Kendine yepyeni bir sari mi aldın? Nasıl stil vereceğiniz konusunda kafanız mı karıştı? Emin olabilirsiniz! En yeni Fantezi Bluz Tasarımlarından bazılarını sergileyen bu makalede sizin için büyük bir moda ilhamı bulduk. Bu bluzlar, her durum için benzersiz bir şeyler giyme konusunda çok titiz olan bayanlar tarafından anında vuruluyor. En yeni kesimler, kumaşlar, dokular ve bağcıklarla süslü bluzlar kesinlikle kalbinizi çalacak. Tüm yaş grupları için uygundurlar ve birden fazla sari ile oldukça iyi çalışırlar. Modası geçmiş bir tasarıma karar vermeden önce, trendleri yakalamak için bluz tasarımlı bu süslü sare’lere göz atın.!

Bugün, kısraklara dantel, taş ve diğer takılarla fazla iş verilmediği bir trend. Sade düz, çift renkli, baskılı Patola vb., ağırbaşlı bir görünüm için korkak bluz tasarımları verilir. Aşağıda, gardırobunuza uygun birkaç çarpıcı fantezi bluz tasarımı bulunmaktadır..

Fantezi Bluzların Özellikleri:

“Fantezi” kelimesi yaratıcılık, özgünlük ve hayal gücü anlamına gelir. Yani, bu süslü bluzlardan ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz. Bu cholis’in en iyi özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Tasarımcılar, sanatsal doğalarını ifade etmenin bir yolu olarak süslü bluzlar kullanırlar. Bu yüzden birçok eğlenceli fikir görüyoruz.
 • Bu bluzlar, çarpıcı bir şaheser yaratmak için farklı malzeme ve tekniklerin mükemmel bir karışımıdır..
 • Sıra dışı bir desen için normal bluza beklenmedik bir dokunuş sunuyorlar.
 • Celeb modasından büyük ölçüde ilham alan fantezi bluzlarda yaklaşan tasarım ve modelleri fark edebilirsiniz..
 • Gösterişli bluzlar, farklı hedef kitlelere hitap eder ve çarpıcı tasarımlardan mütevazı desenlere kadar çeşitlilik gösterir, bu da çekicilik faktöründen ödün vermez..

Resimlerle Süslü Sarees İçin Güzel Bluz Tasarımları:

İşte Ramp Look için en iyi fantezi bluz modelleri.

1. Yama ve Taş İşi Fantezi Bluz Modeli:

Yama ve Taş İşi Fantezi Bluz Kalıbı

Orta yaş kadınları, ön boyun işi olan sare’ler için ipek fantezi bir bluz tasarımları seçiyor. Ön boyun, süslü bir yarım daire biçimli bluz boyun tasarımı oluşturmak için elmaslar, küçük inciler ve yamalar ile örme işlerde gelir. Arka taraf, kontrast basit yuvarlak tasarımla düz bırakılmıştır. Tasarım aynı zamanda Bandhej Bharat tasarımı veya Gamthi iş tasarımı olarak da bilinir..

 • Bluz Tasarımı: Krem Kırmızı Fantazi İşlemeli Bluz
 • Malzeme: Çinon

2. Elmas Sırt Bluz Tasarımı:

Pırlanta Sırtlı Bluz Tasarımı

Net ve pamuklu ipek, olağanüstü bir bluzun harika bir kombinasyonudur. Brokar ipek bluza net kollu ve arkasında net tasarım verilmiştir. Ağ, elmas şeklini oluşturan büyük bir inci ile uçlarına bağlanır. Elması oluşturan ağdaki kıstırma işi de birbirine iliştirilmiş iki yaya benzer..

 • Bluz Tasarımı: Arkası Düğümlü Yeşil Fantazi Bluz
 • Malzeme: File ve Brasso

3. Tek Taraflı Bordür Bluz:

Tek Kenar Bordür Bluz

Oldukça ünlü bir gelinlik, en yeni fantezi bluz tasarımları, tek dantel tasarımlı olanıdır. Bluzun arka tarafına bir tarafında basit bir bluz bulunan V tasarımı, diğer tarafında ise omuzdan bele kadar dantel tasarımı verilmiştir. Bluzun diğer tarafı, saree’nin sofistike bir görünümü için sade bırakılmıştır..

 • Bluz Tasarımı: Derin V Sırtlı Kırmızı Fantezi Bluz
 • Malzeme: Georgette

4. Ovüler Fiyonklu Bluz:

Ovüler Fiyonklu Bluz

Süslü bir tasarım bluz arka boyun tasarımları, ağdan yapılmış bir tasarımı içerir. Siyah bluz, belin ucunda fiyonklu bir tasarımla arkada dairesel bir desen oluşturan şeffaf bir sırta sahiptir. Sade ipek sarelerde zarif bir görünüm verir. Tasarım, küçük bir fırsat için ağ sarileri veya şifon sarileri üzerinde yaygın olarak gerçekleştirilir..

 • Bluz Tasarımı: Sırtı Fiyonklu Siyah Net Fantezi Bluz
 • Malzeme:

5. Kolsuz Yüksek Boyun Tasarımı:

Kolsuz Yüksek Boyun Tasarımı

Düğünler için şık bir tasarımcı bluz parçası, kadife ile yapılmış ve gümüş yama ve taş işçiliği ile süslenmiş yeni fantezi bluz tasarımıdır. Şişe yeşili kadife, kolsuz bir tasarıma sahip yüksek boyunlu bir etki için gümüş ve net bir kaplamaya sahiptir. Boyun kısmı da onu ağırlaştıracak şekilde tasarlanmıştır..

 • Bluz Tasarımı: Taş işlemeli Teal Mavi Fantezi Tasarım Bluz
 • Malzeme: File ve Kadife

6. Basit Altın Brokar Bluz:

Sade Altın Brokar Bluz

Basitleştirilmiş bir görünüm isteyin! Ağır veya hafif sarees, altın brokar bluzlar için iyi bir eşleşme olacaktır. Sade bluz fantezi tasarımı, herhangi bir saree üzerinde göz alıcı bir görünüm için derin olan altıgen bir sırt tasarımı ile tasarlanmıştır. Saree’ye küçük vesilelerle mükemmel bir görünüm verir. Altın brokar bluz Patola sarees, Pattu Sarees, sela ve bandhani üzerinde en iyisidir.

 • Bluz Tasarımı: Dori ile Altın Rengi Fantazi Brokar Bluz
 • Malzeme: Brokar

7. Ön Zincir Bluz Tasarımı:

Ön Zincir Bluz Tasarımı

Süslü bir sari bluz arka boyun tasarımları için benimsenen farklı bir tasarım, pamuklu bir ipek malzeme ile birlikte gelir. Bluza küçük bir yaka ve arkasında dairesel bir damla tasarım verilmiştir. Bluzun ön kısmında partilerde ceket görünümü için zincir açıklığı vardır. Bu tür bluz tasarımları, pamuklu veya ipekten yapılmış sare’ler için en iyisidir ve tasarımı görünür kılmak için bir tarafı baskılı palla verilir..

 • Bluz Tasarımı: Önden Fermuarlı Şeftali Fantezi Tasarımcı Bluz
 • Malzeme: Georgette

8. Kolsuz Bluz:

Kolsuz Bluz

Parlak kenarlı sade bir sari için cesur bir görünüm isteyin! Ağdaki siyah bir saree, Hint süslü bluz tasarımları olarak kabul edilen bir tasarım verilir. Bluza, boyunda damla tasarımı veren üst kısımda net malzeme verilmiştir. Cildi görünür kılmak için omuzlar ve sırt çorak bırakılır.

 • Bluz Tasarımı: Siyah Fantazi Yüksek Boyun Bluz
 • Malzeme: File ve Kadife

9. Maharashtrian Fantezi Bluz Tasarımı:

Maharashtrian Fantezi Bluz Tasarımı

Süslü bluz tasarımlarında oldukça tanıdık bir tasarım, önünde ucunda fiyonk bulunan bluzdur. Kollar ayrıca onu daha sevimli kılan bir Puff tasarımına sahiptir. Bluza ayrıca altıgen bir tasarımla ön ve arkada derin bir boyun verilmiştir. Tasarım genellikle ortada kıvrımlara izin vermek için ipek pamuk veya ipek malzemeden yapılır..

 • Bluz Tasarımı: Pembe Çiçek Baskı Fantezi Maharashtrian Tarzı Bluz
 • Malzeme: Krep

10. Çiçek Desenli Brokar Bluz:

Çiçek Desenli Brokar Bluz

Lehenga tasarımları artık çiçek desenli brokar bluzlarla popüler. En yeni fantezi bluz tasarımlarının ön kısmına yakalı gömleğe benzer boyuna kadar bir paket tasarımı verilmiştir. Bluzun arkası, yanında geniş kemerler bırakan kare bir tasarıma sahiptir. Herhangi bir ince kızın sırtına çekici bir görünüm verir. Bu, süslü sare’ler için en yeni bluz tasarımlarından biridir..

 • Bluz Tasarımı: Çiçek Baskılı Fantazi Crop Stil Bluz
 • Malzeme: Pamuk

11. Derin V Bluz Tasarımı:

Derin V Bluz Tasarımı

Sade sare’ler, çarpıcı bir görünüm için parlak siyah, altın veya gümüş bluzlarla en iyi şekilde eşleşir. Buradaki siyah bluza önden ve arkadan derin V yaka verilmiştir. Tasarımda basit olmasına rağmen seksi bir görünüm için dekolteye hoş bir görünüm verir. Tasarım, ön tasarımı kolayca göstermek için yarım sari desenlerinin üzerine yaygın olarak giyilir. Vücudunuzdan eminseniz, bu cesur bluz modellerini süslü sare’ler için deneyin..

 • Bluz Tasarımı: Siyah Brasserie Tarzı Fantazi Bluz
 • Malzeme: Ağ, Pırıltılı

12. Yama Çalışması Tasarımı:

Yama Çalışması Tasarımı

Patchwork her zaman ağır Patola sare’lerine harika bir görünüm kazandırdı. Bu yeni süslü bluz modeli, basit bir altıgen sırt tasarımına sahiptir ve patchwork ile süslendiğinde zarif bir görünüm verir. İpek süslü sari bluz modeli, mango yamaları ve kollarında altın dantelli diğer küçük altın takılar ile birlikte gelir. Gelinler ayrıca ağır bir tasarımcı kıyafeti için evlilik işlevleri için tasarımı tercih ediyor..

 • Bluz Tasarımı: Patchwork ile Kırmızı Fantezi Gelin Bluz
 • Malzeme: İpek

13. İnci Bordürlü Bluz:

İnci Bordürlü Bluz

İnciler, herhangi bir bluzun desenine lekeli bir görünüm verir. Açık renkler için oldukça seçici olan sarees için benzer süslü bluz tasarımı, altın inciler ve yamalar ile yapılır. Bluzun arkası, kollarla birlikte inci bordürlü bir saksı tasarımı veriyor. İnce sırt tasarımı da güzelliğine katkıda bulunuyor. Tasarım, bluz tasarımına benzer tıbbi kenarlıklı ipek veya şifondan sarees ve lehengalar için en uygunudur..

 • Bluz Tasarımı: Beyaz ham ipek Fantezi İnci iş bluzu
 • Malzeme: Ham ipek

14. Çift Dize Bluz Tasarımı:

Çift ipli bluz tasarımı

Altın bluz, herhangi bir bordürlü sari için mükemmel bir eşleşme olacaktır. Altın rengi ipek bir bluz, arkasına bir ip tasarımı verildiğinde, tütsülenmiş bir fantezi bluz tasarımı 2019 verir. Bluzun önüne dairesel bir tasarım verilirken, arkaya çıplak bir görünüm verilir. İnce kadınlar bu tasarımı düğünlerde yaygın olarak kullanır.

 • Bluz Tasarımı: Altın Rengi Fantazi Sırtı Açık Bluz
 • Malzeme: ışıltı

15. Dantel Bluz Tasarımı:

Dantel Bluz Tasarımı

Basit bir çok renkli sari, gümüş bluz ile limon dokunuşu veriyor. Süslü sari bluz arka boyun tasarımı, çiçek tasarımlı bağcıklarla oluşturulmuştur. Sırt kısmı, omuzlarda kol olarak da taşınan tek dantel ile tasarlanmıştır. En iyi parti giyim görünümüdür. Yama dantel ayrıca mango kesimlerde, dairesel halter tasarımlarında ve daha fazlasında mevcuttur..

 • Bluz Tasarımı: Altın Rengi Fantazi Sırtı Açık Bluz
 • Malzeme: ışıltı

16. Boyundan Bağlamalı Bluz:

Boyun bikini bluz

Yüksek ışıklı süslü bir bluz tasarımıyla kırmızı halının üzerinde ipek üzerine örülmüş halkaları olan sade pembe bir sari vardı. Bluza bikini tasarımı ile parlayan bir malzeme verilir. Kolları yoktur, ancak boyunda bağlanan basit bantlarla arka açık ve görünür şekilde gelir. Basitçe iki boyun çizgisiyle tutturulmuş kare bir kaplama ile yapılır..

 • Bluz Tasarımı: Mor Boyundan Bağlamalı Fantazi Bluz
 • Malzeme: payetler

17. Şal Bluz Lehenga Tasarımı:

Şal Bluz Lehenga Tasarım

Düğünler için gençler arasında viral olan kusursuz bir bluz tasarımı, şaldan ilham alan bluz tasarımıdır. Bluz, üzerinde sevimli kusurlarla şifon veya yumuşak ipek bir tabaka ile uygun bir cilde sahiptir. Üstüne ayrıca zarif bir görünüm vermek için gümüş parıltılı takılar verilir. Tasarım, resepsiyonlar için tasarımcı lehengalarına giyilebilir.

 • Bluz Tasarımı: Krem Pelerin Tarzı Fantazi Bluz
 • Malzeme: şifon

18. Off-Omuz Bluz:

Kapalı Omuz Bluz

Moda bilincine sahip kadınlar, omuzları açık bluz tasarımını yaygın olarak benimsemektedir. Geniş bordürlü sarees için süslü bluz tasarımlarına, herhangi bir parti veya düğün için uygun küçük tutam iş deseninde omuzları açık kollu, ön ve arkada derin dudak kesimli bir tasarım verilmiştir..

 • Bluz Tasarımı: Siyah Off-Omuz Fantazi Bluz
 • Malzeme: Krep

19. Bikini Bluz Tasarımı:

Bikini Bluz Tasarımı

Omuzda suluboya şeritli bikini tasarımlı bluz dışında hiçbir şey net sari ile gösterişli görünmez. Gümüş bluz, tasarımcı görünümü için gümüş boncuklarla süslenmiştir. Herhangi bir yüksek sosyete partisi için göğüs kalıbına brunch görünümü verir. Kırmızı halı girişlerinin en çok beklenen tasarımı.

 • Bluz Tasarımı: Gümüş Payet Straplez Fantezi Bluz
 • Malzeme: Payet

20. Arka Boyun Yaprak Tasarımı:

Sırt Boyun Yaprak Tasarımı

Pembe renkteki sade ipek bluz, kabarık kolları ve derin yaprak deseni ile şık bir dokunuş verdiğinde gelin görünümü mümkün. Arka taraf, bir düğün için taşımak için muhteşem tasarımlar veren taşlar, inciler ve altın iplerle süslenmiştir..

 • Bluz Tasarımı: Pembe Fantazi Maggam İş Bluz
 • Malzeme: Pamuk ipek

Başlangıçta, süslü bluzlar sadece çift renkli dantellerle veya basit altın ve gümüş dantellerle süslendi. Ancak moda endüstrisindeki değişikliklerle birlikte artık bağcıkların yerini elmas taşlı ipler, yama tasarımları, çift renkli bağcıklar ve çok daha fazlası alıyor. Sırt ve boyun tasarımlarının yanı sıra kollara da kolsuz bluzlar için geçerli olan harika kesimler ve desenler verilmiştir..