Düşününce, bir insan neden çocuğu için komik bir bebek ismi seçmeyi tercih edebilir? İlginç ve aynı zamanda merak uyandıran bir soru.

Muhtemelen, ana sebep, bebeğin öne çıkması ve aynı zamanda ismiyle tanınması için çok benzersiz bir şeye isim vermektir. Ama sizi uyarmalıyız, gerçekten komikler ve bazen de aptalcalar..

komik bebek isimleri

Komik Erkek ve Kız İsimleri:

İşte sizi gülümsetecek genç bebek erkekler ve bebek genç bayanlar için bazı komik bebek isimleri listesinin bir özeti. Komik isim anlamları da aşağıda özetlenmiştir.

1. Sansa:

Bu, çok ünlü Game of Thrones dizisinden esinlenen bir isim. İsim ilginç ve aynı zamanda kız bebeğiniz için popüler bir komik isim.

2. Audi:

Koruyucular, yetenekli çocuklarına en sevilen otomobil markasının adını hediye etti. Favori markanıza sadakat için daha iyi bir örnek var mı? Bu kız veya erkek bebek için şirin bir isim.

3. Pilot Müfettiş:

Pilot Müfettiş, Jason Lee’nin çocuğudur. Jason Lee, ‘My Name Is Earl’ adlı TV düzenlemesinin ilk döneminde yer alan bir çizgi roman sanatçısıdır. Oğlunuz için klasik bir isim!

4. Elma:

Belki de ‘Günde bir elma doktoru uzak tutar’dan esinlenmiştir. Gwyneth Paltrow, sevgili kocası chris Martin ile birlikte kızlarına bu isimle kutsadı. Kulağa tatlı geldiği için bu meyveli ismi seçtiler ve buna göre yavrularının elma gibi daha tatlı olmasını istiyorlar..

5. Levaeh:

Lavaeh, Nevaeh adının özel bir çeşididir, yani Cennet tersten yazılmıştır. Olursa olsun, Leveah ne anlama geliyor? Bu kızınız için şirin bir isim.

6. Tokyo:

Brooklyn ve Austin, spotların uyandırdığı en ünlü komik isimlerden ikisi. Öyle olsa bile, çocuklarına kozmopolit şehir Tokyo’nun adını veren birkaç gardiyan da var. Ebeveynler, muhtemelen şehrin popülaritesinden dolayı tüm komik çocuk isimleri arasından bu eşsiz ve komik bebek ismini seçmeyi tercih ettiler..

7. Fifi Trixibelle:

İrlandalı vokalist Bob Geld, yakın akrabasının ardından küçük kızına Fifi adını verdi. “Kadın”, onun daha iyi olan yarısının Fransız kadınlarının yaşam tarzına olan takıntısından kaynaklanmaktadır..

8. Yok Etme:

Komik çocuk ismi Destry, bir şeyi mahvetmek anlamına gelen destroy kelimesiyle benzerliğini paylaşıyor. İnsanların neden böyle bir olumsuzluğu etkileyen ismiyle çocuklarının ismini sakladıkları oldukça kafa karıştırıcı. Steven Spielberg çocuğuna bu komik bebek ismini verdi.

9. Okyanus:

İşte bir başka ilginç çocuk ismi. Okyanus, Forest Whitaker’ın kızının adıdır. Doğa Ana’ya olan sevgisinin o kadar büyük olduğu ve prensesine doğanın her daim yeşil güzelliğini yağdıran bu güzel ismi hediye ettiği sonucuna varılabilir. Okyanus adındaki çocuğun, başkaları için koşulsuz sevgi ve özen ile dolu devasa okyanus gibi kocaman bir kalbi olacak..

10. Ses Bilimi:

Şu anda bu, bir süre sonra duyacağınız garip bir isim. Ses bilimi aynı zamanda çoğunlukla öğrenciler tarafından okuldayken inek oldukları için verilen komik bir bebek takma adıdır..

11. Ay Birimi:

İsim muhtemelen seni isterik bir şekilde güldürmüş olmalı. Moon Unit, Frank Zappa’nın tyke adıdır. Bu m ile başlayan ve unisex bir isim olan komik bir isim.

12. Moxie Crimefighter:

Moxie Crimefighter, Penn Jillette’in çocuğunun adıdır. Jillette ve eşinin verdiği hipotez, bireylerin merkez adını nadiren kullandıklarıydı, öyleyse neden onunla uğraşmayalım?.

13. Yarın:

Bazı garip isimleri incelemiş olabilirsiniz, ancak bu ayırt edicidir. Tu Morrow, Rob Morrow’un çocuğunun “cılız” bir adıdır..

14. Briar Rose Christensen:

Rachel Bilson’ın çocuğunun anormal adı, 1959’daki büyük ‘Dinlenen Güzel’den başlıyor. Briar, Prenses Aurora’ya yetenekli üç perinin adıydı..

15. Wyatt Isabelle Kutcher:

Bu uzun olabilir, ancak bebeğiniz için klasik, komik, sıra dışı bir isim..

16. Kal-Ei:

Bu bir erkek için komik bir ünlü bebek isimleri. Nicholas Şili, çocuğuna Kal –Ei adını verdi. Çizgi romanlara olan büyük sevgisi nedeniyle, çocuğuna tüm zamanların en sevdiği çizgi film karakteri Superman’in adını verdi. Tek amacı, oğlunu cesur, korkusuz ve süper kahramanlar gibi güçlü olmaya motive etmekti..

17. Kakao:

Coco, komik bebek isimleri listesindeki eşsiz isimlerden biri ve David Arquette ve onun sevimli daha iyi yarısı Cox’un çocuğunun adı. İnternetteki en güvenilir kaynak olan Wikipedia’nın belirttiği gibi, başlangıçta bebeğe Courteney Cox Arquette adını vereceklerdi, ancak bu David’in Yahudi gelenekleriyle çelişiyordu, bu yüzden Courteney’nin sahip olduğu bir sıfattan sonra Coco adını verdiler. Coco, kızınız için şirin ve kısa bir isim. Coco aynı zamanda sevimliliğiyle tanınan bir animasyon film karakteridir..

18. Babieca:

İspanyolca adı “; aptalca.” Bu, El Cid ile bir yeri olan beyaz Endülüs atının adıydı. Efsanede belirtildiği gibi, Babieca hafif ve vahşiydi ve El Cid onu aldığında, yedek ebeveyni “Babieca!” Diye bağırdı. böylece bu onun ismine dönüştü. Yine de Babieca aptal değildi; olağanüstü ve tanınmış bir savaş atına dönüştü ve El Cid ona o kadar hayran kaldı ki, San Pedro de Cardena’nın dini cemaatinde onunla örtülmesini istedi. Şaşırtıcı bir şekilde, arzusuna izin verilmedi; daha ziyade Babieca manastırın girişinden önce kapatıldı ve siteyi damgalamak için iki karaağaç dikildi.

19. CulhWch:

Galli Arthur efsanesi Culhwch ve Olwen hikayesinin adı ve azizi, “ince ve düz bir şey” ve “domuz, domuz”, bundan böyle “domuzun kaçması” bileşenlerinden yapılmıştır.

20.

David Duchovny ve ruh eşi Tea leone’nin çocuğunun adıydı. Sıra dışı bir konuşma şeklini aşağıdaki site kadar takdir ediyoruz ve Duchovny’ler, “Hey, evlat!” diye bağırma kapasitesine sahip olduğu düşünülen kişiye cömert bir kahkaha attılar. ve gizlice “Y” ile yazıldığını biliyorum. Eğer o yöne gidiyorsanız, neden mesafeyi alıp “Phatboi” veya “Rhettard” ile koşmuyorsunuz? Her ikisi de “Kyd” den çok daha uzun süre daha ilginç kalacak.

Komik Bebek İsimleri 2

21. Memphis Eve:

Ünlü rock yıldızı Bono’nun çocuğuna kutsanmış isimdir. Bono gibi kendini beğenmiş, kendini beğenmiş bir adamdan gelen şatafatlı bir çocuk ismi çok şaşırtıcı olmamalı. Adam, her şey düşünüldüğünde kendisine Bono diyor. Bu ayrıca, en sevdiği şapkasını gösteri alanına taşımak için birinci sınıf bir uçak bileti satın alan kişidir..

22. Kuzey Batı:

Kuzey Batı, Kim Kardashian ve Kanye West’in küçük kızının adıdır. Kuzey ismi kulağa çok yeni geliyor. Ancak, soyadıyla birlikte onaylandığında komik oluyor.

23. Mısır:

Sanatçı Alicia Keys ve müzik yapımcısı eşi, ilk çocuklarına Mısır diyor. Küçük Mısır, tanıştığı herkese adını açıklamak için yoğun bir zaman geçirecek. Çocuk, güzel piramidal şehir Mısır kadar gizemli ve güzel olacak..

24. Prenses Tiaamii:

Prenses Tiaamii, Kati ve Peter Andre’nin küçük kızıdır. Katie, Prenses ismine bayıldı, Peter ise kızlarına annesinin adını vermeliydi. Tiaamii’yi yapmak için bireysel annelerinin adı Thea ve Amy’yi birleştirdiler. Yaratıcı. değil mi?

25. Facebook:

Bunun bir isim olabileceğini hiç düşündünüz mü? Pekala, bunun arkasında bir hikaye var. Mısırlı bir çift, Mısır Devrimi’ndeki bu popüler çevrimiçi ağ oluşturma aşamasına saygı duymak için küçük kızlarına Facebook adını verdi..

26. Hashtag:

İşte sizi şaşırtabilecek bir tane daha. Hashtag aslında h ile başlayan komik bir isim. Bu takıntının en güzel örneklerinden biri, bir çiftin sosyal paylaşım sitelerinin etiket ve hash gibi özellikleriyle ilk çocuklarının adını bile saklaması..

27. Kamera:

İşte komik bebek takma adlarına veya isimlerine ilginç bir ek daha. Arthur Ashe ve Jeanne Moutoussamy, tyke Camera adını verdiler. Kızları büyüdüğünde “tıklar” ismine güveniyoruz ve adını ülkenin en iyi fotoğrafçılarından biri olarak haklı çıkarıyoruz..

28. Puma:

Puma ünlü bir markanın adıdır. Marka takıntısına harika bir örnek, bebek pumasının adıdır. Erykah badu adında ünlü bir müzisyen, küçük prensesinin marka kadar zengin ve ünlü olmasını umarak bu markayı kızına hediye etti..

29. Sonbahar Sevinci:

Sonbahar Sevinci’nin enfes adı, sevimli bebek genç hanımınız için. Harika etkileyici bir sesi var ve bir çiçeğin adı..

30. Serçe James:

Nicole Richie ve Joel Madden, gençlerinin adını tipik bir sera yavrularına vermesine ihtiyaç duyuyordu. Muhafızlar şüphesiz doğa harikasıdır!.

31. Ücretsiz:

Herkesin değerli çocuğuna Özgür adını verebileceğini düşünmek çok komik. Barbara Hershey ve David Carradine, çocuklarına bu eşsiz komik çocuk adını verdi. Çiftlerin bir sürü bedavaya bağımlı olduğu varsayılıyor..

32. Nutella:

Hayır, şaka yapmıyoruz. Nutella, birçoğumuzu da şaşırtan aptalca bir bebek isimleri. Nutella aslında çocuklara, erkeklere veya kızlara tatlılıklarını ve aynı zamanda insanlar tarafından sevildiklerini belirtmek için verilen bir isimdir..

33. Yoga:

Bugünlerde herkes formda ve sağlıklı olmayı seviyor ama bir çift fitness mantrasını o kadar ciddiye aldı ki, egzersizin adını çocuklarına bile hediye ettiler. Çocuğun sınıfta YOGA DERSE GELİN gibi çağrıldığında mizahi durumla nasıl yüzleşeceğini Tanrı bilir..

34. Burger:

Bu, insanların abur cuburlara olan takıntısının eşsiz örneklerinden biridir. Oldukça komik bir bebek ismi. Böyle bir ismin avantajı, çocuğun abur cubur yemesi nedeniyle ebeveynleri tarafından azarlanmamasıdır, çünkü isimlerinin kendisi ebeveyninin keşlere yönelik nihai isteklerini yansıtmaktadır..

35. Cuma:

İtalya’da bir jüri, bir çiftin çocuklarını Cuma günü aramasını engelledi. İsmin çocuğu ‘şaka’ya açacağını düşündüler

36. Balık ve Cips:

Yeni Zelanda’da bir çift, ikizleri için Fish and Chips adını aldı. Yönetim daha sonra ismi yasakladı.

37. Rhoshandiatelly neshiaunneveshenk:

Bu şüphesiz en anormal ve zeki genç bayan isimlerinden biri! Teksas’ta genç bir bayanın adı. Bahse girerim daha önce Rhoshandiatellyneshiaunneveshenk olarak adlandırılan birini duymadınız. Çocuğunuz için buna ne dersiniz??

38. Kızarmış Çay Kek:

Şaka yapmıyoruz! Çocuklarına bu ismi koyan ebeveynler var. Eğlenceli?

39. Hamur:

Hamur tatlı ile eş anlamlı olarak kullanılır. Peki, bu bebeğiniz için şirin olacak.

40. İrade Gücü:

Evet, gençinizin dürüst ve inanılmaz bir duruşa sahip olmasına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Her halükarda ona İrade Gücü adını vermeyin.!

41. Jilet Parlar:

Razor Shines, bir b-top oyuncusunun adıdır. B-top oyuncuları, takma meslekleri arasında sık sık ilginç ve eğlenceli takma adlar alırlar..

42. Fıstık:

Günümüzde bireyler sadece buz sandıklarını açıp bir tyke’ın adını düşünüyorlar. Nutella, Apple ve Burger’den sonra rızkın uyandırdığı bir isim daha var..

43. On iki:

Bireyler, tyke’larının adını motive etmek için çiçek açma, besleme ve gölgeleme konusunda yetersiz kaldıklarında, sayılar en iyi bahistir.!

44. Yabanmersini:

Huckleberry adı dilden çıkıyor, değil mi? Mark Twain’in bir romanındaki kahramanın adıdır..

45. [email protected]:

Yanlış tahmin ediyorsun. Bu herhangi bir şifrenin adı değil, Çinli bir ebeveynin kızına verdiği en komik bebek ismi.,

46. ​​Votka:

Votka kesinlikle çocuklar için uygun bir isim değil! Muhafızlar şüphesiz kutlamayı severler!

47. Blaer:

‘Hafif esinti’ anlamına gelen Blaer adı, İzlanda yönetimi tarafından tyke’ı gelecekteki aşağılanmalardan korumak için yasaklandı..

48. Mavi Sarmaşık:

Beyonce ve Jay-Z, çocuklarının adını seçmişti. Ters yazılan isim, Lucifer’in küçük kızına atıfta bulunuyor! Bu çok şımarık komik bebek isimleri.

49. Katniss:

Katniss, iyi bilinen ‘Açlık Oyunları’ düzenlemesindeki ana karakterlerden biriydi. Çok sayıda sinema hayranı, bebek genç hanımları için bu ismi seçebilir..

50. Güney:

Kuzey Batı’nın tanıtılmasından bu yana, yön adları şu anda bir şeydir. Kuzey, Güney, Doğu ve Batı arasından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var..

Komik Hint Bebek İsimleri:

İşte bazı komik Hint isimleri.

1. Ben:

Bheem, adını küçük Chota Bheem çizgi film karakterinden almıştır. Karakter de sevimli ve komik. Bu erkek bebeklere verilen bir isimdir ve ‘korkusuz’ anlamına gelir..

2. Sih Prensesi:

Bu, kız çocuğunun gerçekten narin bir sevgili olduğunu söylemek anlamına gelen oldukça yaygın komik bir Hint bebek ismidir..

3. Yaramaz Sana:

Kızınızın gerçekten yaramaz olduğunu düşünenleriniz için, bu onun için.

4. Korkusuz Kareena:

Bollywood’dan ilham alan bir isim, kız çocuğunu korkusuz ve cesur olmaya işaret ediyor ve motive ediyor..

5. Şiddetli Bebek:

bu hem erkekler hem de kızlar için geçerlidir.

6. Tamilce:

bu bazen saldırgan olarak ortaya çıkabilir. Ama Tamil kültürüne aşık olanlar buna bayılacak.

7. Ateş:

Her zaman cesur ve şiddetli!

8. Kabarcık:

Bu sevimli küçük yanaklar için baloncuklar çocuğunuza vermek için doğru isim olacaktır.!

9. Bahar:

Bahar olumlu bir isim olarak verilir ve aynı zamanda renkli anlamına gelir..

10. Pamuk Varil:

Bunun ne anlama geldiğini veya ne anlama geldiğini bilmiyoruz, ancak çocuklar için oldukça popüler bir isim..

11. Kertenkele Sonia:

bu kertenkelelerden korkan çocuklara verilen komik, sıra dışı bir isim..

12. Tatlı:

Tatlım komik değil. Adı c ile başlayan komik isim.

13. Zihin Tatbikatı:

Çok yaramaz olan ve hiç idare edemeyen tüm çocuklar için, zihin alıştırması iyi bir isimdir..

14. Çamur saf:

Çamur saf, çocuğun saflığını ifade eder..

15. Sonsuza Kadar Garip:

Bazı insanlar kesinlikle tuhaf ve bu isim onlar için.

Komik Üniseks İsimler:

1. DD tabancası:

Çok cesur ve her zaman keskin olan çocuklar için, bu onlar için bir isim..

2. Sonsuza kadar tuhaf:

Bu bir unisex isim ve bunun ne anlama gelebileceğini size söylememize gerek yok..

3. Aptal kafa:

Sevgiyle adlandırılan bir isim, aptal, aptal ve aptal anlamına gelir..

4. Zekice:

Güzel komik bir isim!

5. Cahil:

bu dikkatsiz çocuklar için bir isim.

6. Çılgın:

Kuralları çiğneyen ve kaygısız bir tavırla ortalıkta dolaşan biri.

7. Bollywood tatlısı:

Bollywood yaşam tarzının peşinde olan biri!

Komik Ünlü Çocuk İsimleri:

1. Ses:

Audio, Shannyn Sossamon’un kızının adıdır..

2. Mavi Sarmaşık:

Kim olduğunu söylememize gerek var mı? Bu Beyonce ve Jay Z’nin kızı.

3. Kuş:

Bu komik, eski moda bir isim, Meşgul Philips ve Marc Silvester’ın kızı..

4. Kot:

Toni Braxton ve Keri Lewis’in oğlu.

5. Rüya:

Dream Kardashian ve Blac Chyna’nın oğlu.

6. Yabanmersini:

Bear Grylls’in oğlu.

7. Yolculuk:

yolculuk, Jenna Jamison ve Tito Ortiz’in kızıdır..

8. Akçaağaç:

Hayır, şurup değil! Maple, Jason Bateman ve Amanda Anka’nın kızıdır..

9. Gökkuşağı:

Bu klişe bir isim. Rainbow, Holly Madison’ın çocuğudur..

10. Aziz:

Saint, Kim Kardarshian ve Kayne West’in oğlu.

Bebekler İçin Komik Evcil Hayvan ve Takma İsimler:

1. Tatlı turta:

Bebeğin tüm tatlılığını haklı çıkaran bir isim.

2. Sevgilim:

tüm zamanların çok ünlü lakabı!

3. Tombul:

Yanaklara atıfta bulunulan tombul, hem erkek hem de kız çocuklarına verilen bir isimdir..

4. Bolu:

İsim, erkek bebekler için Hintli bir isim. Bir şey ifade etmiyor ama adındaki şirinliğin sesiyle adlandırılmış.

5. Chotu:

chotu, küçük anlamına gelen ve erkek bebeklere verilen bir isimdir..

6. Cheeni:

Cheeni şeker anlamına gelir ve onun tatlılığını ifade eder..

7. Panda:

Panda gerçekten sevimli ve tombul bebeklere verilen bir isimdir..

8. Diya:

Diya, kız bebeklerin takma adıdır..

9. Göl:

yine hiçbir şey ifade etmeyen, sadece bebeğin şirinliğini ifade eden bir isim.

10. Bebek:

Bir bebeğe atıfta bulunur ve genellikle kız bebekleri için bir isimdir..

Komik bebek isimleri listesinin sizi bir kereden fazla eğlendireceğinden eminiz. Birçoğu aslında çeşitli kişilerin isimleridir. Eh, isimler kesinlikle ilginç ve bu nedenle şikayet etmiyoruz. Biraz ilham almak için onlara bir göz atın.