėjo užimti pirmaujančią vietą skelbimų lentose.

Ši moteris turi daug makiažo ir pasidažyti laikiną netikrą grožį, kad atrodytų patraukliai. Tačiau Shakira yra daug daugiau nei tik plastikinė lėlė, padengta grožio produktų krūva. Ji taip pat atrodo gana patraukliai, be jokio makiažo.

Shakira nuotraukos be makiažo

Shakira be makiažo nuotraukų:

Čia yra 9 geriausios Shakira nuotraukos be makiažo, kurios pateisins aukščiau pateiktą teiginį.

1. Shakira be makiažo žiemos drabužiuose:

Shakira be makiažo žiemos drabužiuose

Tai Shakira paveikslėlis, kuriame ji atrodo be makiažo, kai ji išeina iš savo buto gražų žiemos rytą. Vienas iš geriausių Shakira grožio dalykų yra jos pasitikėjimas savimi be makiažo. Sprendžiant iš savo natūralaus grožio, galima sakyti, kad šiai moteriai vargu ar reikia papildomų grožio produktų, kad ji atrodytų patraukliai.

2. Makiažas mažiau Shakira FIFA pasaulio čempionate:

Makiažo mažiau Shakira FIFA pasaulio čempionate

Šioje Shakiros nuotraukoje ji atvirai demonstruoja savo veidą, nors ir nėra nusišlavusi. Be jokios abejonės, ji yra viena iš natūraliai gražiausių šokėjų pasaulyje. Be to, ji taip pat išlaiko save, o tai matyti iš jos veido švytėjimo net ir pavargus.

3. Shakira be makiažo veido sporto salėje:

Shakira be makiažo veido sporto salėje

Vieną vasaros rytą Shakira buvo pastebėta einanti į sporto salę. Jai patinka būti paprasta, kai ji yra ne scenoje ir gana patogiai įsitraukia į aplinką. Akivaizdu, kad jos šypsena yra geriausia jos kreivė, taip pat viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių kyla nerimas dėl jos grožio. Čia ji dėvi atsitiktinius treniruotės drabužius ir patogiai demonstruoja savo veidą be makiažo.

4. Gyvūnų mylėtojas:

Shakira be makiažo4

Ši Shakiros nuotrauka buvo spustelėta, kai ji nusprendė brangų rytą praleisti akvariume. Čia ji matyti linksminanti su delfinais. Ši laiminga jūros būtybė pajus jos natūralaus grožio skonį. Ši dainininkė gali atrodyti patraukliai dėvėdama viską, ko nori, o makiažas tikrai nėra to dalis.

5. Studijos išvaizda:

Shakira be makiažo5

Tai Shakira nuotrauka studijoje, įrašanti takelį. Ji atrodo labai žavingai su šukuosenos kojelėmis. Tačiau atrodo, kad ji vengia bet kokio grožio produkto. Jos natūralaus grožio pakanka, kad jai patiktų milijonai žmonių.

6. Jos žudikas atrodo:

Shakira be makiažo6

Shakira buvo pastebėta paplūdimyje be jokio makiažo. Jos dieviškas kūno sudėjimas ir natūraliai graži išvaizda neabejotinai yra privalumas. Šioje nuotraukoje ji atrodo gana atsipalaidavusi, nes mėgaujasi paplūdimyje.

7. Pati žavingiausia mergina:

Shakira be makiažo7

Be abejo, Shakira yra viena žaviausių šiuolaikinio pasaulio dainininkių. Šioje nuotraukoje ji atrodo velniškai patraukli be jokio makiažo. Shakira vos reikalauja papildomų grožio produktų, kad atrodytų nuostabiai.

8. Pati mylimiausia pora:

Shakira be makiažo8

Shakira ir Gerardas Pique dažnai buvo laikomi žavingiausia visų laikų įžymybių pora. Ši nuotrauka atskleidžia, kad visame pasaulyje žinomos dainininkės nebūtina visus metus krauti grožio produktų, kad galėtumėte gyventi laimingai. Atvirkščiai, ji mėgsta laiką ne ekrane ir mėgsta likti atsitiktinė.

9. Nuostabi mama:

Shakira be makiažo9

Shakira buvo pastebėta su sūnumi Majamyje, siūbuojančia paprastą juodą viršutinę rankovę ir veidą be makiažo. Ši moteris retai imasi bet kokių makiažo priemonių, kad atrodytų taip gražiai.