Kadınlar için altın bilezik mi arıyorsunuz? Birine hediye etmek ister misin? Doğru yerdesiniz. Bu yazıda, kadınlar için en iyisini seçmede çok yardımcı olan kadınlar için en iyi altın bilezik tasarımlarını örtbas ettim. Bir bilezik, her kızın bunu kullandığı önemli bir süs eşyasıdır..

Belirsiz zamanlardan beri bayanlar, tarzlarını ve ihtişamlarını yükseltmek için mücevher takıyorlar. Giysilerinizi yüceltmek için en basit yaklaşım, süslemelere yer vermektir. Süslemeler, temel bir kıyafeti güzelleştirebilir veya aynı elbiseyi çok sık giydiğinizi hissettiğinizde görünümünüzü güzelleştirebilir. Bugün kol süslerinden bahsediyoruz. Özellikle baharın sonları burada olduğu için, en iyi tasarımlardan oluşan kadınlar için her bir iklim altın bileziğine değer veriyoruz. Bunlar kıyı şeridinden bir geceye kadar her yerde giyilebilir (Bonus, herhangi bir gürültü yapmamaya odaklanır)! Ayrıca, belli ki, kimse Hermes’e hayır demezdi..

kadınlar için altın bilezikler

Altın kol süsleri bir sanat eseri ortaya koysa da yoğun bir anlatıma sahiptir. Birbirine örülen veya birbirine bağlanan basit altın pazıbentler, sadeliği ile herhangi bir grubun genel görünümünü iyileştirir. Popüler bir konfigürasyonun yanı sıra örnek bir incelik arayan bayanlar bu taşları satın almalıdır. İnce ve sert elleriniz varsa, zarif kol süs zinciri kullanmaktan kaçının. Kısa ve daha geniş elleriniz varsa, elinizi uzatacak zengin bir bilek biblosu seçin. Kadınlar için Altın Bilezikler her zaman zariftir ve normalde 18K veya 14K altından üretilir.

Bu modern zamanda, hemen hemen her kadın ve kız çalışıyor ve ağır bilezikler kullanmıyorlar ve bu nedenle altın bilezik her yaştan kız çocuğu ve kadınlar arasında trend. Piyasada kadınlar ve kızlar için çok çeşitli altın bilezikler mevcuttur ve bunların en iyileri aşağıda tartışılmıştır..

Görüntülü Kadınlar ve Kızlar İçin Güzel Altın Bilezikler:

Bu yazıda size, güzelliğinizi kesinlikle bir milyon katına çıkaracak resimlerle birlikte, kadınlar ve kızlar için çeşitli altın bilezik tasarımlarından bazılarını sunduk..

1. Katı 9 Ayar Altın ‘8’ Dolgulu Kaldırım Bileziği:

altın-bilezikler-kadınlar için-katı-9ct-gold-8-dolgulu-bordür-bilezik

Bu, 5 mm genişliğinde ve 7 inç uzunluğunda 4.2 gram taşır. Bu tamamen işaretlenmiştir. Bu ultra şık 9 ayar sarı altın bileklik, 8 biçiminde yapılandırılmış yarı içi boş kaldırım zincirleri içerir. Harika bir görünüm sunar.

2. 18c Fantezi Üç Renkli Bayanlar Altın Bileklik:

kadınlar için altın-bilezikler-18c-fantezi-üç renkli-bayanlar-altın-bilezik

Ağırlığı 15.2 gramdır. Bu 18 ayar Altın güzel bayan bileklik, çivili Kübik Zirkon çakılları ile 3 ton kaplamada ustaca tasarlanmıştır. Ayrıca 3 zincir ekibini bir araya getirir. Klips kancası var. Bu Bilezik 7 inç uzunluğunda ve 7 mm genişliğindedir. Bu zarif bileklik, sarı altının kalıcı klasik güzelliğini mükemmelliğe taşıyor. 10 karat olarak üretilmiştir, bu bileklik yüksek cilalı bir yüzeye sahiptir ve ıstakoz pençesi ucu ile sabitlenir. Bu, karmaşık tasarıma sahip kadınlar için en iyi altın bileziklerden biridir..

3. Altın Bordür Bileklik 9 Ayar 70 Gram:

kadınlar için altın bilezikler

Bu, 70 gram ağırlığıyla birlikte olağanüstü durumdaki ağır 9 ayar altın bordür bileziğinden biridir. Bu bileklik 9 inç uzunluğundadır. Bu bilezik, uç atlama bağlantısında tamamen işaretlenmiştir..

4. DKNY Kristal Altın Kaplama Kolye Bilezik:

altın-bilezik-kadın-dkny-kristal-altın-kaplama-kolye-bilezik

Mütevazı bir şıklık hissi için dış kenarına DKNY damgası basılmış, abartılı kristal bir kolye ucuyla süslenmiş, tıknaz, rafine altın kaplama bağlantı bileziği olan parlak bir parçadır..

5. Yabanmersini Şık Altın Zincir Bileklik:

kadınlar için altın-bilezikler-yabanmersini-şık-altın-zincir-bilezik

Blueberry marka altın rengi bu kadın bileziği yorarak stil orantınızı yukarı çekebilirsiniz. Her anlamda moda; bu alaşım bileklik her türlü giyside harika görünecek. Bu aynı zamanda en iyi hediye alternatiflerinden biridir..

6. Altın Kaplama Logo Link Zinciri Bileklik:

altın-bilezik-kadın-altın-kaplama-logo-link-zincir-bileklik

Bu bileklik en iyi kalitenin yanı sıra sade bir tasarıma sahiptir. Bu cesur zincir bileklik, modern bir T-çubuk tutturmanın yanı sıra MK logosunun bağlantılarını içeren tipik altın kaplamaya sahiptir. Bu, günlük stil için ideal, esnek bir moda bilek aşınmasıdır..

7. 14K Altın Düğüm Kilitli Deri Bileklik:

kadınlar için altın-bilezikler-14k-altın-düğüm-kilit-deri-bilezik

Bu Bilezik, son derece parlak denizci bağlantıları da içeren 14 ayar altın taşır. Bu bileklik ıstakoz pençesi toka ile kilitlenir. Bileziğin boyutları 8.5 inç uzunluğunda ve 3.1 mm genişliğindedir..

8. Estelle 24 Krt Altın Kaplama Reklam Bileklik:

altın-bilezik-kadın-estelle-24-krt-altın-kaplama-reklam-bilezik

Durumda, mücevher konusunda hafif bir zevkiniz var ve o zaman Estelle’nin bu çekici, altın bileklik kesinlikle sizi talep edecek. Harika bir şekilde tasarlanmış bu bileklik, ek manyetizma için Avusturya pırlantalarıyla abartılmıştır. Alaşımdan çok iyi hazırlanır ve uzun ömürlüdür. Avusturya elmaslarının harika süslemesi görsel çekiciliğini vurgularken, alaşım işçiliği onu sert ve paslanmaya karşı dayanıklı hale getirir..

9. 14 Ayar Sarı Altın Parlatılmış Bizans Bilekliği:

altın-bilezik-kadın-sarı-altın-cilalı-bizans-bilezik

Rol zinciri, bu 14 ayar sarı altın bileziğe köklü bir tasarım kazandırıyor. Bu bilezik rafine bir yüzeye sahiptir ve ıstakoz pençesi bir toka ile sabitlenir. Metal 1,6 gram ağırlığındadır. 3.5 mm genişliğinde ve 7 inç uzunluğundadır. Hiç şüphesiz bu, son derece büyüleyici bir kız için en basit altın bileklik..

10. Sonsuzluk Bilezikler:

altın-bilezikler-kadınlar için-sonsuzluk-bilezikler

Kadınlar için bu havalı altın bileklik hem gösterişsiz hem de şık. Çift telli zincir, benzer şekilde daha büyük olan sınırsızlık işaretini kusursuz bir şekilde tamamlar ve kol süslemesini görsel bir keyif haline getirir. Hem resmi hem de rahat davetlerde giyilebilecek kadar uyarlanabilen bu tasarım, her kadının gardırobunun bir parçası olmalıdır..

11. Manşet Bilezik:

altın-bilezikler-kadınlar için-manşet-bilezik

Bu altın bileklik tasarımı, havalı ve erkeksi bir kişiliğe sahip bir kızsanız tam size göre. Bu bilezikler, kelepçeleri ve dolayısıyla manşet bilezik adını taklit eder. Şort ve kısa bir üst ile iyi bir şekilde tamamlanabilir. bu güzel tasarımlı kızlar için en popüler altın bileziklerden biridir..

12. Altın Boncuklu:

altın-bilezikler-kadınlar için-altın-boncuklu

Görkemli bir şekilde birbirine asılan yuvarlak altın kürecikler ile bu geleneksel altın bilezik tasarımında muhteşem bir dokunuş var. Sadece onu giyin veya farklı fırfırlarla karıştırıp eşleştirin, bu kol takı konfigürasyonu düğünler ve diğer harika hizmetler için idealdir, bu da onu talep etmeniz gereken şey yapar..

13. Deniz Bilezik:

altın-bilezikler-kadınlar için-deniz-bilezik

Vintage, bu konfigürasyondan ve her şey yolunda ve iyiden bahsederken bir akor vuran birincil kelimedir. Sakin suları seviyorsanız bu, kaçıramayacağınız kızlar için ideal altın bileklik. Deniz bağlantılarından oluşan zinciri ve manşet mandalı ile bu kol süsü hem kaliteyi hem de onuru gösterir..

14. İsim Oyulmuş Bilezik:

altın-bilezikler-kadınlar için-isimli-bilezik-oyulmuş

Kişiye özel süslemelerin tüm zamanların favorisi olması ihtimaline karşı, o zaman bu isim işlemeli altın kadınlar için bileklik sizi top oynamaktan vazgeçirecek. Şaşırtıcı altından yapılmış olan kol takısı, zarif adınızı yazdırmak için alanı olan bir kilit olarak odak plakasına sahiptir. Odak plakası kaplamaları, ana hatların bir başka vurgusu olan geleneksel bir serbest zincirle ilişkilendirilir..

15. Ganeshji Bilezik:

altın-bilezikler-kadınlar için-ganeshji-bilezik

Mücevherlerle süslenmiş ve güzel Meenakari işiyle süslenmiş Lord Ganesha, bu tür altın bilezik tasarımlarının odak noktasında ustaca yer almaktadır. Göksel ve kabarcıklı etkinlikler için ideal olan bu kol süsü, farklı bilek ölçülerine uygun kada kola sahiptir..

16. Sonsuza Bilezik:

altın-bilezikler-kadınlar için-sonsuza kadar-bilezik

Sırada, her iki tarafı da zengin değerli taşlarla süslenmiş, türünün tek örneği olan, sonsuza kadar isimlendirilen altın bileklik tasarımlarımız var, sonsuzluk içeriği bilekliğin üzerinde zarif bir şekilde yaratılıyor. Özelleştirme seçeneklerini kullanarak, “sonsuza kadar” yerine tercih ettiğiniz içeriği de seçebilirsiniz..

17. Kadınlar İçin Çapa Stili Altın Bileklik:

kadınlar için altın bilezikler

Yeni bir stil ve şık bir görünüm aksesuarı ile çapa biçimli bileklik. Eşsiz bir tasarımdır ve istenirse kenarlarına pırlanta ve hatta çark şeklinde bir asma oyulabilir. Bu harika bir kombinasyon ve böylece görünümünüzü geliştiriyor ve daha şık görünmenizi sağlıyor..

18. Kalp Şeklinde Klasik Altın Bileklikler:

altın-bilezikler-kadınlar için-klasik-altın-bilezikler-kalp şeklinde

Bu, kalp şeklinde alüvyon altın kaplama bileziklerden yapılmış benzersiz bir üçlü pakettir. Şık görünüyor ve bileziğin kenarında birbirine kenetlenmek için bir halka var. Hem kızlar hem de kadınlar için ideal bir altın bileklik ve kaçıramazsınız! Düğünler için kesinlikle mükemmel olan bu tür bileklikler, aynı zamanda iyi bir ofis kıyafetidir..

19. 22 Ayar Tavuskuşu Şekilli Pırlantalı Altın Bileklik:

altın bilezik-kadınlar için-tavuskuşu şeklinde-altın-bileklik-elmaslı

Bu bileklik 22 ayar altından yapılmıştır ve bileziğin arasına renkli değerli taşlarla güzel tavus kuşu işlenmiştir. Çiçeklerin sonunda, bileziğe ince ve benzersiz bir görünüm kazandırmak için elmaslar işlenmiştir. Tavus kuşu değerli taşlarla süslenmiştir ve hatta istediğiniz taşların renklerini seçebilirsiniz. Bu esnek bir bilek giysisidir ve bir düğün giyimi ve iyi bir resmi giyim için idealdir.

20. Fantezi Swirls Şekilli Altın Bilezik:

altın-bilezikler-kadınlar için-fantezi-girdap-şekilli-altın-bilezik

Bu bileklik girdap şeklinde tasarlanmıştır ve ıstakoz pençesi tokalı zarif bir yüzeye sahiptir. Görünümü benzersizdir ve harika bir parti kıyafeti olduğu kadar iyi bir günlük kıyafet olabilir. Altından yapıldığı için korkmadan takabilirsiniz ve inatçı pırlantalar birçok kıvrımda bileziklerin görünümünü zenginleştirir. Harika bir tasarım ve büyüleyici bir görünüme sahip.

21.  Gül Desenli 18 Ayar Pırlantalı Altın Bileklik:

altın-bilezikler-kadınlar için-gül desenli-18-k-altın-bilezik

Bu tür bileklik, baktığınız her türlü kıyafetle mükemmel bir şekilde jelleşen genç kızlar için mükemmeldir. Bu 18 ayar altın bileklik, bileğinize gelişmiş bir görünüm kazandırır ve hepsinden öte, aralarına gül çiçeği şeklinde işlenmiş pırlantalar, bileğinizle birlikte bileziğin görüntüsünü açar..

22. Kundan 22 Ayar Sarı Altın Bileklikler:

altın-bilezikler-kadın-kundan-22-k-sarı-altın-bilezikler

Pek çok zorluktan sonra kundan altından elde edilir. Ama kendine has bir özelliği var ve altın bilezik ile kabartıldığında bu aksesuarların görünümü kat kat artıyor. Bu bilezikleri geleneksel giyim ile giyilebildiği ve daha güzel görünmenizi sağladığı için düğünlerde de kullanabilirsiniz..

23. Kızlar İçin Altın Bileklik Abartılı Pırlanta Kolyeler:

altın-bilezikler-kadınlar için-abartılı-elmas-kolyeler-altın-bilezik

Pırlanta kolye her zaman çekici görünen ve gözlerinizi cezbeden bir kolyedir ve üstelik askıları altın bir zincire çengellenmiştir, çok abartılı ve kazançlı görünmektedir. Her anlamda moda ve modası geçemeyecek, modası geçemeyecek bir mücevher..

24. Om Oymalı Rudraksha Altın Bileklik:

altın-bilezikler-kadınlar için-rudraksha-altın-bilezik-om-oyulmuş

Rudraksha genellikle insanlar tarafından enerjinizi doğru yöne ve doğru yola kanalize etmek için giyilir. Benzer şekilde “OM” kelimesi de aynı anlama sahiptir. Her iki enerji verici de altın bilezikte bir araya geldiğinde, kesinlikle hiçbir şey ters gidemez ve hayatınızda her zaman olumlu şeyler için ücretlendirilirsiniz..

25. Kızlar ve Kadınlar İçin Tasarımcı Altın Bilezikler:

kızlar için altın-bilezikler-tasarımcı-altın-bilezikler-kadınlar için

Bu tür bilezikler basit ama içinde bir zarafet dokunuşu var. Her ikisi de zarif görünmek istediği için orta yaşlı kadınların yanı sıra bir kız tarafından da giyilebilir. Altın bilezik tasarımı çok güzel ve elmaslar arasında çiçek şeklinde oyulmuş ve bileğinize benzersiz bir görünüm gösteren yapraklar asılı.

26. Şanslı Tılsım Altın Bilezikler:

altın-bilezikler-kadınlar için-şanslı-cazibe-altın-bilezikler

Cazibe kelimesinin kendisinin söylediği gibi, bilezik kesinlikle çekici ve güzel görünüyor. Bu tılsım bilezikler, yıldız, ay, zar, anahtar, ayakkabı çekeceği ve sizin için şanslı olabileceğini düşündüğünüz herhangi bir amblem gibi isteğinize göre birden fazla bibloya sahip olabilir. Bileziğe asabilir, kendinize güvenebilir, güzel ve şık görünebilirsiniz..

27. Renkli İncili Geleneksel Altın Bileklik:

altın-bilezikler-kadınlar için-geleneksel-altın-bilezik-renkli-armut

Adından da anlaşılacağı gibi, bileğinizi tamamen kaplayan ve size asil bir görünüm kazandıran geleneksel bir bileklik. Bilezik geleneksel bir görünüme sahiptir ve aradaki inci çivili, daha eşsiz ve güzel görünmesini sağlar. Bu tür bilezikler düğünlerde takılabilir ve etnik giyimle iyi görünür ve sizi güzel ve asil görünmenizi sağlar..

28. Geometrik Şekilli Altın Bilezikler:

altın-bilezikler-kadınlar için-geometrik-şekilli-altın-bilezikler

Bu tür altın bilezikler çok farklıdır ve bileğinize de güzel ve farklı bir görünüm kazandırır. Metal altın, üç katman halinde yuvarlak geometrik şekle sarılır. Görünüşü diğer bilekliklerden çok farklı ve çok trend. Genç kızlar onları kot pantolon ve korkak tişörtlerle giyebilir ve kendi tarzlarını işaretleyebilir ve modaya uygun görünebilir..

29. Buda Tasarımlı Altın Bileklik:

altın bilezik-kadınlar için-buda-tasarımlı-altın-bilezik

Bazı kız ve kadınların ruhani bir zihinleri vardır ve aynı şeyi kıyafetlerinde de sergilemek isterler. Bu nedenle, içine Buda kazınmış bu tür altın bilezikler, maneviyatınızı ifade etmenin eşsiz bir yoludur. Altın zincirlere kazınmış Buda resmi harika görünüyor ve her durumda giyilebilir, ayrıca altınla hiçbir şey ters gitmeyeceğinden iyi bir günlük giyim olabilir.

30. Zodyak Amblemli Altın Bilezikler:

altın-bilezikler-kadınlar için-altın-bilezikler-zodyak-amblemleri

Bir aksesuar takmanın modaya uygun ve benzersiz bir yolu, altın bileziğe zodyak işaretlerini verebileceğiniz budur. Burada dilerseniz altın zodyak amblemlerini de tasarlayabilir, dilerseniz sadece çiçek, yıldız veya kalp gibi küçük askılarla birlikte zodyak sembolünüzü de asabilirsiniz. Çok güzel görünüyor ve size çekici ve şık bir görünüm kazandırıyor..

Kadınlar için altın bilezikler, herhangi bir hanımın ellerine ustalık ve klas bir dokunuş içeren klas değerli taşlardır. Bireyler genellikle el işaretlerini dikkatli bir şekilde değerlendirme eğilimindedir ve bu nedenle bileğe takılan mücevherler, kendi tarzınızı ve kesinliğinizi yansıtmada kritik bir rol oynar. Çoğu kol süsleri zahmetsizce yeniden boyutlandırılabilir ve buna göre bu bileklikler onun için harika hediyeler olur. Bilezikler, hayatın sürekli egzersizleriyle doğrudan temas eden süslemeler olduğundan, kaynakları günlük kullanıma dayanabilecek keyifli ve güçlü bir konfigürasyona sokmak esastır…

Kadınlar için altın bilezikler, herhangi bir hanımın ellerine ustalık ve klas bir dokunuş içeren klas değerli taşlardır. Bireyler genellikle el işaretlerini dikkatli bir şekilde değerlendirme eğilimindedir ve bu nedenle bileğe takılan mücevherler, kendi tarzınızı ve kesinliğinizi yansıtmada kritik bir rol oynar. Çoğu kol süsleri zahmetsizce yeniden boyutlandırılabilir ve buna göre bu bileklikler onun için harika hediyeler olur. Bilezikler, hayatın sürekli egzersizleriyle doğrudan temas eden süslemeler olduğu için, kaynakları günlük kullanıma dayanabilecek keyifli ve güçlü bir konfigürasyona sokmak esastır..